Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

rerere

Folia nie jest wytrzymała nawet przy pakowaniu kanapki. Łamliwa - bubel. Nie ma mowy o powtórnym zakupie.

BRAWO BRAWO dla tej pani.Tylko niewiele to da Prezesi może i to czytają ale w tyłku mają.

?

brawo dla tej ostatniej opinii o wynagradzaniu i o roli kobiety w tym zakładzie.kiedyś było inaczej,kiedyś tzn jeszcze dwa lata temu,była premia 10 % no i doliczany staż za przepracowane lata,wtedy mimo trudnych warunków chciało się pracować bo człowiek się narobił ale i w portfelu było troszkę więcej.PANOWIE PREZESI MOŻE WARTO WRÓCIĆ DO TAMTYCH CZASÓW A NORMY NA PEWNO WAM WZROSNĄ

?

Pracuję tam kilka lat i jeżeli chodzi o traktowanie kobiet to pozostawia to wiele do życzenia. Po pierwsze pracują dużo ciężej ( bo czasami nawet jest tak, że do ubikacji nie ma czasu pójść z obawy, że potem nie da się nadrobić zaległości), chłopaki - mężczyźni - 3-4 godziny pracy, potem laba, chodzą jak nie do kierownika, na palarnię, albo studentek, albo floupaki i jest w porządku, my jak mamy awarię albo brak surowca to szczota i porządki, rolki - problem żeby któregoś się doprosić, folia- bez wagi, jakości, niedopilnowana - ale to nie oni za to odpowiadają przed kontrolą jakości, tylko my - kobiety. Palić w czasie pracy - im wolno, kobietom kategorycznie zabronione. Kierownicy zmianowi ewidentnie mają problem z równouprawnieniem, kobiety gorsza kategoria. No i wypłaty. Panowie od ok.1500 na rękę (bez akordu, stawka godzinowa), na wytłaczarkach nie wspomnę, a kobiety - jest premia czy nie to i tak tyle samo, czy cały miesiąc są normy czy nie to i tak tyle samo, jedynie noce ( marnie płacone), to w gruncie rzeczy cały nasz dodatek do najniższej a więc ok 1250, nie ważne czy pracujesz miesiąc czy 10 lat. Poza tym wypłata w terminie, ale co z tego jak i tak na krótko wystarcza, urlop - raczej nie ma problemu, kierownik produkcji - spoko ( raczej nie chciała bym innego, zawsze idzie się z nim dogadać, po prostu ludzki), innych plusów raczej ciężko tam znaleźć. Pracujemy ciężej a zarabiamy znacznie gorzej, mężczyznom wolno znacznie więcej nim nam i to chyba najgorzej denerwuje w tej pracy, Panowie PREZESI może w końcu zauważycie, że równouprawnienie kobiet i mężczyzn miał swój początek juz dawno, że nasze pobory nie powinny się aż tak różnić, że pracujemy nawet znacznie ciężej i coś w tym kierunku zrobicie, bo nikt tak nie spodziewa się 2000, ale chociaż premię adekwatną do pracy, bo gdy w zakładzie pracy są normy, to wykonywanie ich powinno być nagradzane, a nie tylko na odcinku (z którego ciężko się czegokolwiek doliczyć),...

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

Leszno
?

nie siedzicie w kiosku?to gdzie jesteście ? u studentek czy na ścierkach?bo na hali na drugiej zmianie albo w nocy to ciężko Was dostrzec

?

czy sympatycy pracy w stelli znajdą inny argument niż "takie są realia i trzeba je zaakceptować"? bo jakoś nie trafia on do niezadowolonych, a wręcz odwrotnie...nie znalazłem rzeczowej odpowiedzi pracownicy nie wiedzą czy po wypłacie kupić jedzenie czy zapłacić rachunki ale szefów to nie obchodzi, przecież oni mają a jak komuś nie pasuje niech idzie do szkoły się poduczyć albo do innej roboty, bo oni uczciwie płacić nie zamierzają... ot takie realia

pracuje bochce

Ja nie siedze w kiosku,nie robmy z firmy potwora.a ze milo by bylo wiecej zarabiac to jasna sprawa,ja ciezko pracuje,i nie jestem kier. Trzeba ciezko pracowac,takie czasy,i nic nie pomorze narzekanie na forum,nikt za to nie zaplaci albo to akceptujesz albo nie,i tak sie spotkamy w firmie,kasa powinna byc wieksza i placona w euro,heh zart taki,do przodu i optymistycznie [usunięte przez moderatora]

kobietka...

Milo ze ktos poruszyl ten temat ze kobieta jest nikim w Stelli.... My robimy wiecej niz faceci a i tak zarabiamy duzo mniej... A faceci tylko u kierownika w kiosku siedza...

zly

ten kto pisze pozytywnie o pracy w stellii z pewnościa jest facetem,kobiety tam zawsze były ,są i będą dla kierownictwa nikim po prostu nikim

?

Pracownik Stella Pack S.A. "Tyle tu negatywnuch opini, plotek że postanowiłem napisać coś od siebie, i poprawić sztucznie znikształlcony wizerunek firmy." Naprawdę uważasz że to co tu jest napisane to zniekształcony wizerunek firmy ? Owszem firma się rozwija, płaci na czas itp. itd i to cieszy że nie boisz się o dzień kolejny. Poprawić jednak wiele rzeczy trzeba i jak widzisz, że od kilku lat nic się nie zmienia i nasze uwagi szefostwo,kierownictwo ma głęboko w d... to przestajesz się tym przejmować i.... ... wdychasz codziennie ten "cudowny" zapach, pijesz dar natury, palisz fajki i pijesz kawę w ukryciu, brudzisz sobie rączki i myjesz je w ciepłej wodzie (bo zimnej już nie ma), ubrania roboczego nie nosisz bo byś zemdlał z gorąca przy 40-50`C, w lodówce nic nie trzymasz bo i tak zaraz ktoś się poczęstuje, do mikrofali to strach coś włożyć taki syf a o czajniku nie wspomnę - jeśli o czymś zapomniałem to proszę dopiszcie :D No to jak??? Psujemy ten wizerunek czy nie ? Piszecie że nie potrafimy powiedzieć tego "face to face".... POTRAFIMY tylko usłyszane jednym uchem wylatuje WAM drugim. Dziwisz się, że potem takie opinie pojawiają się na forum ???? Skoro nie potrafią wysłuchać zwykłego robola, robol wypowie się tu na forum. Tu go wysłuchają, głową przytakną że dobrze gada, być może wdadzą się w dyskusję a i czasem ta dyskusja dojdzie do firmy :)) "Rób swoje, rób swoje,ryzyko będzie twoje, bo życie to nie bajka,nie głaszcze cię po jajkach. Ryzyko twoje jest,gdy facet jesteś fest. Gdy jesteś na widoku,wciskają ci bajery przeróżne bohatery,że życie łatwe jest, lecz żyć to tak się nie da i będzie z tobą bieda, nic nie ma dziś na tacy,więc zrobią cię na cacy..." [usunięte przez moderatora]

?

ktoś - 2013-08-23 08:59:47 Nie wygłupiam się. Poprostu takie są realia i je akceptuje a ty zrobisz to samo albo nie. Powodzenia. jacy ludzie takie realia...ale ty chyba nie zarabiasz pensji roboli bo łatwo ci przychodzi pouczanie innych by akceptowali nieuczciwe realia... bo ta wypłata to naplucie ludziom w twarz i jeszcze kazanie im się z tego cieszyć... odpowiedz sam sobie czy chciałbyś pracować w tych warunkach za te pieniądze? czy byłbyś zadowolony? jak byś się czuł? syty głodnego nie zrozumie i tu jest tego przykład, smutne zamiast wpadać w zachwyt, że dajesz ludziom pracę, pomyśl co ty od nich zyskujesz... to dzięki ich ciężkiej pracy, ty masz kasę, a czy masz na tyle rozumu by dobrze gospodarować owocami ich pracy o to zapytaj siebie. ile problemów finansowych w firmie powstało z powodu kryzysu a ile z powodu głupiego zarządzania? drogi prezesie, miej odwagę i spójrz w prawdzie czy podejmujesz mądre decyzje i czy wyciągasz wnioski z błędów... czy twoje decyzje wynikają z realnego rozeznania w sytuacji czy z mżonek i marzeń... czy przypadkiem nie jesteś kolos na glinianych nogach z głową w chmurach?

Anty stellątko:P

Najwidoczniej takie duże i pozytywne wpisy daje pożal sie Boże jakis marny kierowniczyna Pan [usunięte przez moderatora]:)... Bo na rozmowie u prezesa sie bylo w sprawie wpisow. Zgodze sie z tym ze marnuje sie juz zdrowie ale on nie liczy sie z normalnymi ludzmi ktorzy nie maja ukladow. Nawet glupi przyklad ile trzeba sie go oprosic o wolne w jakis konkretny dzien a jego POCIOTKI ZNAJOMI itp... maja taki dzien bez problemu. Zwalnia kogos bo znajoma sobie przypomniala ze chce pracowac i nie interesuje go ze ktos sam pracuje i ma rodzine na utrzymaniu( mimo tego ze dobrze wykonywal swoja prace). A szczerze to żygać sie chce na te dobre ich opinie "ALA" pracownikow niby produkcji bo oni maja odmienne zdanie. Pracuje tu i wiem jak jest. A po wizycie na gorze u [usunięte przez moderatora] raptownie takie pozytywne wpisy... Pozdrawia pracownik produkcji...

ktoś

?

NIC nie usprawiedliwia NIESPRAWIEDLIWOŚCI i NIEUCZCIWOŚCI, nie wylewaj jadu na kogoś kto nie zamierza sankcjonować WYKORZYSTYWANIA pracowników bo ta niska płaca jest NIESPRAWIEDLIWA. Bez względu czy kryzys był czy nie, pracownikom zawsze płacili niewiele. Fakt praca jest ale i pracownicy ponoszą koszty tego, że tam pracują (mam na myśli zdrowie) i to za [usunięte przez moderatora] pieniądze. Nie wymądrzaj się i nie wysyłaj kogoś na dokształcanie, bo to jest śmieszne. czy jak już osoba nie ma wykształcenia to trzeba ją poniżać niskim wynagrodzeniem i nie szanować? Nie wygłupiaj się kolego taką opinią...

employee - Stellątko:)

Witaj, nie jestem kierownikiem. Moje poprzednie wpisy to prawda z życia, to co czuję i jak tu jest. Praca to praca anie przedszkole. Mój ojciec imoja matka pracowali fizycznie całe życie i ja jestem robolem, skoro to mi pasuje i nie chcę niczego zmieniać to tak jest i nic sie nie zmieni widzeże ty tez skoro jest Ci źle a nie chcesz tego zmieniać a biadolenie na forum nic tu nie da. Trezba zacząć od siebie , zainwestowac w siebie, w wykształcenie zmienić firmę, wyjechać gdzieś i nie koniecznie do UK , tylkpo np do POznania , Wrocławia, chcieć próbowac coś zmienić. Apeluj do ustawodawców, do premiera, prezydenta żeby podwyższali minimalną, żeby utworzyli przymusowe płacone szkodliwe. Już widzę jak wszyscy ci ida na rękę. Ja jestem spokojny bo wiem że mam pracę a ponarzekac każdy lubi, to domena Polaków. Narzekajcie a i tak się spotkamy w Stelli. Zamiast zmieniać , płaczeciei użalacie sie nad sobą, Wielu ludzi którzy tam pracują szanują pracę, i dobrze i m tu bo maja wypracowane standardy, posiadają doświadczenie, znają klimat, może mają rodziny i są uziemieni, bo nie moga sobie pozwolić na wyjazdy, ale wylądowali tu i pracują długimi latami. Niewiem, nic na temat poronień, każda praca ma specyficzny charakter i trudności w jej wykonaniu, narażenie na stres, hałas, zanieczyszczenia. KAżdy idąc tu ma świadomośc jaką prace podejmuje. NIkt nikogo nie trzyma pod kluczem. Czasy jakie sa takie są. Nigdy nie było idealnie. Znajdź swoje miejsce w życiu. obierz cel i dąż do jego spełnienia. Ja byłem kilka razy za granicą i nie wyszło mi, zostałem tutaj i jest mi ok. Inni poza granicami kraju znaleźli swoje miejsce i dobrą pracę. Prawda/? - pracujesz dalej w Firmie?

prawda

spodziewam się że jesteś kierownikiem skoro opisujesz tą firmę w takich superlatywach każdy ma prawo do swoich opinii a ja jak najbardziej jestem za tymi złymi szczerze to co tam się dzieje całą prawdę o najtańszym surowcu który nas pracowników truje nic się nie mówi o sytuacji która była w firmie że kobiety po tym [usunięte przez moderatora]mdlały o tych wszystkich poronieniach które nie mogą być zbiegiem okoliczności o tym się nie mówi a sama pensja w stosunku do tego ile trzeba się [usunięte przez moderatora] to jakiś żart starcza ledwo na opłaty a przecież każdy ma prawo do godnego życia ale szefostwo ma to w dupie wykorzystują bezrobocie i fakt że niektórzy muszą pracować żeby mieć na te opłaty przerażające jest to co się dzieje w tego typu firmach.

Pracownik Stella Pack S.A.

Tyle tu negatywnuch opini, plotek że postanowiłem napisać coś od siebie, i poprawić sztucznie znikształlcony wizerunek firmy. Pracuję w Stelli i jestem zadowolony. Czuję, że mam stabilną pracę i wiem że otrzymam terminowa wypłatę. Malkontencji znajdą sie wszędzie. Jesli szukasz stabilnej pracy i chcesz pracować w Stelli znajdzie sie dla ciebie miejsce i zostaniesz tu. Popracuj, zechcesz zmienić pracę nalepszą, inna? - nie ma problemu. Ja pryszedłem z ulicy z zamiarem pracy i tak się stało. ZOstałem zatrudniony i juz kilkanaście miesięcy działam. Robię to co umiem, zalezy mi na pracy. Jest róznie, raz lżej raz ciężej ale staram, się nie oczerniać nikogo z firmy, ani z nazwiska ani po stanowisku. Przeszedłem szkolenia, dostałem ubranie firmowe robocze, buty, woda w baniakach jest systematycznie wymieniana - nie jest wlewana kranówa:) , Dar Natury regularnie a jak trzeba to częściej dostarcza zapasy, mamy klimatyzowaną jadalnię, lodówke, mikrofalę, dostęp do pryszniców i gorącej wody, przerwy i palarnie!, nikt nie stoi z batem nad głową, trzeba swoje zrobić i do domu można iść. Czy to mało ? Tak wam źle? To jest praca fizyczna a nie pierdzenie w stołek przy komputerze, przypominam niektórym bo chyba zapomnieli na czym polega ta praca. Chcecie pracować umysłowo - prosze bardzo: Specjalista ds. Sprzedaży B2B Stella Pack S.A. [usunięte przez moderatora]Jestem zwykłym szarym pracownikiem produkcji. Jestem wdzięczny Kierownikowi za to że mnie zatrudnił i mimo malego potknięcia z mojoej strony dał mi kolejną szansę. . Nie mam lepiej a ni gorzej jesli chodzi o kierownictwo - jak olejesz pracę to nie dziw sie że praca oleje ciebie. Trzeba chcieć, starac się a myślę że wtedy kierownik pujdzie ci na rękę. Pracy tez nie dostałem przez"sex" - hehe)) Jakies pytania ktos ma co do Pracy w Stella Pack S.A. ?

zly

pracuje na produkcji ponad 10 lat,jednen z braci prezesow jest moim sasiadem ,jakos nie widze z tego powodu zadnych profitow,wrecz przeciwnie,odkad ogloszono tzw kryzys zarabiam duzo mniej niz przed dwoma laty,wiec nie piszczcie o znajomosciach z prezesami heheh,bo przyslowiowy noz w kieszeni sie otwiera jak to czytam

jaaaa

Tak trzeba sie cieszyć a jak jesteś znajomym lub sąsiadem albo rodzinką [usunięte przez moderatora] to praca z zzałożonymi rękami:):) nic nie robisz i kaskę bierzesz... A znajomi jego żonki biorą wolne kiedy chcą i wychodza w czasie pracy nawet w nocy bo ich się nie zwolni... Bo żonka nie da pózniej:P

Olin

Po co siejesz ferment? Widac ze nic nie wiesz, a siejesz ferment... Trzeba bylo byc to bys wiedzial... Pewnie tak gdzie pracujesz co miesiac australia, meksyk i kanada dla wszystkich lacznie z psem... No comments... Stop Trolom i hejterom!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.