Opinie o Drumik Tomasz Majewski w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drumik Tomasz Majewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drumik Tomasz Majewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drumik Tomasz Majewski w Grudziądz

Maniek

Zrezygnowałem z używania osłony radiacyjnej firmy Drumik w miejscu zacienionym po kilku miesiącach. Okazuje się, że momentami wpadają do osłony pomiarowej promienie słoneczne, powodując kilkustopniowe skoki temperatury. Umieszczony miałem w niej czujnik SHT 35 na dole komory, by ograniczyć wpływ nagrzewania się czujnika u góry osłony. Co więcej po 2 gradobiciach w tym roku na materiale osłony były wyraźne ślady od kulek gradu. Cała osłona jest warta maksymalnie 30 zł, a nie od 50-300 zł. Rozpryśnięty grad wpadł nawet do "komory pomiarowej". Znalazłem ślady po gradzie na czujniku wysyłającym dane. Odradzam więc zakup osłon radiacyjnych do czujników temperatury i wilgotności produkowanych na drukarce 3D przez firmę DRUMIK Tomasz Majewski, Grudziądz. Zadziwiające jest jak dużo Allegrowiczów wystawia temu Panu pozytywne opinie. Wynika to w mojej ocenie z niewiedzy tych osób. Pojawiła się tylko jedna opinia negatywna na platformie Allegro, które sugeruje zawyżanie temperatury o kilka stopni, gdy wyjdzie słońce. Osłony radiacyjne firmy Drumik nie standaryzują pomiarów temperatury i wilgotności w dni z operacją słoneczną, nie chronią czujników przed warunkami atmosferycznymi w sposób prawidłowy. Jakie są wady osłon radiacyjnych sprzedawanych przez firmę Drumik z Grudziądza - Za mała przestrzeń pomiarowa. - Brak czernienia osłony, aby ograniczyć wpływ promieniowania odbitego i wpadającego bezpośrednio do osłony pomiarowej. - Słabej jakości materiał, nieodporny na warunki atmosferyczne i opady gradu. - Źle zaprojektowane "talerzyki" przez które przenikają promienie słoneczne. - Górna pokrywa jest zbyt cienka i wykonana z nieodpowiedniego materiału. Można to porównać do szklarni do której wpadają promienie słoneczne i podwyższają temperaturę z biegiem czasu. - Nie jest to prawdą, że firma Drumik z Grudziądza jest pierwszym producentem osłon radiacyjnych w Polsce. Dużo dłużej na rynku jest firma A-Ster z Krakowa, która produkuje przyrządy i osłony pomiarowe zgodne ze standardami WMO. Na wielu stacjach uniwersytetów w Polsce są obecne te osłony. Są one niewiele droższe od tych sprzedawanych przez firmę Drumik a charakteryzują się lepszą jakością. - Nie jest prawdą, że firma Drumik sprzedawała osłony radiacyjne do IMGW. Takie informacje przekazywał sprzedawca telefoniczne w momencie zawierania transakcji. W państwowej służbie meteo nie ma miejsca na tak tandetne osłony radiacyjne, które fałszują pomiary temperatury i wilgotności. Nawet na stacjach niższego rzędu. Zalet osłon radiacyjnych firmy Drumik nie widzę. Należy również dodać o firmie Drumik: - Wprowadzanie w błąd klienta na Allegro, sugerując, że jest to produkt klasy profesjonalnej. Nie jest to prawdą i wprowadza potencjalnego nabywcę w błąd. Sprawa dla UOKiK. - Firma Drumik nie ma dużego doświadczenia w projektowaniu osłon radiacyjnych. Testy osłon firma Drumik prowadziła na balkonie, o czym wspominał sprzedawca. - Jeśli kupicie osłonę radiacyjną produkowaną przez firmę Drumik, to nie będziecie zadowoleni z jakości pomiarów w dni solarne, gdyż notorycznie temperatura będzie zawyżona przez padające promienie słoneczne. Należy zwrócić uwagę jak dużo promieni słonecznych wpuszcza osłona firmy Drumik do komory pomiarowej od góry. Przy cenie blisko 5-krotnie wyższej od TFA jest to niedopuszczalne. Sam materiał jest znacznie gorszej jakości niż w tańszej osłonie niemieckiej firmy i jest nieodporny na warunki pogodowe. Przy Barani i A-Ster to dramat jakościowy i nacinanie klientów na produkt lichej jakości za grubą kasę. Jak dla mnie zakup osłon firmy Drumik okazał się stratą pieniędzy i czasu. Ostrzegam więc potencjalnych nabywców przed zakupem osłon radiacyjnych w tym podmiocie gospodarczym z Grudziądza. Obecnie do pomiarów w miejscu zacienionym na 2 metrach używam A-Ster OAR-961 w wersji 8 talerzowej. Po wstępnych testach jest to znacznie lepsza osłona niż firmy Drumik. Nie tylko pod względem jakości wykonania, ale także wiarygodności pomiarów meteorologicznych z sondami do pomiarów temperatury i wilgotności.

Zostaw merytoryczną opinię o Drumik Tomasz Majewski - Grudziądz

Drumik Tomasz Majewski