KGL S.A.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KGL S.A.

Aktualność
Jesteśmy tu jako pracodawca, bo wbrew ogólnym stereotypom i wyobrażeniom o rynku pracy, zależy nam na opinii naszych obecnych i byłych pracowników!

Wiemy, że bez naszych Pracowników, prowadzenie działalności produkcyjno-handlowej nie jest możliwe.

Zdajemy sobie sprawę, że nie zdołamy dogodzić wszystkim – jeden na Święta chciałby bony, inny pieniądze, a ten co nie dostawał do tej pory niczego, nie pogardzi pasztetem. Zależy nam jednak na zbudowaniu miejsca pracy opartego o sprawiedliwe zasady i jasne reguły i wierzymy, że jest to możliwe – choć nie każdy musi się zgadzać z pomysłami, które proponujemy.

Przyjmiemy każdą opinię, która jest merytoryczna i oparta o fakty, wnosi coś do dyskusji lub pozwala nam dokonać konkretnej zmiany. Zgodnie z Regulaminem swoboda wypowiedzi ma też swoje ograniczenia, dlatego z forum zostaną usunięte wszystkie opinie, które będą w negatywny sposób identyfikowały konkretne osoby z firmy, będą zawierały słowa obraźliwe lub nawołujące do stosowania przemocy, informacje mogące ujawnić tajemnicę przedsiębiorstwa.

Każdy kandydat na naszym profilu może zapoznać się szerzej z informacjami dotyczącymi miejsca pracy, procesu rekrutacji oraz naszej oferty i z przymrużeniem oka spojrzeć na kąśliwe uwagi zamieszczane na forum – to oczywiste, że przeważają tu wpisy grupy Pracowników którzy są niezadowoleni (a w firmie pracuje już prawie 1000 osób) – wszak trawa u sąsiada zawsze wydaje się bardziej zielona.

Ponieważ nie każda ważna dla naszego Pracownika sprawa może zostać opisana na publicznym forum, zapraszamy również do kontaktu z Rzecznikiem Pracowników w naszej firmie – wszystkich informacji w tym temacie udzieli Dział Kadr w lokalizacji zatrudnienia.

Będą w tym roku kalendarze ktoś wie?

Kik Nowy wpis
@Pracownik

Pewnie, że będą i są.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Czy ktoś pracujący się jako Kontroler Jakości może się wypowiedzieć o pracy na tym stanowisku??

Marcin Nowy wpis

Jak jest w firmie z przedłużeniem 1 umowy,czy prawie wszystkim przedłużają?

Nowy wpis

@Marcin

dziękujemy za pytanie. Jeżeli chodzi o obszar produkcji gdzie obecnie rekrutujemy, pierwsza umowa podpisywana jest na okres próbnym 3 miesiące, który jest jednocześnie okresem wdrożenia do zadań i kończy się ustnym testem wiedzy z zakresu podstawowych informacji dotyczących obszaru produkcji. Oceniamy również zaangażowanie oraz wdrożenie do podstawowych zadań. Dla chcącego pracować przedłużenie umowy nie powinno być trudnością, jednak umowa nie jest przedłużana automatycznie i zdarza się, że jej nie przedłużamy lub nawet rozwiązujemy w trakcie okresu próbnego jeżeli widzimy brak zaangażowania i chęci zdobywania wiedzy.

Firma KGL S.A. szukała pracowników na stanowisko Tokarz w mieście Rzakta. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Ja

Korporacjo KGL,najlepszego w nowym 2022roku aby wszystko prężnie szło jak do tej pory.

Ja

Człowieku, kogo to tutaj obchodzi? Pisz swoje opowieści gdzie indziej, zaśmiecasz GoWork tymi wypocinami, a nikogo Twoje opowieści nie interesują.

Mmmm

Kurcze trochę tych Roman kowal jest i jak to znaleźć?

Hhhh
@Ja

Moje wpisy dotycza osób ktore pracują w tej firmie na jednej ze zmian. A wrzucajac moje wpisy na GoWork chce tylko uprzedzić przyszlych pracownikow na kogo powinni uważać zatrudniajac sie e tej firmie. Ogółem co do samej firmy i wiekszosci osob w niej zatrudnionych to spoko firma daje zarobic wiadomo jak to na produkcji praca fizyczna ale bywają dużo gorsze firmy wiec sama firma na 4 gwiazdki zasluguje. Problem lezy z podejsciem paru pracowników do innych albo samo wtrącanie sie kierownika w czyjeś prywatne sprawy

....j
@Ja

Obchodzi a może i nie obchodzi mnie tez czy to kogos interesuje czy nie. Ale nikt ani nic nie zabroni mi ujawnić co i kto na kogo donosi. Poprostu niech ludzie z kgl wiedza z kim pracuja.

....j
@Ja

Wszyscy z lok.(usunięte przez administratora)

Uuu

A to ty nie jesteś naszą gwiazdą Łysym??

Aaa

Taka przerwa świąteczna powinna być co rok . Odpoczywamy jedni w domu , drudzy na nartach . Taki urlop był nam bardzo potrzebny .

@Aaa

Masz rację Aniu i nawet urlop bezpłatny nie brzmi tak strasznie.

Kkkk
@Aaa

Masz rację wszystkim dobrze zrobi taka przerwa

Marcin
Kandydat

Zastanawiam się nad pracą u Was ,ale mam obawy czy wytrzymam.Napiszcie Szczerze czy praca jest Bardzo Ciężka i czy Człowiek nie pracując nigdy w takiej Firmie sobie poradzi?

ja
@Marcin

Dasz radę co trzeba to Cię nauczą, ale jednak trzeba mieć trochę siły i mocne nogi bo to praca fizyczna, sporo godzin na nogach a nie za biurkiem oczywiście jeśli mowa o produkcji. Możesz przyjść oprowadza Cię i zobaczysz co i jak, ale rotacja panów jest mniejsza niż Pań

@Marcin

Dal bys sobie rade ale czy warto? I tak i nie!? Ale jak sie juz zdecydujesz to zebys tylko uwazal co mowis, i z kim rozmawiasz. Tutaj pracuja takie kobiety ze ty powiesz jedno a każda z nich pokolei doda cos od siebie i masz pozamiatane (jak gluchy telefon). A i jezeli dasz rade jakos poradzic sobie z chamstwem co niektorych pan i ich brakiem poszanowania do nowych pracownikow to zapraszam. A i jeszcze jedno na paru zmianach sa panie co donosza do kierownika wszystko (takie tajniaczki co we krwi juz maja wazelinowanie, obgadywanie i do kierasa z ucha strzelanie). A z nimi nie wygrasz nawet jezeli donos nie bedzie prawda to i tak kierownik predzej jej uwierzy niz tobie...

Landryna
@Bbb

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

@Landryna

Ale różowa a jaka masz stawke

@Landryna

To teraz przywalilas z tym powiedzeniem. Jezeli rozmawiamy o pracy w Rzakcie to nie jest az tak tragicznie minusem sa zmiany na ktorych pracuja panie donosicielki kierownika jedna w szczegolnosci. A nie na kazdej zmianie jest zle np. na jednej kierownik dal sobie wejsc na głowę pewnym paniom i tak to wyglada jak by one mialy wiecej do gadania niz sam kierownik. Na innej wszyscy nabacznosc stają jak kierownik na hale wchodzi a jeszcze na innej większość nie ma szacunku do kierownika... Wystarczylo by zajac sie tak blachymi sprawami i bylo by dobrze...

@Bbb

Wiadomo nigdzie nie jest calkiem ok. Pamiętamy że brak szacunku do jednej osoby moze wynikac z tegojak ona nas traktuje. Opis kierowników trafny i bez problemu mozna dostosować opis do osoby

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Pracownik Gospodarczy w firmie KGL S.A.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Pakowaczka

Ja dostałam 300zł i jeszcze tego samego dnia wydałam wszystko, a nawet więcej na podstawowe zakupy spożywcze. Było i niema. Może 3 stówki to niedużo, ale ja się cieszę i z takich pieniędzy, wolę to niż paczkę. Ludzie! Cieszmy się z tego co mamy, nie narzekajmy bez przerwy na wszystko! Jakbyśmy dostali talony to też byłoby biadolenie, że za mało, założę się.

@Pakowaczka

I o to chodzi. Kupilas co chcialas a nie to co ktoś ci wybral.

Tak
@Pakowaczka

Popieram. Ja tez już wydalam:) i też się cieszę.

Jeszcze pracownik.

Wielka korporacja KGL rawniez jak w poprzednim roku wysyla wypasione paczki dla pracownikow...Jestem zawiedziona..Żallllll.

Jak to paczki???

czarny
@Jeszcze pracownik.

poszly pieniązki do osób o niższych dochodach a paczki dla tych z wiekszymi. chyba uczciwie

...
@czarny

Paczki również poszły do osób które nie podały swoich dochodów lub w ogóle nie wypełnili wniosków.

Ff
@czarny

Chyba nie, za kasę wydaną na paczki każdy sobie by kupił co chciał. I co znowu pasztety?

czarny

są pieniądze na koncie

@czarny

Jeszcze kilka lat temu ci co ciutke lepiej zarabiali nie dostawali nic. Mówią lepszy rydz niz nic ale i tak bon bylby lepszy niz paczka

@...

A to firma nie wie ile płaci? Jak to jest? Pierwsze słyszę o wnioskach

Omg
@Ff

I znów wam nie pasuje... wrzućcie na luz.

...
@Ff

Również pieniądze są na koncie... Trzeba było czytać i wypełniać A nie teraz płakać.

@Jeszcze pracownik.

Nie podoba się to oddaj. Dobrze że dostali pieniądze Ci co dostają cały rok mało. Ty przez rok mogłaś sobie odłożyć na Święta te 500zl, skoro ponad 5tys zarabiasz....Oni nie mają z czego odłożyć....Też dostałem paczkę i nie marudzę a nawet jakbym nic nie dostał to pretensji bym nie miał.....

Platyna

rownież 500 na koncie, mało? Dla mnie duzo

@Platyna

Pasztet dla kogoś kto nie je miesa to słaba opcja

Mieliśmy być tacy zaskoczeni w tym roku jak pisało biuro, no i Nas zaskoczyli, że znowu jest to samo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Czy ta zapomoga świąteczna to jest w ramach prezentu? Już nic więcej nie będzie ? Uświadomicie mnie

Ja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Mam pytanko który waszym zdaniem w Klaudynie na Termo jest najlepszy brygadzista?

Xxx

Widzę, że co poniektórym żal (usunięte przez administratora) ściska,że nie wygrali.

słuchaj
@Xxx

nic nie przegrałem rozumiesz bo to była gra nieczysta to była dyskryminacją

?
@słuchaj

A wyniki są ogólnodostępne? Można gdzieś to zobaczyć?

@?

Tak, w Dziale Kadr można zgłosić chęć wglądu do wyników konkursu .

Uważajcie na nich !!

Witam, moi mili, naprawdę uważajcie na tę obsadę (kierowników,brygadzistów ,i operatorów )oni tak zareczają i zarzekają się że nie tolerują dyskryminacji a sami co robią Dyskryminują !!,zwłaszcza tych nowych pracowników .struktura tej firmy i polityka ,jest dla mnie nie bywała .ten kto to czyta to bapewno sie zemna zgodzi pozdro i kgl zacznijcie walkę z dyskryminacją ale od siebie

Ii
@Uważajcie na nich !!

Którą zmianę?

???
@Uważajcie na nich !!

O ktora zmiane się rozchodzi

Abc
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Dlaczego negatywne opinie na temat wiadomo ktorego kierownika sa usuwane? Wiemy wszyscy ze to wasza wtyczka ale moze niech potencjalni nowi pracownicy unikaja zmiany(usunięte przez administratora)

Taka Prawda

Kgl Dyskriminuje, taka jest prawda nie usuwajcie wpisów szczera prawda w oczy boli was ???niech każdy to czyta i słyszy co się tam dzieje !!

abc
@Taka Prawda

Potwierdzam. Grucha najlepszym przykladem... beztalencie na kierownika... buahaha

Haha
Klient
@Taka Prawda

Wpisy sie nie usuwają tylko czekają na akceptację kogoś z gowork

Tak

A ja się cieszę,że akurat oni wygrali. Z nimi można pracować bez stresu choć nie jestem u nich na zmianie ale wiem jak się pracuje z takimi ludźmi jak oni. GRATULACJE!

ja
@Tak

nikt nie mowi ze zle że to oni wygrali tylko chodzi o to czyja ro zasluga. kierownicy sie ciagle zmieniaja a zmiana caly czas na wysokim poziomie bo ktos kto jest wice kierownikiem jest caly czas i panuje nad systuacja. nie dziwne ze obecny kierownik nie pasuje wielu osobom bo zwraca Pania uwage a poprzedni dal sie przekupic za cukierka i niczym nie interesowal i panie robily wszystko poza tym za co dostaja wyplate

Praca jest ok, ale niektóre Panie to by mogły troche lepiej sie zachowywać bo zamaist mowic do kogos po imieniu mówienie ty albo eeee nie jest mile nawet jesli jest od ciebie duzo starsza Wiem że można nie pamiętać czyjegos imienia jesli ktos krótko pracuje ale chyba mozna to w trochę bardziej kulturalny sposob zrobić a uwage zwrocic to szkoda nerwow bo zaraz poleci i wszystkim powie jakie te mlode sa bezczelne i ona nie chce z nia pracowac ......

Ffffff

Tu masz racje co niektóre panie mogly by byc bardziej kulturalne bo chamstem na kilometr zalatuje.

Gggg
@Ffffff

Racja czasem to strach spojrzeć lub przejść obok takiej "pani"

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 13 to opinie pozytywne, a 41 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie KGL S.A.?

Liczba opinii klientów firmy KGL S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.