Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Odprawa jest, szczerze powiem że była nerwowa atmosfera ale z happy endem. Co do firmy bywało różnie, raz lepiej raz gorzej jak w kazdej innej firmie. Przepracowakem w domexie 5lat i dużo mnie ta firma nauczyła. Teraz tą wiedzę wykorzystuje w innej firmie i z perspektywy czasu wiem że standardy obsługi klienta były na bardzo wysokim poziomie. Gorąco pozdrawiam Panie z kadr dla których mam ogromny szacunek. Wszystko kiedyś się kończy moja przygoda z domexem też dobiegła końca. W firmie poznałem dużo wartościowych osób z którymi chętnie dalej bym współpracował, były oczywiście osoby które zasługują na parę przykrych słów ale daruję sobie. Domex ze mną się rozliczył prawidłowo więc życzę wszystkim powodzenia. Ps. Panie Syndyk Pan też okazał się ok. Pozdrawiam były ks.

dlack_bick

Niee, nie odchodźcie. Wchodziłem tu codziennie, będzie mi was brakować :C

hhe

Ale przecież odprawy to ściema jak pisał wyżej jeden z forumowiczów hehe

Julian

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest Dzięki DOMEX :)Pozdrawiam

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
L4

Jest kasa - zwolnienie w grudniu - myślałem że więcej tego będzie ale i tak niezły mikołaj z tego wyszedł . Nie mogę sobie wyobrazić lepszego zakończenia tego rozdziału - kadry do samego końca dawały radę i za to dziekuję . Pieniądze były co miesiąc , doszła kasa za fundusz , pit przyszedł na czas i wreszcie odprawa .

REKIN CENOJAD
@L4

Popieram Cię w 100 %, a kasa która weszła to 1850 brutto, minus 18 % podatek dochodowy, co daje 1517, za jeden miesiąc.Puławy, była 17 pozdrawiają wszystkich pracowników DOMEX-u.

niedowiarek

kasa jest :) to nie sciema. Zatrudnienie w domex do końca listopada

hamond

i to właśnie jest Polska jakby rzucił wam 300 zł to też byście się cieszyli, ja tam zweryfikuję czy mnie nie oszukał ponieważ nie zgadzają mi się cyfry z pozwem sądowym, miła Pani w sekretariacie sądu powiedziała że jeżeli kwota którą wypłacił syndyk nie zgadza się z moim roszczeniem to nie ma sensu wycofywać pozwu.

bul
@hamond

I co zrobisz z wyrokiem sadu co? Poczytaj trochę to sie moze dowiesz ze nie mozna sciagnac kasy z syndyka ale Ty masz pewnie prawnika w rodzinie co ci mówi co innego he he. Daj znac jak odzyskasz odsetki ha ha ale najpierw sie dowiesz ktora kategorie maja odsetki

abc
@hamond

raczej Ty prezentujesz pospolitego nigdy nie zadowolonego Polaka, dali coś a Tobie jeszcze mało i szukasz, żeby jak najwięcej się nachapać. Ja też dostałem odprawę i zapominam o Domexie :)

bybydomex
@abc

Dokladnie

hamond
@abc

Kolego dla mnie każda wypracowana i należna złotówka jest na wage złota mam rachunki do płacenia i brak pracy pewnie jesteś dyrektorem lub regionalnym dlatego zadowolony jesteś z tysięcy złotówek jakie wpadły na twoje konto

nie rks ani dyrektor
@hamond

Mylisz sie.i to bardzo. Ja w przeciwieństwie do pozostałych wielu zalozylem sprawę w sądzie pracy i co z tego.kazdy prawnik u którego bylem,pip,pozbawil mnie zludzen-takie mamy prawo w Polsce ze nie ma mocnych na syndyka.na tym forum od listopada nikt nie wymyslil w jaki sposób uzyskać od syndyka kase wiec wybacz mi ale śmieszy mnie Twój wpis o odsetki bo nic z tego nie ugrasz..i tyle.trzeba sie cieszyc ze masz przelew dzisiaj bo i tak względem prawa mogl ci syndyk nie wyplacic nic i tak byś nic z tym nie mogl zrobić. Jak byles taki dobry to dlaczego nie pracujesz w branży?

Stefan

Potwierdzam, odprawy pojawiały się u niektórych już wczoraj, dziś wpływają kolejne odprawy. Człowiek jest spokojniejszy, jednak pojawia się pytanie - czy wypłacone zostały one z należnymi Nam odsetkami ?

ghy
@Stefan

Wez Ty sie juz uspokój. To jest wlasnie przyklad zadowolenia.ciesz sie ze cos masz bo ryzyko niewyplacenia kasy bylo bardzo duże marudo jedno.

slazak
@Stefan

Ciesz sie ze dostales i zapomnij o firmie, a nie szukaj dziury w calym. Sa tacy ktorzy zadnej kasy nie dostali.

śląsk

również potwierdzam, kasa jest, liczona od średniej, a nie od podstawy. czyli wszystko ok!

taki kraj

Oto jest dzień który dał nam Pan... powiadają :) Wprawdzie to nie swieta ale alleluja i do przodu. Również dzieki wszystkim za wszelkie istotne info które sie tu przewijały. Koniec z firma Domex. Powodzenia. I nie przepijcie wszystkiego :P

NoToCiach

Łask dostał odprawy! dziękujemy Domex! :)

super

Jest kasa....dlugo to trwalo i bylo dużo nerwowki ale skonczylo sie dobrze.zegnam wszystkich z tego forum.wiecej juz tu nie zagladam

Znafca & Waldziu

Pozdrawiamy ze sklepu w Sochaczewie wszyscy dostali odprawy . Rozstajemy sie w zgodzie z Syndykiem i całą spółką Domex :) Pozdrawiamy i powodzienia dla wszystkich :)

człowiek pochodnia i bart pit

A jednak w końcu nie ściema. Można chyba powoli oficjalnie zamykać to forum :)

FIFI

potwierdzam odprawa wpłynęła :D żegnaj Domexie

b

Jest w końcu odprawa tylko liczyłam na więcej.:)

kasa
@b

Kaśka złotówo dobre i to co wpłyneło

paweł szzczytno

jest odprawa przynajmniej ja i grzechu dostaliśmy sprawdzać konta

JFOA

Bank Millenium dzisiaj wpłyneło.Wkońcuuuuuuuu

kasa

Jest odprawa potwierdzam bank PKO BP

al

Co tu jest grane ?

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.