Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Pati85

asasas : było hasło "jak jestes na urlopie to nie zarabiasz - chyba w twoim interesie byc na sali sprzedazy" wiec urlop czekal (na marzec? ;D )nie doczekał bo L4 przed rozwiazaniem no a potem macierzynski

asasas
@Pati85

Właśnie tak było... Zobaczymy co przyjdzie na świadectwie pracy jak tego nie uwzględnią to trzeba będzie walczyć :-)

TYLE W WOJEWÓDZTWIE ZOSTAŁO SKLEPÓW, OSTATNIO ZAMKNIĘTY SALON JUŻ PRAWIE PUSTY.MAX 3 DNI I POZAMIATANE/SKLEP OFF. KOLEJNE SYSTEMATYCZNIE CO 3 DNI? DWIE EKIPY DRESÓW, DWA WOJEWÓDZTWA WOKÓŁ GŁÓWNEJ BAZY. WSZYSTKIEGO SIĘ DOWIECIE NA MIEJSCU JAK DO WAS WPADNĄ. LICZENIE, PAKOWANIE, I NA MAGAZYN. ZA BRAKI LECĄ Z PENSI? SKLEP12,20 CO Z BRAKAMI? KTO PŁACI? MINUS Z PODSTAWY?

Pati85

asasas >> na wypowiedzeniu jest tylko info że zaklad pracy w upadlosci + likwidacja stanowiska pracy + miesieczne wypowiedzenie (zero info o urlopach - mam podobnie 2013 caly niewykorzystany i wiekszosc z 2014..) pewnie na swiadectwie pracy dopiero dowiemy sie ile mielismy zaleglego urlopu.. tylko co tam wpisza? "ekwiwalent wyplacony ?"

BYŁA
@Pati85

Cześć! Na świadectwie pracy jest rozpisane ile urlopu było wykorzystane i ile zostaje wypłaconego co do godziny.

iiiiiiiiiiii

Pracownicy sklepu nr.12 trzymajcie się ! My też pewnie już nie długo podzielimy Wasz los :-( Przykre!!!

dokładnie
@iiiiiiiiiiii

TU WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pati85

ASASAS >> wszyscy na L4 i macierzyńskim (pewnie na wychowawczym też) wygląda na to że pozbywają się gdzieniegdzie całych załóg a w pozostałych miejscach "strzygą" na tyle żeby została obsada z którą ktoś przejmie sklep btw. teoretycznie zaległy urlop z tego roku powinni zapłacić a jeśli nie to będzie szansa ubiegania się z funduszy gwarantowanych świadczeń pracowniczych > gorzej jak firma go eksploatowała mocniej i ma jakis urlop nie tylko z tego ale i z poprzedniego roku >> "roszczenia o ekwiwalent za zaległy urlop w latach innych, niż rok, w którym ustał stosunek pracy, zainteresowany powinien zgłosić swoją wierzytelność do sędziego-komisarza, który nadzoruje postępowanie upadłościowe (jeżeli zobowiązania te nie zostały umieszczone na liście wierzytelności z urzędu). Zgodnie bowiem, z art. 237 Prawa upadłościowego i naprawczego, wierzytelności ze stosunku pracy umieszcza się na liście wierzytelności z urzędu."

;
@Pati85

Tak potwierdzam na wychowawczym też dostałam zwolnienie.na wychowawczym nie ma urlopu za nie nie przysługuje.a po macierzyńskim wybrany mam cały.

asasas
@Pati85

Na wypowiedzeniu pisze ile dni urlopu zostało niewykorzystanie?? Ja mam cały urlop z 2013 r niewykorzystany do tego ten z 2014, jestem na urlopie rodzicielski i czekam w takim razie na wypowiedzenie. ..

;
@asasas

to czemu masz cały 2013.rozumiem że ten 2014 to z tego względu że macierzyński.

achhhhh

Powtarzam post powyższy wszyscy na L4 ida do domów. Mają zablokowany Portal Pi(zero wgladu). Odstapienia od umów dostaną poczta o redukcji miejsca pracy(etatu) z przyczyn Likwidacji upadlosciowej

ASASAS
@achhhhh

a na macierzyńskim też wszystkie osoby???

hhhaka

powinni założyć stronę w stylu wiocha.pl która przedstawia absurdy internetu tylko byłyby to absurdy Avansu. Historyjki w stylu pewnego trenera jak to on handlował w Kraśniku.. i w ty podobne.

prince charming
@hhhaka

To co? Założyć? Max dwa i stoi strona.

stona
@prince charming

i instrukcje coachingowe jak sprzedawać pg i sw, ale będzie pianie no i jak zagajać rozmowy :p

abcd

Sklep 167 jest już spakowany tylko towaru nie można zabrać-the store is locked by the owner...

QWER

Napiszcie jak wygląda u was sytuacja z zwolnieniami, pakowaniem towaru itp. Mnie pewnie też to czeka.

lllll

Czy (usunięte przez administratora)Syndyk komuś juz przedłużył umowę :-))))?

iiii

A nie wiecie jak długie trzeba mieć zwolnienie żeby cię zwolnili?

"

a może ktoś potwierdzić że zostaną jakieś sklepy np.w podkarpackim i małopolsce najbliżej centali

@"

dobre pewno już masz inna prace a nie chcesz się zwolnić.popieram w 100% trzeba korzystać jak jest okazja

że co?
@"

chyba ci sie przysnilo.

@że co?

to przepraszam za taka ocenę.ale to nie byłby głupi pomysł.

238 Łódź

Sklep 238 Łódź pakujemy.

z

Łęczna się pakuje.

xxx

a wie ktoś co ze sklepami na dolnym śląsku???

xena

Toruń pakujemy :(

tomosol

U nas niestety...T..schwitz..już oszołomy przyjechały.Widać obowiązuje wazelinka i donosiki...im więcej tym jesteś pewniejszy roboty.

miasto
@tomosol

jakie miasto

p

Międzyrzec-trwają prace likwidacyjne.. sklep do zamknięcia

majkel

Wcvzoraj Gniezno dostało maila ze maja 3 dni na natychmiastowe zamknie3cie sklepu. Od razu podjechały sanochody i towar zostal wywieziony do Mogilna.

Domex

Zgłoszenie na policje zostało złożone .Firma wystąpiła o o udostępnienie numerów IP aby ukarać osoby znieważające innych użytkowników a także pracowników firmy Domex. art. 216 kk § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

hehe
@Domex

Nie strasz nie strasz bo się .......

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.