Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DOMEX Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Agnieszka Nowy wpis

Hej:) Mam pytanie dotyczące zarobków w firmie Domex. Czy rozpoczynając z Nimi współpracę powinnam się spodziewać minimalnej krajowej? Chodzi mi o sytuację, w której na rozmowie kwalifikacyjnej, dostaję pytanie: ile chciałaby Pani zarabiać? W głowie mam:10000 złotych, a odpowiadam niepewnie:3000 złotych na rękę.Wolałabym nie stracić szansy na wyższy zarobek, tylko dlatego, że nie wiem jakie mają stawki. Czy jest tutaj może jakaś osoba zatrudniona przez firmę? Podpowiecie? Polecacie DOMEX jako pracodawce?

Zbyszek Nowy wpis
@Agnieszka

(usunięte przez administratora)firma, radzę omijać szerokim łukiem.

Ilona Nowy wpis

Cześć, czy ktoś był może ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w DOMEX? Chciałabym się dowiedzieć jaką stawkę obecnie proponują nowym pracownikom na start. Generalnie chętnie przeczytałabym o tym jakie warunki pracy są oferowane podczas rekrutacji. Jak najlepiej odpowiedzieć na pytania o oczekiwania względem firmy, żeby zostać przyjętym? :D

Joanna

Napiszcie proszę, czy przez pandemię coś zmieniło się w firmie. Ciekawi mnie, czy miały miejsce jakieś masowe zwolnienia. Wielu pracodawców obniżyło wynagrodzenia lub wstrzymało premie, a jak jest w DOMEX? Czy firma oferuje dobre warunki zatrudnienia i daje możliwość podnoszenia kompetencji?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Edyta

@Włoch to nie jest miejsce na opisywanie poszczególnych osób. Jest to uwzględnione w regulaminie forum: http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś jeszcze chciałby wyrazić swoją opinię o firmie DOMEX? Prosimy o same merytoryczne wypowiedzi.

wioletka

szukam jakis inforamcji na temat zarobków itp ktoś moze coś ma , szukałem i znalałem tylko opinie na gowork i http://mojepobory.pl/domex-sp-z-o-o/domex-sp-o-o/ ktoś sie wypowie pozdrawiam

Xyz

Domex, do pracowników zero szacunku.. Na każdym kroku próbują oszukać pracownika z wypłatą. Na wypłatę czeka się w kolejce przed drzwiami a nawet nie zarabiamy najniższej krajowej ... Zimą na hali 3*C, trzeba być gruba ubranym a i tak zimno.. Brak słów (usunięte przez administratora) Jest tyle fajnych miejsc pracy, OMIJAJCIE TO MIEJSCE Z DALEKA!!!!!!!!

sukces w zasięgu ręki

Współczuję wam i rozumiem ale zawsze macie alternatywę. Lepsze warunki zatrudnienia to Ravi Sp. z o.o. ZAPRASZAMY!

tomek

a gdzie Krzyś????

A kiedys to był naprawde spoko gosć,

jaki region ma K,SZ

śląsk
@Tomek

śląsk

hh

tak. dobrze że zmieniłem branżę. przynajmniej na niego nie trafi bo pewnie po neo pójdzie do media. część domexowców pracujących w neo już myśli o zmianie pracy.

hh

łysego przyjęli do neo. tam już panika. zwłaszcza u tych co wcześniej w domexie pracowali.

mmex
@hh

kto to jest łysy czyżby Krzysztof sz.

romek

Rafał pozamykał już wszystkie mm? czy dalej obiecuje gruszki na wierzbie hihihi

gg

cicho tu ostatnio

zasmucony

Raczej nie. Towar z magazynu jest wyprzedawany ludziom z zewnątrz, z czego więcej sprzętu leży pod nogami niż na półkach...Tragicznie to wygląda

poli

masz rację nic oprócz cyferek jest jeszcze gorzej niż w domex

ktos tam

wlasnie nie.. moze i niektorzy pracuja calkowicie gdzie indziej, ale np cieply Jurek ze slaska pracuje w tergu. Niebardzo rozumiem jak on tam sie dostal.. chyba ze terg samych nienormalnych rksow ma i nie liczy sie nic oprocz cyferek w tabelkach.

A biedne RKSiki poleciały na bruk. A takie asiory byli. I nawet w TERGu ich nie chcieli hahahaha TERG przejął pracowników a RKSiki pany i władcy dziś szukają roboty hahaha Chyba nie mieliście wyników żeby sie nimi chwalić na rozmowie kwalifikacyjnej w TERGu hahahaha

d

MegaMarket Avans S.A. na podkarpaciu pojawiły się oferty pracy. Ktoś pracuje? Wiem, że AT ma teraz 8 sklepów MM. Jak wrażenia?

jaaa

No i jak tam bezrobotne kierowniczki regionalne ? Takie asiorki byliście a teraz nawet w Tergu roboty nie możecie znaleźć hehe

rks
@jaaa

A ty co wróciłeś dopiero z obozu pracy w tergu i nie masz na kim się wyżyć za słabe wyniki bo żona śpi biedny robaczku :-)

jaa
@rks

Bolą cztery literki że konkurencja wypięła sie na regionalnych z avansu ? Trzeba było traktować ludzi jak należy to wystawilibyśmy wam dobrą opinie na rozmowach z tergiem. A teraz życze RKSom z avansu miłego odchaczania się w zatrudniaku.

rks
@jaa

Oj puchu marny tą swoją nieprawdziwą opinię wsadź sobie w 4 litery, dzieckiem nie jesteś więc skoro byłeś źle traktowany trzeba było to zgłosić odpowiednim osobom lalusiu apropo pracy właśnie dopijam kawę i jadę do normalnej pracy w normalnej firmie na 8 godzin powodzenia życzę nie tylko rks-om :-) A ty zapitalaj VBULbo sam trafisz do pośredniaka :-)

1 zl
@jaa

Jednym ze szpicli W tergu jest Baran. Były kierownik z Jarosławia. Ale Kubuś Karma wraca Pamiętaj bo my Pamiętamy. Konfidencie jeden.

daro
@1 zl

Oj tak święte słowa karma wraca i to ze zdwojoną siłą, za to jak się zachowywał na sklepie przy klientach dostał bana od swojego kierownika (degradacja)typowa k...a ale o tym trza pisać tu http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,596720

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.