Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

kulega

MAM pytańko za 10 punktów Co Krzysiu porabia dajcie jakieś info potwierdzone ?

hq

Ludzie chcą zapomnieć o tej żałosnej firmie.

koń

Koń się uśmiał

5 tyś to minimalna do założenia sp. z.o.o, i nic w tym dziwnego, gdybyś chodził do szkoły a nie do obory (ksywa koń)i się pouczy na ten temat to byś nie pisał ze daje do myślenia, lub przynajmniej poczytał w Wikipedii jak już ciężko książkę wziąć do reki.. procowałem w Domexie i życzę dla Arka jak najlepiej, jak się podniesie z miła chęcią wrócę! Powodzenia!

@ja

Czyli to tak jakby Kunta Kinte po zakończeniu kariery na plantacji bawełny powiedział: "jak się mój Pan pozbiera to chętnie znów będę u niego niewolnikiem". Sorry ale Arkowi nie będę dobrze życzył. Nie lubię oszustów. A wiele faktów wskazuje na to, że celowo doprowadzono do upadku Domex i jeszcze na tym nieźle zarobiono. Zresztą to, że pozwalał na takie a nie inne traktowanie ludzi, również nie stawia go w pozytywnym świetle.

@GG

GG - ok i masz prawo tak myśleć, nie neguję i nie nawracam :) Nigdy nie czułem się niewolnikiem w Domexie - może to kwestia KS czy RKS.. co sklep to inaczej co region to inna polityka.. widać ja trafiałem na normalnych :)

@ja

No to szczęściarzem byłeś. Znam jednak zdanie Arka na temat "dokręcania śruby".

holi

No to napisz nam o tym

@holi

Arek był zwolennikiem poniewierania ludźmi.

lama
@GG

jakaś cisza wszyscy już chyba pracują w tergach i nie mają czasu w (usunięte przez administratora) się poskrobać jak ja :)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
koń

Kapitał zakładowy 5 tyś złoty ... to daje do myślenia przyszłościowa firma:)

maniek

Avans Digital Sp. z o.o. ul. Strefowa 15 39-442 Chmielów, sklep@megamarket24.pl

mac

Odpowiedź na: (rks) Może Wam podpadnę, ale ja znam jednego byłego RKS-a, który jest (był) w porządku. Dzięki Wojtek. Wiele się od Ciebie nauczyłem.

co otwierają w Tarnobrzegu? pod jakim logiem?

JS

Wielkie Otwarcie Megamarket HAHAHAHAHHA. Antykwariatu chyba , same nowości sprzed 3 lat na półkach i sprzęt typu TCL,Hyundai,Sencor itd. Biznes sie kręci :)

@JS

gdzie to wielkie otwarcie?

wow
@123

W Tarnobrzegu:D Ale jaja:D

kulega

Moze RKS i kierownicy nie mają wjazdu ale pytanie kolego dlaczego? Ja wam odpowiem - rekrutantem jest największy specjalsita w siecie Jakub B. to sie nazywa profesjonalizm Bravo dla Terga i jego ziomków W Domexie największy przekręt roku był jako kolega z salony a tutaj wielki Pan i władca

kulega2
@kulega

a gdzie on pracował w domex?

leń
@kulega2

W Jarosławiu ma ksywę donosiciel jak ktoś narzeka na sklepie na pracę jego obecny rks o tym wie mówią że swojego rks-a z domex sprzedał za parę srebrników.

mądrala
@leń

A kto by Tego Rks nie sprzedał? Poczytajcie sobie o Jego poczynaniach w poprzednich postach. Ps. Kiniu nie przejmuj się, znajdziesz pracę gdzie indziej :) Biedronka, Lidl lub w ostateczności LEAR Corporation

KK
@mądrala

Masz coś do mnie Kryniu? przedstawiaj fakty a nie mity.

Heh

Nie wiem czy widzieliście bo nei chce mi się czytać wstecz, ale avans.pl działa ponownie jako sklep internetowy a w informacjach właścicielem jest TERG.

cudowne rączki

po zakończeniu dzialalności handlowej przez sprzedającego - miało być przez upadłego

cudowne rączki

Ciekawe jak długo Avans SA będzie używał nazwy Avans? na stronie syndyka w ogłoszeniu napisano że znak towarowy avans (ten najdroższy) będzie sprzedany po zakończeniu dzialalności handlowej przez sprzedającego, natomiast te tańsze znaki i strona avans.pl już sprzedane - dziwna sytuacja. Być może dlatego część ogłoszeń jest jako megamarket?

cudowne rączki

część ogłoszeń pod Avans sa a część pod nasz stary sklep internetowy Megamarket.

wielbłąd

Pendzem tam pracować, piszcie kto jakie warunki wynegocjował

sylvia

Witam wszystkich tu jeszcze obecnych Dawno mnie tu nie było i może to już wszyscy wiedzą ale TERG S.A. przejął i używa markę AVANS. A wszystko jest na avans.pl Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 37 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00 lub 801 089 247.

PIT11 ZNOWU!

ZAMIAST SIĘ WYKŁÓCAĆ JAK BARANY, MOŻECIE MI POMÓC??!! Hej wszystkim. Mam MEGA pilną sprawę! Czy każdy z was otrzymał już PIT-11 z DOMEXU?? Ja byłam pracownikiem do marca zeszłego roku i nie otrzymałam jeszcze PIT-u!! Ma ktoś podobną sytuację?? A może ktoś z was posiada telefon do działu kadr i płac?! Proszę o odpowiedzi to naprawdę pilne.

@PIT11 ZNOWU!

ogólnodostępny w necie tel. (usunięte przez administratora)do centrali jeszcze niedawno działał, do kadr nie mam

JS

Co ze sklepem 7 TBG ? Zamykają go czy Terg bierze z załogą ?

Kolega ks

Zastanawiam sie jedno czy w naszej firmie bylej domex pracuja geje lub pracacowLi dajcie cyne

conchita
@Kolega ks

A co chcesz się umówić? To nie forum dla kochających inaczej :-)

B

pomyłka to miała być odpowiedz na pit 11

yyy

Ale przeciez pisze madrze? Na prawde jestem bardzo zadowolony z tego roweru. Ktos zadal pytanie wiec odpowiadam.

@yyy

Ale to było do "BMW debil". Ty akurat piszesz mądrze ;)

yyy

Ma pisac na temat czego? Firmy ktora nie istnieje? :) A co do jednego z wazniejszych pytan ostatnio na tym forum - rower na asfalt czy raczej do jezdzenia po lasach? Jak na asfalt to kupilem w zeszlym sezonie lazaro integral V3. Rower trekkingowy, na asfalt fajna sprawa. Duze kolka 28cali, dosc cienkie opony, przerzutki na alivio fajnie wszystko dziala i nie tak drogo, kolo 1200 taki rowerek wiec polecam.

@yyy

Ok, poprawiam się. Pisz mądrze albo wcale.

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.