Opinie o Kando Plus Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kando Plus Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kando Plus Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kando Plus Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

Najgorsza firma na rynku pracy Nowy wpis

NIE POLECAM! Wykorzystują ludzi i traktują jak roboty ! Mobbing na każdym kroku. Wytkną Ci każde potknięcie i potrącą z pensji. Umowy tak skonstruowane, by można było wypłacić niższą pensje. Praca 24/7. Nie płacą za nadgodziny. Pracownicy tam siedzą ze strachu i boją się powiedzieć własnego zdania. Nie możesz powiedzieć słowa NIE, bo wylecisz. Straszą sądami i karami! Szantażują! Jak najdalej od nich! Tak jak ktoś wcześniej napisał - szkoda nerwów i zdrowia (szanujmy zdrowie, bo mamy tylko jedno)!

Norman Nowy wpis

Może nie jest idealnie ale trudno pozyskać idealnych pracowników również

Nick Nowy wpis

Pracodawca nie wart pracownika, takich powinni wsadzać do pierdla...

abc

@? co masz na myśli pisząc 'mix w umowach'? duże kombinowanie?

Abc Nowy wpis
@abc

Nie takie małe kombinowanie jak to w Polsce, podstawa na konto a reszta w kopercie. Powodzenia

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kando Plus Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
?

Szkoda wysiłku. Nie docenią go. Celem jest kasa. Wycisnąć i wyrzucić. Mix w umowach aby jak najmniej płacić. Czas na PIP.

@?

Jaki mix w umowach z Kando Plus? Chodzi Ci o to, o czym już ktoś tu wcześniej wspominał? Czyli najniższa krajowa na papierze, a reszta pod stołem?

zainteresowana

Stanowisko pracownika produkcji w tej firmie na czym polega praca na tym stanowisku? ile zmian się pracuje? i na jaką pensje może liczyć dziewczyna z doświadczeniem w pracy na produkcji.

Nie warto
@zainteresowana

Lepiej poszukaj pracy gdzie indziej nie warto pracować u tych ludzi...

Kando minus

Szkoda nerwów i zdrowia. Właściciele chcą by ludzie pracowali 24/7. Dno i średniowiecze...

Pracownik miesiąca

Firma "krzak" nie polecam. Szkoda czasu na tych (usunięte przez administratora).

szczera pracownica

Przestrzegam wszystkich którzy chcieliby pracować w tej firmie, właściciele są dwulicowi i obłudni, gdy człowiek chce się zwolnić straszą "lojalką" którą każdy musi podpisać (prawie 100.000zł). Po paru miesiącach pracy zaproponują wypłaty "pod stołem" i najniższą krajową na umowie. Zmuszaja do nadgodzin wypłacanych w kopercie(czasami nieodpłatnych) . Mobbing w firmie na każdym dziale to standard. Ludzie tam siedzą z przyzwyczajenia i że strachu że nic lepszego nie znajdą lub że będą się włuczyć po sądach za umowę o zachowaniu poufności informacji. Anecie i Pawłowi chodzi tylko o kasę, chcieli by mieć monopol na rynku, na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko ładnie pięknie a później wychodzi szydlo z worka. Gdy tylko znajdą tańszego pracownika na dane stanowisko to starego zwalniają. Dziwne że nikt nie zgłosił ich jeszcze do urzędu skarbowego i PiP. Proszę osoby poszkodowane o komentarz - byłych i obecnych pracowników. Pozdrawiam dobrych, szczerych i prawdomównych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kando Plus Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kando Plus Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kando Plus Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kando Plus Sp. z o.o. sp.k.

Kando Plus Sp. z o.o. sp.k.