P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy

Jaki dress code obowiązuje w P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy?

Adam
@Pytanie

Żaden

Lidia Nowy wpis
@Adam

To co, nawet w dresach można przyjść? :D

Monika Nowy wpis
@Lidia

Tak

Kamila Nowy wpis
@Monika

To spoko sprawa. A żadnej koszulki firmowej ani nic nie musicie nosić?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Co wchodzi w socjal P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy?

Haha
@Pytanie

Nic

Dominika
@Haha

Napisałeś, że w Prymus AGD nie ma żadnego socjalu, dziękuję za informację na ten temat, jest ona naprawdę przydatna dla osób, które chcą dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia w firmie. A możesz jeszcze powiedzieć, czy jest tam jakiś system premiowy?

Bożenka
@Dominika

Nie ma

Beata
@Dominika

Jest syeym.ptemiowy od osiągniętych progów. Jeśli sklep jest wydana premia jest. Nie są to wygórowane progi bo wynikają z roku poprzedniego. Nie ma nic gorszego niż pisanie głupot na takich portalach zwłaszcza jak się nie ma wiedzy.... Pracuje i wiem co mam. Kolejna sprawa ,że w każdej pracy coś jest na minus ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Dla mnie istotne jest to czy pensja jest na czas, czy mam zadania do zrobienia i ewentualnie uwagi jeśli robię coś źle.

Karolka

Niestety w tej firmie liczą się inne względy niż umiejętności. Kierownik regionalna za plecami kierownika sklepu dzwoni wieczorami do sprzedawców żeby wszystkiego się dowiedzieć, po czym z takiej osoby robi kierownika po dwóch tygodniach pracy. Takie osoby są nastawiane przeciwko kierownikowi a kierownik nastawiany na sprzedawców, po czym na sklepie jest atmosfera nie do wytrzymania. Takie sytuacje bywają na różnych sklepach. Przez tego typu sytuacje odchodzi wielu dobrych pracowników którzy mają pojęcie o pracy. Szefostwo powinno zainteresować się tym faktem i porozmawiać z podopiecznymi kierowniczek regionalnych.

X
@Karolka

Zgodzę się w 100%, pracowałam kiedyś w jednym ze sklepów na stanowisku kierownika i konspiracje kierownika regionalnego z „pupilami” po godzinach pracy to niestety nic nowego i jest to na porządku dziennym. To jak pracownicy są obserwowani na kamerach i rozliczani z każdego kroku podchodzi pod prześladowanie. Kierownik w swoich obowiązkach ma co jest normalne rozliczanie wszystkich dokumentów ale nie ma do tego żadnego biura,zaplecza czy innego miejsca , w którym może spokojnie usiąść i pomyśleć , co za tym idzie cała papierkowa robotę zazwyczaj robi przy kasie , po czym dostaje telefon dlaczego nie chodzi po sklepie i ze to nie jest miejsce na to ???????? no to w takim razie gdzie ? ???? pod lada ????poza tym co jakiś czas przychodzą raporty z kamer , czyli zdjecia pracowników i opis do nich (do tego jest zatrudniona osoba) Pani w biurze siedzi ogląda nagrania , robo screeny i nie słysząc wyciąga wnioski co się dzieje i opisuje np. „ pani X od 10.15 do 11.30 chodzi bez celu po sklepie” ???? takich sytuacji i przykładów jest cała masa. Niestety niekompetencja pracowników regionalnych i ich sposoby działania są dla normalnych ludzi nie do przyjęcia i co jest przykre nikt tak dłużej nie popracuje. Osoba , która ma szacunek do siebie nie pozwoli sobie na takie traktowanie. Oczywiście ta firma nie ma samych minusów jak każda jedna ale negatywy przeważają. Żałuje, ze musiałam odejść ale to co tam się wyprawia jest straszne.

Xxx@
@X

Tak bywało też na innym sklepie. Jak robiłaś papiery w magazynie na półce to były pretensje że tam nie ma kamer i nie wiadomo co tam robisz. Kierowniczka regionalna kazała więc robić na sklepie na ladzie gdzie klienci dziwili się i śmiali że kierownik sklepu nie ma warunków do pracy i to w " takiej firmie". Takie sprawy były zgłaszane kierowniczce regionalnej ale mówiła że to szef tak kazał i nie mamy nic do gadania a jak nie pasuje to brać do domu i robić za darmo. A z szefem nie było jak porozmawiać bo przyjeżdżał z kierowniczką regionalną która chodziła za szefem, gadała po cichu i robiła miny żeby nic nie wygadać bo wiadomo że później Cię zwolni, szefowi coś nagada a szef stanie po jej stronie bo ma długi staż pracy i to ona wie kogo zwalniać.

@Karolka

W jakim mieście?

Byla pracownica
@X

Zgadzam się tutaj ze wszystkim.

Niki

Cześć Chciałbym się dowiedzieć w jakich godzinach odbywa się praca w Prymusie. I opinie co sądzicie o tej firmie.

A
@Niki

Pracuję sama w Prymusie. Najczęściej praca od 8 do 16 - jak zaczniesz 7:30 skończysz 15:30, można raz brać np. 10 - 18, jedna sobota - 8 - 14:00. Ale grafik ustalany jest wcześniej, więc trza patrzeć

Leszek

Dość krótka wypowiedź, która nie zawiera żadnych argumentów, które popierałyby Twoje zdanie. Zawsze warto dodać, co chciałbyś zmienić lub poprawić w zatrudnieniu, żebyś miał większą satysfakcję z pracy. Będę wdzięczny jeśli rozwiniesz swój komentarz.

Zainteresowana pracą

Może ktoś napisze coś świeżego na temst zatrudnienia w tej firmie jak wyglada praca będąc zwykłym pracownikiem a kierownikiem sklepu od czego to zalezy ze ktos staje na wyzszym szczeblu... jakie są tam zarobki Jakie jest podejscie kierownika do pracownika Zamierzam się przyjąć do prymusa proszę o opinie

Renata
@Zainteresowana pracą

Najniższa krajowa na każdym szczeblu. Cudów nie ma

KKK
@Zainteresowana pracą

10 zł na godzinę. Atmosfera ujdzie. Bez szału. Jeżeli masz inne opcje pracy do prymusa nie idź. Sama zastanawiam sie czy nie uciec po 3 miesiącach.

Anonymous
@KKK

Czyli do żabki?

Domi

Ogólnie bałagan jaki panuje w tej firmie to jest katastrofa, codziennie trzeba dzwonić do kadr i się upominać o wszystko. Nie wspomnę o złym wyliczeniu godzin pracy

Anonim xxx

Witam. Czy ktoś wie jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku Kierownika Regionalnego - jaka umowa, jakie wynagrodzenie ?

zainteresowana
@Anonim xxx

A na jakim miescie poszukuja?

Obserwator
@Anonim xxx

Praca w Prymusie na stanowiska kierownika regionalnego to jedna wielka pomyłka, płaca śmiech na sali a oczekują od pracownika dyspozycyjności dosłownie 24h/dobę. Na każde zawołanie a i tak zawsze jest wszystko źle wg. nich. (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam!!

Anonim xxx

Czy ktoś wie jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku Kierownik Regionalny ? Czy warto ?

Ciekawa

Witam czy w prymusie obecnie są jakieś przyjęcia? Orientuje się ktoś

Glon
@Ciekawa

Raczej nie

@Ciekawa

Szukajć Kierownika Magazynu w Kowalance

Ryszard

Brak nowych komentarzy o tym pracodawcy. Jakie macie opinie o Prymus AGD? Atmosfera jest Ok? Dzięki za informacje.

jana
@Ryszard

Pracuję 9h dziennie pon-sob o wolnym mogę pomarzyć, w sklepie są dwie osoby doświadczone, jedna 5 dni, druga tydzień. Z tego powodu sprzedaż spada bo nie ma szans na opanowanie umiejscowienia towaru, osoby uczą się po omacku, na żywca. Nie wiem czy wezmę jakieś wolne, czy kiedykolwiek urlop skoro nikt w takich warunkach nie chce pracować. Wszyscy uciekają po paru miesiącach . Poza tym dziwne umowy 14,7 brutto za godzinę, a nieoficjalnie 10zł na rękę. Zarządzanie to parodia ale ingiwilacja na porządku dziennym 12 kamer

@jana

W którym sklepie?

Karolina
@Pracownik

W każdym tak jest w lubelskim. A Pani Joanna nie umie zarządzać. Knuje, trzyma sztamę tylko z kierowniczkami. Zwykłych pracowników omija z daleka. Jej rozmowa kwalifikacyjna poniżej jakiegokolwiek poziomu. Żałosne

Joanna
@jana

Czyli nie ma żadnych szkoleń wdrażających? Tak podpytam przy okazji tego, czy szkoleń rozwojowych też nie ma w Prymus AGD?

@Karolina

Karolina- nie knuje a taki jest schemat ,że mają wymagać! przecież się kumplować nie będzie. Jest jeszcze Pani Iwonn. regionalna terrorysta- to ja juz wolę tamtą- bo własnie tamta trzyma sztamę z nami i bym chciała by nas prowadziła. domyslam sie,że nie przeszłaś rekrutacji i stad pisanie głupot. Może i nie ma kokosów, moze i nie ma luzu ale firma mnie nie oszukała!znajdz teraz taką co jest wobec pracownika uczciwa. Zadania dostaje kierownik i to od niego wymaga się by dalej przekazał, do reszty szacunek! jak mnie wnerwiają osoby, ktore firme opluwają z zawiści. Żałosne

Radek

Może nie jest idealnie ale nie znam firmy w której wszystko jest idealne. Może trzeba dobrze robić swoje?

aaaa

ja byłam najpierw sprzedwcą a potem zastępowałam kierownika - próbuj złożyć cv może się uda najlepiej wysłać do centrali bo jak dasz w sklepie to może nie dojechać do kierownika regionalnego wiesz każda dba o swoje miejsce ;) najlepiej w ankiecie napisz że możesz się szkolić po za miejscem zamieszkania Najważniejsze szkolenie na innym sklepie i hurtowni też jest płatne ! powodzenia

Henia
@aaaa

Tylko czy później jest możliwość zatrudnienia? Bo za dojazdy trzeba wydać z własnej kieszeni.... Zastanawiam się nad pracą w tej firmie i dlatego potrzebuje opinii

Xxa
@Henia

Ja musiałam dojeżdżać bardzo dużo kilometrów przez 3 miesiące bo wymagała od tego sytuacja ale niestety nie miałam nic nie miałam zwrócone a na innym sklepie dziewczyny mają 15 km i mają większe stawki żeby im się zwracało. Także nie na każdym sklepie jest tak samo ;)

LEON

Najgorszy sklep internetowy.Nie potrafią prawidłowo zrealizować najprostszego zamówienia.Zamówiłem i zapłaciłem za talerze w rozmiarze 23 cm,a przysłali mi 19 cm.Po mojej interwencji wymienili je na dobry rozmiar,ale w kolorze czerwonym-ja zamawiałem zielone.Do tego podali mi inny numer listu przewozowego(nr zupełnie innej paczki).W śledzeniu przesyłek widniał jako "NIEODEBRANE OD NADAWCY" więc nie spodziewałem się paczki-kurier był w czasie mojej nieobecności i musiał przyjechać następnego dnia przez co dostawa się opóżniła.Po mojej kolejnej interwencji stwierdzili,że nie mają talerzy w kolorze zielonym,więc mogą zwrócić mi pieniądze,a ja wchodzę na stronę ich sklepu internetowego i pakuję do koszyka każdą ilość talerzy zielonych w rozmiarze 23 cm.Sprzedają towar,którego nie mają?Cuda?W końcu dla świętego spokoju zgodziłem się na zwrot pieniędzy,których oczywiście nie zwrócili-nie odpisują na maile.Całkowicie zerwali kontakt.Sprawa trafi do sądu konsumenckiego.

Jacek
 Rekomendacja
@LEON

Zgadzam się, że to najgorszy sklep internetowy. Zakupiłem lampki choinkowe, przyszły uszkodzone. Napisałem o wymianę. Otrzymałem nie takie jak zamówiłem. Po telefonie, pani obiecała wyminę na takie jakie chciałem i nic, kolejnych telefonów nie odbierają. Na maile nie odpowiadają.

Obsługa.
@Jacek

Witam. Niestety - nie widzę żadnego maila na który nie odpowiedzieliśmy w sprawie lampek. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy podany na sklepie internetowym. Na pewno uda nam się znaleźć rozwiązanie.

xnxxcom

jesli chodzi o zalety pracy w tej firmie to na pewno jest to,ze można się wiele nauczyc - bo ludzie są zazwyczaj bardzo pomocni, atmosfera w pracy też jest całkiem w porządku i z wieloma pracownikami można otwarcie i normalnie porozmawiac, posmiac sie itp. wypłata zawsze na czas i rozliczona co do grosza!! Natomiast jesli chodzi o wady to: -Kierowniczka i szefostwo to chyba zyja jeszcze czasami PRLu, ich metody ścigania oraz inwigilacji pracownikow sa bardzo wyrafinowane -Na pochwałę czy aprobate w tej firmie ze strony kierownictwa nie ma co liczyc, zawsze jest źle, ciągle coś nie tak, coś niedopilnowane... -Jeden pracownik ma obowiązków za 3 osoby, bardzo często nie ma czasu zjeść czy wyjść do kibelka -Każda przerwa na papierosa/kibelek kończy się pytaniem gdzie byłeś i co robiłeś i dlaczego nie zajmujesz się praca -Spóźnienie choćby o minutę jest rozliczane i zapisywane w niewidzialnym dzienniczku szefostwa -Pełna inwigilacja pracownika, kamery na każdym kroku, dzwoniacy telefon kiedy nie ma cie 5min przy biurku oraz (usunięte przez administratora) które doniosą szefostwu co robilas/es gdzie byles/as i o ktorej dokladnie godzinie -Ciagla rotacja pracownikow, 60% firmy to stali pracownicy, pozostale 40% to osoby ktore zmieniaja sie co 2-3msc. Jeśli szukasz przyjaznej atmosfery wśród pracowników, chcesz się nauczyć bądź zdobyć doświadczenie w zawodzie i liczysz na terminowość oraz dokładność wynagrodzenia i masz przede wszystkim mocną psychikę - polecam Na pewno odradzam wszystkim o słabych nerwach i osobom przejmującym się każdym niepowodzeniem/potknięciem w pracy i tym którzy nie lubią być inwigilowani przez 12h/6d w tygodniu........

Maja

@Czarek, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnieniu w firmie Prymus AGD? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych, czy system premiowy jest jasny i adekwatny do powierzonych obowiązków? @Alli, z Twojego komentarza można wnioskować, że firma oferuje możliwość rozwoju i szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje. Jakie jeszcze zalety tego pracodawcy możesz wymienić?

Ja
@Maja

Firma nie organizuje szkolen. Firma przyjmuje do pracy, 2,3 dni pracownik sie uczy, a potem ucieka. Zapewne ten rodzaj szkolenia mial na mysli.

Boss
@Ja

Bzdura: jest to szkolenie połączone z rekrutacją- albo się ktoś sprawdzi albo nie. Dodatkowo dni te są płatne więc można naocznie sprawdzić jak się pracuje, jak wyglądają dostawy a osoba zarządzająca może zobaczyć czy kandydat odpowiada wymaganiom firmy. Liczy się wszystko: doświadczenie, wygląd, zachowanie, szybkość nauki.

Szef to dziad i tyle nawet pracownikom nie da na święta kasy .. A jeszcze (usunięte przez administratora) potrafi .. Starasz się i tak (usunięte przez administratora) z tego bo zaraz czepiają się i panie w biurze bardzo nie mile .. A kierowniczka regionalna myśli ze posiadała wszystkie rozumy

Była
@Były pracownik

A która to regionalna taka mądra?bo jest ich wiele...

Mix
@Była

Na Rykach

aaghan

nie polecam pracy na żadnym stanowisku

@aaghan

Możesz powiedzieć, dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Zależy nam na tym, by opinie były jak najbardziej szczegółowe. Opowiedz proszę coś więcej o aktualnej sytuacji. Czy obecnie trwają jakieś rekrutacje?

Choć rynek pracy się zmienia Prymus Prymmus tego udaje że nie widzi. Nawet Ukraińcy uciekają. Szkoda, bo wielu bardzo cennych pracowników firma straciła poprzez niskie zarobki, brak socjału, brak jakiejkolwiek pomocy poza płacowej dla swoich pracowników. Żal. Choć z drugiej strony wyszkoliła mnóstwo pracowników dla innych pracodawców.

Jasia
@Były pracownik

Szkolą ale nie szanują pracowników i ci dobrzy uciekają.

@Jasia

@Jasia, informacja o tym, że firma organizuje swoim pracownikom szkolenia i podnosi ich kompetencje, to zapewne dobra informacja dla osób, które rozpoczynają swoją karierę zawodową. Zachęcam Ciebie do dłuższego komentarza na temat warunków pracy w firmie Prymus AGD. Co możesz doradzić osobom, które chcą rozpocząć karierę zawodową w tej firmie, jakie możesz wymienić zalety tego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy - Wolanów

Często zadawane pytania

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy?

Kandydaci do pracy w P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy