AUTOPROCES

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AUTOPROCES

Aktualność
Mechatronika to gałąź, która skupia się na inżynierii systemów elektronicznych, elektrycznych oraz mechanicznych, a także obejmuje połączenie robotyki, elektroniki, informatyki, telekomunikacji, systemów sterowania oraz  inżynierii produktu. Zamiarem mechatroniki jest stworzenie rozwiązania projektowego, które ujednolici każdą z tych różnych poddziedzin. Pierwotnie mechatronika miała być jedynie połączeniem mechaniki i elektroniki, stąd nazwa będąca kombinacją słów mechanika i elektronika. Jednak wraz z rozwojem złożoności systemów technicznych, definicja mechatroniki została poszerzona o kolejne dziedziny techniki.
Zawód Inżyniera mechatroniki łączy w sobie wszystkie te zasady aby stworzyć prostszy, bardziej ekonomiczny i niezawodny system.
 Robot przemysłowy jest doskonałym przykładem takiego systemu mechatronicznego, zawiera on w sobie wszystkie wymienione wyżej elementy, dzięki którym może wykonywać swoje codzienne zadania.
Naszym mechatronikom dziękujemy za owocną pracę, poświęcenie i zaangażowanie życząc tym samym równie pracowitych dni jak dotychczas. ????
#TeamAutoproces #mechatronik #pracamechatronika

Aktualność
Konstruktorzy to nie tylko osoby projektujące wielkie budowle, mosty czy tunele. Maszyny i urządzenia to również dzieła konstruktorów. Bardzo często są inicjatorami innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych w przedsiębiorstwach. Zawód ten jest bardzo obszerny, a dobór odpowiedniej kadry jest kluczem do sukcesu. W pracy konstruktora ważne jest spojrzenie na problem, czasem również  wizjonerskie podejście.
???? Życzymy kolejnych sukcesów i wytrwałości!
#konstruktor #konstruktormaszyn #konstruowaniemaszyniurządzeń #TeamAutoproces

Czy w AUTOPROCES możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pytanie

Witaj, W naszej firmie obowiązuje wynagrodzenie miesięczne. Nie praktykowaliśmy do tej pory innej metody wypłaty wynagrodzenia, czego nie wykluczamy. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych obecnych i przyszłych pracowników. Pozdrawiamy Zespół AUTOPROCES

Aktualność
Mechanik monter maszyn i urządzeń
Zakres zadań mechanika- montera maszyn i urządzeń jest szeroki i zróżnicowany. Zaliczyć można do nich m.in.
• instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń,
• wykonywanie prac montażowych i kontrolnych w dziale  produkcyjnym maszyn i urządzeń,
• wykonywanie i naprawianie typowych części maszyn zgodnych z dokumentacją techniczną,
• ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń,
• przeprowadzanie przeglądów technicznych, naprawa oraz konserwowanie maszyn i urządzeń,
• po naprawcza kontrola maszyn i urządzeń,
• regulowanie i ustawianie parametrów według założeń,
• podstawowe operacje ślusarskie
W czasach ciągłego rozwoju i unowocześniania procesów wytwarzania obiektów technicznych należy oczekiwać, że mechanik-monter maszyn i urządzeń będzie miał do czynienia z maszynami i technologiami różnych generacji.
#mechanikmonter #pracamechanikamontera #maszynyiurządzenia #TeamAutoproces #instalacjamaszyn #ocenastanutechnicznego
 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AUTOPROCES na stanowisko SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA MASZYN bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Aktualność
Istnieje wiele metod spawania. Nasi fachowcy postawili na spawanie elektryczne łukowe.
Polega ono na wytworzeniu pomiędzy elektrodą spawalniczą, a materiałem spawanym łuku elektrycznego wydzielającego ciepło. W rezultacie topią się brzegi łączonych części i dodawane zazwyczaj spoiwo. W wyniku połączenia materiałów przy pomocy spawania powstaje spoina.
O doświadczeniu i umiejętnościach spawacza świadczy  jakość spoiny.
W tym zawodzie ważne są zarówno fachowość, jak i wiedza teoretyczna dotycząca materiałów poddawanych obróbce cieplnej. To na barkach spawacza spoczywa duża odpowiedzialność za wytrzymałość i stabilność konstrukcji.
Panowie, wykonujecie kawał świetnej roboty❗
#spawacze #spawanie #pracaspawacza #spawaczpodkarpacie #budowamaszyn #konstrukcjemaszyn #TeamAutoproces

Aktualność
Szafa sterowania to ❤️ serce maszyny. Odpowiada za pracę elementów wykonawczych i układów bezpieczeństwa.
Dzięki naszemu zgranemu zespołowi elektryków szafa wygląda estetycznie, a wszystkie elementy są opisane i w przypadku awarii są łatwe do zdiagnozowania.
Już nie możemy doczekać się kolejnych rozruchów  !
#szafaelektryczna #wyposażenieszafelektrycznych #szafaelektrycznastojąca #automatyzacjairobotyzacja #TeamAutoproces #robotyzacja #autoamtyzacja

Aktualność
Elektrycy na co dzień pracują w otoczeniu instalacji elektrycznych.
Zajmują się ich montażem, modernizacją bądź konserwacją. Zawód elektryka ma niejedno oblicze i wymaga wyjątkowych umiejętności.
Przy powstawaniu nowych maszyn, niezbędni są konstruktorzy, monterzy czy automatycy. Nie można też pominąć elektryków, którzy trzymają rękę na pulsie. Można powiedzieć, nadają tchnienie wszystkim urządzeniom. Porównując do organizmu ludzkiego, umieszczają serce i naczynia krwionośne które rozprowadzają po całym organizmie (maszynie) energię konieczną do pracy.
Praca elektryków odbywa się według schematów elektrycznych, wykonanych przez dział konstrukcyjny.
Dzięki temu możliwe jest właściwe podłączenie maszyn i urządzeń.
Dziękujemy że jesteście, dziękujemy za Waszą pracę i zaangażowanie!
#autoproces #pracaelektryka #elektryk #schematyelektryczne #TeamAutoproces #automatyzacjaprodukcji #uruchomieniamaszyn #automatyzacja #robotyzacja

papo
Kandydat

planuje spróbować swoich sił, jaka jest ogólnie opinia o tej firmie?

Fafik
@papo

Jest dobrze, nie narzekam jak do tej pory i myślę że warto spróbować swoich sił

Luka
@papo

Co ja mogę powiedzieć? Pracowałem tam 6 miechów, kasę odłożyłem i było ok. Zrezygnowałem, bo to po prostu praca nie dla mnie, ale ogólnie praca jest w porządku. Robisz godziny i za nie Ci płacą na czas. Konkretne szefostwo, z wszystkimi się dało dogadać.

Terki
@papo

Podejście do pracowników na wysokim poziomie, czujesz się szanowany i doceniony :) I to mi się podoba, cieszę się że zdecydowałem się na pracę tutaj

Bartek
@papo

Pracowałem i wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać. Jak masz możliwość się dostać to polecaam

Mazek

Ogolnie ok

Maciek
@papo

Również będę wdzięczny za odpowiedzi. Też jestem w podobnym położeniu.

Asteerko
@Maciek

Kasa zawsze się zgadza. Urobiony po pachy ale zadowolony, montujcie sie

Trefl

Mi pasuje i na razie nigdzie się nie wybieram.

Maciek
@Trefl

A jak z kasą?

Mati
Klient

Super firma, warunki współpracy bardzo dobre.

Kajtek

POLECAM!

Sterling
Klient

Bardzo dobra jakość. Myślę, że jedna z lepszych firm na rynku. Polecam

@Sterling

Dziękujemy! Pozdrawiamy

Lewy

Polecam prace. Dobra, jasna umowa. Warunki też dają ok, więc nie ma się do czego przyczepić. Jak mam być szczery to nie spodziewałem się za dużo po tej pracy, ale jestem pozytywnie zaskoczony

@Lewy

Witaj, Dziękujemy za opinię. Świetnie, że jesteś zadowolony z pracy oraz warunków. Życzymy sukcesów Zespół AUTOPROCES

Luka

Pracowałem tam i mogę polecić. Kasa naprawdę dobra.

Fafik

Dobre warunki współpracy, dużo można się nauczyć i zdobyć doświadczenie

Boni

Przyjemne miejsce do pracy. Można się czuć bezpiecznie, a na zarobki nie ma co narzekać. Cała ekipa jest zgrana. POLECAM

@Boni

Dziękujemy za polecenie. Zespół AUTOPROCES

Karol
Klient

Firma ma dobrą opinię i się w sumie nie dziwię, bo czego się nie podejmą to robią właściwie, konkretnie i w dobrej cenie. Dobry kontakt, dobra cena.

danny

dobra robota

Energy

Pracuje się, zarabia się, tyle ode mnie.

Kornik

Oferta na pewno jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza :)

@Kornik

Dziękujemy bardzo. To dla nasz dobre wieści, motywujące do jeszcze lepszego działania. Pozdrawiamy AUTOPROCES

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOPROCES - Góra Motyczna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AUTOPROCES?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOPROCES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOPROCES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AUTOPROCES?

Liczba opinii klientów firmy AUTOPROCES, to 26, z czego 25 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTOPROCES