Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

Jak juz jest zmieniony właściciel.

Maur

Kolego jeśli możesz napisz coś więcej jak to teraz wygląda atmosfera ludzie kasa ?

Maur

Spółka Stella Pack może zmienić właściciela. Zgodę na przejęcie firmy z Lubartowa przez fundusz z RPA Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/fundusz-z-rpa-chce-przejac-firme-stella-pack-z-lubartowa,12303691/ Czy to ma coś wspólnego z sytuacją w tej firmie ???

Czasy świetnośći slelli mijają.nie da sie tego ukryc.

Maur

Ludzie napiszcie fakty a nie takie zdawkowe informacje z których nic nie wynika/brak pożytku. Dzięki

Maur

Proszę o obiektywne opinie na temat pracodawcy i pracy w firmie na stanowisko Dyrektora Regionu chodzi o wynagrodzenie, ludzi i atmosferę. Nie interesują mnie "gorzkie żale" byłych pracowników ale konkrety. Z góry dzięki

Prezes
@Maur

możesz zażądać co tylko chcesz, mają taki nóż na gardle że zgodzą się na wszystko. Oczywiście że będą próbowali ugrać i wynegocjować jak najwięcej, ale w tej chwili zawaliło im się kilka kanałów dystrybucji i są zdolni zapłacić wszystkie pieniądze żeby uzdrowić atmosferę. Jeśli masz atuty to możesz twardo trwać przy swoim, firma nie ma żadnych atutów, nie może niczego zastąpić, wszystko buduje od podstaw.

@Prezes

A cóż takiego się tam dzieje że taka firma ma kłopoty....??? Czy to tylko ładna fasada a reszta to....?

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

Leszno
Tesla

szkoda prądu na wysyłanie CV

Slawek

Witam mam pytanie w sprawie pracy na stanowisku RDS czy wi ktoś czy jest autentyczne czy tylko wystawione bo musieli dać

@Slawek

autentyczne.. wszyscy się zwolnili

Przemo
@anonymous

a cóż takiego się wydarzyło?

Cck

A co to tylu specjalistów zwolniło się z biura? Warto aplikować

Ludosławek

Nie można zaczarować rzeczywistości, jeśli sanepid nie zamyka to musi być wszystko ok. I po co te oskarżenia? Masz człowieku kłopoty to zmień firmę na inną.

Robol
@Ludosławek

Nie zamyka ... nie wiele brakowało... Lubartów ok ale Chlewiska i Poniatowe pozwiedzajcie ...

imprezowicz

TO.Nalepsza integracja była zm. L SODOMA I GOMORA chlopy pilnujcie swoich kobit szkoda ze filmu nie nagrałem za ciemno ale mówie było na co popatrzec.......

.......

Co to za bzdury

?????
@imprezowicz

widzę że komuś się bardzo się nudzi i sensacji szuka tam gdzie ich nie ma!!!! a swoją drogą co za dziadowski tel miałeś że nic przez niego nie dało się nagrać??? hmmmmm może dlatego że nie było co nagrywać!!!!!!!!!!!!! BZDURY piszesz i tyle... nie pozdrawiam

........
@?????

Przedstaw sie imprezowiczu jak jesteś taki mądry .....

@imprezowicz

byl taki jeden co chcial nagrywac ale bylo mu za ciemno niech sam pilnuje swojwj (usunięte przez administratora)

Najlepsza
@1111111111

Żal (usunięte przez administratora) ściska wieśmakowi co chciał nagrywać :D robić z igły widły. Nic się nie działo a wielkie halo. Dobra zabawa to podstawa a Ty biedaku sam się zajmij swoją żona, bo w pracy nikt się Tobą nie zainteresuje...

ooon
@1111111111

We własnym gnieździe się sra :P ładnie. Masz (usunięte przez administratora) na ustach hahahaha

Piękny
@Najlepsza

To w pracy trzeba się interesować czyimś mężem. Jesteś chora

Piękny nbv
@ooon

To miejsce pracy. A nie gniazdo niedopieszczona

Piekny M

A ty imprezowiczko lepiej ugotuj obiad mężowi i zajmij sie dziecmi a nie szlajasz sie do piatej nad ranem

Piekny M

Okropnie udana zmiana .Każdy z każdym zawsze i wszędzie.

Imprezowiczka

Chyba kolesiowi pomyliły się imprezy z ogniska trafił pewnie na "siwy dym".Nic złego się nie działo pełna kultura, wesoło i zabawnie mam nadzieję, że niedługo znowu będziemy się integrować. Pozdrawiam zm.L

Bella
@Imprezowiczka

Na brandzie może by miał poloty u małolatek a na ognisku chciał zabłysnąć lecz się mu nie udało. Jasiu Ty weź się ogarnij :D wszyscy wiemy, że masz ciężki żywot z żoną, ale nie musisz tych swoich żali wylewać i robić innym na złość.

DOBRA IMPREZA:):):)
@Imprezowiczka

integracja pierwsza klasa....mam nadzieję że następna w planach? a ty "kolego" zastanów się nad swoim zachowaniem... bo to co tutaj odwaliłeś to ŻENADA.... dla takich ściemniaczy i BARANÓW u nas na zmianie nie ma miejsca!!!!

Imprezowicz
@Imprezowiczka

Pilnuj swojej (usunięte przez administratora) nic sie nie dzalo kazdy rozmawial smial sie zartowal jak koledzy kolezanki z pracy a tu ktos narobil bajd.Moze pow jak jest u ciebie w malzenstwie tez chetnie pokomentujemy

Ciekawe czy beda w tym roku talony przed swietami?

Tymon

Mam zamiar aplikować , trochę martwią mnie wasze wpisy.

to

A co sie stało na integracji z pss olsztyn? Podobno kierownik z rena komuś przestawił szczękę?

to

Ludek

W kwestii solidnej pracy można by dużo pisać. Wszyscy wiemy, że niektóre osoby mają luźny stosunek do wykonywanych obowiązków. Do tego, to co się robi trzeba po prostu lubić i dopiero wówczas mamy satysfakcje i dobrą kasę. Stella Pack stwarza takie możliwości!!

Mqe

Bozeeeee....za takie plny pracować. Radzyń lepiej płaci... A jak pojęcia trochę to będziesz Ktoś. Powodzenia

Alicja

@Ja a w jakim dziale w Stella Pack Ty pracujesz? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV. Co powinni wcześniej wiedzieć o tym pracodawcy?

Ludek

Z własnego doświadczenia wiem, że niestety nie wszyscy przychodzą do pracy żeby pracować tylko obijać się!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.