Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

pracownik2017

(usunięte przez administratora) podwyzki tyle to my bralismy trzy lata temu my zamiast sie piac w góre to spadamy w głeboki dół mówiał ze brak wyrobienia niech przyjedzie jeden z drugim i zobacz z czego sie robi i na czym e= zapraszamy serdecznie szystko rozpier.........

Opi

Aby do wiosny

Nickt

W poniatowej podobno spore pensje po podwyżkach....

trump
@Nickt

Oczywiście w Poniatowej jest po prostu różowo i wspaniale...a zamiast premi uncja złotego ldpa. i to co miesiąc....

DONALD
@trump

Poniatowa miasto duże, cztery bloki trzy kałuże, a na stelli ngr-y żłopią wódy do cholery.Hen na górze Pan tych włości,on ma wszystkie wiadomości,i te stare i te świeże agresywny dziś jak zwierze,biega,krzyczy,wściekły cały,bo z jakością są kawały.Sypie punkty serio szczerze,więc uważaj ng-erze,i wy ludzie z każdej zmiany, bądżcie dziś skoncentrowani,bo nikt nie wie,co go czeka,kiedy premia,kiedy beka...Jedzcie pijcie używajcie po kieszeniach nie chowajcie...JARZĄBEK

Luiza
@DONALD

Haha dobre ;)

pracownicy

najlepiej do inspekcij pracy podstawa plus nocki to 1550 na reke bez premii i gdzie to jest no pytamy

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

Leszno
Ann

Hmm w tym miesiącu niedostałam nawet najniższej krajowej...gdzie to zgłosić??

Madrala

Jak ktoś bardzo chce dokuczyć firmie to zawsze to zrobi bez względu na prawdę. W każdej firmie są lepsze i gorsze momenty to jest normalne. A wszyscy prawdomówni pisarze za swoje niepowodzenia obwiniają innych.

bob
@Madrala

dokuczyć firmie? co Ty bredzisz? jakie niepowodzenia? otworz oczy! troche obiektywizmu i empatii! niektorzy zawsze maja tam pod gore, co by nie robili. sprawiedliwosci nie ma i chyba nie ma co szukac, skoro nawet na takim forum sa osoby tak ograniczne i patrzace przez pryzmat tylko swojej polozenia

nick..

No fajna zabawa choinkowa była... tylko szkoda, że co niektórzy (jak co roku z resztą ) pakowali kilogramami prowiant do torebek. Wstyd!

feb.
@nick..

nie pracuje w stelli, ale sporo wiem o tej "firmie"Może i to nie jest ok, ze tak pakowali te rzeczy, ale ja sie tym ludziom nie dziwie...z takimi wypłatami...wstyd to wypłat jakie są w tej "firmie"

a
@feb.

zgadzam się z "Nickiem", wstyd. To, że ktoś może zarabia niedużo nie zwalnia z takiego zachowania. Może jakbyś zobaczył "feb-ie" jak to wygląda, zmieniłbyś zdanie..

Jantek

Stella Pack to super firma i złośliwe wpisy tego nie zmieną

hp
@Jantek

taaaa, masz rację, super firma nie ma co.Myślę, że najlepsza w Polsce ( w końcu ma tytuł pracodawcy roku he he) a może nawet najlepsza na świecie...

mm

Widzę że macie wesoło na Chlewiskach:) U nas na Krańcoweuj takich jaj nie ma ale tez nie brakuje opisów na drzwiach w ubikacji męskiej, ( nie wiem jak w damskiej bo nie chodzę). Prośba do pordukcji na Chlewiskach - błagam nie wysyłajcie nam popalonego ldpA, lub zmniejszcie ilość owego asortymentu. Czasami po otwarciu bigbaga tylko siąść i płakac i do chipsów to piwa by sie napił. ALbo do połowy dobry reszta zjarana :) ale przynajmniej jest co robić, placu na Krańcowej juz mało zostało bo tyle bigbagów odstawionych po próbach. Dobry Towar:) Pozdrawiam zmianę C - inni mogą się tylko od was uczyć!!! Od was zależy nasza produkcja i aby tak dalej Panie Warszawski, Kunaszyk, ogólnie zmiana C. Wiem, że wszyscy sie bardzo staracie i nie zawsze macie dobry surowiec nie zawsze taki jaki chcecie ale takie są realia , wiem co przyjeżdża od Was i kto jest pod tym podpisany. Będzie lepiej. no jeszcze laserek daje rade i jego zmiana. Ogólnie jest OK!!! POzdrawiam wszystkich

On Ericsson

Na której zmianie to było? I tak nikt z tym nic nie zrobi.

ON
@On Ericsson

NIE wiem na ktorej ale to i tak po jakiimś czasie wyjdzie kto to zrobił

ON

ciekaw jestem który był taki mądry co otwierał nowe szafki w zakładzie w chlewiskach w męskiej szatni i powsadzał prezerwatywy . Gdzię są kierownicy zmianowi ze pozwolili wziąsc zapasowe klucze do szafek pytam jakim prawem bez wiedzy pracowników otwiera szafkę gratuluję inteligencji za mądry to ty człowieku nie jesteś jedno określenie DEBIL TYLE W TEMACIE JESZCZE JEDNA TAKA ZAGRYWKA I POGADAMY INACZEJ

Ona

Biorą,biorą jak leci i co leci. Aż żal patrzeć.

menel

Czy to prawda ze z pod sklepu też biorą?

Ludek

Szukam pracy dla magazyniera i słyszałem, że Stella do dobra firma i warto się zaczepić. Jakie zarobki na magazynie mogę dostać? Czy jakieś dodatki socjalne albo premie? A jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna?

Niu

A ja na s.

dhjffkfd

He talony byly a już paczki sie szykują

DOciebie talonie i co ze dali spójrz na inne firmy jak pracownika sie powinno doceniac troche logiki jeżeli masz szacunek do pracownika to pracownik odpałaci ci tym samym tak niewiele trzeba a talony to dzieki innej firmie która sie za nami wstawiła poprostu zapytała jak docenia firma pracownika.

Mm
@pracownik

Jaka firma się za nami wstawila jaka zapytala? Rozwin swoja wypowiedz????????

Talony

NO i co >? Były talony, łyso wam? a to że sa opodatkowane i pewnie pare premii zostanie wyciętych to już inna działka. nTak, dostaliśmy talony na 250 zł. Dziękujemy za talony mimo wszystko.

talony sa ale jak byłeś niegrzeczny to guzik dostaniesz ha ha ha

Mm
@5678

Faktycznie talony dzis dali na 250 zł, ale juz sobie odbija i już sobie odbili na premiach naszych ale efekt psychologiczny jest i zadzialal, dobrze ze dali tyle dobrego, bo mogli nie dac a tak pare groszy w kieszen wpadlo,

Ona

A co z talentami które miały być ktoś coś wie może?

@Ona

napewno nie w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.