Autoproces Bogdan Mazur

Opinie o Autoproces Bogdan Mazur

Filtruj opinie po kryteriach:

Po
 Opinia

Jakie maszyny projektują? Orientuje się ktoś? Robią obliczenia? Wiem że programują roboty????ile zarabia u nich konstruktor?

Rekomendacja
@Po 18.06.2019 19:18

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Projektujemy maszyny innowacyjne, dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Zapraszamy na rozmowę, opowiemy szerzej o naszych projektach i warunkach pracy. Pozdrawiamy

Tak1Nie
waldiiiiii
 Opinia

Witam. Prosze o szczerą opinie tej firmy.Pomimo ze pracuje w firmie która ma ok 500 osób od ponad 15 lat to jak czlowiek nauczy sie robic dokładnie na stanowisku slusarza ( obróbka blachy , spawanie tigiem itd) to w takiej firmie nie ma szans wybicia sie na wyzsze stanowisko nie mówiąc juz o jakimś dobrym wynagrodzeniu . czy w AUTO -PROCES też starsi pracownicy biorą ok 2000-2500 na rękę po tylu latach pracy? dodam ze uprawnienia sep 1kw oraz prasy krawedziowe cnc oraz wykształcenie elektryczne .Dodam że jestem w stanie dojezdzac po 30 km codziennie. Czy mam jakiekolwiek szanse na godną prace w AUTO-PROCES? Prosze o szczerą odp ludzi którzy tam pracowali lub pracuja. dziekuje

BM
@waldiiiiii 22.01.2019 13:59

Proszę złożyć swoje CV na adres info@autoproces.pl

Konarski
 Opinia

Kto tak tu ladnie wypisuje ,ze jaka to firma ho ho ,jak chcecie sie uczyc partactwa to zapraszam do autoprocesu,ale z profesjonalizmem nie ma nic wspolnego szybko sie o tym przekonacie ,wystarczy zapytac tych komu sprzedali te maszyny,za dlugo nie dzialają, pozatym straszna granda tam panuje.Ale sprobujcie sami zobaczycie

Tak7Nie1
Wanonim
 Opinia

Firma dynamicznie się rozwija, aktualnie zmieniła siedzibę na nową halę produkcyjną wraz z pięknym przeszklonym biurowcem. Widok z biura na okoliczne górki ;) Polecam firmę, pracuję tutaj już kilka miesięcy i nie ma problemów we współpracy z zarządem i kierownikami . Firma zdecydowanie dla ludzi młodych, ambitnych z potencjałem w dziedzinie mechatroniki,automatyki, robotyki. Na pewno monterzy, elektrycy i inne zawody potrzebne do budowania zrobotyzowanych linii przemysłowych nie będą się nudzić. Praca z projektu na projekt jest coraz ciekawsza. Polecam. Z wypłatą wynagrodzenia nigdy nie było problemu. Jeżeli dajesz z siebie więcej łatwo wskoczyć na wyższy próg finansowy.

Tak1Nie3

Weronika
@Wanonim 19.07.2018 14:42

Bardzo ciekawie brzmi to co piszesz. Jakim konkretnie osobom poleciłbyś pracę w firmie Autoproces poza tym, że ludziom młodym i ambitnym? Czy potrzebne jest ukończenie studiów pod kierunkiem na przykład mechatroniki czy można zacząć pracować tam bez doświadczenia i z biegiem czasu je zdobyć?

Weronika
 Opinia

@Major a co konkretnie zmieniło się na lepsze jeśli chodzi o warunki pracy? Jak duże doświadczenie należy mieć w wymienionych przez Ciebie obszarach, aby otrzymać pracę w Autoproces? Jaka jest ogólna atmosfera w firmie? Proszę, napisz więcej. Takie informacje przydadzą się wielu osobom wchodzącym na to forum.

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Dębica.

Major
@Administrator 29.04.2018 13:53

Zmiana lokalizacji i lepsze warunki pracy. Dla osób z doświadczeniem szczególnie automatyka, robotyka, konstrukcje 3D.

Lopis
 Opinia

Ale wybacz, bo jesli to stawka za zycie delegacyjne (podroze Pon - Pt do klienta, na uruchomienia, itd.), to jest to smiesznie mala kasa wg mnie.

TipTop
 Opinia

Tak, takie są stawki jeżeli ma się doświadczenie, a nawet jak się go nie ma to za chęci do nauczenia się i pokazania, że się jest wytrwałym i ambitnym. Firma płaci odpowiednie wynagrodzenie od tego co się robi i jak się to robi. Co do czekania na wypłaty przez 3 mc to jakaś jedna wielka bujda człowieka, który mało robił, a dużo szczeka i się domaga. Za nic nie robienie i udawanie, że coś się robi to nikt o zdrowych zmysłach długo nie będzie płacił i to tolerował. P.S - każda Firma ma swoje wady i zalety więc nie każdemu dogodzi - jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Tak1Nie1
lopi
 Opinia

jakas aktualizacja ? dali ogloszenie za 6000 - 6500 brutto na automatykow. czy naprawde az tak szokujaco duze pieniadze tam sie zarabia ? chyba, ze to zaplata za prace w ciaglej delegacji ?

zawiedziony
 Opinia

Nie polecam, szczególnie jeśli ktoś chciałbym zostać pracownikiem tej firmy. Od 3 miesięcy czekam na wypłatę.

Tak1Nie1

Nowy
@zawiedziony 23.10.2016 00:18

Słyszałem, że ciekawe rzeczy robią jak na teren dębicki. Ile tam pracowałeś i czym się zajmowałeś?

Zeglarz
@zawiedziony 23.10.2016 00:18

Mógłbym się z Tobą skontaktować i porozmawiać ?

Zostaw opinię o Autoproces Bogdan Mazur - Dębica