logo Stella Pack S.A.

Stella Pack S.A.

Lubartów

Opinie o Stella Pack S.A.

extraspazmina 2015-04-15 09:07:43
A kto wykarmi te setki ludzi którzy za marne ale zawsze pieniądze żyją? Ty głuptak dasz im jeść? Opłacisz za nich rachunki?Najlepiej jest powiedzieć, że wszystko jest złe. NIkt nikogo na siłę nie trzyma .Jest tyle innych kołchozów, do wyvbnoru do koloru no normalnie inne firmy to luksus:(. MI tez jest ciężko, myślę że każdemu ktto roobi na produkcji. NIe życzę źle firmie. Ty jesteś jakieś bezmózgie jeti skoro tak uważasz?
kot 2015-05-08 22:57:50
Znowu to samo z miesiąca na miesiąc to samo wypłata tragiczna jeszcze mniej niż w tamtym miesiącu,roboty do groma co sie tu dzieje, co za firma zero szacunku dla pracowników.Byłoby super jak ten kołchoz splajtóje i ludzi niech nie katóje.
kot 2015-05-08 23:04:25
Prezesów dać na prodókcę i dać im tą jałmużnę i czy bendą w stanie z tego rodziny wykarmić i rachunki opłacić,skączy się wtedy luksusowe życie i inne rozrywki
kot 2015-05-09 01:02:24
Ta stella to jedna wielka pomyłka,ten zakład powinien nie istnieć
mysz 2015-05-12 12:08:29
Zwolniłem się jakieś dwa lata temu ze stelli , i nie muszę teraz robić na wszystkich stanowiskach jak debil jakiś za 1500 złoty.Mam teraz w nowej pracy o połowę roboty mniej niż w tamtym kołchozie nie śmierdzi,nie jest tak gorąco,mam dużo lepsze warunki pracy ,wszystkie nadgodziny mam płatne,wszystkie dodatki widać nie tylko na odcinku tak jak w stelli,ale też jak pójdę do bankomatu w dniu wypłaty po pieniądze.Jak tak narzekacie na ten kołchoz to po prostu się zwolnijcie,i tak nie macie nic do stracenia.Poszukajcie innej pracy a dopiero jak znajdziecie to się zwolnicie,a nie siedzicie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i użalacie się nad sobą i dalej tam tkwicie,i nic nie robicie żeby było lepiej.Przerobiłem w tym kołchozie kilka lat i też miałem już dosyć więc się zwolniłem i teraz mam lepiej,ale wasza sprawajak lubicie tam tyrać za te marne grosze to powodzenia.
lerek 2015-05-15 11:48:19
Gdzie ta moja premia?! panowie prezesi.....czyżby któryś z panów prezesów miał zamiar zmienić auto ?! Sorry , ale my nie chcemy zrzucać się na nie <:( z naszych premii phi :O Może lepiej brać w leasingu ..wtedy będzie mniej wkurwionych pracowników na zakładzie i firma stanie na najwyższych obrotach jak chuj podczas wzwodu .
elo 2015-05-25 10:42:40
stella pack to najgorsza firma w polsce
aby do wiosny 2015-06-09 20:11:19
No i mamy te słynne wypłaty ludzie trzeba uciekac z tego kołchozu bo bedzie coraz gorzej sory chyba juz jest
kot 2015-06-09 21:46:06
Ludzie jak by byli wszyscy zgodni to by pokazali na czym życie polega za te marne grosze jak trzeba zasuwac w takich warunkach wszystkie soboty i niedziele swieta panstwowe bo wory ważniejsze jak chleb życze miłej pracy w obozie
NIck 2015-06-18 12:24:59
pracownik 2015-06-19 12:07:00
xyz 2015-07-19 15:54:47
iiiiiiiiiiiiiiiii
yyy 2015-07-19 16:45:37
yyy 2015-07-19 16:47:53
Chyba to jakas pomyłka to najgorsza firma niech dziennik zapyta pracowników co o tym myslą gdzie te dochody chyba u prezesów w kieszeni bo nie u pracowników dali niektórym podwyżki a reszta niech robi za fri firma nie rozwija sie tylko idzie na dno taki to ranking.Chyba to jakas pomyłka to najgorsza firma niech dziennik zapyta pracowników co o tym myslą gdzie te dochody chyba u prezesów w kieszeni bo nie u pracowników dali niektórym podwyżki a reszta niech robi za fri firma nie rozwija sie tylko idzie na dno taki to ranking.CO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlChyba to jakas pomyłka to najgorsza firma niech dziennik zapyta pracowników co o tym myslą gdzie te dochody chyba u prezesów w kieszeni bo nie u pracowników dali niektórym podwyżki a reszta niech robi za fri firma nie rozwija sie tylko idzie na dno taki to ranking.CO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO"" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie
yyy 2015-07-19 16:49:07
yyy 2015-07-19 16:50:28
popek 2015-07-19 16:51:58
Ludzie jak by byli wszyscy zgodni to by pokazali na czym życie polega za te marne grosze jak trzeba zasuwac w takich warunkach wszystkie soboty i niedziele swieta panstwowe bo wory ważniejsze jak chleb życze miłej pracy ( usunięte przez administratora ) br />
popek 2015-07-19 16:56:54
Pracowałeś w firmie stella pack i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.
pupka misia 2015-08-20 08:29:49
Ludzie nie zatrudniajcie się tam! Ta firma to najgorsze dno dna jakie można sobie wyobrazić!
Cham będzie chamem na wieki wieków amen! (wiadomo o kogo chodzi zresztą fryzura też bardzo miejska)
nn 2015-08-22 15:11:30
a jaka fryzura ci odpowiada pupciu
Pramex 2015-08-30 15:53:05
Nie po to sie tworzy kolchozy aby ludzie w nich zarabiali.
Abc 2015-08-31 18:51:09
Witam otwierają w Niemcach magazyn i tak się zastanawiał ile się zarabia na wòzku widłowym ,posłowie ktoś ???
tyt 2015-09-01 09:01:04
MIałes na myśli chyba Jawidz? Ile ? Podstawa plus premia ewentualnie. NIgdzie nie napłacą.
pp 2015-09-09 13:48:52
No i doczekalismy sie mamy ranking kto na której pozycij dopiero sie zacznie wyscig szczurow chyba nie zdaje sobie kierownik produkcij co narobił ale jego wybór chce miec piekło na produkcij to bedzie miał miłego ( usunięte przez administratora )
Mm 2015-09-09 22:34:45
To już ósmego dostales-las wypłatę? Jak to możliwe? Coś sciemniac, a pieniądze to fakt marne jak na ciężką pracę na prod, ostatnio 1600 nie przekroczyło, wiem inni tyle nie mają ale niektórzy mają więcej np w biedronce,wiem, nie pasuje ci to się zwolnić, i tak wkoło Macieju,człowiek latami robi, zdrowie i serce zostawia i nic lepiej,nie widzą tej naszej ciężkiej pracy. Z wysoką za wysoko spojrzeć na maluczkie mroweczki, i przedrzeć się przez rój kierowników, znajomkow, wiem firma rodzinna. No nie jest tak?
pp 2015-09-10 18:27:13
Ciekawe co na to powie Inspekcja Pracy, z tego co wiem czegoś takiego nie wolno robić.
studentka 2015-09-11 11:10:38
a wiecie co? ja myslałam ze zostane tam juz na wieki, ale zawziełam się. Skonczyłam studia i znalazłam inną pracę. Przez 5 lat pracy w stella pack nie dostałam żadnej umowy lepszej niż zlecenie ba, nawet nikt o tym nie wspomniał. Więc radze wam uciekajcie z tego kołchozu, bo i tak nic dobrego z tego nie będzie, oni tylko tam na górze mają dobrze, niektórzy pracują tam od samego początku i nie są doceniani, inni przychodzą pijani do pracy i co? Nikt tego nie widzi, a nie - widzi ale nikt z tym nic nie robi.. czekać tylko aż komuś krzywda się stanie..
studentka 2015-09-11 11:12:46
no i bardzo dobrze. gratulacje !
tyt 2015-09-11 13:34:27
Opinie wpisywane tutaj sa cenzurowane, WPisy są usuwane. Cenzura nadal istnieje i ma się dobrze. MOderatorze jakim prawem kasujesz, wpisy? Czy ty wiesz co tak naprawdę się dzieje? Twoja prawda to prawda subiektywna. Przeczytajcie sobie wypowiedzi jedna po drugiej, co raz brak logicznego sensu. Tej wypowiedzi pewnie też nie będzie bo nie będzie wygodna dla pewnych osób. BO co? bo $$$
yty 2015-09-12 16:23:27
Produkcja się zwiększyła to czekamy na zwiększenie wypłat i talony na Święta tak jak robią to inne firmy w LUbartowie.
green 2015-09-25 10:26:41
ja mam serdecznie dość pracy w tym zakładzie , dlaczego panowie prezesi nie rozumieją , że za minimum krajową nie można wyżyć w dzisiejszych czasach mając rodzinę . Chciałbym żeby jednak ktoś się zlitował i dał upragnioną podwyżkę tym którzy zasługują nie zależnie od wykonywanego stanowiska pracy , bo każdemu jest potrzebna by normalnie funkcjonować w tym naszym marnym życiu .
łysy 2015-09-27 15:34:41
green-Czy Ty liczysz na litosc tych trzech cwaniaczkow ze Ci dadza wiecej?Nie u kogos kto sie dorabial 25 lat temu u turasa i takie standardy pracy pozostaly mu we krwi.każdy orze, jak może-tym sie kieruj.....
łysy 2015-09-29 15:26:38
Ci ludzie sa tak zachlanni ze jezeli zaistnieje potrzeba nie zatrudnia zadnego Polaka a Chinczykow i konsultanta.Robote tez im zrobia.Caly dol zapieprza na nic nie robiaca gore.Zadna to skomplikowana robota.Wiec czym ty sie czlowieku chcesz cenic?Czy mlodego dalej ruscy piora gdzies tam po 17-tce?
eee 2015-10-16 09:33:27
Myslę że wszyscy tworzą tą firmę i produkują od regranulacji po przez mieszalnik, extrudery, rolomaty,automaty,flowpacki,magazyn itd. Myślę, że wszystkim należy sie odpowiednia wypłata więć pracowniku bądź sprawiedliwy. Nikt tu nie siedzi i nie pierdzi w stołek.
o 2015-10-19 20:24:19
Są tacy co siedzą i .... a wypłaty biorą,ale kierownik tego nie widzi albo udaje,bo tego nie można nie zauważyć.
mut 2015-10-20 09:40:48
Idż z tym do MR i poinformuj lub anonimowo. Proste.
byly pracownik 2015-11-02 23:12:40
Firma powinna bardziej dbać o pracowników, a nie kazać pracować za marne grosze i wymyślać jakiś maraton max wydajności dla 3 pracowników a reszta zostaje na lodzie i haruje za marne grosze.Nawet jeśli potrafisz poradzić sobie z ciągle psującymi się maszynami a nie biegasz do kierownika z każdym problem to i tak cie ktoś położony wyżej nie doceni nie wspominając o braku jakichkolwiek talonów na święta więc nie pozostało mi nic innego jak opuścić (usunięte przez administratora)choć atmosfera wśród pracowników była bardzo dobra i jedynie tego było szkoda
tom 2015-11-21 10:14:50
będą talony na święta? ktoś wie?
tom 2015-11-24 18:06:29
tylko dla trojga
świeta 2015-11-26 09:50:18
Tom jak chcesz wiedziec czy będą talony na stronie sttella jest podany adres meylowy do prezesa napisz to sie przekonasz
były pracownik 2015-12-05 19:47:58
jeśli chodzi o umowę to plusem jest to ze po okresie próbnym 3 mce, jak się sprawdzisz jest już na 5 lat na próbnej zarobki są marne, zależy gdzie się załapiesz ja robiłem na rotomac i czasem potrzeba naprawdę wiadra nerwosolu:) pozdrawiam od nowego roku obiecują podwyzki
obcy 2016-01-02 19:32:20
ludzie z tego co słyszałem to pracownicy pracowali w sylwestra i nowy rok co za firma brak szacunku czy worki aż tak potrzebne niech kierownictwo popatrzy na inne firmy na zakładzie i wezmie przykład bo nikt do was nie przyjdzie za praca.
xxc 2016-01-03 14:11:28
dziwi mnie ze kogos dziwi ze tu sie pracuje swiatek piatek,prezesi baluja a tania sila zapieprza,standard stellowski
chetny 2016-01-18 21:55:47
A jakieś wolne miejsca w ksiegowości?
lalu 2016-01-29 23:11:15
Tak akurat w chlewiskach tak bylo a pozniej 2 tygodnie bylo postoju
Rico 2016-02-01 08:47:25
Nie ma potrzeby zakładania działalności na ph, ktoś jak zawsze ściemnia...
pracownik 2016-02-06 12:58:57
nie produkujemy środków do czystości tylko przepakowujemy w logo firmy a produkty to made in china
zygfryd 2016-05-18 19:19:20
a może ktoś coś więcej o pracy w księgowości
CIEKAWSKI 2016-08-09 06:38:27
drodzy prezesi zainteresujcie sie troche co sie dzieje na produkcij w Poniatowej tyle ludzi jest na lewych zwolnieniach ze szok ten kto pracuje uczciwie nie moze pujsc na urlop bo nie ma obsaby ale JAKI PAN TAKI KRAM
Adam 2016-08-09 09:15:17
@CIEKAWSKI a tak podpytam z ciekawości... wiesz może coś o pracy specjalisty ds. zatrudnienia i płac?
Zostaw swoją opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stella Pack S.A.