KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

Emma

czy kobiety pracują jako operator maszyn? Chce się tylko upewnić bo w tych aktualnych ogłoszeniach jakby nie patrzeć padło określenie „pakowaczka” ale „operatorka” już nie bardzo. piszą przy tym, że istnieje opcja na douczenie, stąd moje zainteresowanie. i z tego co piszą o jakiś urlopach to jak teraz się dosadne będę musiała je wykorzystać? Lepiej czekać do nowego roku?

Jak wygląda ścieżka kariery w KGL S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Taki

Egzaminy zdane mogą się nieliczyć i nic z tym nie zrobisz nie awansujesz jak nie będziesz im przyklaskiwał. Ki się umowa kończy a egzaminy miałem 3 i mimo że zdane żaden nieważny.

Pracownik.kgl.klaudyn

Kiedy zacznie być weryfikowana praca kierowników zmianowych i brygadzistów.Siedzących na palarniach wiecznie lub na kawce przy kontroli jakości . Pracownicy zostają samopas bez wsparcia .Jeżeli są problemy produkcyjne przychodni z pretensjami.Ludzie odchodzą wieloletni pracownicy zacznijcie jakoś to kontrolować zakres ich obowiązków dostają (usunięte przez administratora) kasy za nic. Powinno powstać stanowisko dla osoby pilnuje tych panów aby byli na swoich stanowiskach pracy .Bo z 12h pracują może z 3 h ,na chwilę się pokazać i znowu kawka papierosek.Zauwazony też przez mnie fakt iż są panie które bardzo dużo spędzają czas z panami brygadzistami nieukrywam są to wmaire atrakcyjne dziewczyny które zapewne nie są ich astystetkami .Niechce nikogo pomawiać ale wygląda to trochę podejrzanie .Może ten wpis coś zmieni drogi zarządzie.

Ktoś
@Pracownik.kgl.klaudyn

Na Rzakcie jest troche inaczej z kierownikami. Ale za to (usunięte przez administratora) można odczuć. A niemam komu zgłosić. Jak zgłaszałam że coś się dzieje to potem były pretensje izłośliwości no i premie ucinane za głupoty. Nawet za karton źle postawiony.

Gdy zwalniamy się wczesniej ze zmiany w Czosnowie ,tracimy premie. W Klaudynie taka procedura nie istnieje. Jak jest w Rzakcie ?

Za wcześniejsze wyjście z pracy w Klaudynie nie zabierają premi. Ale za to odcinają pieniądze za godziny w których cie nie było i od zarobionej przez ciebie sumy odejmuja ci te pieniadze. Kiedyś tego nie było. Teraz niestety jest. Miało to chyba na celu żeby ludzie się nie zwalniali z pracy do domu np.

@69

A te wspomniane zwolnienia były uzasadnione? mam na myśli to, że masz robotę skończona i możesz właśnie wyjść wcześniej a tak to siedzisz bez sensu? Czy takie sytuacje się zdarzają czy po prostu ludzie inaczej prace zaczynają sobie układać? Co z tymi nadgodzinami, o których pisali? Już ich nie ma?

Zainteresowany ofertą pracy

Witam. Firma przedstawiła ofertę pracy na stanowisko pracownika produkcyjnego - operatora maszyn w Rzakcie. Czy możecie powiedzieć jak wygląda system pracy? Wiem, że jest ona zmianowa. Jakie wynagrodzenie otrzymuje nowy pracownik na start? Pozdrawiam.

Zainteresowany ofertą pracy
@Zainteresowany ofertą pracy

Może @Pracodawca odniesie się do postu i przedstawi swoje stanowisko w tej sprawie?

Tyn
@Zainteresowany ofertą pracy

Zarobki około 3370 zł na rękę 12 h zmianowa dowóz z okolic

@Tyn

Dzięki za przybliżenie stawki, a co na nią w razie czego wpływa? I czy możecie ocenić standardy na miejscu? stan maszyn? Pozostała część zespołu? Dobrze się pracuje?

...

A ja mam wrażenie że te wszystkie pozytywne, wychwalające opinie piszą kierownicy zmianowi i osoby wyżej. Bo mają ciepłe posadki i stałą pensje co miesiąc. Czyli inaczej (usunięte przez administratora)

X
@...

Na 100% wpisy są usuwane przez administratora.Dodałem wpis o zarobkach w KGL i po kilku dniach zastał usunięty.Nikogo w nim nie obrażałem ani nie wypowiadałem się negotywnie o firmie.Napisałem tylko prawdę.A więc pełna inwigilacja.

Zaraz Ci dadzą podwyżki, uważaj. Jak mają to dla siebie, a nie dla ludzi. Uważasz, że 1 zł podwyżki to podwyżka? To tylko zamydlenie oczu ludziom. Nie wiem na co to ma starczyć. Jak się traktuje ludzi, jednym daje się wolne, drudzy muszą pracować w święta.Czy w Czosnowie to za karę pracują im się już nic nie należy?

Operator
@555

Administratorze czy nie mozesz sprawdzic adresu ip tego cwaniaka? Normalnie zygac sie chce czytajac jego wypociny. Co za (usunięte przez administratora). Nie pauje Ci to (usunięte przez administratora)

Kicia

Ludzie od 2 lat nie ma podwyżek dla produkcji i nic się na to nie zapowiada. Obiecuja tylko by Ludzie się nie odzywali.

@Kicia

Jak pracownicy się nie zjednacza to jedna osoba nic nie zdziała. Wszystko błyskawicznie idzie w górę, a pensje stoją w miejscu.

@555

okej a co masz konkretnie na myśli pisząc o tym całym zjednoczeniu się? jakiś strajk np.? dopytuję, bo nic innego mi nie przychodzi do głowy. był tu kiedykolwiek jakiś?

Marzena

nie są na tyle odważni? tego to nie wiem ale pracy wciąż się podejmują, tak? z jakich przyczyn? wewnętrzna determinacja czy coś w warunkach jest na co jednak warto zwrócić uwagę?

A to jak na kobietę to sporo, ale z tego co wiem to mężczyźni zarabiają tam mniej. Więc nie wiem jakim sposobem kobiety tyle zarabiają?

Stara
@555

To raczej panowie którzy zajmują się paletami mogą mieć mniej..

Kicia
@555

555 kobiety mają mniejsza stawkę niż faceci. Gdzie my kobiety (usunięte przez administratora)na maszynach na facetów premie, jeżeli jesteś taki mądry stan na któreś maszynie i zobaczysz jak się (usunięte przez administratora) a nie głupoty wypisujesz.

Ktoś musi Ci tĄ maszynę ustawić, chyba ze jesteś tak zdolna ze sama sobie ustawisz

????????
@555

Nie licz na cud!!!! Przestań narzekać bo jezeli gadamy o zarobkach to znajdź mi drugą podobną firme gdzie na produkcji zarobisz takie pieniądze jak w KGL-u obecnie nie jestem pracownikiem tej firmy ale kiedyś bylem. Ale dobrze się orientuje jakie zarobki mają osoby zatrudnione w podobnych firmach w Mińsku i okolicach i wasze zarobki w kgl przewyższają zarobki tych osób około 1000zł więc skończ narzekać albo zmień pracę to zobaczysz jak gdzie indziej jest pięknie i kolorowo......

????????

Może i chciałem a może i nie. A to że odszedlem spowodowane było pewnymi okolicznościami i sytuacją tamtego okresu która wymusiła na mnie taką decyzje. Może i tego żałuję a może i nie bo obecnie pracuje jako operator w Luccini (jezeli ogarniasz co to za firma) mam 5minut drogi do pracy i duzo większe pieniądze. (

@????????

Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Praca zapewne też nie rewelka, ale takie mamy czasy a nie inne. W każdej firmie jest to samo. A jeśli chodzi o zespół to dużo zależy od przełożonych i pracowników którzy ta atmosferę tworzą. Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych.

Szczera prawda. Przełożeni nie mają szacunku do pracowników w firmie KGL,a w szczególności jedna osoba,która jest pracownikiem biura. Zero wyrozumiałość

Jahooo!!

(usunięte przez administratora) Nie do tego służą strony takie jak GoWork tu wpisujesz opinie dotyczące firmy a nie krytykujesz prywatne osoby....

@Jahooo!!

Chyba firma opiera się na ludziach, którzy tam pracują. Jest to ważne gdzie idziemy do pracy z kim pracujemy i jaka jest atmosfera. Więc uważam że wpis jest jak najbardziej na miejscu.

Czosnów

W lok. Czosnów od pewnego czasu stosuje się przymusowe hartowanie pracowników. W szatniach bardzo zimno, damskich jak i męskich. Pracownik zmieniając ubiór zakłada wychłodzone przez długie godziny ciuchy i buty. Ciekawe czy ktoś, kto odpowiada za temp. w szatniach chciałby skorzystać z prysznica w takich warunkach? No a przede wszystkim nawet nie ma ciepłej wody. Kompromitacja i żenada. Przeciez wszyscy wiemy kto za to odpowiada.

@Czosnów

Tak z ciekawości i w ramach doprecyzowania to jest tam jakiś termometr, żeby temp sprawdzić? jeśli tak to jaka tak naprawdę panuje i czy ktoś to już zgłaszał? jaki ewentualny odbiór?

Czosnów
@Marzena

Termometry pozabierali Tłumaczenie zawsze to samo "Piec się zepsuł " "Skończył się olej "

Stiv

ludzie czemu już tutaj nie hetujemy cudownej firmy kgl? kiedyś mieliście więcej odwagi. JUż tak was zaślepił pieniędzmi, premiami domkami letniskowymi i innymi wymysłami z premią roczna za obecność, że wszystko wam się podoba? to że firma płaci na czas, czy nawet ze na produkcji w dwunastkach zarobisz parę tysiączków to jeszcze nie znaczy że nie można więcej żądać

....j
@Stiv

Jak to czemu prosta odpowiedz. właściciele KGL jakaś kasę rzucili administratorom GoWork i negatywne wpisy nie są wrzucane do opinii. A co do samej firmy to jest aż taka tragedia pracowalem kiedyś w Rzakcie i problem nie leży w samej firmie ale w samych pracownikach produkcji tam każdy ci kosę w plecy i jak coś zle zrobisz to ci nie pomogą bo każdy sam dla siebie przychodzą na te 12h i żeby tylko szybko minęło i do domu. Nie wiem jak na innych zmianach bywalo ale na tej ktorej robiłem to same żmije lepiej bylo nic nie gadać i siedzieć cicho bo zawsze któraś coś dodała i plotka szła "negatywna"...

Weronika

Ile zarobi pracownik produkcji u was? Bo widziałam, że jest oferta pracy. Niedługo zostawiam poprzedni zakład i chciałabym się czegoś dowiedzieć, zorientować się czy tu może być lepiej po prostu.

@Weronika

Złóż CV, jak cię zaproszą na rozmowę to powiedzą o zarobkach

Marzena

Chodzi o to, że każdy ma inaczej po prostu? A na co na start patrzą przy ustalaniu stawki w takim razie? Tylko doświadczenie by się liczyło?

@Marzena

Tak jak pisali wyżej, zapytaj dokładnie na zatrudnieniu. Wszystko ci powiedzą. A jak już pracujesz , zapytaj kierownika. To nie targowisko. Szanujmy siebie i firmę.

@Piotr

Ok, czyli kierownictwo jak najbardziej jest tu otwarte na rozmowy o podwyżkach skoro to zapytanie przytaczasz? i obecnie atmosfera na produkcji między ludźmi jaka by była?

JackSparrow

Jak wygląda praca operatorów CNC w tej firmie i na jakie mogą liczyć zarobki ?

Zastanawiam się

Jeśli mogłabym wiedzieć, to jakie zarobki oferują w KGL dla nowo przybyłych pracowników?

Pracownica

Do kiedy będzie czterobrygadowka? Nowy system zostaje czy wracamy do starego? Jak zawsze wszystkiego ssie dowiemy dzień przed

A
@Pracownica

Kogo w firmie można zapytać O to? Lokalizacja Rzakta

@A

Pracodawcę, dyrektora, kierownika, koordynatora, kierownika zmiany, brygadzisty:)

Simona

Na święta ani paczki z pasztetem z dzika, ani zapomogi i jeszcze do tego zabrana premia za grudzień bo niewyrobiona norma, rzekomo winni są ci, którzy byli na zwolnieniach lekarskich (chcecie nas skłócić, czy o co Wam chodzi?). Pytam w takim razie - dlaczego pozostali, którzy rzetelnie pracowali cali m-ąc na podkręconych nierzadko na maksa maszynach, zostali ukarani? To raczej mija się z celem bo w żaden sposób nie zachęca do chodzenia do pracy z byle katarem bo czy pracujesz, czy ściemniasz na L4 to i tak ci nie wypłacą pełnej premii... Czuję się okradziona z pieniędzy, które ciężko wypracowałam!

uop
@Simona

akurat zapomoga to była i kazdy dostał kto złozył oswiadczenie do funduszu pracodawcy

@Simona

Co za kłamstwa wypisujesz?

Simona

Co nazywasz kłamstwem? Zapomogi nie dostałam na własne życzenie, wiem, nie złożyłam wniosku, ale myślałam, że dla takich jak ja chociaż będzie paczka. No i się myliłam.

Simona

Co nazywasz kłamstwem? Chętnie sprostuję o ile tego nie usuną.

@Simona

Jak widać myślenie, nie jest dla wszystkich. Takie tematy można śmiało załatwić w miejscu pracy. Wpisy tego typu nie są potrzebne. Pozdro 600

Pracownica
@Simona

A widziałaś ile maszyn stało? Norma zaklada wyrobienie jakiejś liczby wszystkich opakowań. Jak więcej maszyn stało niż pracowało to jak masz wyrobic normę? Dziecko z podstawówki by zrozumiało że więcej zrobiłaś w listopadzie czy styczniu niż grudniu.

@Pracownica

A to dobre! "jakiejś liczby", tylko czy my mamy gdzieś dostęp do takich danych? Czy jako szeregowy pracownik mogę gdzieś uzyskać konkretne dane? Może w HRM? Bo tak naprawdę to już nie pamiętam kiedy wyrobiliśmy plany, wiecznie jest za mało. A co do stwierdzenia: "... więcej zrobiłaś w listopadzie czy styczniu..." wydaje mi się, że Simonie chodziło bardziej o pojedynczego pracownika niż ogół. Myślę, że w jej odczuciu "zrobiła" więcej niż w inne miesiące, ale niestety biorąc pod uwagę grupę, która niebyła do końca dyspozycyjna - jak pisze, to niestety nie osiągnęli jako zespół tego bliżej nieokreślonego planu.

Dcos
@Simona

Skąd ty sie wstrząsnęłaś dziewczyno, jak czytam ten twoj wpis to stwierdzam ze mój "taboret jaki posiadam który stoi sobie w kuchni w moim mieszkanku jest mądrzejszy od ciebie - chociaz ciezko sie z nim dogadać... Je he he.. P.s Teraz Tak na poważnie skoro piszesz ze na własne życzenie zapomogi nie dostałaś to po kiego grzyba o tym wspominasz, a co do samej paczki to co ty z Ukrainy albo innej narodowosci i jezyka polskiego nie znasz a może problem z nawiazywaniem konktaktow z ludźmi??? Wystarczyło zapytać kogoś na zmianie w tym temacie albo iść do samego kierownika czy do biura to napewno by cie uswiadomiono co i jak z zapomoga czy w/w paczka na święta!!!!?!?!? a czemu tego nie zrobiłaś - szczerze bardzo ciezko mi to pojąć i zrozumiec.

@Simona

Regulamin był w kwestii świątecznych zapomóg, trzeba było się z nim zaznajomić, było kilka powodów dla których nie dostawało się zapomogi.

ColdHeart

Ktoś jest w stanie wyjaśnić z czego wynika permanentna rekrutacja ( chyba od roku) na kierownika administracji? Noe sprawdzają się ludzie przez czas próbny czy pracodawca nie przechodzi tego testu i sami rezygnują?

Ewka
@ColdHeart

Masz złe informacje i siejesz ferment.

@Ewka

czyli stanowisko jest obecnie zajęte? a od jak sporego czasu i czemu ktoś właśnie ten jakiś ferment wspomniany miałby tu siać? to jak praca w skrócie na nim wygląda?

Elka
@Marzena

No jak ktoś przychodzi do pracy i myśli, że sobie przesiedzi 8h to niestety nie tedy droga.. W rzakcie chłopaki z administracji uwijają się jak mało kto i nie dziwne ze ktos chce ich odciążyć

@Elka

i oni niczego więcej z takiej pracy nie mają? bo to brzmi tak jakby faktycznie bardzo dużo robili. Co z premiami? widziałam, że za obecność są a inne?

Przeciez znow pokazało sie
@Ewka

Ogłoszenie, że szukaja. Cyrk

Operator

Praca z Panem (usunięte przez administratora) dla którego jest ważny tylko mieszalnik na Extruxji to dramat a Pan w.w. pptrafi tylko zabierać premię, wpisywać swoich pracowników na swoją czarną listę, zmieniać temperatury na wytłaczarkach w trakcie normalnej produkcji, nigdy nie przyzna racji bo jest najmądrzejszy i wszystko wie lepiej. Praca pod kontrolą Pana kierownika to ciągły stres i depresja, wiecznie coś mu nie pasuje.

Jvcfvbn
@Operator

O jakim kierowniku mowa

Sebastian S

Witam moze ktos podać warunki pracy magazyn + zarobki ?

Sebastian S

Witam czy ktoś może napisać coś o stanowisku magazynier ? Widzę ogłoszenie. Jakie zarobki, warunki pracy itp

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 19 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.