Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

tom

będą talony na święta? ktoś wie?

byly pracownik

Firma powinna bardziej dbać o pracowników, a nie kazać pracować za marne grosze i wymyślać jakiś maraton max wydajności dla 3 pracowników a reszta zostaje na lodzie i haruje za marne grosze.Nawet jeśli potrafisz poradzić sobie z ciągle psującymi się maszynami a nie biegasz do kierownika z każdym problem to i tak cie ktoś położony wyżej nie doceni nie wspominając o braku jakichkolwiek talonów na święta więc nie pozostało mi nic innego jak opuścić (usunięte przez administratora)choć atmosfera wśród pracowników była bardzo dobra i jedynie tego było szkoda

mut

Idż z tym do MR i poinformuj lub anonimowo. Proste.

eee

Myslę że wszyscy tworzą tą firmę i produkują od regranulacji po przez mieszalnik, extrudery, rolomaty,automaty,flowpacki,magazyn itd. Myślę, że wszystkim należy sie odpowiednia wypłata więć pracowniku bądź sprawiedliwy. Nikt tu nie siedzi i nie pierdzi w stołek.

o
@eee

Są tacy co siedzą i .... a wypłaty biorą,ale kierownik tego nie widzi albo udaje,bo tego nie można nie zauważyć.

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

łysy

Ci ludzie sa tak zachlanni ze jezeli zaistnieje potrzeba nie zatrudnia zadnego Polaka a Chinczykow i konsultanta.Robote tez im zrobia.Caly dol zapieprza na nic nie robiaca gore.Zadna to skomplikowana robota.Wiec czym ty sie czlowieku chcesz cenic?Czy mlodego dalej ruscy piora gdzies tam po 17-tce?

łysy

green-Czy Ty liczysz na litosc tych trzech cwaniaczkow ze Ci dadza wiecej?Nie u kogos kto sie dorabial 25 lat temu u turasa i takie standardy pracy pozostaly mu we krwi.każdy orze, jak może-tym sie kieruj.....

green

ja mam serdecznie dość pracy w tym zakładzie , dlaczego panowie prezesi nie rozumieją , że za minimum krajową nie można wyżyć w dzisiejszych czasach mając rodzinę . Chciałbym żeby jednak ktoś się zlitował i dał upragnioną podwyżkę tym którzy zasługują nie zależnie od wykonywanego stanowiska pracy , bo każdemu jest potrzebna by normalnie funkcjonować w tym naszym marnym życiu .

yty

Produkcja się zwiększyła to czekamy na zwiększenie wypłat i talony na Święta tak jak robią to inne firmy w LUbartowie.

tyt

Opinie wpisywane tutaj sa cenzurowane, WPisy są usuwane. Cenzura nadal istnieje i ma się dobrze. MOderatorze jakim prawem kasujesz, wpisy? Czy ty wiesz co tak naprawdę się dzieje? Twoja prawda to prawda subiektywna. Przeczytajcie sobie wypowiedzi jedna po drugiej, co raz brak logicznego sensu. Tej wypowiedzi pewnie też nie będzie bo nie będzie wygodna dla pewnych osób. BO co? bo $$$

studentka

a wiecie co? ja myslałam ze zostane tam juz na wieki, ale zawziełam się. Skonczyłam studia i znalazłam inną pracę. Przez 5 lat pracy w stella pack nie dostałam żadnej umowy lepszej niż zlecenie ba, nawet nikt o tym nie wspomniał. Więc radze wam uciekajcie z tego kołchozu, bo i tak nic dobrego z tego nie będzie, oni tylko tam na górze mają dobrze, niektórzy pracują tam od samego początku i nie są doceniani, inni przychodzą pijani do pracy i co? Nikt tego nie widzi, a nie - widzi ale nikt z tym nic nie robi.. czekać tylko aż komuś krzywda się stanie..

Mm

To już ósmego dostales-las wypłatę? Jak to możliwe? Coś sciemniac, a pieniądze to fakt marne jak na ciężką pracę na prod, ostatnio 1600 nie przekroczyło, wiem inni tyle nie mają ale niektórzy mają więcej np w biedronce,wiem, nie pasuje ci to się zwolnić, i tak wkoło Macieju,człowiek latami robi, zdrowie i serce zostawia i nic lepiej,nie widzą tej naszej ciężkiej pracy. Z wysoką za wysoko spojrzeć na maluczkie mroweczki, i przedrzeć się przez rój kierowników, znajomkow, wiem firma rodzinna. No nie jest tak?

pp
@Mm

Ciekawe co na to powie Inspekcja Pracy, z tego co wiem czegoś takiego nie wolno robić.

pp

No i doczekalismy sie mamy ranking kto na której pozycij dopiero sie zacznie wyscig szczurow chyba nie zdaje sobie kierownik produkcij co narobił ale jego wybór chce miec piekło na produkcij to bedzie miał miłego (usunięte przez administratora)

tyt

MIałes na myśli chyba Jawidz? Ile ? Podstawa plus premia ewentualnie. NIgdzie nie napłacą.

Abc

Witam otwierają w Niemcach magazyn i tak się zastanawiał ile się zarabia na wòzku widłowym ,posłowie ktoś ???

Pramex

Nie po to sie tworzy kolchozy aby ludzie w nich zarabiali.

nn

a jaka fryzura ci odpowiada pupciu

pupka misia

Ludzie nie zatrudniajcie się tam! Ta firma to najgorsze dno dna jakie można sobie wyobrazić! Cham będzie chamem na wieki wieków amen! (wiadomo o kogo chodzi zresztą fryzura też bardzo miejska)

popek

Pracowałeś w firmie stella pack i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

popek

Ludzie jak by byli wszyscy zgodni to by pokazali na czym życie polega za te marne grosze jak trzeba zasuwac w takich warunkach wszystkie soboty i niedziele swieta panstwowe bo wory ważniejsze jak chleb życze miłej pracy (usunięte przez administratora) br />

yyy

Chyba to jakas pomyłka to najgorsza firma niech dziennik zapyta pracowników co o tym myslą gdzie te dochody chyba u prezesów w kieszeni bo nie u pracowników dali niektórym podwyżki a reszta niech robi za fri firma nie rozwija sie tylko idzie na dno taki to ranking.Chyba to jakas pomyłka to najgorsza firma niech dziennik zapyta pracowników co o tym myslą gdzie te dochody chyba u prezesów w kieszeni bo nie u pracowników dali niektórym podwyżki a reszta niech robi za fri firma nie rozwija sie tylko idzie na dno taki to ranking.CO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlChyba to jakas pomyłka to najgorsza firma niech dziennik zapyta pracowników co o tym myslą gdzie te dochody chyba u prezesów w kieszeni bo nie u pracowników dali niektórym podwyżki a reszta niech robi za fri firma nie rozwija sie tylko idzie na dno taki to ranking.CO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie tylko firmy, ale i konkretnych przedsiębiorców. W tym roku laur Biznesmenów Roku Dziennika Wschodniego powędrował do Marka Jaszczaka, Grzegorza Kuźmy i Jacka Kuźmy, właścicieli firmy Stella Pack S.A. W ten sposób postanowiliśmy uhonorować rynkowe sukcesy spółki rodem z Lubartowa. Firma nie tylko zdobywa nowe rynki, ale i realizuje kolejne inwestycje. W ubiegłym roku uruchomiła w Lubartowie zakład convertingu, tworząc kilkadziesiąt nowych miejsc pracy."" http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO" rel="nofollow">http://www.dziennikwschodni.pl/biznes/n,1000163274,zlota-setka-przedsiebiorcow-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-woj-lubelskiego.htmlCO wy na to? ""W ramach Złotej Setki nagradzamy nie

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.