Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

Kaz

Wymiar papieru śniadaniowego to chyba jakaś kpina. Wymiar 300x 195.Czy ktoś z tej firmy pakuje sobie śniadanie- chyba nie.Proszę o zapakowanie sobie kromki chleba bo nie mówiąc o bułce. Jeśli chce się zejść z ceną dla marketów to można zrobić to inaczej.Jak traktujecie klienta- że można zrobić go w konia.

Magda

Witam, generalnie praca w Stelli jest OK za wyjątkiem RDSa, który odpowiada za region: zachodniopomorskie, lubuskie i wielkopolskie województwa. Za krótki czas tu zmieniło się już kilka PH, raczej to świadczy nie na korzyść RDSa. Pomimo założonego planu oczekuje wykonywania swoich wymyślonych zachcianek. Jest człowiekiem któremu nie warto ufać, lubi zmieniać zdanie.

dobre rady,dobre porady
@Magda

witam...Pani Magdo...opinia ma sens i autentyczność, wtedy,kiedy jest obiektywna,nie subiektywna!A za taka trzeba uznać Pani okres pracy!Ta opinia ma taką wartość, jak Pani niecałe 3 tygodnie pracy!więc trzeba umieć uderzyć się w pierś i nie poddawać ocenie kogoś, z kim Pani miała niewiele wspólnego!Proszę, nie wystawiać opini, gdyż nie jest ona, przez Panią rzetelna...lecz daje obraz upustu, który nie powinien mieć miejsca, wśród ludzi mających odpowiedni poziom...życzę powodzenia na rynku pracy!

WWW
@dobre rady,dobre porady

Potwierdzam słowa Pani Magdy. RDS zarozumiały bajkarz.

;)
@Magda

wyrzucenie cię z pracy było całkiem przyjemne... :)

Ha-ha-ha
@;)

sam chciałem odejść :) Myślę, że czeka na ciebie w życiu jeszcze nie jedna niespodzianka, żebyś się nie zdziwił.

WWW
@;)

Nie długo i cię wyrzucą za burtę. Ha-ha-ha...

Bambi
@WWW

Już dawno poszedł

@Magda

Pani Magdo, Dziękujemy za opinię. Niestety nie jest już aktualna, ponieważ we wspomnianym przez Panią regionie mamy nowego Dyrektora. Cieszymy się, że ogólnie dobrze ocenia Pani pracę w Stelli. Pozdrawiamy,

nowy

Witam, Czy ktoś z was wie kiedy i gdzie należy składać wnioski o rezygnację z PPK ? Ktokolwiek ma jakieś informacje na ten temat ?

@nowy

Dzień dobry, Deklaracje odstąpienia od programu PPK można składać do Działu Zatrudnienia i Płac najwcześniej z dniem 01.07.2019, ponieważ wtedy wchodzi w życie ustawa o PPK. Druk deklaracji zostanie udostępniony wszystkim pracownikom w wersji elektronicznej, lub w wersji papierowej - do pobrania u przełożonego. W razie dodatkowych pytań - zapraszam do kontaktu z Działem Zasobów Ludzkich. Pozdrawiam!

Eryk

Pewnie mowa o nowych ph którzy nie są nauczeni jeździć po detalu proponuje otworzyć Mrowke szybko się pojawia

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

Stefan

Gdzie ci super ph z Ravi ja się pytam he he Stella powoli kurczy się na półkach

Bogdan
@Stefan

Jesteś osobą, która współpracuje z firmą Stella Pack? Z Twojej wypowiedzi mogę wnioskować, że tak, dlatego może mógłbyś napisać nam coś więcej na temat tej firmy? Z informacji, które znalazłem w internecie, wiem, że firma zajmuje się produkcją worków na śmieci oraz niechemicznych środków czystości. Mało mam jednak informacji o pracy w tej firmie. Wiesz coś na ten temat?

ma już baniak

Mam pusty łep

Kubus

Ooo zwolnili dyrektora (usunięte przez administratora)ciekawe gdzie Teraz zagości z lewymi dokumentami (usunięte przez administratora)powinien sprzątać ulicę i robić usługi firmie Stella

@Kubus

Ale głupoty wypisujesz....

Kubus

Ja miałem przyjemnosc pracować z tym panem więc wiem co pisze

@Kubus

Ja również ...

To 2 razy sztuka

Skoro również to nie przeczę że byłeś o poradę u psychologa to człowiek co ma 2 oblicza ja to udowodnie

Pyza

Brawo ????????????Stella za potencjał zdobywania zaje ph z konurrncji oby tak dalej ????????????????

Wiewiyrka
@Pyza

No wlasnie oby napewno wskocza im obroty o 200 procent he he brawo wam

Nikos
@Pyza

Ale beka ktoś ciśnie chłopakom z Ravi a ci łapki w górę dobre dobre

Nikos
@Nikos

(usunięte przez administratora) pracuje po 10-12 godz a na koncie debet zobaczymy jak ci nowi sobie poradzą jak nie jeżdżą tylko dzwonią po klientach brawo Panowie za klase....

Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Dzień dobry, Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Stella Pack S.A. zapraszamy do zasięgnięcia informacji u źródła. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, które można kierować na (usunięte przez administratora)

@Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Zapraszamy do kontaktu przez nasza stronę internetową.

Słyszałam, że poszukują KAM, a. Proszę o kilka informacji, czy warto?

Masz już baniak?
@Gość

nie warto, nie dogadasz się z przełożonym. Jak zadzwoni do ciebie ktoś i zaproponuje ci zakup garnków w stylu, dzieńdobry, masz już baniak z tej strony to najlepiej rozłącz rozmowę. szkoda czasu.

Pudzian
@Masz już baniak?

Przełożony w dziale sprzedazy byl tylko jeden. Dlatego nie warto. Teraz to reanimacja trupa... I malowanie trawy na zielono... Ciekawe co wydarzy się dalej... Bo już się pali... A za chwilę.... wybuchnie...

@Gość

Jakoś uciekła informacja o rekrutacji na stanowiska KAM a. Chciałam aplikować. Czy ktoś może napisać sprawdzone informacji

@Pudzian

Jakoś nie wybuchło a wyniki 2017 do 2018 plus 12% słabe te twoje wrozby

marek

GIS już się do nich pobrał. Ciekawe kiedy zrobią porządek z EAC. Na tą chwilę jest brak certyfikacji produktów a używanie logo to nadużycie. Jakby się ktoś o tym dowiedział to byłby niezły kibel.

Quality
@marek

Najpierw dowiedz się na czym polega certyfikacja i posługiwanie się znakiem EAC, a potem wypisuj komentarze...

jakoś
@Quality

Jeśli cokolwiek negocjujesz ze Stella i negocjacje nie idą, np. podwyżka płacy, porusz temat EAC. Zmiękną.

Były dostawca
@jakoś

Działa!!! oddali mi zaległą płatność!!! Faktury były przeterminowane już kilka miesięcy. Trzeba tylko wcześniej poczytać o EAC, informacje ogólnie dostępne w internecie

Cezary

Jeśli komuś tak bardzo źle w firmie to może ją zmienić! Ideałów nie ma nigdzie!!

zarząd

Baniak $ EAC

@zarząd

temat ogarnięty, czy wam pomóc?

Kick

O co chodzi? Przecież w nagrodę za zajęcie 1 miejsca w konkursie na "wszystko wiem", "mam największe spadki", "kto jest najlepszym kumplem zarzadu" i "wszyscy robią źle oprócz mnie bo nie robię nic" teraz grzeja sie... Zasłużony odpoczynek. Od odpoczynku. Aż żal patrzeć że szefostwo nie widzi tego co widzą inni... Nie polecam.

ma już baniak

Idą tłuste lata...

Witam. Chciałbym dowiedzieć się coś o pracy na stanowisku PH. Jakie narzędzia pracy, kasa, itp. Jak kierownictwo ? I ogólna atmosfera pracy ?

GOver
@Zainteresowany

Atmosfera to już fajna była. Teraz są poważni dyrektorzy (zmiany regionów) i kam z łapanki (o ich wiedzy nie wspominając - poza szczekaniem na tych, dzięki którym mają jeszcze co robić i firma istnieje i się sprzedała bo wyniki rosly) Teraz malowanie trawy na zielono przed tymi, którzy - jeszcze – zostali, czyli PH. Exodus i wysyp ogłoszeń zacznie się po powrocie - każdy potrafi kalkulować. W firmie po zmianach nikt nic nie wie. Jedyny dyr, który miał jaja do podejmowania decyzji i na rynku się go bała konkurencja, a klienci szanowali - dzięki czemu były wyniki - odszedł. Za to został "beton" wujków dobra rada, którzy poza włażeniem w .... prezesom potrafią nic.... Samochód - Yaris z limitem i monitoringiem. Kasa ok jeśli masz dobry rejon. "nowości" i "zasady" wprowadzane teraz przez ludzi co od kilku lat sporadycznie ruszają się na sklep zza biurka zaczynają przerażać. Za to wiedzą wszystko najlepiej - w teorii - vide wpis B Forever.

@GOver

Czyli trafisz słaby rejon to nie zarobisz i Cię wywala ? Jak kierownicy ? Yaris rozumiem z GPS? 5 osobowy czy z kratką?jaki jest ten limit i co potem ? I co rozumiesz dobrze zarobisz? 3 4 czy 5 tyś?

info
@anonymous

limit w zaleznosci od rejonu. poniej potracenia za km. auta 5 osob. poza jednym wszyscy nowi regionalni wiec nie wiadomo co bedzie. 4 da sie wyciagnac.zgadzam sie z przedmowca - wszystko prawda.

@info

Czyli skoro sami nowi regionalni to warto aplikować ? Może nie być tak źle jak mówią inni. Podobno ostatnio non stop zmieniali się ph dlatego tak dopytuje. Ż autami też widzę nie ma tragedii

Dydek
@GOver

Jak to auta z monitoringiem??? Moj kumpel tam robi i powiedziano mu ze nie ma gps.

@GOver

"KAM z łapanki" w pierwszym roku pracy nie znając klientów ,rynku ,produktów zrobili lepszy wynik od byłych gwiazd. W przeciwieństwie do Was ja nie krytykuje nie oceniam tylko życzę powodzenia jednak proponuję trochę pokory i szacunku dla innych ludzi. Nie oceniaj kogoś kogo nie znasz!

Będą talony

Polak

Nie będzie.

Masz już Baniak

Zgnoję każdego pracownika. Chcesz się przekonać? Zatrudnij się w moim dziale. Z łatwością wygooglujesz który to dział baniaka.

niepodległość

Poniatowa tez pracuje a inne firmy maja wolne jednak można.

Nie Polecam
@niepodległość

Oczywiście że można, tylko po co jak można wykorzystać kogoś i to w dodatku za darmo, bez żadnych konsekwencji.

Nie polecam

Wierzbowa i praca 12 listopada, jak zwykle pracownicy produkcji najgorszy sort, dla nas wolnego zabrakło, wielkie odrabianie wigilii bo terminy gonią i kary, to trzeba było myśleć wcześniej. Jak inne oddziały też pracujecie ?

Alicja

Nie polecam. Jeśli masz wybór to omijaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.