Antraks Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Frydryński

Częstochowa

Opinie o Antraks Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Frydryński

Agata

Chamstwo i gburowatość pracowników. Zdecydowanie odradzam. Braj możliwości zwrotu towaru wbrew prawom konsumenta!!!

WASYL

Przy większym zamówieniu można negocjować ceny.

Aga
@WASYL 19.06.2017 00:49
Przy większym zamówieniu można negocjować ceny.

Można negocjować ceny na jeszcze droższe niż w innych punktach. Nie polecam! O obsłudze i braku profesjonalizmu pseudo pracowników nie wspominając!

mieszczanin

Totalna bzdura , najlepszy sklep w mieście !!!

allegrowicz

zadowolony klient
@allegrowicz 07.10.2014 14:05
Sklep sprzedaję używany sprzęt. Na dodatek nie ma możliwości jego zwrócenia. Przestrzegam przed zakupem...

najlepszy sklep w Częstochowie

Zostaw opinię o Antraks Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Frydryński - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antraks Firma Handlowo-Usługowa Sławomir Frydryński