Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Cyganka89

Ciekawa jestem kto takie bzdury wypisuje i po co!!Różne rzeczy słyszałam o tej firmie, ale akurat przecież to można łatwo sprawdzić, że to nieprawda. Hutchinson jest bardzo dobrze sprawdzany pod kątem substancji chemicznych i przez organy państwowe i przez firmy motoryzacyjne, bo te muszą pilnować co jest wykorzystywane do produkcji samochodów. Na stanowiskach pracy są regularne badania, nawet w skierowaniach na medycynę pracy widać co jest sprawdzane. Nie słyszałam nigdy, żeby ktokolwiek ze znajomych w filmie chorował na jakieś nowotwory (co to za głupota, tylko ludzi się straszy w ten sposób…), albo w ogóle słyszał taką historię, a przecież Hutchinson jest na Kurczakach ze 20 lat. Pracuję kilka lat i nigdy nie miałam żadnych problemów ze zdrowiem, a pracuję na ekstruzji. Ja to bym powiedziała, że są nawet zmiany na plus – chociażby Społeczna Inspektorka Pracy, która od kilku miesięcy chodzi i rozmawia z nami o warunkach pracy; wszystko jej mówimy i widać poprawę w poszczególnych kwestiach. W zależności od wydziału praca jest trudna, ale nie szkodliwa. Także jak ktoś nie chce, to niech nie pracuje, bo pracy w Łodzi jest dużo, ale nie ma co się sugerować takimi tekstami o szkodliwych warunkach…

diesel
@Cyganka89

OOO tak, wąchać przez 8 godzin dziennie gorącą parującą gumę, opary benzyny, isoparu i t.d. to samo zdrowie, witaminy....

Czy Hutchinson daje dofinansowanie do posiłków w stołówce dla swoich pracowników?

Wiecie, czy Hutchinson udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Stawiam na Tolka Banana

Udostępnia oczywiście jak jesteś pracownikiem Hutchinsona.

@Stawiam na Tolka Banana

Fajnie, że można na to liczyć. A są jeszcze inne benefity dla pracowników? Pytam bo chce wysłać CV a takie dodatki jak prywatna opieka lekarska są zawsze na plus. Tu jest coś takiego?

@Marcin

Medicover jest.

Jak jest jeśli chodzi o pracę w magazynie? Warto aplikować?

Magazynier
@Kandydat

warto , zapraszamy serdecznie na magazyn , będziesz pracować w młodym , zgranym , inteligentnym zespole

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Formujący

Był pewien moment zastanowienia i strachu przed zwolnieniem - czas wybuchu pandemii i przestoju.... ale firma mnie na szczęście nie zwolniła a jedynie pracowników agencji tymczasowych którzy de facto nie są pracownikami firmy a jedynie podwykonawcami firmy Hutchinson, więc oni mogą wiedzieć tylko kwestie techniczne i właściwości organoleptyczne zakładu, nic nie wiedzą jakie są wynagrodzenia dla pracowników Hutchinson, tylko znają stawki swoje zaoferowane przez agencje!! więc o niskich zarobkach proszę pisać żale do swojego pracodawcy czyli AGENCJI TYMCZASOWEJ bo Hutchinson nie jest Waszym pracodawcą a agencja! Firma dla swoich pracowników zapewnia odpowiednie warunki do pracy, benefity oraz inne warunki o których nie wolno mi pisać gdyż jest to tajemnica przedsiębiorstwa! Zapraszam do Agencji Job Impulse, Addeco lub Manpower, być może jak się wykażecie na umowie agencyjnej wówczas firma was przejmie. Warto spróbować!

Nie lizus
@Formujący

Bzdury piszesz Z kazdego działu przed tarczą poleciały głowy. Produkcja pracowała na 80% etatu za 80% stawki Ale white coilleirs już nie mieli obciętych etatów Chociaż dyrekcja zapewniała ze wszyscy równo maja obcięte etaty i wynagrodzenie A kasa z tarczy poszła na auta dla dyrekcji

szalony Joe

co za bzdury

Korbel
@Formujący

Więc odpowiem. Zarobki w firmie hutchinson są po prostu śmieszne, większość zakładów wypada lepiej! Warunki są takie że zabierane masz przerwy, nie ma socjalu zywnosciowego, zeby zjesc bolke musisz placing od 4.50 do 8zl. Nawet wody przy 50°C ostatnio piłem z kranu, bo baniakach nie bylo. Skoncz kłamczuch. Wyjdz na hale biorokrato

Realistka
@Formujący

Ty chyba jesteś jakiś nachlany 2700 pensji po 7 latach to do ra płaca? Do tego (usunięte przez administratora) i darcie mordy na każdym kroku.

Formująca oraz kontrola jakośc
@Formujący

Co tak się drzesz. Przez agencję szło więcej zarobić niż przez Hacza. Kiedyś lepiej Haczek dbał o pracowników. Był formujący i czyszcząca, później to połączyli że jedna osoba formowała oraz czyściła i pakowała. Tak było w czterobrygadowce. Reklamacje się zaczęły piętrzyć coraz bardziej śmieszne. Żałuję że nigdy nie zrobiłam złego kosza. Mialam ambicie a Hacz nawet ich nie docenił. Ale jak było trzeba iść na inne stanowisko bądź dział to szłam pierwsza bo umiałam. I na co mi ta poliwalencja? Tak bronisz i bronisz może komuś (usunięte przez administratora) tam możesz że Ci tak tam dobrze! Pozdrawiam ????.

Większych bzdur
@Formujący

nie słyszałem. Czy jesteś zatrudniony przez Agencję Pracy czy Hutchinsona dostajesz taką samą pensję jako nowy. Wiem, bo sprawdziłem. Jest to niewiele więcej od najniższego wynagrodzenia w danym roku. Różnica jest taka, że jak przechodzisz z agencji na zakład to może dołożą z 50zł brutto, ale niekoniecznie.

Alibaba

U was to jest jakaś wylęgarnia (jak by to napisać żeby administratorzy nie usunęli) bardzo mało inteligentnych kudzi :) . Każdy wielki specjalista który przeszedł przez ostatnie kilka lat od was do firmy w której pracuję szybko okazywał się skończonym, bardzo mało inteligentnym człowiekiem. Pisząc bardzo mało inteligentny człowiek mam na myśli poziom ameby bo one zdaje sie nie mają mózgów. Tam u was są jakieś szkodliwe warunki, nie wiem opary niszczą mózgi pracowników czy o co chodzi?

Herszt
@Alibaba

Sezamie otwórz się a w środku same skarby intelektu, ale życie to nie bajka no bo czy ktoś normalny pracuje w tym zakładzie? Poziom płac odzwierciedla poziom tubylców drogi Alibabo. Wpisanie w CV tego pracodawcy powinno dożywotnio dyskwalifikować kandydata ze względu na podejrzenie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i umyśle.

Alibaba
@Herszt

Zgadzam się w 100%.

PannaNikt

Wiem że to owiane tajemnica ale jakie są warunki płacowe na umowie plus jakieś benefity? Tak ogólnie pytam.

TAJEMNICZY
@PannaNikt

4200 brutto podstawy + 20% za nocki + 300 bruutto za przychodzenie do pracy + 150 bruutto premii motywacyjnej , ale dają 100 , + 130 bruutto na dojazdy i teraz jeszcze dają 100 bruutto extra za kazdy dzień przepracowany do 7 stycznia

Ciekawy
@TAJEMNICZY

Naprawdę tyle dają podstawy?a w którym mieście?

Xyz

Skąd to 4000 brutto. Ja pracuje 15 lat i mam 3700

TIGER
@Ciekawy

4200 to chyba ma Lider , albo ktoś z Magazynu po ładnych latach pracy , to może i tyle mają , ale na wejściu to raczej nie możliwe w tej firmie

Gogi
@TAJEMNICZY

cie poniosło z wyobraźnią. Umowa najwyżej w okolicy minimalnej, a jak chcesz zarobić to tylko nadgodziny o ile coś zostanie po starych wyjadaczach.

@TAJEMNICZY

Nie, 4200 to nawet po 10 latach tu się nie zarabia na linii. Na początek 3100 brutto plus premie, których możesz dostać, a możesz i nie dostać.

Seba
@Major

5 lat tam pracowalem. Umowa o prace na czas nieokr i zarabialem na reke okolo 2800. Bez nadg ale robic tam 6 dni w tyg...

@Seba

No takie są zarobki i umowy, że większość nowych pracowników ucieka z produkcji po kilku dniach. Ukraińcy i Białorusinie nie chcą tu pracować, to będą zatrudniać Filipińczyków, Wietnamczyków czy nawet Afrykańczyków, oby tylko dwie ręce mieli. Wtedy to dopiero będą reklamacje xDDDD

Vivaldi_L1A
@Major

A co teraz nie ma reklamacji ??? , akcji sortujących ??? ledwo towar zjeżdża z produkcji na magazyn i od razu blokowany , wydają nie małe pieniądze na firmy typu FORNAL-D czy ta nowa "INTAKOM" , p ich kontroli jak szły buble tak idą ,

g
@Vivaldi_L1A

przecież o to w tym chodzi że zarobić ma sortownia. Firmy firemki i układy z których bosy pławią się w dularach a na pensje nie ma.

@Major

Czyli premia jest uznaniowa za wydajność. Można łatwo ją wyrobić czy jednak są problemy jak piszesz, że nie zawsze się należy? Ile tej premii jest średnio?

@Marcin

Myślę, że jak normalnie pracujesz, to dostaniesz. To chyba najbardziej zależy od kierownika i lidera, jak zechcą Ci dać tę premię, to dadzą. .

@Vivaldi_L1A

Ooo właśnie to jest prawda. Z nimi jeszcze więcej reklamacji jest, właśnie po intakomowskich kontrolach niedawno do baku trafiło kilka zupełnie innych uszczelek.

krystek

Do Miele na magazyn trafił sie nie jaki M.Koziełek zalatwił mu robotę W.Klusek obaj pracowali w Hutchinsonie. Mam ogromna prozbę zabierzcie z powrotem tych (usunięte przez administratora) niedorozwiniętych bo to intelektualna porażka i tępota do kwadratu

Felix

Mało kto tam się nadaję na lidera,oni nie lepsi są tylko kawki i papieroski po co takich trzymaja i płacą nie małe pieniądze,a ruda to swoją drogą,nikt ich nie ogarnie bo nie ma kto

Rambo
@Felix

Ruda chociaz pomaga na wydziale ludzia jest na nim interesuje sie nie to co inni liderzy ktorzy nie wiadomo gdzie sa albo plotkuja sobie i siedza w tel

A ta młoda to fakt odwaliło jej może myśli że na kierowniczkę wskoczy ha ha,prawdą jest też że powinni zostać rozdzeleni skoro ona jest jego przełożona ale tak tu niestety jest nie ma sprawiedliwości wszystko zależy od.kierownika wydziału ale wszystko jest do czasu

A wy moze gorzkie żale na jakis komunikatorach wylewajcie.A nie w miejscu gdzie ludzie chca cos dowiedzieć sie na temat tej firmy a nie na temat ludzi pracujących tam.Chociaz sadze ze to i tak bzdury ,bo kto by wierzył komuś kto nie potrafi swojego problemu zglosic a tylko obgaduje za plecami.

Ty

A czego można chcieć się dowiedzieć o takim zakładzie?zresztą też nie wiesz czy ci ludzie prawdę napiszą chcesz się dowiedzieć to przyjdź popracuj wtedy się dowiesz,obronczyni się znalazła albo znalazł tak jak inni kłamią to ty pewnie też

@Ty

Nie marnuje czasu.Zanim zacznie sie gdzies prace trzeba zrobic research.Jak wogole wiecie jeden z drugim co to znaczy.Chyba ze bierzesz co jest.Człowieku bez możliwości.

Ty

Skoro myślisz że ktoś prawdę ci napiszę na takich stronach to brawo ty życzę powodzenia w karierze ha ha jeśli wiesz co to znaczy śmieszny człowieczku.

porshe

Śmieszny to ty jesteś pisząc tak jakbyś nie był z tego działu. Twoim zdaniem co powinna umieć? Rozebrać maszynę na części pierwsze? Od tego jest narzędziownia i utrzymanie. Z tego co wiem Tomek ma 17dni urlopu jeszcze to faktycznie w ch_uj wolnego mu daje. Premie może i mu przyznaje ale to kierownik je akceptuje. I na koniec na łączniku jest info, że szukają lidra zgłoś się i pokaz co potrafisz ????

Waldemar
@porshe

Ty wiesz swoje ludzie swoje tyle w temacie

Poka-Huyoka

Na Zakładowej też pracujecie pomiędzy świętami? Czyy jednak macie urlopy?

Sylwia
@Poka-Huyoka

Są działy które pracują między świętami

poka
@Poka-Huyoka

bo jak nie pokaże to do zwolnienia, a nie zapomniałem że tu ludzie sami odchodzą hehe

Jeden z gorszych pracodawców w Łodzi. F(usunięte przez administratora)Nie szanują pracowników, już nie wspominając o starych pracownikach, którzy przepracowali dla zakładu kupę lat. Kolesiostwo, kierownicy po znajomości, bez odpowiedniego wykształcenia czy nawet przeszkolenia z zarządzania zespołami czy w ogóle ludźmi. Liderzy, co niektóry to zwyczajnie pupilek kierownika, brak podstawowej wiedzy z tego co w ogóle robi. Chamstwo i buractwo. Kierownik po podstawówce, nie potrafi sie odezwać inaczej do pracownika jak tylko krzyczeć i wyzywac. Wyśmiewanie jest na porządku dziennym. Za te pieniądze lepiej już do innego zakładu iść, przynajmniej trochę godności człowiek zachowa. Zarobki najgorsze co do innych zakładów, socjalu brak. Premie podciągane co roku do podstawy, że niby taka podwyżka. A podwyżki od 6 lat nie widziałem.

Jan

Potwierdzam, a recenzja tego wspaniałego miejsca tak dobitna, że ocenzurowana jak za nieboszczki (usunięte przez administratora) Za kilka zł stracisz tylko czas i zdrowie i nie licz na nic extra ze strony zakładu. Jesteś tutaj jak guma do żucia.

@Jan

Tu się zgodzę, cenzura jak za (usunięte przez administratora) I wszystkie ściany są porozpisywane różnymi propagandami o sukcesach firmy.

yako

podobno mają organizować kursy hindi i wietnamskiego żeby dogadać się z nowymi w nowym roku.

Też

potwierdzam, szkoda czasu na aplikacje i rozmowy.

Pytajacy

Mam pytanie kiedy ktos wkoncu zrobi porzadek z Pania Ania z macana ludzia zabrania chodzic na koniec zmiany na papierosa.itd a sama zaczyna prace od kawy ze swoja kolezaneczka kasia siedza po 30,40 minut i to jest dobrze kolezanka ma jakies specjalne wzgedy jest lepsza od innych czy dlatego ze koleguje sie z liderka takie z nich przyjaciolki a Pani kasia obgaduje Pania Anie na przerwe i to rowno zteszta innych tez moze niech najpierw na siebie spojrzy a dopiero innych ocenia albo najlepiej w lustro tacy wlasnie sa ludzie zaklamani i falszywi zreszta.jedna drugiej warta

Kotlet
@Pytajacy

moze warto zająć się ta młoda siksa z porshe czyszczaca co buja się z samymi liderami a z kierownikami jedt na Ty najlepsza przyjaciulka pani rudej J. nikt nie chce z nią rozmawiać nawet bo się boji że odrazu poleci na skarge dziewczyna ma nierówno pod sufitem co widać

Nielider
@Pytajacy

Ta, zgadzam się. A dodatkowo wymaga pomocy od innych działów a sama nic nie daje od siebie i jeszcze wielce zdenerwowana jak ktoś nie chce jej pomóc xD ruda z porshe wozi jej (usunięte przez administratora) a ta zmaiadt pomoc jej na dziale bo ma dużo roboty do leci do szatni bo wielce królowa musi się wykąpać i różnie głupa w szatni a ruda musi sama sobie radzić xD Ania z Macana to jeden wielki żart xD

Nikol
@Nielider

Bo jest prawdziwa ale ci wyzej udają ze nie widzą a

Nikol
@Nikol

W sensie twoja wypowiedz

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Hutchinson? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

pracownicy sami rozwiązują umowy

Major

Na razie nie zwalniają, bo brakuje im pracowników, a większość nowych (nawet obcokrajowców) ucieka po kilku dniach bądź po pierwszej wypłacie.

Major

Ooo właśnie, zapomniałem dodać, że wszyscy nowi pracownicy są ze Wschodu (przynajmniej już od dawna nie spotkałem żadnego Polaka w żółtej koszulce).

Porucznik
@Major

Tych też coraz mniej, a jak już to mocno sterani życiem.

@Porucznik

Taka jest kolej rzeczy w takich zakładach. Otrzymują jak najwięcej zysku z pracownika w jak najkrótszym czasie i do widzenia. Ale ludzie, którzy pracują tu już kilkanaście lat, po prostu się przyzwyczaili do tej całej (usunięte przez administratora) i pracują dalej.

Edek

Żyjemy w idealnym świecie korpo, a tam takie słowa źle wpływają na morale :)

Zmiana

Czy możecie coś więcej napisać o nadgodzinach i kadrze technicznej?

Ola
@Zmiana

A czy ochrona na szatniach jest fajna?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Hutchinson?

Kawasaki

Bardzo źle, jeden na drugiego donors podwyzek nie ma I nie bedzie dyrektor na zebraniu powiedzial ze cofa urlopy I powinny byc w pazdzierniku!

Rysio

Bardzo dobrze, ja na atmosferę nie narzekam. Mój kierownik jest spoko, jak jesteś w porządku z robotą to problemów nie ma. ????

Smutne
@Kawasaki

Na jakim zakladzie cofaja urlopy? Na stolarskiej

Eliaa
@Rysio

To kto jest Twoim kierownikiem

Major

Tu nie ma atmosfery. Zamiast tego mamy presję że strony przełożonych i ogromne normy

Edek
@Major

Atmosfera jak w grudniowy poranek - czujesz cudowny chłód przełożonych, którzy przelewają swoją frustrację i niepowodzenie (obcięcie premii) na podwładnego, a ten błądzi w tej grudniowej mgle i szuka celu do najbliższej wypłaty. Ta otwiera oczy niczym wiosenne słońce o poranku i skłania do spaceru po kolejnych łódzkich (usunięte przez administratora) miejscach pracy.

@Edek

Po prostu dzieło literackie xD

Pracownik Zakładowa

Ta firma to katastrofa liderzy tylko drą się straszą i szantażują. Liderka Kaśka z daimlera do leczenia w psyhiatryku

Dokładnie
@Pracownik Zakładowa

Ta Pani już dawno powinna być zwolniona za to jak pomiata ludźmi,nie jedna osoba była na skardze i nic więc Pani jest nie tykalna,to po co są kadry bo napewno nie dla zwykłych pracowników,Pani Katarzyna nie nadaje się do pracy z ludźmi nie jest normalną osobą brak słów

Jest to najgorszy zakład w jakim przyszło mi pracować. Myśląc o branży automtiv spodziewałem się wysokich standardów pracy, najnowszych systemów zarządzania. W praktyce jest to prymitywny zakład z kompletnie nie kompetentnymi kierownikami traktującymi ludzi jak bydło. Maszyny są w bardzo złym stanie technicznym, a osób do ich naprawy lub przezbrojenia jest za mało przez co przestoje są bardzo duże. Na wszystkim robi się oszczędności, przez co cały czas brakuje podstawowych rzeczy. Na hali jest ekstremalnie gorąco. Na nocnej zmianie dodatkowo zamykane są wszelkie świetliki i nawiewy, a ludzie duszą się w dymie i gorącu.

666.

Szczera prawda.Dno.

@666.

Totalna patologia na każdym z elementów produkcji od surowców poprzeć linię.To wszystko jest na zasadzie może się uda zrobić.

@666

Przepływ informacji od kierownictwa poprzez niższe szczeble produkcji jak w filmach Barei.może się uda zrobić a jak nie to twoja wina.

kawa

Proszę o kontakt w sprawie procesu sądowego przeciw Huczowi na Kurczakach.

@kawa

Zakład na Kurczakach powinien być zamknięty za Wszystko co się tam dzieje. TOTALNA (usunięte przez administratora)

BAKSU

Hej czy orientuje się ktoś jakie są widełki płacowe na stanowisku Inżynier Procesu? Jest to dla mnie bardzo ważna informacja. Z góry dziękuje :)

Panna Migotka
@BAKSU

od 5000 do 6500 brutto

Halk

kto pracuje w tym chamskim i zacofanym (usunięte przez administratora) musi być bardzo zdesperowany i przymiera głodem. Wstyd wspominać ze się tam pracuje. Zero kultury i poszanowania pracownika i (usunięte przez administratora) w na potege

Poka-huyoka
@Halk

Człowieku, żadna praca nie jest haniebna, nawet jeśli myjesz kible. Bo dzięki temu masz na co żyć. Z brakiem poszanowania pracownika muszę się zgodzić. Choć tak jest prawie na każdej fabryce. Jesteś maszyną do robienia normy i tyle.

Gutek

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 11 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson