Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

avansowani.pl

A My już od 2 miesięcy wiedzieliśmy ze nas zamykają i pomału się pakujemy.Konsultacje z prawnikiem co i jak wiec się nie boimy że nam czegoś nie wypłacą wystarczą odpowiednie pisma podczas wręczania wypowiedzenia i wszytko ok.

@avansowani.pl

a napisz cos wiecej o tych pisamach jakie sa to dokladnie papiery i co wam powiedzial prawnik odnosnie odprawy

hhhjuuu

dostawy sa bo wypychaja wszystko z magazynu, a przeciez towary maja bo pare sklepow sie zamknelo a ktos to musi sprzedac, bo jaka mieliby z tego korzysc gdyby zamkneli sklepy a towar zalegal im w magazynie to wszytsko jest dobrze przemyslane

nie prawda testy nie są głupie na nasze wyniki patrzy inwestor :)

bill
@ja

ha ha dobre sobie. Albo jestes tak glupi/a albo osiagnelas/as wysoki poziom ironii.

@bill

drogi kolego to był żart bo tylko tyle nam pozostało pozdrawiam koleżanka ze śląska

arararara
@ja

Tak myslalem. I przepraszam za zgryzliwosc:) Kolega z lubelskiego. P.S wczoraj dostalem wypowiedzenie.

Info
@arararara

to jak masz możliwośc to wrzuć skan wypowiedzenia (bez nazwisk oczywiście). wtedy inni będą wiedzieć coś więcej.

xxx

Wszyscy tak marudzicie, a tylko kilka osób nie zrobiło testów, których robienie jest głupotą w obecnej sytuacji firmy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
siurprise

Potwierdzam Świętokrzyskie tez miało towar, max

hhhjuuu

dla wszystkich ktorzy dostali wypowiedzenia a sa na l4, z informacji uzyskanych z pipu wiem tyle ze moga nas zwolnic bez podania przyczyny bo jestesmy zatrudnieni na czas okreslony, z odprawa wyglada to tak ze nie maja obowiazku nam jej wyplacic i trzeba bedzie isc do sadu pracy zeby udowodnic ze firma jest w upadlosci co nie bedzie trudne, i wtedy dopiero dostaniemy odprawy bo oni sami z siebie nie wyplaca, jesli jestescie dalej niezdolni do pracy to w okresie wypowiedzenia zanosicie l4 do zakladu pracy a po okresie wypowiedzenia do zusu.

aunas

Lubelskie

hmm...?

i sprzęt pewnie czarnym streczem owinięty

aunas

U nas dzisiaj dostawa przyjechala.Ciężarówka cała zajebana sprzętem. Wiec ciekawe o co kaman.

to
@aunas

to napisz jakie miasto, albo chociaz wojewodztwo

dara

A ja aplikowałam na pracuj pl na kierownika salonu w Bochni do firmy która się prężnie rozwija i ma bardzo ugruntowaną pozycję na rynku. Do końca oferty zostało 11 dni, ale ja mam nadzieję że z kwalifikacjami jakie posiadam wygram. 3 lata jako menedżerka sprzedaży w dużym holdingu, po dwóch fakultetach ekonomicznym i marketingu zagranicznym. Bez dzieci, dwa razy rozwiedziona. Dynamiczna i operatywna.

Irena
@dara

kogo to obchodzi? To forum o firmie domex(avans) a nie forum feministek.

Anka
@dara

Ja wygram na kierownika salonu Avans w Bochni. Mam swoje sposoby.

Mitacubiszi

Rodacy, niepokojące wieści, więc i pytanie szybko śle. Czy L4 na którym byli zwolnieni były krótsze niż 2 tyg., czy też dłuższe? Z jakich województw mniej i na co mniej więcej chorowaliście ;> No i ostatnie, w jakim terminie od zwolnienia przyszło do was pismo? Ave JA

@Mitacubiszi

województwo opolskie, l4 dłuższe niż dwa tygodnie, leczenie poszpitalne, wczesniej pobyt dwutygodniowy w szpitalu teraz l4 na wdrozenie leczenia przed nastepna wizyta w szpitalu, na pieczatce nadania jest 23,05 i taka sama data jest na wypowiedzeniu

Mitacubiszi
@hhhjuuu

No to głupi jestem na całej długości, myślałem że syndyk bierze się za L4, które wzbudzają wątpliwości, a tym czasem tnie jak leci nawet jak ktoś po szpitalu, czy na macierzyńskim - choć na macierzyńskim jeszcze się spodziewałem, bo ucina koszty nie patrząc na ludzi. Jednym słowem - rzeź niewiniątek. Trzymaj się w takim razie zdrowo, ciągnij chorobowe aż nie staniesz na nogi, bo to jedyna szansa na jakąś kase i powodzenia w szukaniu roboty. Pozdrawiam!

potrzebuje potwierdzonego info - czy dzial DKW to jeszcze istnieje?? - czy te pedaly beda nas jeszcze nachodzic ??

ojej

a poleconym czy do skrzynki?

@ojej

listonosz przynosi poleconym

olo

wszyscy na L4 dostają wypowiedzenia czy jest to od czegoś uzależnione?

godziny

czy w ktorychs sklepach zmieniono godziny otwarcia???

anonimxxx

i jak było uzasadnione to wypowiedzenie ?

@anonimxxx

na wypowiedzeniu jest pieczątka z informacją o likwidacji

olo

pytanie do tych co dostali wypowiedzenia na L4 : wasz sklep jest już zamknięty czy dalej działa? Wypowiedzenie przyszło pocztą?

@olo

wypowiedzenie przyszło pocztą a sklep działa jeszcze

xyz

odprawa i ekwiwalent powinny byc wyplacone razem z zostatnią wypłatą czyli 10, na swiadectwie pracy jest podana liczba dni i urlopy za ktory zostanie zaplacony ekwiwalent, dzwonilem dzis do kadr, ekwiwalent ma byc zaplacony

anonimxxx

Odprawa powinna zostać wypłacona w ostatnim dniu obowiązywania umowy o pracę. Taka sama sytuacja występuje przy ekwiwalencie za niewykorzystany urlop. Powinien on być wypłacony do dnia rozwiązania stosunku pracy.

bylypracownik

Dzwonilismy do PIPU kazali jak najszybciej dzialac zanim syndyk wejdzie dzwonilismy do FunduszuGwarantowanych Świadczeń Pracowniczych tam pani powiedziala bzdury ze to inna firma ze nam sie odprawy nie naleza he jakas tepa byla bo dopytywala sie kolezanki obok.Dlatego ciekawa jestem czy ktos dostal jakąkolwiek odprawę?

alfredo
@bylypracownik

Żadnej odprawy nie dostaniecie. Nie licz na cuda w pierwszej kolejności syndyk będzie zaspokajał wierzycieli.A jeśli ktoś z Was zdecyduje się na Sąd to i tak nie wskóra bo odpowiedzialnego za to zakładu pracy nie będzie już. A syndyk dalej będzie wykonywał to co do niego należy czyli sprzątał po innym zakładzie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.