opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

AUTOPROCES

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.7/5

Na podstawie 92 ocen
Opinie(230)
Dodaj opinię
Aktualności(39)

Opinie(230)

Dodaj opinię
Aktualności(39)
Logo
  • O nas
  • .
  • Polityka personalna
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Polityka personalna

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Krosno
  • Nowy Sącz
  • Sanok
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Góra Motyczna
  • Żyraków
  • Wola Mała
  • Wola Wielka
  • Wiewiórka
  • Wola Żyrakowska
  • Straszęcin
  • Zawierzbie
  • Grabówka
  • Kędzierz
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Góra Motyczna
  4. /
  5. Opinie o AUTOPROCES

Opinie

Opinie o AUTOPROCES Góra Motyczna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o AUTOPROCES!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wilier

    16.02.2021 13:11

    Były pracownik

    Dobre warunki współpracy, dużo można się nauczyć i zdobyć doświadczenie
    ReviewUserIcon
    kenny

    13.02.2021 08:49

    Pracownik

    praca w porzadku, warunki dobre, czlowiek moze sie duzo nauczyc, sama praca cieakwa i nie jest monotonna
    Company logo
    AUTOPROCES

    16.02.2021 12:34

    Pracodawca

    Drogi pracowniku, Dziękujemy, że zechciałeś podzielić się Twoją opinią i doświadczeniami. Cieszymy się z Twojego zadowolenia. Życzymy sukcesów w pracy Z pozdrowieniami zespół Autoproces
    ReviewUserIcon
    kostek

    15.02.2021 11:38

    Pracownik

    Ja nie narzekam. Ludzie w porządku, pieniądze płacone na czas i w takiej wysokości jak było to ustalane.
    Company logo
    AUTOPROCES

    16.02.2021 12:33

    Pracodawca

    Witaj. Dziękujemy za komentarz i za czas który poświęciłeś na wyrażenie swojej opinii. Pozdrawiamy, zespół Autoproces
    ReviewUserIcon
    wertos

    16.02.2021 10:21

    Były pracownik

    wszystko rozplanowane w czasie jak nalezy
    ReviewUserIcon
    mateusz

    15.02.2021 15:25

    Inne

    super firma, polecam
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    12.02.2021 09:39

    Inne

    Polecam w 100%. Obsługa profesjonalna i fachowa. Współpraca układa się bardzo dobrze!
    Company logo
    AUTOPROCES

    12.02.2021 13:12

    Pracodawca

    Witaj Grzegorzu. Dziękujemy za Twoją opinię i polecanie. Miło nam, że doceniasz naszą pracę. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces
    ReviewUserIcon
    Remek

    11.02.2021 09:04

    Inne

    Ja zostawię tylko krótki komentarz - polecam! Nie ma co się rozpisywać, bo to solidna firma :)
    Company logo
    AUTOPROCES

    11.02.2021 11:34

    Pracodawca

    Dziękujemy za ten krótki, acz miły komentarz. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces
    ReviewUserIcon
    Pablo

    10.02.2021 10:57

    Inne

    Wykonanie na najwyższym poziomie, dopasowują się do potrzeb klienta, pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!
    Company logo
    AUTOPROCES

    10.02.2021 12:35

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Miło nam czytać o zadowoleniu naszych klientów. Tak jak piszesz w komentarzu, zawsze staramy się dopasować nasze działania do potrzeb klientów. Służymy również radami technicznymi. Pozdrawiamy, Zespół Autoproces
    ReviewUserIcon
    Karol

    08.02.2021 09:37

    Inne

    Współpracuję z nimi praktycznie od początku jak otworzyłem firmę. Znają się na swojej robocie jak mało kto.
    Company logo
    AUTOPROCES

    10.02.2021 10:04

    Pracodawca

    Witaj Karolu, Dziękujemy za Twoją opinię. Zawsze staramy się podchodzić w pełni świadomie i odpowiedzialnie do naszych klientów. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę. Z pozdrowieniami, Zespół Autoproces
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    04.02.2021 11:19

    Inne

    Jakość to jest to, co ich odróżnia od ich konkurencji. Firma dostarcza nawet największe zamówienia.
    Company logo
    AUTOPROCES

    10.02.2021 10:02

    Pracodawca

    Dziękujemy za przesłanie opinii, Niezmiernie nam miło czytać takie komentarze. Ze swojej strony możemy dodać, że nieustannie chcemy podnosić standardy zarówno obsługi naszych klientów, jak również standardy zatrudnienia dla naszych pracowników. Pozdrawiamy Zespół Autoproces
    ReviewUserIcon
    Papriko88

    02.02.2021 11:24

    Inne

    Firma zdecydowanie godna polecenia!
    Company logo
    AUTOPROCES

    10.02.2021 09:57

    Pracodawca

    Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcony czas na pozostawienie komentarza. Pozdrawiamy Zespół Autoproces
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    29.01.2021 10:13

    Inne

    Z perspektywy Klienta mogę się wypowiedzieć jedynie pozytywnie. Współpraca układa się bardzo dobrze!
    Company logo
    AUTOPROCES

    10.02.2021 09:52

    Pracodawca

    Dziękujemy Tomaszu za Twoją opinię. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy. Pozdrawiamy Zespół Autoproces
    ReviewUserIcon
    Eryk

    09.02.2021 11:20

    Inne

    Super jakość, wysoka kultura, pełen profesjonalizm
    ReviewUserIcon
    Wojas

    26.01.2021 10:18

    Były pracownik

    Uważam, że firma Autoproces jest bardzo przyszłościowa. Widać że uporządkowali swoje sprawy między innymi dzięki pożegnaniu się z częścią załogi. Niektórzy nie byli w stanie podołać swoim obowiązkom, a inni myśleli bardziej o swoich interesach niż o firmie. W każdym razie firma z bardzo dobrym portfolio i doświadczeniu. Na pewno w tej firmie można się dużo nauczyć ponieważ robią różne projekty głównie z zakresu maszyn i stanowisk zrobotyzowanych. Z opinii obecnie pracujących atmosfera w pracy jest bardzo dobra a kontakt z szefostwem (jeśli nie są zbyt zabiegani) jest na dobrym poziomie. Pracowałem w tej firmie i polecam. Niestety musiałem zrezygnować z uwagi na dojazdy.
    ReviewUserIcon
    Były

    20.01.2021 10:05

    Były pracownik

    Faktem jest że Prezesi ogarniaja temat automatyki, i znają się od strony technicznej i sprzedażowej. Niestety, absolutnie nie potrafią zarządzać pracownikami, i jest spore zamieszanie, częste zmiany decyzji itp, Pracownicy z dużym Know-how odchodzą, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Paweł

    07.01.2021 17:58

    Inne

    Może jakieś wskazówki o pracy w firmie? Czy są szanse na rekrutacje. Chciałbym aplikować stąd takie pytani
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    18.01.2021 16:24

    Kandydat

    Najlepiej wyślij swoje CV i poproś o spotkanie. Wszystko Ci wytłumaczą.

    Kontakt - AUTOPROCES

    Góra Motyczna 94A 39-204 Góra Motyczna

    NIP:8722416056

    REGON:367098990

    https://autoproces.pl/
    Branże: Maszyny i urządzenia

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.10.2020 09:07

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Korneliusz

    10.01.2021 19:58

    Pracownik

    Zgadzam się z przedmówcą. Także jestem w takiej sytuacji przez ta firmę.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2020 11:54

    Inne

    Czy Autoproces Bogdan Mazur, Marcin Szostak S.C zatrudnia studentów?
    ReviewUserIcon
    Praktykant

    16.10.2020 09:05

    Kandydat

    Wyślij CV
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.03.2020 09:18

    Inne

    Czy można liczyć w Autoproces Bogdan Mazur, Marcin Szostak S.C na prywatną opiekę medyczną?
    ReviewUserIcon
    Miachał

    28.05.2020 18:54

    Inne

    Nie ma prywatnej opieki medycznej
    ReviewUserIcon
    Maciek

    16.10.2020 08:58

    Były pracownik

    Z tego co wiem to każdy ma dodatkowe ubezpieczenie. Ostatnio pomogli pracownikowi w trudnej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany praca

    21.03.2020 01:06

    Inne

    Witam, jak wyglada obecnie sytuacja z wypłatami, są opóźnienia?
    ReviewUserIcon
    Dziki gon

    21.09.2020 08:46

    Były pracownik

    Wynagrodzenia są zawsze opoznoine nie ma nadgodziny, i ciągły nacisk na szybką pracę :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w AUTOPROCES?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    want

    27.09.2019 19:55

    Inne

    Czy ktokolwiek wie kto z wiedza odszedł z tej firmy ? Kupują u nas komponenty i zamówienia z miesiąca na miesiąc są większe. Proszę o informacje.
    ReviewUserIcon
    PIDŻEJ

    21.10.2019 14:16

    Inne

    Tak można to sprawdzić, ale ten certyfikat nie potwierdza ani też nie zaprzecza faktowi że firma(usunięte przez administratora) Zapytacie czemu tak jest ? Bo wystawiający fakturę ma prawo a nie obowiązek po terminie przeterminowania faktury zgłosić ten fakt do KRD. Tak że ten certyfikat potwierdza tylko fakt że nikt nie zgłosił firmy w tym czasie do KRD, ale nie potwierdza faktu że firma nie ma żadnych zaległości w płatnościach.
    ReviewUserIcon
    mechanik

    28.03.2020 21:43

    Inne

    z tego co pamiętak to karzdy który miał wiedzę oraz szanował sie odszedł.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    21.10.2019 14:50

    Inne

    Witam, czy ktoś się orientuje gdzie w pobliżu Dębicy znajdę firmę o podobnym profilu działalności ?
    ReviewUserIcon
    Mirek

    29.10.2019 09:45

    Inne

    Kris szukałem ale chodzi mi o firmę o wysokim poziomie programowania robotów głównie fanuc, abb, kawasaki. Na śląsku jest takich dużo natomiast w pobliżu jest tego niewiele. Aplikacje które wykonują firmy okoliczne są na niskim poziomie zaawansowania - chodzi o te którymi się chwalą. Zaprogramowałem parę aplikacji ale szukam większych wyzwań.
    ReviewUserIcon
    mechanik

    28.03.2020 21:41

    Inne

    Praca jedno zmianowa do nieskończoności...(usunięte przez administratora) tak bylo z pracownikami kturzy odeszli.
    ReviewUserIcon
    Bolo

    21.03.2020 14:32

    Inne

    Jak wygląda praca jako magazynier?? Jakie warunki ?? Jak z wynagrodzeniem ile można wyciągnąć??
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.11.2019 09:36

    Inne

    Czy w Autoproces Bogdan Mazur, Marcin Szostak S.C jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?
    ReviewUserIcon
    Spawacz Mariana

    23.11.2019 10:57

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    Elektryk

    11.12.2019 15:51

    Inne

    Reakcja jest o ile są pieniądze na rozwiązanie problemu. Z pieniędzmi jest różnie,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Praktykant

    26.09.2019 17:51

    Inne

    Od strony przebiegu praktyki bardzo mi się podobało. Nauczyłem się dużo nowych rzeczy w krótkim czasie. Widać, że mają duże doświadczenie. Po ukończeniu studiów zwrócę się o przyjecie do pracy ponieważ chce się rozwijać w takich tematach. Życzę sukcesów i mega projektów.
    ReviewUserIcon
    Chaos

    27.09.2019 17:17

    Inne

    Poczekaj z pół roku jeszcze....
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    27.09.2019 17:37

    Inne

    Tylko na co?? Z reszta nie znam wewnętrznej sytuacji firmy. Podkreslam tylko tyle ze po pierwsze fluktuacja pracownikow jest rzeczą jak najbardziej naturalna niezależnie od jej przyczyny. Znam kilku pracodawców w regionie i wiem że rozna sytuacja panuje w firmach. W naszym regionie sprawdza się najlepiej powiedzenie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Po drugie to że Panu/Pani nie odpowiadaly warunki zatrudnienia w tej firmie to nie znaczy że Praktykantowi nie mogla odpowiadać forma praktyk. Nie mozna kwestionować takze wiedzy którą najprawdopodobniej tam zdobył.
    ReviewUserIcon
    Po

    18.06.2019 19:18

    Inne

    Jakie maszyny projektują? Orientuje się ktoś? Robią obliczenia? Wiem że programują roboty????ile zarabia u nich konstruktor?
    ReviewUserIcon
    Administrator

    19.06.2019 11:56

    Inne

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Projektujemy maszyny innowacyjne, dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Zapraszamy na rozmowę, opowiemy szerzej o naszych projektach i warunkach pracy. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    waldiiiiii

    22.01.2019 13:59

    Inne

    Witam. Prosze o szczerą opinie tej firmy.Pomimo ze pracuje w firmie która ma ok 500 osób od ponad 15 lat to jak czlowiek nauczy sie robic dokładnie na stanowisku slusarza ( obróbka blachy , spawanie tigiem itd) to w takiej firmie nie ma szans wybicia sie na wyzsze stanowisko nie mówiąc juz o jakimś dobrym wynagrodzeniu . czy w AUTO -PROCES też starsi pracownicy biorą ok 2000-2500 na rękę po tylu latach pracy? dodam ze uprawnienia sep 1kw oraz prasy krawedziowe cnc oraz wykształcenie elektryczne .Dodam że jestem w stanie dojezdzac po 30 km codziennie. Czy mam jakiekolwiek szanse na godną prace w AUTO-PROCES? Prosze o szczerą odp ludzi którzy tam pracowali lub pracuja. dziekuje
    ReviewUserIcon
    BM

    13.02.2019 09:52

    Inne

    Proszę złożyć swoje CV na adres [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wanonim

    19.07.2018 14:42

    Inne

    Firma dynamicznie się rozwija, aktualnie zmieniła siedzibę na nową halę produkcyjną wraz z pięknym przeszklonym biurowcem. Widok z biura na okoliczne górki ;) Polecam firmę, pracuję tutaj już kilka miesięcy i nie ma problemów we współpracy z zarządem i kierownikami . Firma zdecydowanie dla ludzi młodych, ambitnych z potencjałem w dziedzinie mechatroniki,automatyki, robotyki. Na pewno monterzy, elektrycy i inne zawody potrzebne do budowania zrobotyzowanych linii przemysłowych nie będą się nudzić. Praca z projektu na projekt jest coraz ciekawsza. Polecam. Z wypłatą wynagrodzenia nigdy nie było problemu. Jeżeli dajesz z siebie więcej łatwo wskoczyć na wyższy próg finansowy.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    29.04.2018 13:53

    Inne

    Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Dębica.
    ReviewUserIcon
    Major

    03.06.2018 18:34

    Inne

    Zmiana lokalizacji i lepsze warunki pracy. Dla osób z doświadczeniem szczególnie automatyka, robotyka, konstrukcje 3D.
    ReviewUserIcon
    Lopis

    30.05.2017 23:14

    Inne

    Ale wybacz, bo jesli to stawka za zycie delegacyjne (podroze Pon - Pt do klienta, na uruchomienia, itd.), to jest to smiesznie mala kasa wg mnie.
    ReviewUserIcon
    TipTop

    29.05.2017 20:31

    Inne

    Tak, takie są stawki jeżeli ma się doświadczenie, a nawet jak się go nie ma to za chęci do nauczenia się i pokazania, że się jest wytrwałym i ambitnym. Firma płaci odpowiednie wynagrodzenie od tego co się robi i jak się to robi. Co do czekania na wypłaty przez 3 mc to jakaś jedna wielka bujda człowieka, który mało robił, a dużo szczeka i się domaga. Za nic nie robienie i udawanie, że coś się robi to nikt o zdrowych zmysłach długo nie będzie płacił i to tolerował. P.S - każda Firma ma swoje wady i zalety więc nie każdemu dogodzi - jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)
    ReviewUserIcon
    lopi

    18.04.2017 19:02

    Inne

    jakas aktualizacja ? dali ogloszenie za 6000 - 6500 brutto na automatykow. czy naprawde az tak szokujaco duze pieniadze tam sie zarabia ? chyba, ze to zaplata za prace w ciaglej delegacji ?

    Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.