Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

vox

CHODZI O PANA MIROSLAWA pupilka prezesów

polak

o kim mowa kto śpi w pracy?

Gdzie te talony drodzy prezesi znow zamydlili ludzom oczy brawo

ble

Jest taki jeden kierownik cham który się nazywa Mirosław Stanio który potrafi znęcać się nad ludżmi pomiata nimi wyklina ludzi ubliża.Taki człowiek to powinien pracować w kamieniołomie a nie w takiej firmie.Już dawno były zgłaszane skargi na tego pana ale prezes nic z tym nierobi to najwidoczniej powinna zająć się tym telewizja.Takie poniżanie podlega pod mobing.(Stanio przemów ludzkim głosem).

Prac
@ble

W końcu ktoś powiedział prawdę na temat tego typa, sam śpi pół zmiany a pracownikom nie daje spokoju. Zje... Nie człowiek

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

zainteresowany

Stella to ma tak a opinie że nikt nie pójdzie tam pracowac jeszcze rok lub dwa i po firmie chyba ze prezesi zmienia gospodarza.Prezesi nie wiedza wszystkiego co sie dzieje w Poniatowej ale chyba czas najwyższy by otworzyli oczy i uszy i posłuchali co zwykły pracownik ma do powiedzenia a jak sie boją konfrontacij to anonimowa ankieta .A co do talonów to szkoda gadac wysze szczeble dostały a zwykły pracownik za nocki nawet nie miał zapłacone poprostu firma z klasa tylko nie wiem zaco te wszystkie nagrody.

panowie i panie zamiat talonów ciuchy nam dali co sa (usunięte przez administratora) warte ale to juz parodia normalna kobiety powinny zarabiac 2000 zł a mezczyzni co najmniej 2500/ 2700 po odliczeniu tych wszystkich sjkladek

wysmakowany

Ludzie szukajcie gdzie indziej roboty teraz pracownik jest na cene złota a w tym zakładzie to już gorzej byc nie moze zeby mężczyzna nie zarobił spokojnie 2000 na te czasy światek piątek robiąc..ale usiąde z rodzina przed telewizorem i obejrze reklame firmy i powiem ja w tej firmie pracuje ha ha ha

MIKOŁAJ

DRODZY PREZESI CO MY PRACOWNICY W PONIATOWEJ JESTESMY WARCI. FIRMY DOOKOŁA PODAROWAŁY NA ŚWIĘTA TALONY. NIC DZIWNEGO ŻE NIKT NIE CHCE U WAS PRACOWAC JAK NIE UMIECIE DOCENIAC PRACOWNIKA.WESŁOYCH ŚWIĄT MIMO WSZYSTKO

@CIEKAWSKI a tak podpytam z ciekawości... wiesz może coś o pracy specjalisty ds. zatrudnienia i płac?

CIEKAWSKI

drodzy prezesi zainteresujcie sie troche co sie dzieje na produkcij w Poniatowej tyle ludzi jest na lewych zwolnieniach ze szok ten kto pracuje uczciwie nie moze pujsc na urlop bo nie ma obsaby ale JAKI PAN TAKI KRAM

zygfryd

a może ktoś coś więcej o pracy w księgowości

nie produkujemy środków do czystości tylko przepakowujemy w logo firmy a produkty to made in china

Rico

Nie ma potrzeby zakładania działalności na ph, ktoś jak zawsze ściemnia...

lalu

Tak akurat w chlewiskach tak bylo a pozniej 2 tygodnie bylo postoju

chetny

A jakieś wolne miejsca w ksiegowości?

xxc

dziwi mnie ze kogos dziwi ze tu sie pracuje swiatek piatek,prezesi baluja a tania sila zapieprza,standard stellowski

obcy

ludzie z tego co słyszałem to pracownicy pracowali w sylwestra i nowy rok co za firma brak szacunku czy worki aż tak potrzebne niech kierownictwo popatrzy na inne firmy na zakładzie i wezmie przykład bo nikt do was nie przyjdzie za praca.

jeśli chodzi o umowę to plusem jest to ze po okresie próbnym 3 mce, jak się sprawdzisz jest już na 5 lat na próbnej zarobki są marne, zależy gdzie się załapiesz ja robiłem na rotomac i czasem potrzeba naprawdę wiadra nerwosolu:) pozdrawiam od nowego roku obiecują podwyzki

świeta

Tom jak chcesz wiedziec czy będą talony na stronie sttella jest podany adres meylowy do prezesa napisz to sie przekonasz

tom

tylko dla trojga

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.