Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

aby do wiosny

zzz

Pracownicy powinni być lepiej traktowani.Pracy jest na produkcji jest dużo,pracownicy się starają jak tylko mogą,a i tak zawsze są jakieś pretensje.Panowie kierownicy powinniście mieć więcej zrozumienia co do swoich podwładnych czy to tak wiele.

julcio

Nie nazekajcie wszystko idzie w dobrym kierunku,a kierownik robi porzadki.I dobrze tak myśleli niektórzy że im wszysko wolno. Koniec .Z NIEKTÓRYCH AŻ ŚMIAĆ SIĘ CHCE.

oooodsds

Zarobki najgorsze ze wszystkich firm w regionie. Wymagania mają jak z kosmosu,a kierownicy robią sobie z pracowników niewolników.

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

Malaga tiki taki

Kierownik Bogdan przejrzy na oczy? Chyba jak się mu kupi okulary na kurzą ślepotę.....On tylko siebie widzi w różowym tle

pracownik3

jest taki zmet jakiego jeszcze nie bylo.Jeden chodzi i skarzy na drugiego tylko po to aby miec lepsze plecy u kierownika. Nareszcie obcieli troche z wyplat chlopakom a nie tylko nam. ich przerwa trwa nawet i pol godziny gdzie my juz danwo bysmy siedzialy na dywaniku. Terbeciarze tez wielkie cwaniaki a w zasadzie co niektorzy (usunięte przez administratora) umia. Kiedy ten nowy kierownik przejrzy na oczy w koncu.

mentor

aby do wiosny

Ona_

W tej pracy zawsze było nie dość dobrze, zdecydowanie każdy powinien w takich warunkach zarabiać o wiele więcej, lecz nie ma tu co liczyć na cuda. Każdy kto z nas tu pracuje robi to bo nie ma innego wyjścia, żyć trzeba a na to potrzebne są pieniądze. W Poniatowej i najbliższych okolicach nie ma zbyt wielu możliwości na pracę, zwłaszcza dla kobiet, dlatego jak harowałyśmy jak woły tak harujemy dalej bo nikt nam na życie z nieba pieniędzy nie zrzuci a zawsze ten 1000 1300 czy ile by to nie było to jednak dla każdego z nas jest niezbędna kwota do funkcjonowania. Może i czasem studentkom uda się zarobić parę groszy więcej niż z produkcji, lecz jakim kosztem?! Założę się że nie jedna, nie jeden z Was miesiąca by nie wytrzymał robiąc po 10 12 godzin, często nie mając dnia wolnego od pracy. Ale wszystko to tylko dlatego, że każdy ma swoje życie i potrzeby finansowe. Więc skoro ktoś ma taką możliwość dorobić do podstawowej wypłaty niech tak robi, nie gańmy za to tych ludzi. Według mnie przez tych co tak to widza i piszą po prostu przemawia najwyraźniej zazdrość. Lecz czego tu zazdrościć, braku wolnego czasu, zmęczenia czy może samozaparcia i wytrwałości?!

p.o.

a ta co myślała że jest pępkiem świata gdzie?

do 11

Niech wam sie zwolni pare KObiet które pracuja na rolomatach po parę lat i Chłopaki z terbet i wytłaczarek a bedziecie płakali i terminy zawalali dopiero, bo przy tych wypłatach to Oni chyba pracować w tej firmie to nie będą...

niunio

Skoro nszzvsolidarnosc zrzeszavsie w amazonie i tworza zwiazki zawodowe to czemu my nie mozemy i nie mamy ukladu zbiorowego? Bo starzy pracownicy maja inne lepsze umowy i nie zastrajkuja a nowi tak, ale covz tego jak ichvnozna szybko wymienic,i tak dalej bedzie dzialal ten kolchoz, za minimalna,bez dodatkow,talonow,nadgodzin,kreci sie interes ,a jak nie chcesz to sie zwolnij,heh,bo to taka Polska wlasnie o taka nie walczyli moi dziadkowie i pra, ze trzeba wyjechac,zeby normalnie zarabiac,ehh,

ktoś

Cha ha bo teraz są pupilki B.K. :) a kto skacze koło niego i biega po hali wszyscy doskonale wiemy. Każdy z nich ma swoich zwolenników i przeciwników i tak już będzie. Wiadomo że nikt się nie zwolni nie mając innej pracy ale wszystko do czasu.

niepodoba się to zawsze można się zwolnić ,jakoś nie widać żeby ludzie sie zwalniali tak jak to miało być.teraz ta Praca to zakład w którym ludzie powinni być równi traktowani przez przełożonego. nie ma już pupilków T.M.

pracownik 1

Było ok i chyba to właśnie było źle. Prawda jest taka, że raz było lepiej raz gorzej ale jakoś było. Kierownik szanował nas, my szanowaliśmy jego. Znał nas wszystkich z imineia i nazwiska. Rotacja szczególnie studentów była dość duża,nieważne pamiętał nas wszystkich, bez względu na to czy pracowałeś tydzień czy pięć lat. Przez te wszystkie lata zarządzał zakładem bez zastrzeżeń i teraz nagle okazuje się,że sobie nie radził? No cóż nasuwa się pytanie gdzie byli wtedy przełożeni? Porównajmy go teraz z następcą...po prostu brak słów. Póki była jedna hala było ok, wszystko zaczęło się zmieniać od kiedy zaczęliśmy przerabiać te śmieci. Wtedy zaczęło się kopanie dołków...trzej przyjaciele kopali aż wykopali, bywa i tak. Co do studentek, pewnie zarabiają dużo ale coś za coś siedzą w pracy po dwie zmiany, przychodzą w weekendy mają co robić to niech robią,niech chociaż one bedą zadowolone skoro my nie możemy... Ot i cała prawda...

Studentki są w poniatowej glupie jak nie wiem. Zostaja po 2 zmiany i zasuwają równo. A mówią że normy duże, dla mnie jest to śmieszne ja cala ta firma. Ale powiem wam ze studentki miały wyplaty po 2 tyś z groszami. A zwykly pracownik na umówię 1200 z groszami albo i mniej. A o premii sie nie wspomina. Co z tego ze są podwyżki jak ich nie widać. Byl kierownik T.M. byly premie i wyplaty dobre. To nie trzeba bylo go wyj... bo firma w Poniatowej jest źle prowadzona. Tylko jak by nie pan B.K. (hu..) to jeszcze bylo po staremu. Tylko trzeba bylo go podpier... Z panem Pawł... kierownikiem mechaników. Bo przecież jeszcze Malo mu kasy to trzeba zlikwidować nie potrzebne osoby. Przyszedl nowy kierownik który nie ma wyglądu nas kierownika w Poniatowej ze swoim pomocnikiem(prawa ręka Iwan..) i obserwuje ludzi co robią. A potem leci do pana B. i zdaje relacje co, kto i z kim. Tylko pomyślcie trochę, kto będzie pracował w tej firmie jak tak pracownika traktuja jak Śmiecia. Nikt nie będzie chcial byc tak traktowany i jeszcze za taka kasę. Każdy odchodzi do innych firm żeby godnie żyć. Dlugo juz w tej firmie pracuje, dużo wiem i widzialem. Ale takich zmian jak są teraz to firma schodzi na psy. Jeszcze wrócę do zarobków. Firma ma taki zbyt swoich produktów ze głową mala. Nie śni wam się. Podpisują kontrakty na eksport jeden za drugim tylko nie wyrabiają sie z produkcja. Zamiast popracować nad jakością firmowych worków marki STELLA. Ceny są w sklepach z kosmosu za worki nawet 10 zl za rolkę. To policie sobie paletę na której jest 1512 rolek. To jaka suma wychodzi za jedna paletę. A pracownikom placa grosze na odczepne. Tak więc na zakończenie pomyślmy o sobie i o rodzinkę czy warto tracić zdrowie dla bezmózgowców firmy STELLA PACK zarząd i kierownik produkcji Poniatowa. pozdrowienia.

siema

Ale krytyka jest potrzebna ivkrytykowac trzebs ale krytyka szczera bez sciem i ubarwiania i bez atakow osobistych. Pozdrawiam

siema

Ja to nie wiem jakie normy. Ja naparzam towar ile trzeba zeby bylo na extrudery. Trzeba mieszac,albo zaciagamy extrudery bo taka nasza praca - puszczamy, sita szczeliny,bo to taka praca a nie inna bo to Polska jest a nie elegancja Francja. Firma szuka studentow na produkcje (usunięte przez administratora) dopoki panstwo pozwala na taka minimalna krajowa to nic tu sie nie zmieni i nikt nam nie naplaci bo po co? Psy szczekaja a karawana jedzie dalej. Narzekalismy 5 lat temu,2 lata temu i nic sie nie zmienilo. Tylko od zmiany ustaw i zapisow o prawie pracy zalezy ile co kto ma. Tu nikt nic nie musi poza minimum zapisanym w ustawach. Ciekawe czy gdybyscie ti wy zarzadzali taka firma placili byscie wiecej,szczodrze,z talonami,stazowym,i innymi dodatkami. To firma prywatna nie budzetowka. Ale pogadac sobie mozna , moze kiedys ktos w naszej firmie pochyli sie nad tymi wyplatami i wylamie sie z kolchoznianego jestestwa. Wiara i zaciskanie zebow pizostaje lub migracja do innych podmiotow. W Polsce nikt nie naplaci. Tu liczy sie spryt, pomysl na biznes,znajomosci i kupe szczescia i nie byc biernym tylko dzialac mniej narzekac. Pisze ten co lata siedzi tu i tez wiele nie zdzialal. Smieszny jestem wiem. Ale takie sa realia. I kazdy sam powinien sobie zadac jedno zasadnicze pytanie ,,po co,, do kiedy,,ile jeszcze,,czy starczy, , czy dam rade finansowo,, dlaczego, a na koncu spieprzam stad lub zamilknac i pracowac tu gdzie firma placi, malo ale placi.

student

Głupie jesteście czy co.Czy nie widzicie kto wam nabija normy ,Rusz dziewczyno jedna z drugą głową.Nie widzisz obok .Inie wiesz co zrobić.

ziutek

wiemy .wiemy też się śmiać chce z niej.A taka była dumna.

lusia

Nareszcie.Wiadomo o co chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.