Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

lusia

nawet talonóe ludziom na swieta nie dadza bo straty zenada jakas po prostu nie dosc ze ludzie robia za najnizsza krajowa w sklepach ceny jak z Bog wie jakiej firmy . PORAZKA

Przesada

Co dalej? Zmierzyliscie nam juz czas oklejania rolki z workami to teraz zmierzcie ile czasu załatwia sie potrzeby fizjologiczne. Moze za dlugo zmieniamy podpaski?

Wypłata, to śmiech!!!! Gdzie są dodatki za nocki i premię za wyrobienia!!!! Gołą minimalną to ja wszędzie dostanę, a przy najmniej w święta i sylwestra będę miał wolne!!!

pracownik stelli

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Nareszcie.

Specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Kolego wyżej nie komentuj

pracownik stelli

szkoda tylko że jej nie zwolnili.

....

Wazeliniarzy nie brakuje...Żenada!

fakt szkoda człowieka bardzo szkoda,ale przynajmniej facet z jajami nie pozwolil soba manipulowac,BRAWO TOMEK(jesli to czytasz),szkoda ze my wszyscy jestesmy jak te szare myszki,potrafimy tylko pisac tu na forum,brak nam takich jaj jakie ma Tomek

@ja

kolego napewno z poniatowej niewiem co oni tam robią za smieci zmiotki mają dwie linie ale takie (usunięte przez administratora) robią szkodza słów normalnie

Haha

Skad ta wydajnosc? Czyzby wyszło szydło z worka? Ciekawe czy zdaniem niektorych regranulat w dalszym ciagu jest taki dobry?

pracownik1

daję NAM dwa tygodnie max. miesiąc... a potem zobaczycie co się będzie działo ;/ Jeśli nawet firma widzi po wynikach, że nie jest za ciekawie to w rzeczywistości jest w czarnej d. nieprawdaż ? O stanie maszyn i działaniach mechaników to szkoda się wypowiadać. KOMPLETNE ZERO. Wszystko na sztukę robione. Czas się obudzić !!! Czekamy na zebrania, konkretne decyzje i realizację obietnic. Odwagi STELLO !!! Mówi się o redukcji etatów, obcinaniu premii itp. - tak? Poczekajcie do przyszłego roku a redukcje nie będą potrzebne. Jest takie przysłowie "Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada" Poczekamy cierpliwie bo MY niestety wiemy jak to się skończy - czy firma ma tyle odwagi by ten fakt zmienić ?

Oj działo się,działo a raczej nic się nie działo:-)Czego się spodziewaliście? Jeśli zwalnia się człowieka, który rozbujał produkcję praktycznie od początku a na jego miejsce przychodzi człowiek który od pierwszego dnia działa na zasadzie spychologii, a o produkcji w Poniatowej nie ma większej wiedzy....Firma to nie tylko prezesi, dyrektorzy i maszyny, firma to ludzie, zwykli szarzy pracownicy produkcyjni! To oni stanowią potęgę firmy! Może i w okolicach Chlewisk ludzie pozwolą sobą manipulować, zastraszać ale nie w Poniatowej! Atmosfera na produkcji strasznie się zmieniła.Kierownik wchodząc na halę nie powie nawet "dzień dobry" nie mówiąc już o podaniu ręki. Minęły czasy gdy Małyska zawijał rękawy w eleganckich koszulach i naprawiał maszyny, żeby panie mogły wyrobić swoje normy gdy dział techniczny nawalił. "Śliski" twierdzi, że ma wystarczająco dużo mechaników-świadczy o tym stan maszyn i ciągłe awarie.Do tej firmy nie chce się już przychodzić. Kwestia czasu kiedy pracownicy zaczną odchodzić i wtedy dopiero zacznie się problem .

Sama bym się chetnie dowiedziała dlaczego? Panowie "prezesi" piekna kulka w kolano! Powodzenia panowie.

maly
@ja

zwolnienie tego człowieka zmieni dużo. Czy na dobre? sie zobaczy. Wiadomo dla niektórych na pewno na złe ale jest wyjście machnąć beretem i narazie. ale lepiej poczekać co tam sie będzie działo może trzeba będzie kogoś złapać za ws aż i .................

Haha

HaHa zaczeło się:)trzeba było widziec co sie dzialo dzis na halach:)widok bezcenny!

????

Pracuje w stelli kilkanaście lat, Tomasz pracował dłużej, Kto rył,jaki jest powód zwolnienia? KAżdy mówi co innego macie jakieś informacje? Naście lat był dobrym zarzadca i tak nagle to siezmieniło?Kto nastepny? Na Krańcowej poruszenie, z kim co łatwić do kogo dzwonić a zmiennik nie wie co do czego. W taki sposób nie wroze im sukcesu.

on

Taaaa,kto wypuszcza takiego fachowca z rąk. Ale znalazła si (usunięte przez administratora) i ryła pod nim. Z kim tu teraz współpracować?

Oliwka

Tak juz jest w tej naszej firmie. Przykro bylo wczoraj patrzeć jak odchodzi.Facet zawsze usmiechniety,ktory zawsze sluzyl pomoca! Takich pracownikow powinno sie wynagradzac a nie zwalniac. Zadajmy sobie pytanie po co sie starac?

Stella? Zmieniam zdanie na temat tej firmy! Zero szacunku w stosunku do dobrych, rzetelnych i doświadczonych pracowników! Szanowni Prezesi, powodzenia! Zwolniliście wspaniałego, ludzkiego i oddanego Waszej firmie człowieka, wieloletniego kierownika produkcji. Mam nadzieję że przyjdzie czas kiedy będziecie żałować tej decyzji... Konkurencjo NIE ŚPIJ!

zly

atmosfera przynajmniej na produkcji jest calkiem spoko,nie wiem co dzieje sie w biurze,mimo bardzo marnych zarobkow ludzie potrafia sie jeszcze dogadac miedzy soba

jelenie

Co ma jakosc produktu w tym przypadku folia do wontków na tej strinie??? To jest forum na temat pracy, wrunków, wynagrodzen, nagrod itp. Do przyjaciołki napisz z takimi pretensjami.

a ja mam pytanie czy nie wiecie gdzie pracuje teraz (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.