KGL S.A.

Opinie o KGL S.A.

Sebastian S

Witam czy ktoś może napisać coś o stanowisku magazynier ? Widzę ogłoszenie. Jakie zarobki, warunki pracy itp

Jti

Admistrator dyr. (usunięte przez administratora) widzę dalej usuwa wszysko co nie wygodne dla zarządu proponuję stworzyć nową platformę gdzie nic nie będzie usuwane

@Jti

Szkoda że więcej nie usuwa, bo niektóre wpisy to pokazują taką durnotę piszących, że aż wstyd, że w tej firmie tacy pracują.

To prawda, jak czasem czytam to zastanawiam się skąd ci ludzie się biorą. Ale jest też druga strona medalu Ktoś takich ludzi do pracy przyjmuje, przecież na rozmowie kwalifikacyjnej można się zorientować czy jest to człowiek na poziomie czy też nie. Pozdrawiam rekrutujacych

Mi

Na produkcji masz stać przy maszynie i pakować, a nie filozofować. Poziom??? Nikt z Was go nie prezentuje pracując w takich warunkach.

@Mi

Przyganiał kocioł garnkowi. To co tu robisz?

Zapomoga

Osoba która wymyśliła nazwę ,, Zapomoga,, powinna być zwolniona, to jest traktowanie ludzi poniżej ich godności. Podawanie progu dochodowego wspólnego mojego i mojej żony jest dla mnie skandaliczne, zakład pracy nie powinien wiedzieć ile zarabia moja żona. Tylko ja wypracowuje da was pieniądze a nie moja żona!!!!!

marcatowski
@Zapomoga

i masz rację. to jest granda nie jestem żadnym biedakiem żeby dostać zapomogę mam swoja godność i spore zarobki w KGL a tu zapomoga jak dla kloszarda.

@Zapomoga

Poniżej godności jest Twój wpis, doucz się przepisów.

Goooooo
@Zapomoga

Popieram, świąteczne talony czy prezent jest dla mnie od firmy KGL jako upominek na święta, ale w rym roku to…….Wgląd do Pitu współmałżonka jest poniżej pasa!!!!!!

Nogdy
@Goooooo

Ode mnie się nigdy nie dowiedzą o zarobkach żony bo ja się w ten program nie zapisuje. To jest rozrzutnośc kiedy jest kryzys na świecie to oni pieniądze na święta, na wyjazdy integracji, na domki dla pracowników, na pozyczki, a jednej Pani u nas to jeszcze kupili do rechabilitacji i bez oddawania pieniędzy. Widać jak firma bogata to rozrzutnadla ludzi i po co??

@Nogdy

to ty świat będziesz ratował a dla rodziny nie weźmiesz co ci firma ekstra daje kasę na swieta?? Chyba że takie bogactwa masz

@Zapomoga

LUDZIE ZRÓBCIE MI PRZYJEMNOŚĆ I SIĘ ZWOLNIJCIE JAK WAM ŹLE I IDŹCIE TAM GDZIE UWAŻACIE ŻE JEST DOBRZE. PO CO SIĘ MĘCZYCIE.

Robotnik
@Zapomoga

Jak czytam to (usunięte przez administratora). to mi wstyd że pracuję tu z Wami.

@Joanna

Jak jesteś taka mądra to napisz których przepisów!!!

@Joanna

Jakich przepisów???? Podaj jakich??? Skoro się tak znasz to o jaki przepisach mówisz???

Ludzie HONORU Ha.ha.ha.
@@Zapomoga

E Zapomoga widze ze dalej zatrudniają takich jak ty czyli "MIEJSCOWE TEMPE DZIDY I ROZKLEKOTANE ZETORY'. A bije do ciebie bo kobieta do ktorej tak ostro cisniesz dobrze pisze ze pracodawca moze miec wglad w pit 11 współmałżonka ale tylko wglad, a po twoich wpisach odrazu widać ze pojetnym czlowiekiem chyba nie jesteś. Bo podpisujesz umowe o pracę i nawet nie wiesz co podpisujesz moze ANALFABETA.HE.HE. masz ja ci podam ten art. Art.22 par.3 pkt.3 K.P. (a skrót k.p. chyba wiesz co znaczy tak pytam bo mozesz rozkminic ze Komenda Powiatowa albo tak swojsko dla pov - 'krowi placek'....

Czosnów

U nas na halach bardzo zimno. Na jednej nawet 10 °C jeśli na dworzu 0°C. Chodzą mądre głowy i żadna wtedy nie marźnie bo po co, a ludzie pracują w tych warunkach po 12 h. To już podłega pod paragraf

@Czosnów

To prawda Jest bardzo zimno

@Czosnów

Prawda

J12

Zĝoście do pip

Abc

"Dofinansowanie posiłków" czyli przekąsek z automatów zart tak samo dobry jak wolne soboty czy praca dla chętnych bo kółeczko, ale i tak ktoś musi zaakceptować twoja chęć wolnego w dzień dla chętnych

@Abc

zgoda! karty sponsorowane przez pracodawce do automatów co możemy sobie kupić kawę i napoje oraz kanapki i batony to żart, nie potrzebuję i mogę sobie przynieśc z domu. Powinniśmy oddać solidarnie - kto w Rz oddaje niech polubi mój wpis!!!!!

.!.!.!.
@ds

Wez wy w tej Rz. juz zawsze tacy zje... zostaniecie. Jak czytam twoj wpis to sam sie boje wlasnych mysli co o tobie myślę, dostajesz cos za darmo i tym gardzic prawdziwy chlopek z tamtejszej wsi " zacofaniec w ewolucji" czlowieku pomysl co czuje osoba ktora wan taki dodatek zorganizowala i ta ktora za to placi, i nie ma tlumaczenia ze prezes bogady i tego nie odczuje nie o to chodzi to jest jakis gest dobroci w waszą strone. I nie istotne co za gest wazne ze w swoim znaczeniu jest pozytywny. Wy tam nigdy nie bedziecie mieli lepiej przez takich jak ty cala wiekszosc z produkcji krzyczy i tylko narzeka i chce kasy.kasy i kasy wiecej albo negatywne wpisy daje na tym forum. Pracowalem u was kiedys i wiekszosc czytajacych mnie odrazu skojarzy. a pisze zeby uswiadomic was przewinołem sie przez 4rozne duze firmy i w zadnej nie ma takich dodatkow i zaeobkow jakie wy tam dostajecie. Folpak,Harper, czy Click-Pack np. 3800 brutto na okresie probnym + jakas drobna premoa na zachete zeby zostac, albo jedno stanowisko te same pieniadze tylko musisz robicz na dwoch roznych albo i trzech stanowiskach zdarzało sie i (operator -pomoc przy produkcji - pakowacz itp).. Nie potraficie sie cieszyc nawet z tak drobnych rzeczy. dziwne jest wasze zachowanie bo nasze matki inaczej nas wychowywaly ale was to n.n x.x.x. malo spotykane w wiekszych grupach spoleczensta...

Sany
@ds

już nie dlugo nie bedziesz musial nic zdawac bo ci pracodawca sam wylaczy te kartę nie mowiac juz o obcinaniu kolejnych atrakcji jak tani autobus wysdoka premia czy dodatekl za obecnosc. Ludzie jest taki kryzysy i ceny gazu ze wiele firm bedzie padac - wtedy bedziesz sobie mogl w domu jesc cvo chcesz

@Abc

a ty oddajesz karte??

xwer
@Sany

w tym roku jak jest kryzys na świeta to i pewnie nawet obsmiewanych przez pracownikow paczek nie bedzie

Paulina
@.!.!.!.

Ta drobna premia to w jakich granicach się mieści, jeśli możesz powiedzieć? I za co dokładnie można ją otrzymać? Jakie są wytyczne?

Bobas
@.!.!.!.

Weś pod uwagę że nie wszyscy dostali dzielenie ludzi

@ds

To po co deklarowałeś chęć posiadania takiej karty? Nie martw się, na Czosnowie juz od stycznia nie bedą obowiązywać. Musimy je zdać. Jeśli taki problem masz z kartą to pewnie na Rz też zaraz oddacie.

W Rzakcie też musimy zdać dlaczego? Jest termin oddania kart a nie ma dlaczego, kogo się można zapytać dlaczego nam je zabierają? Automaty zostaną czy też znikają, dużo wiecie to się odezwijcie

Zapytaj pracodawcy nie goworka.

Jan

Tak to jest jak się (usunięte przez administratora) kombinuje i ....,,, marudzicie że nic wam nie pasuje to nie będzie.

Kik
@Jan

Bardzo dobra odpowiedź. Pracodawca się stara i daje karty pracownikom do automatów,ale jak dużo osób marudzi,gada głupoty, że po co te karty..niech sobie w d...ę wsadzą je to bardzo mądra decyzja że strony pracodawcy.Jeśli nie pasuje to trzeba zabrać, może wtedy pracownicy pomyślą zanim zaczną coś głupiego mówić.

JJ

Ktoś wie jak będzie z grafikiem po nowym roku?

@JJ

zapytaj kierownika, a nie gowork. chyba że to twój pracodaca.

Śmiech na hali

Jak mają być takie konkursy to może lepiej ich wcale nie robić i dać Panu kierownikowi te pieniądze.... tyle pięknych prac przegrało a zwycięzka praca nie ma nawet logo firmy i tak pozostała 50 dzieci od małego uczy się co to układy w KGL

saas
@Śmiech na hali

a ten kierownik to jest ktos bardzo wazny że ma aż takie wpływy w firmie i ustawia konkursy i zarządza układami? taki niepisany boss?

@Śmiech na hali

Ludzie ile w Was jest jadu. Jak nie macie pojęcia to się nie wypowiadajcie. Robicie krzywdę temu człowiekowi i nam wszystkim. Szargacie jego rodzinę i pracowników i ich dzieci co brali udział w konkursie. Jeśli nie zgadzasz się z czymś idź do tej osoby, MIEJ ODWAGĘ i powiedz jeje w OCZY. ZRÓB TO A NIE TU PISZESZ. JESTEŚ TCHÓRZEM.

Saaak
@saas

Ludzie nie macie odwagi jak wam nie pasuje to co robią iść i to powiedzieć. Ja nie mam z tym problemów i żali nie wylewam. Jak mi nie pasuje to mówię. Zwolnij się i nie pluj na tych co cię karmią, wtedy to co Tobie mają dać będzie więcej dla mnie.

Bnjj
@Śmiech na hali

Wez się człowieku uspokój praca która wygrała 1 miejsce jest bardzo ładna. Jury nie miało pojęcia czyje były pracę wygrane dopiero później mogli spojrzeć na nazwiska autorów

@Piotr

Jadu? Co Ty piszesz człowieku? To (usunięte przez administratora) dzieci wszystkich pracowników, które brały udział w konkursie. Jak w jury może być osoba, której dziecko wygrywa konkurs? Były ładniejsze prace. Ja bym się wstydziła na jego miejscu i odmówiła przyjęcia magrody. Gratulacje dla HR za wybór osób do oceniania!

Hohlik

Człowieku, po pierwsze jury to nie HR. Konkurs to nie HR. Wszystko zgodnie z regulaminem. Nikt do końca nie wiedział czyja jest praca. po wyborze dopiero okazało się ze to praca jednej osoby z jury. Jak masz pytania podejdź do biura zarządu i poproś o regulamin i wyjaśnienia. Bardzo pierwotne i oplute jadem przez ciebie wykonanie. Wstydź się.

Pacman

Czy ktoś wie co z zapomoga na święta? Będzie? Cisza dziwna panuje...

@Pacman

przcież byla informacja zeby zlozyć oswiadczenie bo bedzie zapomoga wiec chyba bedzie

kolega
@Pacman

Pasztet ze strusia i pestki avocado w tym roku.

Sany
@kolega

A w zeszłym roku nie bylo pasztetów tylko pieniadze latwo przelac pieniadze ale moze ktos cieszył by się z paczki, nawet z pasztetem

@Pacman

"Zapomoga" Brzydko to brzmi Już ładniej brzmi upominek świąteczny. Czy to ktoś na stanowisku wymyślił taką brzydką nazwę? Jeśli tak, to strzelił sobie w kolano bo pracujemy przecież w KGL , naprawdę potrzebujemy "zapomogi"?

@6

Oddaj jak się niepodoba, albo przelej dla potrzebujących zwierząt albo ludzi. Ktoś wie kiedy będą te pieniądze? Razem z wypłatą za grudzień czy wcześniej?

@7

Zapomogi pewnie będą tak jak w tamtym roku bo z wypłatą nie wplynely

fajer
@6

tak, to jest szczególnie ważne jak to się nazywa. Pieniądz to pieniądz, jak się brzydzisz zapomogi to możesz mi oddać, ja akurat potrzebuję

@6

Widać że na szczekaniu buzią się znasz, ale na przepisach już nie. A szkoda.

szóstka
@666

z niepewnych źródeł wiem że mają być w tym tygodniu :-)

Margot
@Pacman

Czy to będą paczki? Czy pieniądze i czy jakieś widełki jak w zeszłym roku? Czy ktoś wie, kto zajmuje się tą sprawą? Bardzo niekompetentny dział lub osoba skoro pracownicy firmy KGL nie mają żadnych info w tym temacie

Packman
@6

Zapomoga- to nazewnictwo kgl, nie moje.

Ewka
@6

Każdy tu pluje na firmę, idźcie i w Twarz to powiedźcie a nie ukrywacie się.

Pracownica

Czy w Rzakcie można jakoś ulepszyć parking? Te dziury na końcu pierwszej alejki głównie po deszczu są straszne. Fajowy pomysł na konkurs z bombka z logo kgl ale gdzie praca przedszkolaczka a gdzie licealisty. A bony na święta będą? Ktoś wie?

GK
@Pracownica

Czytałaś regulamin? Konkurs jest bodajże do 13 lub 14 roku życia więc do licealisty daleko.

Wielki Brat Patrzy

KGL np. Czosnów to jedna Wielka Rodzina. "komu auto komu chatę komu awansować tatę..... ale w koło jest wesoło ... " PERFEKT z lat 90 bodajże

Czosnów teraz
@Wielki Brat Patrzy

Ale o co chodzi z tym, że Czosnów to jedna wielka rodzina? Pracuje w Czosnowie i nie mam tu, żadnych wujków, ciotek czy ojców. Skąd ten pomysł?

Dosc tego
@Wielki Brat Patrzy

Witam. Nie wiem jak w Czosnowie ale w Rzakcie ta regula funkcjonuje. Pracuje tu ponad 4 lata i od kad pamietam to alkohol nie byl akceptowany. Co sie okazuje: na folii brygadzista od 3 miesiecy jestna zwolnieniu bo sie rozpil do tego stopnia ze wyladowal na odwyku. Z tego co ludzie mowia to pil w pracy dobre pol roku i kurcze nikt tego nie zauwazyl. Kierownicy udawali ze tego nie widza, koledzy ze zmiany go kryli. dlaczego? Bo jest po rodzinie z Pania Kierownik Produkcji. mozna? Sama bylam swiadkiem jak osoby po max 3 wpadkach akloholowych byli zwalniani dyscyplinarnie - niestety nie mieli wystarczajaco mocnych plecow. Ja sie pytam czy taka polityka wobec tego pana jest w porzadku wobec innych pracownikow???

@Dosc tego

I zawsze tak folie spierdziela na produkcji trzeba to przebierac a potem zabieraja nam premie za odpad!!! Ciekawe czy przy zonie w pracy tez pil??

Hahahaha

Oj widać że strasznie was to boli pili czy nie pili nic wam do tego a że znajomości im w tym pozwalaly to tez nic wam do tego. Sobą sie zajmijcie. A i odniosę sie do wpisu kogos tam ze w tej firnie alkohol i praca w stanie po alkoholu nie jest akceptowana..........tak nie jest ale chyba na papierze i zeby postraszyc. Tam co drugi/druga to lepszy badz lepsza. Albo nawaleni alko. albo na jakis innych dopalach latają. Pamietam jak na tej zmianie co zostala rozbita na pozostale trzy gdy kierownik zamiast z alkomatem biegac i kontrolowac to wolal przymknąć oko niz sprawdzic operatora bo wtedy musial by go do domu oddelegowac i wtedy wydajnosci gorsze... Normalme to bylo standard....i kobitki i chłopaki normalka...

Banał

I dobrze mówiłem ze to tylko "strachy na lachy" pracownikow produkcji po przejsciu z 4brygad na 3 ze zaczną składać wypowiedzenia. To było pewne na 100% że nic z tego straszenia nie wyjdzie. Bo przykladowo w samej Rzakcie to ile osób raptem wypowiedzenia złożyło????

Marzena
@Banał

w sumie to ile bo nie wiem a ciekawa bym była. i do dziś serio 0 wypowiedzeń? to jak obecnie się pracuje po tej zmianie, ludzie przywykli?

Banał
@Marzena

To że sie jeszcze pytasz czy przywykli to tak dla zgrywu. Do przewidzenia bylo jak zawsze w wielu poprzednich niewygodnych sytuacji dla prac. produkcji, wiele krzyku i rabanu a nic z tego nie wynikło...

Marzena
@Banał

i sugerujesz, ze z sytuacją teraz jest tu jeszcze gorzej? a wyrównali już liczbę zatrudnionych po tych odejściach? ile osób mniej więcej musi pracować tu na jednej zmianie?

Szary pracownik

Nim przyszli wszyscy dyrektorzy było lepiej, Marcato to było coś i nie trzeba było zwalniać dobrych pracowników żeby było na pensje osób dla których utworzono nie wiadomo jakie stanowiska Kiedyś zwracało się uwagę na jakość? A teraz bubel goni bubel lepiej pakowac dziury ale nigdy odpad, to produkcja na was pracuje no bo bez nich to nie wiem co bysscie sprzedawali! Niestety brakuje operatorów, a firma nic nie robi żeby zatrzymać super ludzi którzy coś potrafia np pana Karollaa ze zmiany B, a inni operatorzy może j coś potrafią zrobić ale albo im się nie chce albo nie można się z nimi dogadać Czasy Marcato a nie K.G.L. to były najlepsze czasy naszej firmy a teraz mam wrażenie że nawet się uśmiechnąć nie można bo tak w pracy nie wypada

Szary
@Szary pracownik

Święta prawda. Nie doceniają ludzi niższego szczebla, poniżej k. zmiany.

E.K
@Szary pracownik

Karola z pampersów?

Gratis
@E.K

Pewnie o Karola z mgr, na nocach ledwo chodzi ale za kierownicą to zupełnie inny człowiek

Rumun

Jakie zarobki na wózku?

Pracownik produkcji

Cz ktoś może mi wyjaśnić ta kwestię? -Czemu na wyjazdy firmowe jeżdżą te same osoby, te które już były kilka razy (oczywiście pracownicy produkcji), a było tyle osób zapisanych i zakwalifikowanych na wyjazd, które nie były ani razu, ale oczywiście kierownictwo nie zgodziło się na urlop, mimo, że te osoby, które pojechały też miały wymuszony dzień wolny.

Byly pracownik

Praca sama w sobie choc nie nalezy do lekkich to fajna i ciekawa. W tamtym roku jeszcze mozna bylo zarobic naprawde dobre pieniadze ale... Narobilo sie Dyrektorow od destabilizacji procesow produkcji,jeden madrzejszy od drugiego. I kazdy ma jeden cel, jak najwiecej uwalic pracownika i zabrac dla siebie... Poucinali praktycznie wszystko,poziom dziadostwa jaki sie w obecnie w kgl szerzy siegnal takiego dna ze w konkurencyjnej firmie na dzien dobry dostajesz lepsza stawke i warunki zatrudnienia niz jako starszy operator w kgl.

kermit
@Byly pracownik

niestety pracownik początkujący w pierwszym miesiącu zarobi na pasku coś koło 5500 bruto. To jest kpina.

@kermit

Kpina???? To ile powinien dostać na start.. ?! Nie przesadzajmy, ludzie potrafią mniej zarabiać..

Zonia

mniej? Ciekawe gdzie?? Mniej niż w kgl w RZ nie dostaniesz. mysla ze za 5 czy 6 tysiecy bedziemy tu wiecznie pracowac. W innych firmach sa naprawde wielkie benefity a tu co daja?? jakies smieszne domki na mazurach, wyjazdy pracownikow przelew moze na swieta, i pieniadze na automaty z jedzeniem... a przepraszam dali marne 2 tysie dodatkowo za obecnosc na wakacje i nagrody losowane 5 tysiecy..wielkie mi państwo

Kkk
@Zonia

W innych firmach jest luksus? To czemu do nich nie idziesz, tylko za marne pieniądze pracujesz?

xxy
@Zonia

ludzie wy pracujecie w jakimś eldorado??? jakie pięć tysiecy jakie przlewy na świeta jakiie automaty z jedzeniem? dla was to mało? wy jesteście nienormalni co tak piszecie!! jaki jest kontakt do tej firmy czy numer, czy jest tam obecnie rekrutacja?

zonia
@Kkk

Bo byłam głupia na te opowiesci ze u nas takie przerwy daja ze można na papieroska chodzić iże nasza pani kierownik zakładu to taka co kazdego wysłucha i porozmawia. Może tak ale nie potrzebuję jej uprzejmości. Wole kierownika oprycha i dwa razy tyle zarobić. a papieroska sobie w domu wypalę!

@xxy

dziękujemy za wpis i pytanie! Zapraszamy do rekrutacji, można aplikować bezpośrednio przez Gowork https://www.gowork.pl/panel/204837/oferty, przez naszą stronę www.kgl.pl zakładka kariera, albo po prostu zadzwonić do sekretariatu, który przyjmie zgłoszenie pod numerem 22 321 30 00 - nasz Dział Rekrutacji oddzwoni w krótkim czasie. Obecnie nie posiadamy wakatów dla Pań, ale warto zaaplikować, ponieważ jeżeli cokolwiek się zwolni, w krótkim czasie będzie można rozpocząć zatrudnienie. PS: Kwoty wynagrodzenia dla początkujących, które nasi Pracownicy podają na forum są prawdziwe, ponieważ praca na produkcji wiąże się z 12 - godzinnym systemem zmianowym (dzień/ noc) oraz nadgodzinami wynikającymi z grafiku - tak więc wynagrodzenie podstawowe rozszerzone jest o dodatek za pracę w nocy, nadgodziny grafikowe oraz system premiowy i dodatek frekwencyjny. Również dofinansowujemy zakup posiłków w automatach z jedzeniem i wiele innych benefitów w tym świąteczne :-)

Kkk
@xxy

W (usunięte przez administratora) się poprzewracało chyba...

Z
@xxy

Zapraszamy do pracy. Jeśli jesteś kobietą to zobaczysz jaka to praca i czy to co mamy to kokosy.

@kermit

Człowieku jaka kpina wam w tej Rzakcie to naprawde sie w d.... poprzewracało. Podaj mi choć jedną nazwę firmy w której na start dostanę 5500 tyś brutto na produkcji a ci 500pln z pierwszej wypłaty oddam. Ludzie są firmy gdzie 3800 brutto dają i ludzie tam ciezko tyrają. I to w Mińsku Maz. Pracowalem w kgl jeszcze ponad rok i takiej kasy nie miałem a jak zaczynalem to 3000 na reke mialem i zadowolony bylem. jeszcze firma Marcato sie nazywała. A wy teraz narzekacie, szczerze wstyd...

@....j

Bo starzy pracownicy nie maja raczej pretensji, za to wszystko co nowy nabytek, to roszczeniowe, nic się nie podoba, dlatego takie głupoty tutaj wypisują..... Starzy odchodzą przez nowych kierowników i dyrektorów, bo mają ich dosyć .. Modne zdanie jednego z Panów "" niech się zwalniają, przyjdą inni"" Tylko Ci inni, jeszcze nie naucza się pracy , a już wypisują głupoty na gowork.. Poprzewracało się w główkach...

@Zonia

5 czy 6 tysięcy?? Zarabiają, ale panowie operatorzy, a nie panie, które ciężko pracują przy maszynach.

xxx
@Xxx

No ale to dyskryminacja kobiet, skoro Panowie na tych samych stanowiskach zarabiają więcej niż Panie, dlaczego nie zgłosicie dyskryminacji przełożonym? Z czymś takim należy walczyć!

Basia
@....j

Pracuje w magazynie lidla i ludzie po 3 latach mają 5100 brutto. Co roku są podwyżki ale jak się zatrudnilam na start było 3700 brutto teraz mam 4800 brutto. Bardzo chętnie zacznę wspolprace za 5500 brutto. Pracowalam też w harperze za grosze i aż nie chce mi się wierzyc, że na początek gdzieś tyle dostane.

@xxx

Bo w tej firmie uważani są panowie, a panie cicho siedzą, pogadają między sobą i na tym się kończy. Była podwyżka w firmie i dostali tylko panowie, a co lepsze, że dostali ci co nie wiele umią ustawić maszyny. Panie oczywiście nie zasługują na podwyżkę, nie na podwyżek dla pań , które naprawdę ciężko pracują przy maszynach w tym upale.

@Xxx

Czemu kłamiesz, pracuję tu i już nie wytrzymałam i piszę. Jestem kobietą pracuję od 6 miesięcy i moje wynagrodzenie jest 5-6 tyś brutto z premią i dodatkami. Koleżanka pracuje 3 lata i ostatnio jak był podwyżki też dostała. Nie tylko panowie ale i panie dostają, tylko ci co pracują a nie się obijają. Ludzie idźcie gdzie indziej, ja z stamtąd tu przyszyłam, jak to czytam, bo ktoś mi pokazał to sama był wam powiedziała żebyście się zwolnili jak się nie podoba. (usunięte przez administratora)pogania. Są ludzie co im się chce pracować i obiboku, których należałoby zwolnić. Myślę że połową tu pracujących ludzi co chcą pracować by się produkowało to co trzeba, może wtedy jeszcze więcej by nam zapłacili i docenili tych co chcą pracować. Zweryfikujcie zespoły pracujące i dajcie nam podwyżki.

@Joanna

Tak dostały. Te panie które były na stanowisku pakowaczka i awansowały na starszą pakowaczke. Poprostu.

Ala
@Joanna

Czemu piszesz że ktoś (usunięte przez administratora) może za krótko pracujesz i nie widzisz tego co się dzieje albo nie chcesz tego zobaczyć. To trzeba było być na zebraniu że świtą to zobaczyła byś jak traktują pracownika ŻENADA. Popracuj 10 lat to zobaczysz na co firmę stać. I to nie jest najlepsza firma w okolicy wiedz o tym są lepsze jak ktoś chce to znajdzie. Poza tym jak czytam te kome... to mi się ulewa ale (usunięte przez administratora)..

@Ala

To czemu skoro jesteś byłą pracownicą, tu wchodzisz i mącisz. Mam dobrą opinie o tej firmie i pracuje mi się tu dobrze. Nawet i koleżanka niedługo tu będzie pracowała i jej kolega. Ja pochodzę z tej innej firmy w okolicy i uwierz mi nie było tak dobrze jak myślisz. Inaczej bym nie zmieniła pracy. A tu mam kasę na czas i godziwe wynagrodzenie w dobie inflacji.

@xxy

To nie żadne Eldorado. Pani napisała sarkastycznie pozytywną opinię bo chciała się przypodobać "górze". Starsza pakowaczka zarobi tutaj około 4300 netto - zaznaczam starsza pakowaczka. 5000, 6000 to mogą mieć pracownicy którzy nie ukończyli 26 roku życia (zwolnieni z podatku). Masz 50 zł na automaty (które jest odliczane od podatku) nawet jak nie wykorzystasz no bo przecież musi ktoś stanąć za ciebie na maszynie żebyś mogła pójść na batona czy na kawę, to i tak nie przechodzi tylko masz nowe 50 itd. co do Mazur to i owszem jeżdżą ale wciąż te same osoby i to głównie z biura. Pracując na produkcji nie masz szans w sezonie wakacyjnym skorzystać z firmowego domku, pod koniec września owszem ( życzę miłej kąpieli). Święta no cóż o paczkach z pasztetem to już epopeję można napisać, w tamtym roku było 450 zł talonu majątek kurde bo to aż 80 kg cukru. Wracając do pensji, jeżeli uważasz że 4000 zł to super wynagrodzenie za pracę w systemie 12/24, no to chylę czoła. Przyjdź i popracuj a później napisz ile dostałaś i ile kaw wypiłaś i batonów zjadłaś w miesiącu za te 50 zł. Powodzenia

....
@Joanna

Zrób zdjęcie firmy i się módl do niej bo jest tak dobra wspaniała. Poza tym każdy może się wypowiedzieć. A dla mnie to możesz ściągnąć do pracy pół swojej rodziny jeżeli lubią być niewolnikami to życzę powodzenia

@...

Mam 30 lat. Więc kasę z podatkiem i 3500-4000 netto mi wystarcza. Za miedzą tyle nie miałam. Kawy też się chętnie napije i zjem batona. Nikomu nigdzie nie wchodzę. Jak byłoby mi źle to nie pracowałabym. Zapraszam do mojej poprzedniej pracy, system ten sam tylko kasa dużo mniejsza.

Joanna

Jakie wyrównania, nigdzie w żadnej firmie ich nie ma, chyba w zus:) dostały podwyżki i już tylko nie wiedzą wszyscy bo nie każdy chodzi i mieli ozorem.

@....

Dziękuję za radę. Tak zrobie:)

@Joanna

Urzekła mnie twoja historia kurde. Po tym co piszesz widzę że jesteś nowa, czyli jak to mówimy nie ochukana z pracą, mam nadzieję że jak wypłyniesz na szerokie wody (a życzę Ci z całego serca TF6 i tacki z wkładką)to będziesz miała zakwasy i w pocie czoła tłumaczyła sobie że 3500, 4000 ci starcza. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu. Pytanie prywatne....miałaś w szkole koleżanki?... wątpię

Haha
@Joanna

Skończ gadać głupoty kobieto nie wiesz nie pisz i tyle w temacie

@...

Z tym się zgadzam zapomniałaś dodać dziur i zaprasek i tak zwane przebieranie w między czasie bo maszyny nie wyłączą. A jak to potem jest zabiorą ci premię no bo cóż twoja wina. Za te zakwasy i pocenie to się opłaca.

Xy

Sama prawda????????

@Haha

Wiem to piszę.

@...

Tu mogę mieć znajomych prywatnie nam koleżanki przyjaciół

asd
@Ala

oczywiście, firm jest wiele i kgl nie jest królem rynku można pójśc gdzie się chce w ofertach mozna przebierać i zarabiać ile się potrzbuje

alek
@....

nikt nie chce byc (usunięte przez administratora) i jak ktos tu na forum napisal mozna z latrwościa zmienic firmę, np na taka co ma elastyczne grafiki i lużne podejście do zadań

@alek

Tu nie chodzi o to że można sobie pójść można nie pójść, tu chodzi o Panie którym do emerytury brakuje po trzy, cztery lata i o Panie takie jak Joanna, które nie rozumieją jak ta praca wpływa na starsze kobiety, które już że się tak wyrażę chociaż by chciały to nie mogą sobie pozwolić na luksus zmiany pracy, bo ich nikt nie przyjmie. Pani Joanna jak chce tak pracować to proszę bardzo w starym systemie były setki mogła by nie wychodzić z firmy, a nie, są tacy ludzie jak Joanna, którym nie zależy na poprawie jakości warunków pracy, tylko jak ta .... bierze, co rzucą.

@...

Co ty opowiadasz za glupoty ze dla osób 50+ nie ma pracy wejsc w net. i w google wpisz praca 50plus to sam zobaczysz. Co do warunków pracy to glupi i naiwny jestes jak bys dopiero co zaczął tu pracować skoro myslisz że raz dwa cos sie zmieni. od tylu lat prawie nic sie nie polepszyly warunki na produkcji narobili stanowisk dyrektorów koordynatorów itp. Im sie napewno polepszylo. Wystarczylo by ten nasz koordynator pochodzil popatrzyl i porozmawial z paroma osobami indywidualnie z kazdej zmiany zapytał co im przeszkadza i co jest zle i co zrobić ich zdaniem azeby poprawic i usprawnić pracę na produkcji... Potem przeanalizował wszystkie zdobyte informacje. Zrobil jakies zebranie i przedstawił swoje spostrzeżenia i wnioski do jakich doszedl, i jakie ma pomysly na wszystkie bolączki pracowników na produkcji...

@????

(usunięte przez administratora) i naiwny to ty jesteś jak marzy ci się że koordynator mógły wpaść na pomysł aby spytać o zdanie pracowników produkcji a mi chodziło o system pracy, co ulegało zmianie już nie raz w tej firmie.

@????

Tak, tylko jest drobny szczegół, dyrektorów i koordynatorów nie interesuje co nie pasuje pracownikom niższego szczebla, im jest dobrze, kasę dostają , po co mają się wysilać? Siedzą cicho bo trzęsą tyłkami o swoje ciepłe stanowiska.

????

No mozesz miec swoje zdanie w tym temacie ale ja sie z tym do konca nie zgodzę. Spójrz na wszystko co sie dzieje na samej produkcji czy jest jakakolwiek solidarnosc chociażby na jednej ze zmian - czy kierownik jak i brygadzista razem z operatorami sa dobrze zgrani i dogaduja sie idealnie? czy kazdy poszedl by za kazdym?, czy kazda z dziewczyna ma w 100% wsparcie każdą osobą z tej samej zmiany? NIE.NIE.NIE. wirusa trzeba niszczyc od środka, poniewaz panuje za duze kolesiostwo. Sa równi i równiejsi. Dodam jeszcze ze zmiana powinna wspierac inna zmiane a tu czasami jakos tak wyglada jakby jakas rywalizcja była. Oczywiscie usmieszki rozmowy operatorow jedej zmiany z operatorami drugiej zmiany sa i byly, ale to wszystko jest sztuczne.... Jak kazdy wziol by sie w garsc i pokazal ze mu zalezy na pracy i daje z siebie tyle % ile tylko moze pewne ze ktos wyzej mogly to zauważyć.

????

Dobra za duzo pisane. Ale niech ktos sie wypowie na forum czy kiedykolwiek wpadl na jakis pomysł mozliwy do realizacji ktory poprawil jakosc wykonywanej pracy , czy ktokolwiek zrobil cos co poprawilo by warunki co przynioslo by korzysci dla osob z produkcji. Cos co spowodowalo by ze ci wyzej widza w nas perwekcyjnie współpracujące 'trybiki" tej maszyny" ze zależy ze sa chęci. I ambicje, a nie kazdy w glowie ma tylko to zeby przyjsc odwalic swoje 12godz i do domu. W dzisiejszych czasach to tak nie dziala musimy dac konkrety od siebie zeby konkrety dostać. Na koniec dodam tylko tyle ze na tą chwile calosc wyglada tak ze kazdy krzyczy i narzeka i chce wiecej i wiecej a sam nic od siebie nie daje... NORMALNIE "Wegeta". Jezeli kazdy bedzie mial gdzies ... to nic sie nie zmieni. Nie zarzucajcie mi ze atoje po stronie naszych prezesow, dyrektorów i innych. Bo nie jestem ale jak firma ma sie rozwijac jak stoimy w miejscu.... .......JEST DOBRY POMYSL JEST NAGRODA zwykly cukierek CHODZBY ZWYKLE Podziękowanie SLOWO Z GORY - bo ta firma to my a rozwójj tej firmy to nasze pomysly i starania jjak usprawnic prace na produkcji zeby byla efektywniejsza , wydajna...co zmienic w miejscu pracy zeby byla dla nas lzejsza.

Ok
@????

Możesz pracować 24 na 24. I tak góra będzie miała to głęboko.

@Stara

Dokładnie tak... A powinny wszystkie panie dostać podwyżkę.

@????

Było zebranie z Prezesami, jedna z Pań zareagowała w sposób następujący : " Nie marudźcie, nie macie źle". Jak tutaj proponować jakieś pomysły jak trafi Ci się takie "coś" na zebraniu?

@Xxx

Paniom się podwyżki nie należą chyba z tego względu że jest ich więcej jak panów a może dlatego że mniej charuja jak panowie? Tak widocznie osoby odpowiedzialne za przyznawanie podwyżek uważają ale kto to wie jak nawet na pisma nie było odpowiedzi. Widocznie nie są aż tak doceniane jak panowie.

Dawid
@66666

Czyli wychodzi na to ze faceci są faworyzowani?? Widziałem że mają teraz kilka aktualnych ogłoszeń. Mnie interesuje praca na produkcji. Duża jest ta premia frekwencyjna i wynikowa? Bo takie obiecują.

@Dawid

Tak wynika z ostatnich podwyżek które zostały przyznane tylko panom a panie zostały pominięte. A co do premii to zależy od stanowiska. Premie są naliczane na podstawie normy i stawki godzinowej procent od zajmowanego stanowiska czyli np. 168h*22 zli*20%

Niki

W poczcie głównej Warszawa Ursynów płacą 2900 brutto

Mu
@kermit

To ile zarabiałeś wcześniej i dlaczego tam już cię nie ma?

....j

DO JOANNY... Dziewczyno olej te wpisy negatywne.. Pracowalem tam kiedyś i tez takimi tekstami starsze praxowniczki rzucaly. I zawsze wszystkie nowe pracowniczki produkcji byly obgadywane przez te stare proce. I zawsze im było zle cos nie tak. A jak sie nie dostosujesz do ich zasad to masz przechlapane... Pamietam jak bylo z dziewczynami z ukrainy... Zero szacunku tematy na palarni typu (a od tamtej smierdzi, a to ze z ukrainy to niech (usunięte przez administratora) co niektore panie uwazaly je za osoby nizszej kategorii). A same z krowim .... na podeszwach nie lepsze byly wioskowe. A co do samej pracy w pelni cie popieram. Znam osoby ktore pracuja w takim samym systemie zmianowym takich temperaturach i moga tylko pomarzyć o takich pieniadzach i profitach. 3800 brutto + jakies dodatki... Niech te panie zorientują sie konkretnie co sie aktualnie dzieje na rynku pracy i ile mozna zarobić... Juz nie jest tak kolorowo jak bylo jes?cze dwa/trzy lata temu. Sama sytuacja z wojna na ukrainie polska przygarnela ogromna rzeszę kobiet i dala im mozliwosc zatrudnienia co jest bardzo pozytywne. Wezcie pod uwage sytuacje ekonomiczna na calym swiecie i co sie dzieje z gospodarkami bogatych państw za nasza zachodnia granica.... Wymienic wystarczy dwie nowe fabryki "TESLA" w Niemczech ktore mają problemy z obsadą na produkcji bo zarobki za małe a jeszcze niedawno mozna bylo dobre pieniadze zarobic przy zbieraniu szparagow a teraz lipa. gospodarka calej unii leci na leb na szyję Powiem tylko tyle poprzewracalo sie kobitkom w glowach. 3800brytto w wielu firmach na mazowszu jedno z najbogatszych regionow polski..... Ogarnijcie sie!!!!

....j

Oj Bunia?Bunia! Jak ja jestes b.b.b. wyluzowany , przyjąłem bunia moze dwa albo i trzy i nie ma zadnej spinki. Ale widze ze u ciebie cos tam pręży skoro to co pisze az tak cie dręczy.

....j

Podaj mi chociaz jeden argument dlaczego??? Prawde napisalem bo żeście na dziewczyne wjechaly, zawsze tak bylo ze jak nowy pracownik na zmiane wjezdzal to odrazu jakąś latke mu przyklejano. A co do kwestii obecnej sytuacji i kasy tak nie powinienem moze sie udzielac, ale dobrze pamietam i nie zaprzeczysz ze ta która miala lepszy układ z kierownikiem miala to wystawianą ocenę zwiazaną z premią zawsze miala jedna z najwyzszych - (glupi przyklad - ta ktora zawsze spisywala liste godzin na koniec miesiaca - dokladnie nie pamietam ale jedna z najwyzszych dostawala od p. Kierownika czyli lepsza premia a jeszcze pani z tej samej kasty ta malutka krzykliwa to co tez ulubiemica i najwyzsze oceny dostawala i tu pewny jestem info z wiarygodnego źródła). Jak dobrze w (usunięte przez administratora) Komus tam wejdziesz i dobry z ciebie informator to zawsze bedziesz miala tam dobrze. Co do niektorych to na 100% duzo info do kierownika dosilo i to tego tez pewny jestem bo kierownik dzielil sie owymi informacjami jeszcze z kimś...

Bunia
@....j

Chyba piszesz o swoich byłych przyjaciółkach. Bo tylko one miały problem do nowych. Nie mieszaj faktów i napisz prawdę.

Ok
@....j

Ale ulubiennice kierownika nie chodziły na palarnie tylko piły kawe

@Bunia

Teraz to dopiero pojechalas po całości?!?...... Które? Jakie przyjaciółki?... Mozna konkrety bo coś takowych nie kojarze --- Innej prawdy nie było, poza tym jakie kozysci mial bym miec z tego pisząc nieprawdę.... I tu masz kolejny absurdalny przykład - z czyjej inicjatywy i presji wywieranej na bylym kierowniku (rozbitej zmiany), (usunięte przez administratora) zostal zwolniony... Poszly i wmówiły mu fałszywą i inna wersje tekstu jaki miał niby (usunięte przez administratora) do jednej z nich powiedzieć. Ale "p. niska i krzykliwa oraz pani ktora juz nie pracuje" mialy ogromny wpływ na w/w kierownika. Taki byl uległy wzgledem niektorych pań ze nie wazne bylo czy to co mowia jest prawda czy klamstwem zawsze ich wersja byla najwazniejsza. Sam sie o tym przekonalem jak mi powiedział cytuje słowa kierasa.... " nawet najwieksze jej kłamstwo jest dla mnie wiarygodne i wazniejsze, niz jakakolwiek twoja najwiarygodniejsza prawda!! ".

Hsjsj
@Ok

I znowu zaczynacie...już się wszystkim to znudziło. Nikt już nie chce tego czytać. Kawa,papieros wieczny problem. Masakra

@....j

Lecz się. Nikt go nie zwolnił. Jest dalej kierownikiem.

U...
@....j

Jakie to smutne nie idziesz do przodu tylko się cofasz w tył nawet mi ciebie nie szkoda. Jak mi przykro że wracasz wciąż do tej sytuacjii(sarkazm z mojej strony) ????????????????

Rocky
@....j

Zostałeś zwolniony bo oglądałeś filmy za Tf 4, stalkowałeś dziewczynę ze swojej zmiany i wiecznie chodziłeś na haju nie obwiniaj nikogo tylko weź się za siebie, zacznij układać sobie życie i nie wypisuj bzdur na forum.

@Gość

Ale kto pisał o zwolnieniu kierownika, pisalem ze to kierownik zwolnik kiedyś pewnego chłopaka za cos co do końca nie było prawdą, a podkręciły p.kierownika dwie panie, gdzie jedna juz tam nie pracuje... A co do leczenia - to lekarz powiedział ze lipa nic sie juz nie da zrobic i tak mi zostanie...

Jestem pracownikiem owej firmy więc się wypowiem.. Tak były dla pań podwyżki ale dotyczyły tych pan które pracują dłuższy czas ale miały stawki niższe od innych starszych pakowaczek wie tak zwane wasze podwyżki to wyrównanie stawki godzinowej. A panie które składały podania zostały olane bo nawet nikt z biora nie raczył im odpowiedzieć dlaczego nie zostały docenione za swoją ciężka pracę.. Bo podobno dla pań nie ma podwyżki... Więc bez sensu jest ta waszą kłótnia skoro wszystkie panie zasowaja na to aby każdy z panów dostał podwyżkę a panie zostały totalnie olane.. Niby dali większą premia paniom tylko poto aby ją im po prostu bez sensu obcinac. Jaka jest wina owe pakowaczki za odpad skoro to operator powinien tak ustawić maszynę aby tego odpadu było jak naj mniej ale lepiej powiedzieć że tego się nie da przecież taka pa i nie pójdzie i sobie nie poprawi.. Ale jak zawsze to jej wina bo można spakować... A panowie tylko siedzą i nic nie robią a podwyżkę dostali i wyższa premie bo jest ich mało i nie daj Boże żeby taki pan złożył wypowiedzenie.. Bo kto będzie robił a jak pani złoży to cóż będzie kolejna tylko że ta kolejna przyjdzie a nie będzie jej komu uczyć bo za taką pensje to panie powinny olewać wszystko.. Więc przestańcie strzępić języki bo panowie to są bogowie a panie.. Cóż szkoda gadać skoro zasowaja na każdego a są najmniej doceniane...

@22222

To jest szczera prawda.

....j

A zapomnialem wspomniec ze rozchodzi sie o lok.RZAKTA.

Maja@

Kiedy wróci dawny grafik, czy po prostu nie mamy już na co czekać? Dlaczego nikt w tej firmie nie słucha pracownika? Dlaczego nie ma obiecanych podwyżek?

Małgorzata
@Maja@

A czemu Ci nie pasuje obecny grafik?

Maja
@Małgorzata

Nie pasuje, bo nie ma kiedy odpocząć, bo nie ma czasu na regeneracje, bo soboty są pracujące. Przyjęłam się do tej firmy ze względu na poprzedni grafik

@Maja

Nie narzekajcie na te zmiany. Do 4 brygadówek nie wrócą, a system po 8 godzin od poniedziałku do soboty jest jeszcze gorszy

Janka
@Xxx

Jak można nie narzekać na zmiany które tak wykańczają? Po tym tygodniu mam łzy w oczach na myśl że trzeba od jutra zaczynać od nowa te tortury. Niewyspanie i temperatura hal to mieszanka nie do zniesienia.

Tak
@Janka

Mam to samo:(

Hhhh
@Maja@

Przestań juz tak psioczyć jak ci nie pasuje ti sie zwolnij. Chyba ze masz jakies inne intencje skoro tak zle wypisujesz. Poza tym dużo osób na samym poczatku zmian z grafikiem tez narzekalo i straszylo zwolnieniami i co?

Janka
@Hhhh

Nie każdy ma możliwość ot tak zmienić pracę. To że nie ma wielu osób na wypowiedzeniu nie znaczy że jest ok.

@Hhhh

I to, że ponad trzysta osób z całej korporacji się zwolniło, mało dużo powiedzcie sami. Jest na co narzekać, szczególnie latem, nie psioczysz bo zapewne pracujesz nie na produkcji, biura są klimatyzowane, więc nie masz na co psioczyć.

O
@Xxx

Chyba od poniedziałku do piątku. Wychodzi w miesiacu ok 168godz . A w tym systemie będzie 204 godz. Jest ciężko.

Hhhh
@...

Trzeba było sie uczyć i zdobywać doswiadczenie to bys tak nie narzekała i lepsza pracę miała. A co do mnie to nie pracuje w biurze tylko na produkcji w Rzakcie juz pare lat... Zawsze bylo ciężko przyznaje i musialam pogodzic pracę z domem. Ale nigdy nie wylewałam żali i smutków na forum bo wiedzialam ze tym nic nie wskuram. Sumienie by mnie dojeżdżało ze robie coś zlego. A zarządzający firmą zapewne takowego nie mają, dla nich tylko kasa sie liczy nic innego...

Maja
@Janka

To może trzeba się rozejrzeć za pracą a nie udowadniać że to najlepsza firma w okolicy. No chyba że ktoś lubi być niewolnikiem

@O

Wliczając do systemu 8 godzinnego soboty- od 6.00-14 i od 14.00-22.00, dwie zmiany.

@Hhhh

To po co teraz wylewasz, i tworzysz historie, które jak widać po ostatnim zdaniu usprawiedliwiają Twój wybór pracy w tej firmie.

Weronika
@Maja

To ile dni pod rząd pracujesz? Najczęściej

Stara

6-14, 14-22, 22 -6. Trzy zmiany po pięć dni w tygodniu. W soboty nikt cie nie zmusi , chyba że na setki

@O

Od poniedziałku do soboty (w sobotę dwie zmiany. Pierwsza od 6.00-14.00, a druga zmiana od 14.00-22.00.To chyba lepsze są te zmiany co teraz.

@Stara

Jeśli wprowadzą system 8 godzinny to soboty dwie zmiany, ale nie na setki., więc po co to narzekać na ten system co jest.?

Mewa

Widzę że nie znasz przepisów jeśli pracujesz po 8godzin tygodniowo to pracujesz od poniedziałku do piątku soboty i niedziele masz wolne i nikt Cię nie zmusi radzę poczytać kodeks pracy a potem wyrażać opinie

Stara

W tym systemie nie ma sobót pracujących. Nikt cie nie zmusi

Piotrek
@Hhhh

No proszę, odpowiedź pracodawcy: "jak ci nie pasuje, to się zwolnij"... To zwykły brak kultury (ujmując to delikatnie). Pracownik ma prawo się skarżyć. Takie powiedzonka podlegają pod paragraf tzw. mobbingu (poszukaj w google, co to). Pzdr.

E.K
@Maja

To znajdź inną? Albo idź na inny dział? Wystarczy porozmawiać myślę i coś sie da wykombinować zawsze.

Adrian

Ale jak wyglądają te zmiany w praktyce. Pierwszy dzień poranna zmiana, drugi popołudniowa czy zupełnie inaczej?

....j

Tak właśnie aczkolwiek moze juz nie pracuje w kgl ale pare sezonów tam przepracowalem i zgadzam sie z tym ze okres upałów szybko zleci i wezcie pod uwage kobietki to ze nie jestescie tam co dziennie na 1zm wiec skończcie az tak narzekać, bo są firmy gdzie warunki są niewyobrażalnie gorsze i dziewczyny co dziennie od 10 do 18 a nawet 20 pracują pod i temperatura na hali jest zawsze okolo 35' albo wiecej + wilgotnosc przekraxzajaca 60% - niestety... A wy jak zawsze nic tam sie nie zmienilo... Zawsze wam bylo zle cos nie tak! Kto was zmusza zebyscie tam pracowaly. A praca inna gdzie indziej zawsze sie znajdzie.....

Małgorzata
@....j

A pracodawca coś robi żeby w tych warunkach dobrze się pracowało? Macie jakąś wodę zapewnianą albo dłuższą przerwe?

@Małgorzata

Woda jest przez caly rok. Dodatkowej przerwy nie ma, ale w moim przypadku jako operator maszyn moge wybrac 2x po 15min przerwy albo jedna 30min. A pracuje po 12godz. dzien i 12noc i 24h wolne i tak ciągle. Nawet w zime na hali temp. dochodzi do 30'.

@Małgorzata

I niedzieli niestety nie ma wolnych + mamy płacony konkretny dodatek (jak by premia dodatkowa) za warunki pracy - tyle ze kobiety mają troche wiecej. Ale to wszystko nie jest wazne! Wazne ze jest praca taka jaka jest i nie ma co narzekać.

fajer
@Małgorzata

Wode?? Co to jest woda? wszedzie są wody porozstawiane i lodówki na napoje dla pracownikow ale nic wiecej nie daja czy coca cola czy redbull tak jak w innych firmach nawet sa lemoniady

@fajer

Ta i zapewne kebab na sniadanie a nie stoły szwedzkie w trakcie przerw dla pracownikow. Czlowieku w jakim ty swiecie żyjesz.

Zostaw merytoryczną opinię o KGL S.A. - Mościska

• Jak się pracuje w KGL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 215.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 19 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGL S.A.?

Kandydaci do pracy w KGL S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGL S.A.