Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

Mospinek

Jak ktoś nie ma w zwyczaju pracować solidnie to nigdzie miejsce nie zagrzeje. Żeby zarobić 4-5 tyś jako fryzjer , manicurzystka a nawet kierowca to trzeba się dobrze napracować. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze!!!

@Mospinek

A to w Stelli się nie pracuje solidnie?

Zarobki

Kierowca, brukarz, fryzjerka, manicurzystka - zarobki powyżej 4-5 tys. złotych. A ile w Stelli ?

daro

Stella to najgorsza firma w Lubartowie.Jak sanepid pozwala na taki syf

nick

smieszne, pokaz czlowieku jak sie pracuje, hhehehehe, moderator juz czeka na usuniecie teg owpisu , juz mu paluszki chodza, a jak jest , tak jest robisz, masz prace jestes szczesliwy, ale takie sa realia i albo bedziecie narzekac albo zmienicie prace, mozna rzucac psy na stelle ale to wasz chlebodawca, nie zapomnijcie w jakim regionie POlski pracujecie, zle to sie zwolnij, i zmien pracodawce, ja pracuje nadal ale tez mysle o zmianie. slabe swiadczenia, brak dodatkow, gorac nie do wytrzymania jak w kopalni albo w hucie, i zero szacunku a biuro to inna sprawa i przedstawiciele, wiec niech nas nie porownuja do nas, bo

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

Leszno
Olek

Jak ktoś zaczyna swoją karierę zawodową to jest normalne lub jak ktoś udaje, że pracuje to też jest norma. Pokaż człowieku jak się pracuje a będzie więcej!

Justyna

Jeśli ktoś idzie do pracy odpoczywać i to przy dobrym wynagrodzeniu to już mi brak słów. Zastanawiam sie jak szybko będzie ta osoba szukała nowej pracy ?

pick
@Justyna

Justyna, a najniższa krajowa dla Ciebie dobre wynagrodzenie???....

Lena

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć coś w temacie pracy dla przedstawiciela handlowego? Słyszałam sporo dobrego.

Nina
@Lena

2000 netto auto Skoda Fabia Auto z gpsem, dużo obowiązków. Przeszłam do konkurencji.

Stella ????????????

W grudniu 2016 tuż przed świętami Bożego Narodzenia brałem udział w rekrutacji na stanowisko specjalista ds. zaopatrzenia. Rozmowę rekrutacyjną prowadził dyrektor wraz z młodą dziewczyną z HR. Przeprowadzono ją w sposób niekulturalny i arogancki. Wyglądało to następująco: stawiłem się na umówioną godzinę. Po kilku minutach recepcjonistka rzuciła "idziemy" po czym pognała przez dwa długie korytarze nie oglądając się za siebie. Gdy ją dogoniłem wskazała mi drzwi salki konferencyjnej. Wszedłem do środka. Za ogromnym stołem siedział pan dyrektor. Poproszono żebym usiadł. Rozejrzałem się za wieszakiem na ubrania po czym powiesiłem kurtkę na oparciu krzesła i usiadłem. Rozpoczęło się przesłuchanie.: Proszę powiedzieć co pan wie o Stella? NICZYM NAS PAN NIE ZASKOCZYŁ! A co pan się tak długo tej firmy trzymał? (20 lat) Jakie są pana największe wady? (trudno powiedzieć). Wie pan co ja piszę o takich jak pan? NIEZDECYDOWANY!!! Ile chciałby pan zarabiać? (3 tys. zł). To jest dużo poniżej średniej ALE MY TYLE NIE PŁACIMY! U kogo pan pisał pracę magisterską? Na jaki temat? Na odchodne pan dyrektor rzucił mi test do rozwiązania dając mi kilka minut czasu. Następnie poinformował mnie, że dostanę odpowiedź zaraz po świętach bo już potrzebują pracownika po czym odwrócił głowę i usiadł bokiem. Złożyłem życzenia świąteczne i wyszedłem. Opuszczając budynek minąłem się na korytarzu z kolejną osobą "zaproszoną" na rekrutację. Odpowiedzi nie dostałem do dnia dzisiejszego a zauważyłem, że Stella po 6 mięs. znowu szuka pracownika. PANIE DYREKTORZE rekrutacja to nie jest przerzucanie tanich portek w Lidlu. Chyba, że taka jest idea firmy w której pan pracuje. No ale to jest przecież taka fajna firma i tak się rozwija i eksportujemy te torebki foliowe, duma lubelszczyzny, perła Lubartowa itd. itd.

Bezimienna

Chciałam opisać proceder jaki miał miejsce na Ul.Wierzbowej. Dziwi mnie że nie zostały wyciągnięte konsekwencje i sprawa rozeszła się po kątach. Mianowicie chodzi o kontrolę jakości, jak to jest że pracownicy wynoszą produkt nie płacąc za niego a kierownik K, ratując siebie kryje również podwładnych. Pracownicy jak i kierownik wynosili gotowy produkt workami, nie dostawali paragonu więc nie płacili, wysyłali maila aby dostać paragon lecz bez odpowiedzi, a mimo to bez dowodu zakupu wynosili produkty. Sprawa wyszła na jaw około miesiąca temu, teraz wystawiają paragon i płacą za produkt który chcą kupić, lecz wszystko co działo się przed ujawnieniem sprawy nie zostało rozliczone. Dlaczego? Przecież dowody są w mailu.

Alicja

@Aniamożesz powiedzieć co konkretnie sprawia, że nie polecasz pracy w Stella Pack S.A.? Takie merytoryczne i bardziej szczegółowe informacje będą bardziej przydatne dla osób, które na wątek trafiły szukając informacji o potencjalnym miejscu zatrudnienia. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem CV?

Podpinam się i nikomu nie polecam tej pracy...czysty chaos

bzdury jakieś piszecie...

Nosalek

Fajna firma godna polecenia , no ale w pracy trzeba pracować.

stellowicz

Osobiście poleciłbym prace w tej firmie , szczególnie zakład na wierzbowej ;) pensja ostatnimi czasy 2000 zl i nawet więcej fajna atmosfera pracy ;) wiadomo jak wszędzie są wady i zalety ale tutaj nie ma na co narzekać.

stellowicz

Ludek

Jakie warunki do pracy proponuje firma przedstawicielowi handlowemu w rejonie Gdynia? Głównie interesuje mnie jakimi samochodami dysponuje firma? Jaka jest atmosfera i nastawienie firmy do pracowników.?

@Ludek

Podpinam się

ludkowie

panie rafale-uzdrowicielu: po pierwsze to naucz się pan szacunku do pracownika, po drugie kultura osobista i po trzecie nie proś nas pan więcej o pomoc gdy pan nie spełniasz tych dwóch pierwszych warunków. nam pan nie pomagasz wręcz przeciwnie ciągle są z panem problemy. pokory życzę.

Ludek

Czy słyszeliście, że Stella Pack została uznana za firmę najbardziej przyczyniającą się do rozwoju powiatu lubartowskiego i otrzymała pierwsze miejsce w IX edycji konkursu o nagrodę Złotego Lamparta

Pracuję w Stelli od kilku lat. Nie jest lekko, cały czas na stojąco, ciągłe latanie wokół maszyn żeby jako tako zrobić chociaz większość norm, bo jakość folii pozostawia wiele do życzenia. W lecie gorąc nieznośny, ale ze względu na ilość maszyn chyba nie ma się co dziwić. Zarobki .....najniższa krajowa + noce, tragedia. Ostatnio trochę było lepiej co do wypłat, ponieważ na systemie czterobrygadowym z powodu pracy sześciu dni, za odbiór godzin mieliśmy wybór: albo odbiór wolnego, albo pieniądze. Wiadomo, większość wolała kasę, bo człowiek może się orobi więcej ale i więcej zarobi. 1600 a 1800 a nawet 2000 przy tej wypłacie to różnica. Ale niestety, plotka głosi że "firma jest za dużo stratna" i podobno wracamy do starego systemu. Odbiór godzin czyli wolne, a na co mi wolne i zaległy urlop, bo z nadgodzin uzbiera się kolejny. A JUŻ MYŚLAŁAM, ŻE TROCHĘ LEPIEJ W TEJ FIRMIE PO TYLU LATACH, ŻE W KOŃCU KTOŚ KTO CHCE PRACOWAĆ I PRACUJE WIĘCEJ MOŻE ZAROBIĆ I TROCHĘ WIĘCEJ. ALE NIE, NIC TU SIĘ JEDNAK NIE ZMIENIŁO

Alicja

@Ludek to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu. Jakie stanowisko konkretnie obejmujesz? Ogólne warunki pracy czy atmosfera mogą się od siebie nieco różnić w zależności od obejmowanego stanowiska. Jakie jeszcze pozytywy dostrzegasz w pracy w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.