Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

popek

Ludzie jak by byli wszyscy zgodni to by pokazali na czym życie polega za te marne grosze jak trzeba zasuwac w takich warunkach wszystkie soboty i niedziele swieta panstwowe bo wory ważniejsze jak chleb życze miłej pracy (usunięte przez administratora) br />

yyy

Chyba to jakas pomyłka to najgorsza firma niech dziennik zapyta pracowników co o tym myslą gdzie te dochody chyba u prezesów w kieszeni bo nie u pracowników dali niektórym podwyżki a reszta niech robi za fri firma nie rozwija sie tylko idzie na dno taki to ranking.Chyba to jakas pomyłka to najgorsza firma niech dziennik zapyta pracowników co o tym myslą gdzie te dochody chyba u prezesów w kieszeni bo nie u pracowników dali niektórym podwyżki a reszta niech robi za fri firma nie rozwija sie tylko idzie na dno taki to ranking.CO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlChyba to jakas pomyłka to najgorsza firma niech dziennik zapyta pracowników co o tym myslą gdzie te dochody chyba u prezesów w kieszeni bo nie u pracowników dali niektórym podwyżki a reszta niech robi za fri firma nie rozwija sie tylko idzie na dno taki to ranking.CO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

xyz

iiiiiiiiiiiiiiiii

NIck

kot

Ludzie jak by byli wszyscy zgodni to by pokazali na czym życie polega za te marne grosze jak trzeba zasuwac w takich warunkach wszystkie soboty i niedziele swieta panstwowe bo wory ważniejsze jak chleb życze miłej pracy w obozie

aby do wiosny

No i mamy te słynne wypłaty ludzie trzeba uciekac z tego kołchozu bo bedzie coraz gorzej sory chyba juz jest

elo

stella pack to najgorsza firma w polsce

lerek

Gdzie ta moja premia?! panowie prezesi.....czyżby któryś z panów prezesów miał zamiar zmienić auto ?! Sorry , ale my nie chcemy zrzucać się na nie

mysz

Zwolniłem się jakieś dwa lata temu ze stelli , i nie muszę teraz robić na wszystkich stanowiskach jak debil jakiś za 1500 złoty.Mam teraz w nowej pracy o połowę roboty mniej niż w tamtym kołchozie nie śmierdzi,nie jest tak gorąco,mam dużo lepsze warunki pracy ,wszystkie nadgodziny mam płatne,wszystkie dodatki widać nie tylko na odcinku tak jak w stelli,ale też jak pójdę do bankomatu w dniu wypłaty po pieniądze.Jak tak narzekacie na ten kołchoz to po prostu się zwolnijcie,i tak nie macie nic do stracenia.Poszukajcie innej pracy a dopiero jak znajdziecie to się zwolnicie,a nie siedzicie na (usunięte przez administratora) i użalacie się nad sobą i dalej tam tkwicie,i nic nie robicie żeby było lepiej.Przerobiłem w tym kołchozie kilka lat i też miałem już dosyć więc się zwolniłem i teraz mam lepiej,ale wasza sprawajak lubicie tam tyrać za te marne grosze to powodzenia.

studentka
@mysz

no i bardzo dobrze. gratulacje !

kot

Ta stella to jedna wielka pomyłka,ten zakład powinien nie istnieć

kot

Prezesów dać na prodókcę i dać im tą jałmużnę i czy bendą w stanie z tego rodziny wykarmić i rachunki opłacić,skączy się wtedy luksusowe życie i inne rozrywki

kot

Znowu to samo z miesiąca na miesiąc to samo wypłata tragiczna jeszcze mniej niż w tamtym miesiącu,roboty do groma co sie tu dzieje, co za firma zero szacunku dla pracowników.Byłoby super jak ten kołchoz splajtóje i ludzi niech nie katóje.

extraspazmina

A kto wykarmi te setki ludzi którzy za marne ale zawsze pieniądze żyją? Ty głuptak dasz im jeść? Opłacisz za nich rachunki?Najlepiej jest powiedzieć, że wszystko jest złe. NIkt nikogo na siłę nie trzyma .Jest tyle innych kołchozów, do wyvbnoru do koloru no normalnie inne firmy to luksus:(. MI tez jest ciężko, myślę że każdemu ktto roobi na produkcji. NIe życzę źle firmie. Ty jesteś jakieś bezmózgie jeti skoro tak uważasz?

głuptak

ta firma schodzi całkiem na psy, niech juz w ogóle spaltuje i będzie spokój i nie będą ludzi gnębić, to najgorsza firma w okolicy

bounty

i jak zgłosił się ktoś po odbiór kondonów ? he hehehehehe

buffy

w dniu 01.03 na terenie zakładu Chlewiska w pisuarze znaleziono paczkę kondonów marki durex extra safe 12 , zgubę zapraszam do odbioru w kiosku

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.