P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy

Opinie o P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy

Doris Nowy wpis

Mąż gryzie się w zęby, bo chciał wysłać cv jako elektryk, ale dopiero teraz zauważył, że 2 dni temu oferta wygasła. Myślicie, że jak wyśle dokumenty to rozpatrzą jego podanie? Był ktoś w takiej sytuacji? Jeśli jest szansa na rozwój i podnoszenie kwalifikacji to wiąże się zawsze z awansem?

Xxx Nowy wpis
@Doris

Oczywiście że rozpatrzą, sama byłam w takiej sytuacji zaniosłam na sklep CV i się odezwali. Może dalej poszukują warto spróbować najlepiej osobiście samemu podjechać i złożyć

wac Nowy wpis

Pani projektant od łazienek nie słowna, żle wyliczyła metry płytek, były zamówione inne a sprzedano nam inne. Przy rozliczeniach trzeba bardzo uważać bo liczą więcej. Nie poinformowano nas że transport płytek jest płatny na osiedle / 0,5 km/. Nie polecam tego salonu przy ul.Warszawskiej.

olek Nowy wpis
@wac

to nie ten prymus wacek :)

Celina

Jak wygląda to pączkowanie?

Sumyrp

Kto pracował w prymusie w (usunięte przez administratora)się nie śmieje :) pozdrawiam wszystkich, którzy już tam nie pracują i gratuluję mądrej decyzji.

Lidia
@Sumyrp

Dlaczego uważasz, że odejście stąd byłoby mądrą decyzją? Ze względu na zarobki? Czy atmosferę? A może o coś innego chodzi? Zaciekawiłes mnie.

x
@Sumyrp

Przykre że trafiliście na któryś ze sklepów w którym pracowało się gorzej i już oceniacie na tej podstawie całą sieć. Wiadomo zarobki to najniższa krajowa nie ma się czego więcej spodziewać ale wypłaty są zawsze na czas i są premie jak się wyrobi utarg, są bony na święta (nawet na np dzień kobiet się zdarza), w przynajmniej moim prymusie dni wolne mogę sobie wybrać sama dowolnie a atmosfera w pracy jest taka jaką sobie sami zbudujecie jako pracownicy. U mnie atmosfera jest świetna a klienci zawsze sobie chwalą że jesteśmy bardzo wesołe i miło się do nas przychodzi. Są niestety wady które są w każdym z tej sieci sklepów takie jak brak możliwości siedzenia czy dłuższej przerwy i brak możliwości używania telefonów w jakiejś dużej ilości bo jesteśmy sprawdzani na kamerach ale jest to praca jak każda inna nic specjalnie beznadziejnego i też nic idealnego wiadomo ale jest naprawdę dobrze

@x

A ja widziałem, że poszukują teraz elektryka. Na tym stanowisku też najniższa krajowa czy więcej? W ofercie napisali, że zarobki są adekwatne do umiejętności. Może ktoś będzie znał możliwe widełki płacowe.

Pracownik Biurowy

Rozmowa przebiegła błyskawicznie. Kilka słów o sobie, dodatkowe umiejętności i magiczne pytanie.. Ile chce zarabiać?? Nic więcej oprócz tego że ewentualnie zadzwonimy. Żadnego opisu stanowiska, wymagań, godzin pracy zupełnie nic. Cała rozmowa trwała ok 5 minut. Nie wiem zupełnie czego się spodziewać. Dodam tylko że nie tylko moja rozmowa przebiegła tak ekspresowo.

W jednym z ostatnich komentarzy przeczytałem, że prócz pensji zasadniczej są tu i premie, zależne od wyrobienia utargu. Czy można zatem wiedzieć, jak często taka premia wpadnie i ile wynosi? Jak często zdarza się wypełnić warunki jej uzyskania?

Ulka

No cóż, gwoli uczciwości weryfikuję swoją opinie na temat Firmy Prymus. Zamieściłam opinie negatywną, bo w zestawie garnków bubel mi przysłali. Nawet nie reklamowałam, napisałam im tylko co myślę o takiej sprzedaży. No i proszę... Dostawałam szybko maila, że wymieniają i rzeczywiście w miejsce bubla przyjechał normalny, przyzwoity towar. Czyli reakcja rzetelna i szybka. Tylko nie wiem, co myśleć: chyba nie panują nad pracownikami, bo uszkodzenia były tego rodzaju, że nie sposób było ich nie dostrzec przy szykowaniu towaru do wysyłki. Ale na końcu zachowali się jak należy.

Jaki dress code obowiązuje w P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy?

Żaden

Lidia
@Adam

To co, nawet w dresach można przyjść? :D

@Lidia

Tak

Elżbieta
@Monika

nie mam pojęcia czy to żart... chciałam dopytać jeszcze o kwestie związane z makijażem lub paznokciami. jak się na to zapatrują?

Ulka

Ostrzegam przed tą Firmą. Kupiłam tam zestaw garnków w promocji. Cena rzeczywiście niska. Myślałam, że sklep wyzbywa się towaru mało chodliwego, czyszcząc magazyny. Natomiast w przesyłce otrzymałam: towar poobijany w taki sposób, że nie nadawał się do żadnego użytku, a tylko do natychmiastowego wyrzucenia. Do tego w w zakupionym zestawie ilość dostarczonych naczyń była o połowę niższa od tej, jaka powinna być. Uważajcie na Prymusa !.

Czy oferta pracy na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac jest wciąż aktualna?

Sebastian
@Ewa

Ogłoszenie jest nadal zamieszczone. Skąd zainteresowanie? Mnie zainteresowała podana kwota - 5500-8000 zł brutto. Ale nie wiem, czy przyjmują z mniejszym, niż 4-letnie doświadczenie i jak tu zwyczajowo przebiega rekrutacja? Pisz, jeśli coś wiesz.

Co wchodzi w socjal P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy?

Haha

Nic

Dominika
@Haha

Napisałeś, że w Prymus AGD nie ma żadnego socjalu, dziękuję za informację na ten temat, jest ona naprawdę przydatna dla osób, które chcą dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia w firmie. A możesz jeszcze powiedzieć, czy jest tam jakiś system premiowy?

Bożenka
@Dominika

Nie ma

Beata
@Dominika

Jest syeym.ptemiowy od osiągniętych progów. Jeśli sklep jest wydana premia jest. Nie są to wygórowane progi bo wynikają z roku poprzedniego. Nie ma nic gorszego niż pisanie głupot na takich portalach zwłaszcza jak się nie ma wiedzy.... Pracuje i wiem co mam. Kolejna sprawa ,że w każdej pracy coś jest na minus ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Dla mnie istotne jest to czy pensja jest na czas, czy mam zadania do zrobienia i ewentualnie uwagi jeśli robię coś źle.

Karolka

Niestety w tej firmie liczą się inne względy niż umiejętności. Kierownik regionalna za plecami kierownika sklepu dzwoni wieczorami do sprzedawców żeby wszystkiego się dowiedzieć, po czym z takiej osoby robi kierownika po dwóch tygodniach pracy. Takie osoby są nastawiane przeciwko kierownikowi a kierownik nastawiany na sprzedawców, po czym na sklepie jest atmosfera nie do wytrzymania. Takie sytuacje bywają na różnych sklepach. Przez tego typu sytuacje odchodzi wielu dobrych pracowników którzy mają pojęcie o pracy. Szefostwo powinno zainteresować się tym faktem i porozmawiać z podopiecznymi kierowniczek regionalnych.

X
@Karolka

Zgodzę się w 100%, pracowałam kiedyś w jednym ze sklepów na stanowisku kierownika i konspiracje kierownika regionalnego z „pupilami” po godzinach pracy to niestety nic nowego i jest to na porządku dziennym. To jak pracownicy są obserwowani na kamerach i rozliczani z każdego kroku podchodzi pod prześladowanie. Kierownik w swoich obowiązkach ma co jest normalne rozliczanie wszystkich dokumentów ale nie ma do tego żadnego biura,zaplecza czy innego miejsca , w którym może spokojnie usiąść i pomyśleć , co za tym idzie cała papierkowa robotę zazwyczaj robi przy kasie , po czym dostaje telefon dlaczego nie chodzi po sklepie i ze to nie jest miejsce na to ???????? no to w takim razie gdzie ? ???? pod lada ????poza tym co jakiś czas przychodzą raporty z kamer , czyli zdjecia pracowników i opis do nich (do tego jest zatrudniona osoba) Pani w biurze siedzi ogląda nagrania , robo screeny i nie słysząc wyciąga wnioski co się dzieje i opisuje np. „ pani X od 10.15 do 11.30 chodzi bez celu po sklepie” ???? takich sytuacji i przykładów jest cała masa. Niestety niekompetencja pracowników regionalnych i ich sposoby działania są dla normalnych ludzi nie do przyjęcia i co jest przykre nikt tak dłużej nie popracuje. Osoba , która ma szacunek do siebie nie pozwoli sobie na takie traktowanie. Oczywiście ta firma nie ma samych minusów jak każda jedna ale negatywy przeważają. Żałuje, ze musiałam odejść ale to co tam się wyprawia jest straszne.

Xxx@
@X

Tak bywało też na innym sklepie. Jak robiłaś papiery w magazynie na półce to były pretensje że tam nie ma kamer i nie wiadomo co tam robisz. Kierowniczka regionalna kazała więc robić na sklepie na ladzie gdzie klienci dziwili się i śmiali że kierownik sklepu nie ma warunków do pracy i to w " takiej firmie". Takie sprawy były zgłaszane kierowniczce regionalnej ale mówiła że to szef tak kazał i nie mamy nic do gadania a jak nie pasuje to brać do domu i robić za darmo. A z szefem nie było jak porozmawiać bo przyjeżdżał z kierowniczką regionalną która chodziła za szefem, gadała po cichu i robiła miny żeby nic nie wygadać bo wiadomo że później Cię zwolni, szefowi coś nagada a szef stanie po jej stronie bo ma długi staż pracy i to ona wie kogo zwalniać.

@Karolka

W jakim mieście?

Byla pracownica
@X

Zgadzam się tutaj ze wszystkim.

Niki

Cześć Chciałbym się dowiedzieć w jakich godzinach odbywa się praca w Prymusie. I opinie co sądzicie o tej firmie.

A
@Niki

Pracuję sama w Prymusie. Najczęściej praca od 8 do 16 - jak zaczniesz 7:30 skończysz 15:30, można raz brać np. 10 - 18, jedna sobota - 8 - 14:00. Ale grafik ustalany jest wcześniej, więc trza patrzeć

Leszek

Dość krótka wypowiedź, która nie zawiera żadnych argumentów, które popierałyby Twoje zdanie. Zawsze warto dodać, co chciałbyś zmienić lub poprawić w zatrudnieniu, żebyś miał większą satysfakcję z pracy. Będę wdzięczny jeśli rozwiniesz swój komentarz.

Zainteresowana pracą

Może ktoś napisze coś świeżego na temst zatrudnienia w tej firmie jak wyglada praca będąc zwykłym pracownikiem a kierownikiem sklepu od czego to zalezy ze ktos staje na wyzszym szczeblu... jakie są tam zarobki Jakie jest podejscie kierownika do pracownika Zamierzam się przyjąć do prymusa proszę o opinie

Renata
@Zainteresowana pracą

Najniższa krajowa na każdym szczeblu. Cudów nie ma

KKK
@Zainteresowana pracą

10 zł na godzinę. Atmosfera ujdzie. Bez szału. Jeżeli masz inne opcje pracy do prymusa nie idź. Sama zastanawiam sie czy nie uciec po 3 miesiącach.

Anonymous
@KKK

Czyli do żabki?

Domi

Ogólnie bałagan jaki panuje w tej firmie to jest katastrofa, codziennie trzeba dzwonić do kadr i się upominać o wszystko. Nie wspomnę o złym wyliczeniu godzin pracy

Anonim xxx

Witam. Czy ktoś wie jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku Kierownika Regionalnego - jaka umowa, jakie wynagrodzenie ?

zainteresowana
@Anonim xxx

A na jakim miescie poszukuja?

Obserwator
@Anonim xxx

Praca w Prymusie na stanowiska kierownika regionalnego to jedna wielka pomyłka, płaca śmiech na sali a oczekują od pracownika dyspozycyjności dosłownie 24h/dobę. Na każde zawołanie a i tak zawsze jest wszystko źle wg. nich. (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam!!

Anonim xxx

Czy ktoś wie jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku Kierownik Regionalny ? Czy warto ?

Ciekawa

Witam czy w prymusie obecnie są jakieś przyjęcia? Orientuje się ktoś

Glon
@Ciekawa

Raczej nie

@Ciekawa

Szukajć Kierownika Magazynu w Kowalance

Ryszard

Brak nowych komentarzy o tym pracodawcy. Jakie macie opinie o Prymus AGD? Atmosfera jest Ok? Dzięki za informacje.

jana
@Ryszard

Pracuję 9h dziennie pon-sob o wolnym mogę pomarzyć, w sklepie są dwie osoby doświadczone, jedna 5 dni, druga tydzień. Z tego powodu sprzedaż spada bo nie ma szans na opanowanie umiejscowienia towaru, osoby uczą się po omacku, na żywca. Nie wiem czy wezmę jakieś wolne, czy kiedykolwiek urlop skoro nikt w takich warunkach nie chce pracować. Wszyscy uciekają po paru miesiącach . Poza tym dziwne umowy 14,7 brutto za godzinę, a nieoficjalnie 10zł na rękę. Zarządzanie to parodia ale ingiwilacja na porządku dziennym 12 kamer

@jana

W którym sklepie?

W każdym tak jest w lubelskim. A Pani Joanna nie umie zarządzać. Knuje, trzyma sztamę tylko z kierowniczkami. Zwykłych pracowników omija z daleka. Jej rozmowa kwalifikacyjna poniżej jakiegokolwiek poziomu. Żałosne

Joanna
@jana

Czyli nie ma żadnych szkoleń wdrażających? Tak podpytam przy okazji tego, czy szkoleń rozwojowych też nie ma w Prymus AGD?

@Karolina

Karolina- nie knuje a taki jest schemat ,że mają wymagać! przecież się kumplować nie będzie. Jest jeszcze Pani Iwonn. regionalna terrorysta- to ja juz wolę tamtą- bo własnie tamta trzyma sztamę z nami i bym chciała by nas prowadziła. domyslam sie,że nie przeszłaś rekrutacji i stad pisanie głupot. Może i nie ma kokosów, moze i nie ma luzu ale firma mnie nie oszukała!znajdz teraz taką co jest wobec pracownika uczciwa. Zadania dostaje kierownik i to od niego wymaga się by dalej przekazał, do reszty szacunek! jak mnie wnerwiają osoby, ktore firme opluwają z zawiści. Żałosne

Radek

Może nie jest idealnie ale nie znam firmy w której wszystko jest idealne. Może trzeba dobrze robić swoje?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy - Wolanów

• Jak się pracuje w P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy?

Kandydaci do pracy w P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy