Opinie o P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy

Jacek37

roman
@Jacek37 09.11.2017 14:17
Czy ktoś wie jak wygląda praca kierowcy w Wolanowie w Prymusie?

w porządku jeżdzisz Mercedesem , musisz rozładować towar i załadować , musisz być dyspozycyjny bo możesz czasami wrócić na 19 , 20 . Na szczęście płacą za wszystkie godziny ;) Zależy jaką trasę trafisz ale zazwyczaj 3 miejsca rozładunku. Ajak się dogadasz z dziewczynami na sklepie to kawa i ciastka ...... było fajnie ale robiłem 1.5 roku temu. Pozdrawiam dziewczyny z Opola ;)

Młody
@Jacek37 09.11.2017 14:17
Czy ktoś wie jak wygląda praca kierowcy w Wolanowie w Prymusie?

Ja pracowałem tam 5 lat temu jako kierowca i od ładowania towaru był osobny pracownik. Ty jako kierowca wsiadales tylko i jechałeś przeważnie 3 sklepy i na hurtownie wracałem. Czasami wsiadales w następny samochód już zaladowany i jeszcze jeden sklep miałem.

Maja

@mmmmmm
@Maja 16.03.2017 15:14
@mmmm pracujesz w P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy? Chętnie usłyszymy jakie są dla Ciebie największe plusy z pracy w firmie....

Plusów brak, człowiek nie doczeka się pochwały czy choćby aprobaty, ciągle jest źle. W sumie cały czas jest źle. praca nie nadaje się dla osób słabych psychicznie.

Jacek37
@@mmmmmm 01.06.2017 21:32

A jak wygląda praca kierowcy ktoś wie może?

@mmmmmm

1. Umowa o pracę realna, a nie najniższa krajowa, a w kopercie reszta. 2.Poszanowanie pracowników 3. Strój i buty firmowe. 4. Karta sportowa, lub ubezpieczenie zdrowotne 5. Szkolenia sprzedażowe 6. Klimatyzacja

Mądry
@@mmmmmm 11.09.2017 21:31

Większych bzdur nie czytałem, po co ludzi wkręcacie?

Xoxo

Pracuje w Prymusie 6 msc czasem jest tak ze ma sie ochote rzucic wszystko i poprostu wyjsc. Pieniadze owszem wszystko co do godziny rozliczone, duzy minus ze do koperty a pracownicy z orzeczeniem na konto:/.trochę nie sprawiedliwe choc zapewniano nas na samym poczatku ze na konto jak najbardziej jest możliwość. Praca jak praca, obsluga klienta, dbanie o wyglad sklepu to przecież norma. Mozna wyjść z wlasnym pomyslem i jest to w miare realizowane. Niestety duzo jest na ostatnią chwile np. jakieś promocje, nie można sie odpowiednio przygotowac. Przeplyw informacji z szefostwem tez zostawia wiele do życzenia. Gdy czegos chca to wszystko ladnie, piękne ale gdy Ty popelnisz błąd to obraza majestatu.

Nowy
@Xoxo 30.06.2017 20:19

Do koperty to znaczy na "czarno"??

Maja

@OnA a jak wyglądają typowe godziny pracy w firmie?

klaudia

Jestem zaproszona na rozmowę do pracy biurowej, jakie są obowiązki, jakie zarobki czy ktoś pracował i moze cos na ten temat powiedzieć

OnA

Praca po 20 godzin ? Hmmm... sklepy otwarte najdłuższy 12 godzin wiec ja nie wiem gdzie Ty pracujesz bo napewno nie w Prymusie.

mmmm

Ja mam takie zdanie przeglądając opinie różnych firm o żadnej nikt nie pisze dobrze to gdzie tu pracować ??? moje jest takie zdanie jeżeli komuś się chce pracować to będzie pracował wszędzie bo zawsze się idzie dogadać a jeżeli ktoś jest nierobem to nic mu nie będzie odpowiadać

wanila78
@mmmm 10.03.2017 12:40

Racja ..ale firmy Lidl Biedronka nie zatrudniają ludzi na próbę bez umowy.A to czy przejdziesz próbe zależne jest małomiasteczkowego myślenia pracownic..bo jeżeli jedna osoba nie nadaje to rozumiem ale jeżeli w przeciągu miesiąca jest ich 4 ...to o co chodzi.

IgaIga

i zaczęli zatrudniać ludzi przez jakąś śmieszną agencję/pośrednika...

dota85

Popieram (mowa zapewne o Żyrardowie)pracowałam tam 1 dzień.Porażka

Mika

Pracowałam i nie polecam nikomu. Firma jest po prostu zacofana. Kierowniczki regionalne są niedoświadczone i nie mają pojęcia jak wygląda praca kierowników regionalnych w innych firmach. Można by tutaj podawać przykład za przykładem ale nawet mi się nie chce przypominać o tej śmiesznej rodzinnej firmie:)

out

@sid a o jakich kwotach mówimy? Może dla ciebie nisko ale dla innych niekoniecznie

sid

w Prymusie dobry pracownik = nisko opłacany pracownik!!!

Dziękuję za opinie, przykro mi tylko że były pracownik jest tak nie zadowolony mimo że firma zainwestowała w niego wiele i może dziś o sobie mówić „ specjalista”, nie zgodzę się z opinią że jest duża rotacja w chwili obecnej osoby pracujące w biurach to osoby ze stażem od 2 do 20 lat, najczęściej rotacja jest spowodowana ciążą pracownika ponieważ firma zatrudnia 90% kobiet a nowe etaty są tylko w przypadku tworzenia nowego stanowiska i rzeczywiście żeby stworzyć nowe stanowisko i zatrudnić na nie osobę odpowiednią do danego zadania wymienia się osoby żeby spełniały oczekiwania firmy. Brak narzędzi do pracy ? Komputer, telefon służbowy, całe wyposażenie stanowiska, standardy stanowiska z instrukcją , pracownicy którzy zawsze służą pomocą, czy to brak narzędzi ? Myślę, że nie jest aż tak źle skoro 90% personelu pracuje już tyle lat, jak w każdej firmie są pewne nie doskonałości ale praca jest stabilna jeśli ktoś generuje wyniki, żaden pracodawca nie chce tracić dobrych pracowników.

aaaa

ja byłam najpierw sprzedwcą a potem zastępowałam kierownika - próbuj złożyć cv może się uda najlepiej wysłać do centrali bo jak dasz w sklepie to może nie dojechać do kierownika regionalnego wiesz każda dba o swoje miejsce ;) najlepiej w ankiecie napisz że możesz się szkolić po za miejscem zamieszkania Najważniejsze szkolenie na innym sklepie i hurtowni też jest płatne ! powodzenia

aaaa

Polecam tą firmę szczególnie osobom młodym Można się dużo nauczyć i wyjść ze sporym bagażem doświadczeń które wykorzystać można w kolejnych etapach rozwoju kariery. Jeżeli chcesz mieć solidne podstawy dawaj do Prymusa. Zarobki pomiędzy 1300 a 1700 w zależności od stażu pracy i obrotu. Jedyne co mnie wkurzalo to moja przełożona która sama się opierdzielala a nam kazała robić brudną robotę. Pozytywne jak teraz zauważam jest to że jest się komu POSKARZYC bo jest możliwy kontakt z właścicielem a teraz jak robie w biedronce to się mogę się zaliczyć do Boga albo szukać innej pracy. Zarabiam więcej ale w biedrze 30 procent więcej pracy. Prymusa polecam...

Miska

Hej . i mówiłam się na rozmowę w Prymusie. I nie wiem czego mam się spodziewać. Jakie pytania zadają podczas rozmowy na stanowisko sprzedawca. Czekam na szybką odpowiedź ponieważ to dla mnie bardzo ważne

ZOSKA

tylko IDIOCI chwalą się publicznie zarobkami i osoby dla których najważniejsze są pieniądze -Materialisci- A gdzie inne wartosci pieniądze nie są najważniejsze ... widocznie nie dla wszystkich wypisujecie bujdy internetowe Do kwiatek 123 widzę że to kolejny twój wpis : proponuję porozmawiać z włascicielem i przedstawić swoje bóle Ja tak zrobiłam i pozytywnie odbieram osoby zarządzające WSPÓLNIE ZNALEZLISMY ROZWIAZANIE A JAK BRAK CI ODWAGI TO PISZ PRZEZ NAJBLIZSZE 12 MIESIĘCY NEGATYWNE WPISY LUB SIĘ ZWOLNIJ Z PRACY W RADOMIU BEZ PROBLEMU ZNAJDZIESZ ROBOTĘ . KAŻDY MA WOLNY WYBÓR , NIE MA NIEWOLNICTWA, A MOŻE WŁASNA DZIAŁALNOSC W URZĘDZIE PRACYPODOBNO DAJĄ 20000 NA OTWARCIE POWODZENIA

rgfr

mało ci argumentów poczytaj wyżej niżej i gdziekolwiek awanse phi z choinki się urwałaś ?????

xxxx

nie tam jest jak w raju wszędzie do bani a tam idealnie zupełnie inaczej niż wszędzie powodzenia

Żenada

Na etapie podstawówki to sa Wszystkie osoby które oczerniaja Firmę i praciwnikow No niestety ale inteligentna osoba nie poniży sie do tego stopnia

Cicho-sza

Uuu powiało sarkazmem!!!! Ktos tu komuś swinki podklada

zglupialas kobieto??

To co czytam to chyba glupi zart. Ty kobieto jestes albo glucha albo niedorozwinieta. Twierdzisz ze znasz sprzedawcow i kierownika tego sklepu. To powinnas wiedziec ze taki kierownik sklepu jaki jest w sklepie w zamosciu moglby byc na kazdym sklepie i tylko mozna zazdroscic sprzedawczyniom ze sklepu. Umie rozmiawiac z kolezankami nie wynosi sie z tym ze jest kierownikiem. Mnie az szlak trafia gdy czytam takie wypociny jakiejs dewotki". Zmadrzej kobieto!!!!!

gfd
@zglupialas kobieto?? 02.03.2016 14:13

"Twierdzisz ze znasz sprzedawcow i kierownika tego sklepu. To powinnas wiedziec ze taki kierownik sklepu jaki jest w sklepie w zamosciu moglby byc na kazdym sklepie i tylko mozna zazdroscic sprzedawczyniom ze sklepu" - powrót do szkoły podstawowej by się przydał, radziłabym podszkolić się z języka polskiego jeśli z matmy jesteś tak samo w tyle i prymusie w prymusie to nie chciałabym cie na kasie zastać he he żenada

Izka

Witam mam pytanie ile sprzedawca ma na h? ile wyciagacie miesięcznie i czy Kończyce pracę tak jak powinniście czy często zdarzają się jakieś nadgodziny?

Izka

Witam mam pytanie do sprzedawców prymasa. Ile miesięcznie wyciąganie? I czy Kończyce pracę jak powinniście czy czestro zdarzają się jakieś nadgodziny

janek

pracowałem na hurtownii 10 miesięcy na magazynie - miałem kierowniczke działu nad sobą - ale była człowiekiem i rozumiała życie , chodziło się na papieroska , kawę a w poniedziałek na kacu - nikt tego nie liczył -robota lekka i czysta. teraz robie przy kostce brukowej i tam jest zapierdol mega... ręce długie że na stojąco można trawę rwać :) Dobrze wspominam pracę w Prymusie - dostałem wszystko na co się umawiałem. Kasa na czas umowa , badania ... Raz zawadziłem auto i upiekło mi się i szeryf odpuścił mi a chłopaki podmalowali na garażu. Pozytyw dla tej firmy

baba

jest ok

Monia

Ja pracowałam 2 lata jako sprzedawca i potem 6 miesięcy jako kierownik sklepu..... A potem modliłam się żeby wymixowac się z tego. Zostań kierownikiem sprzedawców gdzie podwładne będą twoimi koleżankami. ........ Ale dałam radę chociaż czasami musze być suką dla sprzedawców koleżanek O firmie Prymus i właścicielach nie mogę powiedzieć złego słowa.

zuza
@Monia 24.02.2016 13:19

racja ale co do nie których kierowniczek miała bym zastrzeżenia byłam ostatnio na sklepach w regionie woj,Lubelskiego szok po prostu nie wiem po co im ten identyfikator z napisem kierownik niech szefostwo troszkę szerzej spojrzy na nich okiem wielkiego brata bo co nie które usiadły na laurach nie wydają paragonów a co do sklepów i prymusa wszystko jest ok

marta
@Monia 24.02.2016 13:19

co do firmy prymus to nie ma się nic do zarzucenia tak jak i szfostwa z wyjątkiem co nie których osób jestem klientem w tym sklepie a nie które osoby z napisem kierownik to nie do tego ten identyfikator zero mobilności zero paragonu jakaś kombinacja za dużo chyba już siedzą w tym usiadły na laurach co nie które to powinny być zwolnione bo się nie nadają

mamusia

W tej firmie jest tak że jak masz jakieś niedobory braki które wylapiesz to trzeba ich zgłosić do regionalnej żeby wyjaśnić .... i wtedy jesteście kryte Lepiej nie czekaj do remamentu tylko zgos tak samo jak ze stluczkami Ja na swoim sklepie zgłaszam od ręki i zazwyczaj wszystko wychodzi ok.

baba
@mamusia 24.02.2016 13:04

jetem zwykłym klientem tego sklepu i jestem zadowolona

xxx

ŚWIADKIEM a nie ŚWIATKIEM proponowałabym poczytać ksiażki przyjemne, a zarazem pożyteczne ,,,

Aga

Pracuje 7 miesięcy w Prymusie na sklepie -chwalę sobie tę robotę - zarabiam do ręki około 1400 plus premię czasami to nawet trzy , cztery stówki jest niezle podpisałwm odpowiedzialnosc materialną - ostatnio nam zginol kubek za 6 zl na sklepie czy wiecie co potem przy remamencie ??? bo w systemie nam brakuje 1 sztuki

franek PR -HR

A ja pracuje w HR i jestem po studiach :) które nic mi de facto nie dały moja żona pracuje w Prymusie w Radomiu i jest zadowolona ...... Wiem jedno że hejterów jest masa w necie i niezadowolony będzie szukał ZEMSTY bo mu co nie poszło a zadowolony zostawi to dla siebie i nie będzie się tym chwalił w necie....... Jednakże jeżeli mamy tu specjalistę od PR czyli wizerunku firmy (powyżej wpis HAHAh) to nie jest on na tym forum bez powodu i tak jak jest PR - pozytywny To tak samo jest CZARNY PR który polega na zwalczaniu konkurencji , obczernianiu,pokazaniu firmy w jak najgorszym swietle .... a dlaczego bo SĄ INNE FIRMY KTÓRE ZA TO ZAPŁACĄ !!!!!!!!! LUDZIE TE WPISY TO PRAWDOPODOBNIE JEDNA WIELKA BREDNIA TE POZYTYWNE NEUTRALNE czy NEGATYWNE

PRACOWNIK

"Hahah" nie rozumie skoro jest Ci tak źle w PR to co jeszcze tu robisz, świat stoi przed Tobą otworem a ty się tak męczysz w kiepskiej firmie. Mi pracuje się bardzo dobrze, mogłam się wiele nauczyć bez stresu. W poprzedniej firmie w której pracowałam postawiono mnie na stanowisku i kazano pracować, tu cały czas mogę liczyć na pomoc koleżanek. Zarzucasz ludziom że piszą nie prawdę a ty piszesz uczciwie?????? Według mnie i wielu zadowolonych pracowników kłamiesz i opluwasz firmę niesprawiedliwie. Nie wiem czy wiesz że możesz kogoś skrzywdzić nawet nie chodzi o właścicieli ale o współpracowników, zastanów się żeby Twoje okropne kłamstwa nie odwróciły się przeciwko Tobie. Ja lubię to co robię i nie pozwolę obrażać firmy w której pracuję.

Hahah

- LUDZIE PAMIĘTAJCIE ŻE WSZYSTKIE DOBRE OPINIE W INTERNECIE PISANE NA TEMAT PRODUKTU, FIRMY CZY USŁUGI - SĄ PISANE PRZEZ CAŁY SZTAB OSÓB KTÓRE MAJĄ POPRAWIAĆ WIZERUNEK FIRMY CZY PRODUKTU - SMUTNE ALE PRAWDZIWE - WIEM BO PRACUJE W PR I NIE WIERZE JUŻ W NIC CO PISZĄ NA BLOGACH I FORACH. TAKŻE W PRZYPADKU PRYMUSA - JESLI 3/4 OPINII JEST ZŁYCH POWINNO WAS TO BARDZOOOO ZASTANOWIĆ - BO TO W ZASADZIE JEST 100% OPINII ZŁYCH.

PRACOWNIK

Skoro jesteś pewna że nie da się nic zrobić napisz z jakiego jesteś regionu, a ja osobiście porozmawiam z osobą która jest Kierownikiem na tym terenie żeby zwróciła uwagę na relacje w zespole

vvv

a ja wiem swoje regionalna tez zawsze trzyma z kierowniczka a zwykly pracownik jest od czarnej roboty i nie maa prawa sie skarzyc a szef no coz - on takimi sprawami nie zawraca sobie glowy

PRACOWNIK

"vvv" moja droga zawsze możesz pójść do Kierownika Regionalnego lub do Właściciela, nie wierzę że nie ma się komu pożalić, pracuję w Tej firmie szmat czasu i nigdy nie miałam problemu z rozmową z przełożonymi, jeśli pracujesz uczciwie. Wiem że na wszystko znajdzie się sposób na normalne załatwienie problemu wystarczy tylko chcieć rozmawiać. Musisz wiedzieć że Kierownik sklepu jest też człowiekiem, czasem ma prawo popełnić błąd, jeśli on nad używa swojego stanowiska powinnaś zgłosić to do osoby wyższej stopniem, jeśli ona nie pomoże powinieneś zgłosić to Właścicielowi. Naprawdę monitoring nie jest po to żeby zgnębić pracowników, on tylko ma pomóc w zarządzaniu. Ja też pracuję pod kamerami jak większość pracowników w sieciach handlowych i uwierz że wcale mi to nie przeszkadza, jak chcę wyjść zgłaszam to Regionalnej i jeszcze nigdy mi nie odmówiła, jak wychodzę 3 razy dziennie na papierosa na 3 minutki to też nic się nie dzieje. Jak widzisz da się wszystko załatwić tylko trzeba być szczerym w oczy a nie wypisywać to wszystko na internecie. Nikt w tej firmie nikogo nie przeszkadza. Jest dużo pracy ale jeśli się lubi to co robi to żaden monitoring nie jest przeszkodą.

vvv

chyba jestes z jakiejs pipidowy skoro tam pracujecie po 8 godzin i nie macie kamer skoro mozesz wychodzic na fajke albo jestes kierownikiem i ci w o l n o bo kto ci zwroci uwage my na przyklad swojej nie mozemy zwracac uwagi bo nas zwolni wiec siedzimy cicho a oni robia z nami co chca ale nicc nie mozemy zrobic jak chcemy pracowac nawet nie ma sie do kogo poskarzyc

mag
@vvv 29.01.2016 17:57

HA HA DOBRE

mag
@vvv 29.01.2016 17:57

HA HA DOBRE

tulipan

Zgadzam się z opiniami Alicji i Morfeusza macie rację praca przede wszystkim opierała się na wyzysku ludzi pracujących w tej firmie.Szef robi oszczędności kosztem pracowników,a sam się rozwija i rozwija swoich synów którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu i zarządzaniem firmy.Jak będą dalej tak postępować to nikt nie będzie chciał u nich pracować.Można pisać i pisać ale po co się denerwować i przypominać sobie jaki jest tam wyzysk i brak szacunku dla drugiej osoby.Podsumowując absolutnie nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

OPTYMISTKA
@tulipan 24.01.2016 12:06

A JA SIE NIE ZGADZAM Z WASZYMI WYPOWIEDZIAMI PRACUJE W JEDNYM ZE SKLEPOW PRYMUS -AGD I JESTEM ZADOWOLONA PRACA 8 H DZIENNIE ,DNI WOLNE MAM,PRZERWE MAM ,ZAPALIC PAPIEROSA MOGE:)WYJSC PRYWATNIE JAK TRZEBA TEZ WSZYSTKO JEST KWESTIA DOGADANIA TYLKO TRZRZEBA ROMAWIAC ....ROBIE TO CO LUBIE I JESTEM SZCZESLIWIA MIMO ZE MIAŁAM INNE OFERTY ZOSTAŁAM TU:) NAPRAWDE POLECAM ,

Pozytywne opinie o prymusie są naprawdę śmieszne, a poziom wypowiedzi wskazuje naprawdę kto je pisze. Ja nie pracuję już w Prymusie i narzekać nie muszę, ale przestrzegam osoby, które rozważają pracę w tej firmie, już po okresie próbnym pojawiły się objekcje z mojej strony i należało ich posłuchać, zero organizacji, zarządzania, wyzysk, brak szacunku, jedyna zaleta to wypłata pensji na czas, minus - niestety w kopercie. Największy plus pracy w tej firmie, docenia się każdą inna firmę - bo zawsze może być gorzej w Prymusie ;) A nie polecam pracy w tej firmie zarówno pracownikom sprzedaży, hurtowni jak i biurowym ;) wszędzie to samo g*

Monia

Minimalna pensja wzrosła ale od poczatku 2016 r.Trudno zebyś zauwazyla zmiany jak jeszcze w tym roku nie bylaś rozliczana i nie wzielaś pensji.Pracuje w tej firmie kilka lat i nie spotkalam sie z tym zeby ktos premi nie wyplacil.Wiekszosc opini nie pokrywa sie z prawda.Nie wiem dlaczego i komu zalezy na tym zeby oczerniac firme.Czy czesc opini nie jest pisana pod wplywem emocji przez ludzi ktorzy stracili prace i jest im z tego powodu przykro?Mysle ze jakby byli dobrymi pracownikami zapewne dostaliby nowa prace i nie mieli by czasu i ochoty na wyladowywanie sie na bylym pracodowcy.

xxx

po pierwsze to jakie dyrektorki to sa zwykle sklepowe nazywac ktore awansowaly na r e g i o n a l n e a nie zadne dyrektorki a dyrektorem to mozemy nazywac szefa po drugie to ja np jestem na umowie na 1 rok i nie przypominam sobie zebym zarobila wiecej niz nzjnizsza krajowa owszem jak masz nadgodziny to za jedna placa 7.5

kwiatek123

Odpowiedz do rozenthal: jesteś śmieszna 1800zł to chyba za ponad 200h.Przeważnie ludzie zarabiają do 1500zł max,a jak masz mniej godz to jeszcze mniej.Najniższa krajowa się zwiększyła a jakoś nie widzę podwyżek i tych obiecywanych premii.Ja i wszyscy moi znajomi wiemy swoje,w tej firmie jest mega wyzysk ludzi.

@kwiatek123 19.01.2016 12:51

Witam Cię "Kwiatku123" skoro taka jesteś zgnębiona i nie zadowolona to co jeszcze robisz w Tej firmie, idzie męczyć innego pracodawcę swoim negatywnym nastawieniem, dla Twojej wiedzy najniższa krajowa w roku 2016 wynosi 1355,69, a może warto by było się wziąć do pracy i pokazać że potrafi się coś więcej, żeby Pracodawca awansował Cię na wyższe stanowisko i odpowiednio Cie nagrodził. Choć z tego co wypisujesz wynika że pracować Ci się nie chce ale kasy to chciałabyś całą furę najlepiej za nic. Doradzam odejście z kiepskiej firmy i życzę powodzenia. Nie wypisuj więcej tych bredni.

kwiatek123

Witam! Praca w Prymus-Agd opiera się przede wszystkim na wyzysku pracowników,pracujących w hurtowni,sklepach,bazarach.Osoby pracujące w tej firmie pracują tam tylko dla tego bo nie mają innej pracy,a muszą utrzymać swoje rodziny.Co do zarobków to jest t wynagrodzenie które musi wystarczyć na skromne przeżycie od 10 do 10,totalny wyzysk w biały dzień.Pracownicy wykorzystywani są do prac w innych okolicznych sklepach.Pracownicy są kontrolowani przez tajemniczego klienta,który sprawdza ich obsługę,propozycję jakie składają klientom,a przede wszystkim podsłuchuje rozmowy o czym pracownicy w czasie pracy rozmawiają i co robią.Szef i jego synowie nie wiedzą co to szacunek do drugiej osoby,oni traktują ludzi za śmieci,są bezwzględni.NIE POLECAM pracy w PRYMUS AGD to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie praca w spokoju bez nerw, ogromnego stresu i presji dyrektorek.Ludzie pracujący w hurtowni pracują pod stałą kontrolą monitoringu.

@kwiatek123 12.01.2016 11:11

Gdzie w tych czasach nie ma monitoringu? Jezeli ktos pracuje i wykonuje swoje obowiazki żaden monitoring w pracy mu nie przeszkadza. Przyjmijcie się do jakiejś sieciówki. Wszędzie są Tajemniczy Klienci gdzie po kilku złych raportach ludzie są zwalniani. Jeżeli komuś az tak nie pasuje niech zmieni pracę i narzeka na kolejnego pracodawce

Nie polecam!!!

ph

wiecie ze jak szukam roznych opinii to w Chomiku w gdowie kest naprawde super, tam kurde ph zarabiaja po 8 tys i wsio ozusowane i wogole sa tam 50 ki i 100 ki nadliczbowe , kurde mam troche daleko do tego gdowa ale ....pracowac mi sie chce a moze tam mozna wynajac mieszkanie...

Ty

West super

Optymistka

Aaaaa jakie zobowiązania finansowe o czym ty piszesz?Placic musiałam jak manka w kasie sobie narobilam hehe.

Nick

Powiem ci tak.... Pracuje w Sklepie w Zamościu i to co jest tu opisanie to jakaś Kpina. Widać że jesteś osobą która nie wie co to POSZANOWANIE DRUGIEGO CZŁOWIEKA. Jak wogóle masz czelność opisywać kogoś tak z Imienia i Nazwiska. Pracuje tu dosyć długo i słowa złego nie mogę powiedzieć. A warunki pracy jak na Zamość, sa wręcz Bardzo Dobre. Jak się komuś nie podoba może tyłkiem leżeć w domu przed telewizorem. Jak czytam to wszystko to się zastanawiam co wy Ludzie macie w głowie. Nikt nikogo do pracy nie zmusza. A jeśli chodzi o to co piszesz o tych godzinach pracy to aż się roześmiałam. Żadna z nas Żadna nie pracuje po tyle godzin. A więc człowieku następnym razem jak zechcesz kogoś oczernić zastanów się.

o co tu chodzi

pracowałam w Zamościu dłuższy okres i dobrze wspominam ten czas i nie myślę w ten sposób jak ty, mam całkiem odmienne zdanie na ten temat, .... oczywiście każdy może sobie pisać co zechce W tej robocie jest tak że leniuchów nie trzymają tylko eliminują, robisz wynik to pracujesz - smutne , ale prawdziwe co do podpisywania zobowiązań do jakichś kwot -BZDURA TOTALNA -owszem jest odpowiedzialność jak w każdej pracy (,chyba że do tej pory pracowałaś jako pani do czyszczenia kibelków czy pisuarów to tam co najwyżej kara za porysowanie ceramiki ) Co do umów to ja miałam 3/4 etatu ale dlatego że tak chciałam (inne miały cały ), godziny pracy były ustalone z wyprzedzeniem na miesiąc i jak sumowałam to suma sumarum wychodziło zgodnie z normom przez 3 miesiące.ALE MAM TO GDZIEŚ BO WIEM ŻE INNYM PŁACOM ZA KAŻDĄ GODZINĘ. pANI SYLWIA specywiczna osoba ale takie osoby nadają się na kierowników - owszem były starcia ale nie bez powodu, Kamerki są ale zawsze wiedziałam gdzie stać żeby było dobrze ;) Myślę że mścisz się z jakiegoś powodu bo pewnie nie ma cię już i byłaś tym słabym ogniwem w pracy - Natura Tak naprawdę nauczyłam się tam dużo i teraz to wykorzystuję.

PRACOWNICA

JA PRACUJE JUZ 1 ROK BYWALO CIĘZKO ALE NA OGOŁ JEST SUPER SZEF PRZYJEZDZA RAZ NA JAKIŚ CZAS POWIE CO MAMY POPRAWIC JES ZAZWYCZAJ MIŁY ,REGIONALNA TEZ FAJNA OWSZEM ZAESZE DAJE NAM COS DO POPRAWIENIA ALE TO DLA DOBRA WIZERUNKU FIRMY I SKLEPU A ZAROBKI NO CÓŻ A KTO DZIŚ DA IWECEJ NIZ NAJNIZSZA KRAJOWA W SKLEPIE TRZEBA BYŁO SIE UCZY JA JESTEM ZADOWALONA

Optymistka

A o ktorym szefie piszesz bo jest tam chyba 5:)

PI
@Optymistka 07.11.2015 21:55
A o ktorym szefie piszesz bo jest tam chyba 5:)

Kochana " xxx" skoro poprzednie Twoi Szefowie byli tacy wspaniali, to dlaczego dla nich nie pracujesz? Chyba nie znasz tak na prawdę Tej firmy w której pracujesz, wszystko jest kwestią indywidualnych rozmów z Kierownictwem, z tego co wiem to wszystko można załatwić. NA PEWNO NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO DŹWIGANIA PONAD WŁASNE SIŁY, jak by było tak źle to nie mieli by pracowników którzy pracują w tej firmie po kilka a nawet kilkanaście lat. Nie można psuć komuś reputacji bo się kogoś nie lubi, wiesz ile trwa odbudowa dobrego imienia. Nie życzę Ci żeby ktoś Tobie zepsuł reputację poprzez nie prawdziwe informacje. Przypominam skoro Ci w Tej firmie tak źle to zrezygnuj, życzę Ci wszystkiego najlepszego u nowego pracodawcy, albo sama załóż biznes wówczas będziesz Panem Swojego Losu.

Pozdrawiam:))

Zostaw opinię o P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy - Wolanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy