Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

2.5/5
Na podstawie 2302 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Live

Witam mam prośbe może ktoś mnie poinformować do kogo mam sie zgłosić w sprawie świadectw pracy Pracowałem w sieci sklepów avans (domex,elektrodom) proszę o wiadomość na poczte lukaszfcb1985@wp.pl Pilne!!!!

aga

A gdzie jest teraz K,SZ,?

ktosik
@aga

znaczy robił wały...

gościnnie
@aga

Właśnie gdzie Krzysio się podziewa. Zaszył się, ale to cisza przed Burzą. Czy widział ktoś Krzysia!!!! Bonus 50 zł.

Info

Sebastian pracuje teraz w Tergu .Zawsze wszytkich trzymał krótko i wynik szedł w górę. A jesli piszecie że robił przekręty to nie znacie się na handlu w każdej dziedzinie nagina się pewne sprawy dla wyniku. Zależy z którego miejsca się patrzy,. Pomyślcie jak bedziecie rozmawiać z klientami czy jesteście tacy w porządku do końca w rozmowie handlowej a pózniej piszcie głupoty. Pracowalem długo pod Sebastianem i miał różne pomysły może z niektórymi się do końca nie zgadzałem ale w końcowym wyniku zawsze wychodziło że pomysł był dobry. Gość trafił na najbardziej paskudny okres tej firmy i został do końca

@Info

czyli jak wcześniej, robił przekręty i tyle - napisane jednym zdaniem to co wyżej w 10.

jurek

Jurek pracuje w domexie? Przcież firmy już nie ma:-)

logo firmy Presales Specialist
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Janikowo
Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta
Szczecin
Zenfulfillment GmbH

Jurek to koleś od przekrętów, co dostawał sklep od razu jakość szła z dnia na dzień, jeśli został Waszym ASM wejdziecie na wyższy poziom kręcenia wałków :) np jak sprzedać ubezpieczenie za 60 zł do produktu w cenie 40 zł - można? wystarczy tylko chcieć :)Powodzenia...

gubernator

Czy Sebastian Jurek był regionalnym w domexie bo coś mi się kojarzy. Jeśli tak to jaki był?

x-men
@gubernator

Sebastian był najpierw pracownikiem w Żywcu a potem został KS w Cieszynie a później RKS-em

kierowca z rozwozu

Witam wszystkich kierowców którzy rozwozili towar do klienta,mam pytanie czy wogóle dostaliście jakieś pieniądze za wystawione faktury za transport ,ponieważ ja wysłałem do syndyka do sądu w kwietniu ubiegłego roku pismo i do tej pory ani żadnej odpowiedzi z sądu ani syndyk się także nie odezwał,myślę że już po moich pieniądzach ale jakby jeszcze kogoś oszukali jak mnie to piszcie może współnie złożylibyśmy jakieś pismo do sądu i coś byśmy odzyskali.

turu ruru

co do brania najlepszych do kadry tergowskiej to nie zgodze się, że pracuja tam ci naj... Najlepszych pracowników z avansu nie wzięli nawet pod uwagę... zatrudnili dzieciaki, tak owszem przeszła u nas jedna dziewczyna na kase ale ta co to wyłącznie na fejsie wisiała i no niestety rozumem nie grzeszyła... więc ci najlepsi to chyba w ""

loczek

Dzowniłem do nich i podobno już rekrutacja powoli się otwiera. Trochę dziwne, że sklepu jeszcze nie ma, a już biorą ludzi... chociaż w sumie, to pewnie daje im możliwość wzięcia najlepszych do kadry.

olek

Jeszcze chyba nic nie wiadomo, bo też szukałem jakiegoś info, ale nic nie ma. Nie mniej jednak aplikację już wysłałem. Ponoć im wcześniej, tym lepiej.

Taka

Hej. Macie może info na temat nowo otwieranego sklepu mediaexpert w Sanoku? Wie ktoś może gdzie będzie się otwierało?

stary wyga

tak ja się sądzę z domexem jestem juz po przesłuchaniu i na początku czerwca mam rozprawę. Zobaczymy co wyjdzie.

tyr

Terg też się przejedzie.

IKAR

CZY KTOŚ SĄDZI SIĘ Z DOMEXEM?

mega market

ZNISZCZĄ NAS ! Terg otwiera wszędzie sklepy tam gdzie te kilka naszych pozostało (Jarosław, Tarnobrzeg(z agresywnymi bilbordami) i niedługo Sandomierz) Jakoś nie widzę przyszłości świetlanej dla Tomalów w tej branży :p

JS
@mega market

Przecież to jasne i było pewne.Dziwią mnie tylko te osoby które tam siedzą bez umów albo na jakiś śmieciowych umowach i liczą nie wiadomo na co. Świat poza Domexem istnieje i jest o niebo lepszy. On nigdy nawet nie sprzeda tych starych wystawowych sprzętów, rozklekotanych,porysowanych,połamanych, brudnych . W dodatku daje ceny z kosmosu za takie szroty. Wejdzie ME z nowiutkim towarem, hitami rynkowymi i specjalnie zaniżonymi cenami w miastach gdzie działa ten dziwny twór Megamarket.

tomex

Ale tu spokój nananana nic się nie dzieje nananana co tam w biznesie tomalova i koralowa działa jeszcze?

JA

JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!! DALEJ NAWIJACIE SOBIE MAKARON NA USZY... MASKARA POPROSTU. DOMEX TO JEDNA Z PORZĄDNIEJSZYCH FIRM, WYPŁATY BYŁY SUPER ODPRAWY TEŻ DALI WIĘC O CO WAM CHODZI...???? TRZEBA ŻYĆ DALEJ NIE PIERWSZA I NIE OSTATNIA FIRMA UPADŁA... CO DO TERGU TO PRAWDA ZAROBIĆ NIE DADZĄ I DOCENIĆ NIE UMIEJĄ... ALĘ CÓŻ... TAKIE ŻYCIE.

GG
@JA

Głupoty piszesz.

super
@JA

Taaaa... (usunięte przez administratora). był Domex, bo wypłaty były i odprawy dali. Chyba mało widziałeś w życiu i dla Ciebie świat się skończył na Domexie. A gdzie szacunek dla pracownika? Oni nawet pozorów nie potrafili zachować. A te wszystkie wały z nadgodzinami, urlopami to też wg Ciebie było ok?

@super

no tak jak pisałem wcześniej - u mnie było ok, żadnych wałków z nadgodzinami czy urlopami, nadgodzin po prostu nie było a jak było to odbieraliśmy w przeciągu kilku dni... tak więc jak na początku może co sklep to inaczej co region to inna polityka... a może to kwestia dyr, detalu ... nie wiem ale nie narzekałem :) a Twoje zdanie szanuje :)

super
@ja

To miałeś szczęście. Moim zdaniem dużo zależało od kierownika sklepu i RKSa. A u nas jedno i drugie bardzo mocno niedomagało.

tomek
@super

zapomniałeś o sobie geniuszu :)

pstro
@tomek

A ty jesteś byłym KSem czy RKSem?

nowy

Sprawdźcie Auster International Sp. z o.o. W KRS kto jest członkiem zarządu i gdzie jest zarejstrowana oraz kiedy została założona a wiele zrozumiecie.

to rozwiń myśl..

stary

co tu rozumieć wałek roku 2014 o tym już wszyscy wiedzą

nigdy się nie dowiecie
@nowy

Firma Auster international ma adres na ul. Chmielnej, na google street view to ulica z kawiarenkami, ale można wynająć właśnie pod takim adresem tzw. biuro wirtualne(aby adres firmy był warszawski). I nigdy się nie dowiecie po co ta spółka została założona. A jakby nie patrzeć została założona jak już łapę na wszystkim trzymał syndyk.

shmwyy

co tak cicho koleżanki i koledzy?

zadowolony

Wszystkim napinaczom chyba odcieli neta ach te nieoplacone rachunki, dobrze że maść na ból dupy malo kosztuje.Pozdrawiam wszystkich malkontentow, którzy zawsze narzekali z braku zajecia na sklepie wypisywali pierdoly na Goworku.

kuba
@zadowolony

Wszyscy napinacze dostali pracę w tergu a tam nie ma czasu na pierdoły :) trza robić co karzą i po kryjomu pracy szukać :( taki mniud, cud, malina

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.