Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

info

Sklepy jastrzębie żory normalnie pracują . Zaczęły spływać dostawy . Ludzie sie boją co bedzię to normalne ale ten region pozostanie . Pytanie pod kim bo Domex zatonoł

hmm
@info

Nie dostawy, tylko dostawa. Normalnie to też nie na miejscu słowo. A tak ogólnie to wszędzie takie kretyńskie pomysły z parciem na chemię i rozwijanie różnych dziwnych bzdetów? Po prostu: czy u was też zarządzający sklepem (KS + jego pupil) rżną głupa ze wskaźnikami SW i PG w sytuacji gdy nie za bardzo ma co się zaproponować klientom (jeśli się takowi pojawią)?

po co pytasz
@hmm

Przecież to norma . Wszystko jest dobrze. Trzeba sprzedawać jak najwiecej na jak najlepszych parametrach. Tak jest na każdym sklepie.

hmm
@po co pytasz

Nie wiem czy na każdym są cyrki typu: nauka sprzedaży Pg i sw handlowców, którzy przez kilka lat świetnie dawali sobie z tym radę. Śmiech na sali. Zresztą, ciężko opisać te absurdy dnia codziennego. One mają coś z humoru sytuacyjnego.

Żory podobno nie do końca wiadomo . Problemy z wynajmującym budynek . Handlowcy mają dostać przeniesienie na inne sklepy Ale wszystko sie jeszcze waży takie info na naszym sklepie słyszałem

antih
@666

czyli nic nie wiadomo dalej.pozostaje czekac na polecony z wypowiedzeniem.dziekuje .moze jeszcze temat przyblizysz?

Terg?

Niech napisze ktoś kto został przejęty przez TERG. Jakie warunki finansowe dają? Jakie umowy

Terg
@Terg?

Podobno co miał przejąć to przejął już .

terg
@Terg?

ci co zostali przejęci od razu z umową podpisują lojalkę, że nie będą się z nami kontaktować i spoufalać, jest to surowo zabronione przez rks-ów. pary nikt nie puści bo straci robotę, którą dopiero co dostał i to pewnie na okres próbny trzech miesięcy?

'
@terg

nie na 2 lata, jeśli nie podpiszesz za porozumieniem stron to nie masz pracy i kero tez tak ma, jak zwykle najniższa krajowa,

terg terg
@'

tak ale chodziło bardziej o ten zakaz kontaktowania się z konkurencją, tam macie reżim?

'
@terg terg

nie taryfa ulgowa jak na razie jako nowicjusze, niski plan na razie nie ma jakichś mega standardów co do sklepu itp. podobno na razie jak się zmieni okres ochronny to będzie jazda bez trzymanki tak mówili na doszkoleniu

aaa
@terg terg

Pracowalam w 3 malych sklepach. W sieciowce pracowalo mi sie najlepiej.

antih

czy ktos ma informacje o avansie w zorach woj.slaskie? zamykaja czy jak?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
co wiecie

Podmioty z Grupy Kapitałowej Domex w większości prowadzą działalność w branży Multimedia/RTV/AGD. W szczególności Grupa Domex jest właścicielem ponad 250 elektromarketów funkcjonujących pod nazwą Avans. Sąd zdecydował o ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej spółki Domex. Grupa kapitałowa Action skupia firmy działające w obszarze handlu i produkcji urządzeń IT, RTV/AGD, sprzętu biurowego oraz materiałów eksploatacyjnych. W ostatnim czasie realizuje również projekty e-commerce. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 4,75 mld zł w 2013 r.

wtf

Czy ktoś coś wie o przejęciach sklepów bo na razie same info o zamknięciach

ON198

a co ze sklepem nr 24 PUŁAWY????????

mapa
@ON198

Na stronie Avansu jeszcze widnieją jako sklepy. Krasnystaw dziś zniknął Łęczna i Międzyrzec Podlaski nie można wejść w sklepy. Pewnie na wylocie.

REKIN CENOJAD 2
@mapa

ŁUKÓW TEŻ KIEROWCA KTÓRY NAM PRZYWIÓZŁ DOSTAWĘ JECHAŁ TAM TOWAR PAKOWAĆ :( MIĘDZYRZEC TEŻ..

asdasd
@REKIN CENOJAD 2

Łuków w poniedzialek wypowiedzenia. Miedzyrzec podlaski duzo wczesniej.

Przemek
@ON198

Najlepsi zawsze znajdą pracę. Pozdrawiam.

Zośka

A co z nowo otwartym sklepie w Kutnie???

mars oddzialy

ludzie... czytam i nie wierze. tu na forum pytacie co robic. na boga... przypilnujcie sobie tego co wam sie nalezy, ale pytanie na forum wam nie pomoze. idzcie sobie do radcy prawnego i popytajcie dokladnie co robic. owszem wizyta kosztuje, ale chyba warto zadbac o swoj interes i o pieniadze, ktore wam sie naleza. zapewniam was ze samo z siebie sie nie zrobi i firma (syndyk) kasy, nawet tej naleznej, wam nie da. bo tak bylo od zawsze w tej firmie, ze o sowje trzeba zadbac. na necie jest wiele kalkulatorow, przeliczcie sobie ile powinniscie dostac kasy za ewentualny ekwiwalent, za okres wypowiedzenia, udajcie sie do radcy prawnego. ludzie ruszcie glowa, zadbajcie o swoje a nie pytajcie tu na forum i nie czekajcie ze firma wam sama da.

Pati85

Co to za cięcie kosztów jeśli zwalniane są osoby na macierzyńskim? To ZUS przecież płaci.. btw. na naszej pracy bogacili sie a co do czego to zamiast zwalniać regionów i dyr. którzy doprowadzili firmę do takiego stanu/upadku zwalniaja tych którzy tej pracy potrzebują najbardziej (np. rodziców) Jeśli faktycznie ktoś konsultował się z prawnikiem (tak jak pisał wyżej) niech napisze co zrobić żeby teraz gdy się żegnamy z firmą też nas nie.. zrobili na szaro (tak jak zwykli to robić gdy byliśmy zatrudnieni). Czyli pieniądze na odprawy, za zaległy urlop i odszkodowanie za skrócenie czasu wypowiedzenia (z 3miesięcy na 1miesiąc). Pisać do funduszy gwarantowanych, syndyka czy sądu pracy? Czy czekać i gryźć paznokcie.? ;)

Zegarmistrz

Czeski film. To w sumie nie sprawa handlowców, co się dzieje na górze. Nikt nie ma obowiązku Nas informować. Jesteśmy tylko małymi trybikami w popsutej, zardzewiałej maszynie. :)

xyz

jak sie załodze z Hrubieszowa ale innego sklepu przejetego przez Terg pracuje pod nową banderą?

zorro

Mieliśmy nadzieje na ACTION.. a dostaliśmy się do firmy ubezpieczającej TERKSCHWITZ...czyli nie ważna sprzedaż tylko ubezpieczenie do wszystkiego. I lepiej nie sprzedać nic niż bez ubezpieczenia! Plany do wykonania...kosmos!!! Pracujemy w handlu i sprzedaży czy w PZU???

Przezorny

Ciekawa opcja u nas w regionie już jest 3 RKS w przeciągu tygodnia.Prądu nie ma,pakowanie towaru jak w piwnicy.

avansowani.pl

Przeczytajcie wasze umowy mieliście informacje o obowiązkach pracownika i pracodawcy ,zweryfikujcie jakie punkty zostały złamane przez pracodawce .Tak samo z inwentura macie umowy po inwenturze jakie podpisaliście sprawdźcie czy wszystko jest zgodne i tyle !

dobre

dobre haslo - "to takie avansowskie"

jaktam.

Jak tam krasnystaw? Panie Wywiał co tam słychać?

jak to w firmie

Zerowy przepływ informacji po co ktoś inny któremu się grunt pod nogami pali ma wiedzieć coś więcej to takie avansowskie.

graczy

Ponawiam zapytanie!Jakie papiery?

Rysiu

Avansowani.pl - jakie pisma ? może trochę szczegółów ?

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.