AUTOPROCES

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AUTOPROCES

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: info@autoproces.pl

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół AUTOPROCES

Aktualność
Innowacyjność procesów produkcyjnych jest uzależniona od stopnia automatyzacji i robotyzacji. Zalety wynikające z nowoczesnych technologii w dużej mierze przenoszą się na wzrost wdrożeń, zapytań i konsultacji w temacie rozwiązań, które wspierają polski przemysł.

#robtyzacja #automatyzacja #Autoproces #PolskiPrzemysł #Industry40

Aktualność
Często bazujemy na poprzednich projektach i na doświadczeniach zdobytych przy ich realizacji.
Jednak w ponad 10 letniej karierze nie zdarzyło nam się zrobić dwóch takich samych maszyn. U nas nie istnieje kompilacja Ctrl+c Ctrl+v.
Każde studium przypadku jest inne. Nawet niewielka zmiana konstrukcyjna powoduje szereg zmian w procesie uruchomienia.
#industry40 #programista #doświadczenie #StudiumPrzypadków #Automatyzacja #Autoproces

Aktualność
Autoproces to firma gdzie tworzymy dedykowane rozwiązania. Nasze działania nie ograniczają się do przemysłu, do materiału, do komponentów które wykorzystujemy w budowie maszyn. Tworzymy nowe linie technologiczne jak i automatyzujemy, robotyzujemy poszczególne gniazda produkcyjne. Działaliśmy i działamy w otoczeniu produkcji spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, budowlanej, automotive, drzewnej.

#Industry40 #automotive #doświadczenie #StudiumPrzypadków #Automatyzacja #Autoproces #Kawasaki

Nastrojowych i Radosnych Świąt
zespół Autoproces
✨❄️☃️

#święta #życzenia #BożeNarodzenie #WesołychŚwiąt #TeamAutoproces

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA MASZYN bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Aktualność
Podczas prac konstrukcyjnych Waszych linii technologicznych i maszyn, cyfrowy bliźniak obrazuje cały proces, wykrywając ewentualne wystąpienie kolizji. Symulacja pomaga w zrozumieniu zasad działania. Wpływa również na podjęcie ostatecznych decyzji i na wprowadzenie zmian w założeniach technicznych.
#DigitalTwin #CyfrowyBliźniak #przemysł40 #industry40 #symulacja #autoproces

Aktualność
Jakie technologie dają możliwość minimalizacji wystąpienia błędów?
Więcej o tym już niebawem w materiale który tworzyliśmy wspólnie z ASTOR, Hub4industry oraz Krakowski Park Technologiczny
#Autoproces #Astor #H4I #KPT

Aktualność
Większa wydajność i dokładność produkcji? Osiągniesz ją dzięki wdrożeniu automatyzacji produkcji z #Autoproces
#automatyzacja #AutomatyzacjaProdukcji #WiększaWydajność #DokładnośćProdukcji #TwójPrzemysł

Aktualność
Szybki a tym samym precyzyjny montaż jest możliwy dzięki robotyzacji procesów produkcyjnych ⚙️
#robotyzacja #PrecyzyjnyMontaż #precyzja #montaż #produkcja #Autoproces #TeamAutoproces

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie AUTOPROCES jako Kierownik Projektu. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Aktualność
Przygotowanie kartonu- pobranie, złożenie i transport.
Te i wiele innych rzeczy dla produkcji zapewni Ci  #Autoproces

#pakowanie #PrzygotowanieKartonów #produkcja #automatyzacja #AutomatyzacjaProdukcji #robotyzacja #TeamAutoproces

Aktualność
Działamy systemowo zaczynając od projektu, po modelowanie i symulacje do budowy linii. Każda linia, każda maszyna jest poddawana testom, które wykonujemy na miejscu i dopiero po zaakceptowaniu przez inwestora rozpoczynamy instalację aplikacji w miejscu docelowym. Nasze działania poszerzyliśmy dodatkowo o sklep dlamaszyn.pl w którym można zakupić części eksploatacyjne, które jasno i czytelnie wskazane są w dokumentacji technicznej.
#SystemoweDziałanie #modelowanie #BudowaLinii #digitaltwin

Czy w AUTOPROCES poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pytanie

Dzień dobry, W Autoproces, poza podstawowym wynagrodzeniem oferujemy pracownikom dodatkowe ubezpieczenie. Ubezpieczenie jest dobrowolne, natomiast koszty pokrywamy my- pracodawca.

Aktualność
Praktyczne wdrożenie rozwiązań w przemyśle 4.0.
Zapraszamy wszystkich do wizyty w Showroom Fabryka Przyszłości: https://hub4industry.pl/showroom/dni-otwarte-2021/
Trwają dni otwarte showroom’u w którym można przekonać się jak w rzeczywistości przebiega m.in. proces pakowania, połączony z automatycznym dostarczaniem komponentów przez mobilnego robota MIR.   My osobiście mieliśmy przyjemność i okazję brać udział w powstawaniu fabryki przyszłości. Zrobotyzowane stanowisko sortowania w oparciu o #Epson #SCARA i magazyn z 6 osiowym robotem #kawasaki #BX110L były zakresem naszych prac.  W przypadku pierwszego stanowiska za pomocą robota i kamery wizyjnej sortowane są kości do gry. Po skompletowaniu kości pudełko jest personalizowane wcześniej zdefiniowanym grawerem laserowym. Stanowiska są kompatybilne z sąsiadującymi tworząc nierozerwalny i dowolnie konfigurowany łańcuch produkcyjny.
W przypadku gdy nie możecie osobiście zwiedzić fabryki przyszłości, zachęcamy Was, aby zapoznać się z materiałami, które prezentują zintegrowane stanowiska, wykorzystujące technologię przemysłu 4.0.

❗️Dodamy, że stanowisko można uruchomić samodzielnie od 1 sierpnia w każdy weekend- wysyłając SMS i oglądać przez witrynę na Ul. Smoleńsk 29 w Krakowie
Dodatkowo krótki reportaż nagrany przez telewizję Pionier.TV: https://pionier.tv/wideo/czas-nauki/fabryka-4-0/

Aktualność
Robot o ludzkiej zwinności.
Zaprojektowany przez #BostonDynamics humanoidalny robot o niezwykłej zwrotności.
Dynamiczność robota możliwa jest dzięki zaawansowanej technologii:
???? niestandardowe silniki oraz zawory, które dają możliwość dostarczania dużej mocy do 28 hydraulicznych połączeń
????niekonwencjonalny akumulator powalający na pracę od 30 do 60 minut, w zależności od aktywności,
Dla uzyskania odpowiedniej wagi - 80 kg , oraz elastyczności robota,
zespół zastosował m. in. druk 3D.

#robotyzacja #Atlas #RobotHumanoidalny #automatyzacja #przemysł #autoproces
źródło:

Aktualność
Niewielkich rozmiarów robot z dużymi możliwościami.
Robot RS007LFF60 od Kawasaki.
6-ścio stopniowa swoboda, niesamowita powtarzalność ( +-0,03 mm ) w połączeniu z udźwigiem do 7 kg, oraz z maksymalną prędkością 12 000mm/s daje nam multi rozwiązanie dla przemysłu.
#autoproces #robotyzacja #robotyprzemysłowe #kawasaki #astor #przemysł40 #industry40 #RS007LFF60

Aktualność
Przenośniki kartonów posiadają szeroki zakres zastosowań. Kreatywna konstrukcja daje niemal nieograniczone możliwości wdrażania.
Zrealizowany przez AUTOPROCES system transportowy to modułowy system przenośników przeznaczony do obsługi kartonów o maksymalnej masie 60 kg.
Ten system można wykorzystać do:
> transportu- przesuwania,
> sortowania,
> rozdzielania i łączenia,
> magazynowania.
Ściśle dopasowane do siebie elementy systemu przenośnikowego zapewniają jego najwyższą elastyczność.
Tworząc systemy transportowe jesteśmy w stanie zrealizować każde życzenie klienta niezależnie, czy chodzi o nową instalację czy modernizację lub rozbudowę obecnej.
#transportwewnętrzny #realizacjaprojektu #obsługapudeł #transport #sortowanie #mmagazynowanie #TeamAutoproces

Aktualność
Rewolucja przemysłowa 4.0 zagościła u nas już na dobre. Nasi partnerzy z pełną świadomością mówią o tym, że czas na wykorzystanie nowoczesnych narzędzi. Chcą być konkurencyjni i chcą budować przewagę.
Tak więc zabieramy się do pracy.
Konstrukcja i podzespoły mechaniczne są już gotowe.
#industry40 #autoproces #automatyzacjaprodukcji #innowacyjnerozwiązania

Aktualność
Mechatronika to gałąź, która skupia się na inżynierii systemów elektronicznych, elektrycznych oraz mechanicznych, a także obejmuje połączenie robotyki, elektroniki, informatyki, telekomunikacji, systemów sterowania oraz  inżynierii produktu. Zamiarem mechatroniki jest stworzenie rozwiązania projektowego, które ujednolici każdą z tych różnych poddziedzin. Pierwotnie mechatronika miała być jedynie połączeniem mechaniki i elektroniki, stąd nazwa będąca kombinacją słów mechanika i elektronika. Jednak wraz z rozwojem złożoności systemów technicznych, definicja mechatroniki została poszerzona o kolejne dziedziny techniki.
Zawód Inżyniera mechatroniki łączy w sobie wszystkie te zasady aby stworzyć prostszy, bardziej ekonomiczny i niezawodny system.
 Robot przemysłowy jest doskonałym przykładem takiego systemu mechatronicznego, zawiera on w sobie wszystkie wymienione wyżej elementy, dzięki którym może wykonywać swoje codzienne zadania.
Naszym mechatronikom dziękujemy za owocną pracę, poświęcenie i zaangażowanie życząc tym samym równie pracowitych dni jak dotychczas. ????
#TeamAutoproces #mechatronik #pracamechatronika

Aktualność
Konstruktorzy to nie tylko osoby projektujące wielkie budowle, mosty czy tunele. Maszyny i urządzenia to również dzieła konstruktorów. Bardzo często są inicjatorami innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych w przedsiębiorstwach. Zawód ten jest bardzo obszerny, a dobór odpowiedniej kadry jest kluczem do sukcesu. W pracy konstruktora ważne jest spojrzenie na problem, czasem również  wizjonerskie podejście.
???? Życzymy kolejnych sukcesów i wytrwałości!
#konstruktor #konstruktormaszyn #konstruowaniemaszyniurządzeń #TeamAutoproces

Czy w AUTOPROCES możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pytanie

Witaj, W naszej firmie obowiązuje wynagrodzenie miesięczne. Nie praktykowaliśmy do tej pory innej metody wypłaty wynagrodzenia, czego nie wykluczamy. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych obecnych i przyszłych pracowników. Pozdrawiamy Zespół AUTOPROCES

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AUTOPROCES?

Liczba opinii klientów firmy AUTOPROCES, to 26, z czego 25 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES