Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

środa

Wrzuciłam kosę do ekspresu do kawy.

Pasibrzuch

Lubię siedzieć sobie w pokoju i się poobijać albo zrobić kupę

interested

ktoś może powiedzieć jak z pracą w poniatowej? dużo młodych się przewija? zostają na dłużej?

Alicja

@Lpas pracujesz w Stella Pack S.A. czy może jesteś zainteresowany pracą tu i szukasz konkretnych informacji na temat jakości zatrudnienia? @baniak możesz opisać jak przebiegał Twój proces rekrutacyjny i czy jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę?

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

baniak

praca w bardzo wysokim stresie, deklaracje przełożonego nie mają pokrycia w rzeczywistości, robisz za kozła ofiarnego jako przykrywka dla braku kompetencji i motywacji swojego szefa.

Lpas
@baniak

Jaki dział?

Gregory

Puknijcie się ludzie w ten pusty Lep. Kto robi czy robił w Stella Pack wie jak jest. Milionów się owszem nie zarobi ale jest robota i jest wypłata. Komu nie pasuje niech (usunięte przez administratora) do Dako lub Roto. To sobie poprawcie. Kierownictwo ok można pogadać poradzić się i zawsze pomogą. Nie wiem jak jest w innych oddziałach ale na krancowej jest ok. Owszem jest pszemial ludzi nic dziwnego jak nie kturzy nie umieją trzymać wiaderka

winteriscoming

dokształcić - tak powinniście to zrobić

Igor

Jaki jest powód tej rotacji? Interesuje mnie praca w firmie dlatego dopytuję.

Alicja

Zanim zaczniesz sprawdź kto jest szefem działu. Praca dla baniaka to katorga.

Alicja

@ma już baniak jeśli chcesz pomóc innym kandydatom zainteresowanym pracą w Stella Pack S.A. spróbuj wzbogacić swoje wypowiedzi o konkretne informacje z przebiegu zatrudnienia u tego pracodawcy. Takie opinie są cenną wiedzą dla zainteresowanych Stella Pack S.A.

Alicja

@ma już baniak Twoja opinia nie zawiera merytorycznych faktów, dlatego postaraj się wyrazić swoje odczucia względem pracodawcy w taki sposób, aby wypowiedź była pomocna osobom zainteresowanym pracą w Stella Pack S.A. @Czarek dlaczego właśnie Stella Pack S.A. wybrałeś na swojego potencjalnego pracodawcę? Co o tym zdecydowało?

@Alicja

@Alicja żadna wypowiedź ma już baniak nie jest merytoryczna.

Alicja

@Gregory bardzo lubię takich prymitywnych typków jak ty, z którego pokoju piszesz? Ile ważysz?

Czarek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Czarek

Non stop. Większość do baniaka. Rotacja okrutna

ciekawski

O co chodzi z tym baniakiem.

Lilia
@ciekawski

Też jestem ciekawa

jak szmata

daj łapkę ilekroć baniak sprawi że poczujesz się jak (usunięte przez administratora)

Alicja

Widzę tu wiele nowych komentarzy, czy ktoś z Was może udzielić nam informacji o aktualnych postępach firmy Stella Pack? Ten pracodawca oferuję swoim pracownikom jakiegoś typu dodatki socjalne lub benefity? Co z kwestią warunków pracy? Zapraszam Was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się nowych informacji!

Man from steel

Witam, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko KAM, będę wdzięczny za każdą opinię, jak z atmosferą, narzędziami, wynagrodzeniem ?

ma już baniak

Pieniądze żadne, szczucie ludzi na siebie, obiecywanie złotych gór, drętwa atmosfera, przełożony z przerośniętym nie tylko ego.

Kate

Cześć, widziałam ogłoszenie na PH - warto? Jakie warunki, jaka atmosfera, jak przelozony? I jakie wsparcie do sprzedaży? Czy to dobry region - Bydgoszcz?

Ph
@Kate

Najlepszy

Dyrektor ma już baniak

Czy ktoś wie ile waży nasz zakładowy pączuś- kruszynka?

malenka

Malenka2 Skoro tu przychodzisz to musi być przyjemne

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.