Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

Szefa działu KAM to wyjątkowo (usunięte przez administratora)człowiek potrafi kłamać prosto w oczy przed niczym się nie cofnie dla swojej pseudo kariery , wszystko wie najlepiej wszystko robi najlepiej oczywiście we własnym mniemaniu a w rzeczywistości to bardzo mały człowiek.

Znowu burak z lecznej zwolnił KAMa nadal leczy swoje kompleksy.

Czy w obrębie jednego działu w Stella Pack S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

PRACUJĘ

tak.

Jakub
@PRACUJĘ

Czy Twoim zdaniem osoba z zewnątrz ma szansę osiągnąć sukces zawodowy w firmie Stella Pack? Widzę, że dysponujesz wiedzą na temat tego pracodawcy, dlatego też chciałbym to ustalić.

Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich
@Jakub

W Stella Pack każda osoba, która angażuje się w swoje obowiązki i jest dobra w tym, co robi ma szanse odnieść sukces. Jeśli widzisz ogłoszenie dla siebie - zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy, dział zasobów ludzkich Stella Pack SA

anulka

Cześć, czy ktoś może mi napisać jak wygląda praca w dziale jakości? widziałam ogłoszenie, ale nie wiem czy fajna atmosfera i w ogóle jak to wygląda?

eee
@anulka

Dobrze jest. Stratuj!

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

Nie ważne

No i Janek w Masterchefie hahhahahahahaha..... Kolejny sukces Dyr. Marketingu.... Jakoś wcześniej się dało. Teraz pewnie jest jakieś wytłumaczenie..... Znając życie - wina Ł.

Kazimierz
@Nie ważne

Czy przez odejście opisanej przez Was osoby uległy również zmianie warunki pracy w firmie Stella Pack? Chciałbym ustalić, czy pod względem oferowanego wynagrodzenia pracodawca jest godny polecenia.

Skowyt byłej

Niektórzy nie potrafią pogodzić się z sytuacja ze już nie pracują . Żegnaj i nie skowycz .....

Czesiu
@Skowyt byłej

Skowyt byłej ha ha ja się cieszę że nie pracuje już z tymi prostakami widać po waszych wpisach że słoma z butów wystaje dużo widzialem w tej firmie ida na nią czarne chmury wy już zaczynacie skowytac buchahaha

@Skowyt byłej

Widać że Pana dyrektora z wzrostem 150 zabolało co

SZEF
@Lisek

produkujemy produkty do pozbywania się śmieci, jak widać praktycznie też sobie z tym radzimy. Skowyt i ujadanie sfory tylko nas nakręca...

@SZEF

No właśnie nakręca takich pajacow jak Ty...wlasnie sobie nie radzicie tylko malujecie trawę na zielono i nawet to wam nie idzie to stella produkuje a ty dzięki im się otrzymujesz i nie pisz obraźliwe słowa śmieci....

poli
@Lisek

Człowieku, co Ty masz z tym malowaniem trawy na zielono? W każdym swoim komentarzu piszesz o tym samym, tylko nicki zmieniasz...

@poli

To nie ja po prostu czytam i pisze to samo co inni ha ha Teraz moda na malowanie trawy

Aqq
@Lisek

To Ty se lepiej jakas ksiazke poczytaj. Raczej i tak od tego wtedy nie zmadrzejesz ale przynajmniej moze glupszy nie bedziesz

one
@Kazimierz

NIE

Mariusz

Czy brązowy nosek Baniak jeszcze pracuje w Stella Pack?

?
@Mariusz

A czy wciąż godzinami przesiaduje w kiblu?

Zaneta

Worki słabej jakości rozrywa się dno worka tylko zrobiłam sobie bałagan w kuchni rozwijając roleke wszystkie są źle zgrzane nie kupię już więcej nie polecam tej firmy strata tylko pieniędzy

Jola
@Zaneta

Zakochana byłam w foli z tłoczeniem kiedys byla mocna teraz 2 raz kupilam slaba jakosc rwie się w rękach czy firma zaczela oszczedzac i oszukiwac nas konsumentow

Viola
@Zaneta

Też miałam pecha kupiłam wadliwe worki Anna Zaradna totalny szmelc śmieci Londuja na kaflach w kuchni słaba jakość jestem taka zła że kupiłam nieeee polecam

Beata

Nie stabilna firma nie polecam tej firmy ani ich produktów droga firma która chce się dorobić na produktach Eko mydli ludziom oczy i zarabia nie patrząc na nasze portfele

krakowiaczek
@Beata

Nieprawda, że niestabilna firma. Stabilna. Nieprawda, że mydli ludziom oczy. Znasz produkt i cene, sama decydujesz czy kupić czy nie kupic. Nieprawda, że firma chce się dorobić na produktach eko. Chce zarabiać na wszystkich produktach - po to istnieją firmy. Cos w tym złego? Kim trzeba być, żeby pisać takie komentarze? Nie masz nic lepszego do roboty po 22.00 niz żalić sie, że worki na smieci są dla ciebie za drogie? Odrazu wiadomo że troll.

Była
@Beata

Bardzo fajna firma ,fajne produkty z dumą je sprzedawałam.Firma jest stabilna tylko ludzie którzy tam pracują moim zdaniem są nie odpowiedni aby reprezentować ta firmę

Endriu
@Była

Beata chcieli to mają też z dumą sprzedawałem moim zdaniem klienci powinni się dowiedzieć jak firma traktuje przedstawicieli jak śmieci z dnia na dzień wywalaja nie patrząc czy będą mieli za co dziecku obiad zrobić pan boss się dorobił i ma ludzi w 4. Wpatrzony w niedorobow z Ravi daleko zajdzie panie M mam nadzieję że karma do Pana wróci i życzę to panu z całego serca....

polka
@Endriu

Taaaaa i dlatego przedstawiciele pracują w Stelli po 10 i 20 lat. Nie bój sie, dobrych nie wyrzucają. A w takie farmazony, że z dnia na dzień to nikt nie uwierzy. Każdy ma okres wypowiedzenia... Ale mam nadzieje, ze dzieciom obiad zrobiłeś, co Endrju?

Lola
@polka

Bo mają normalnych dyrektorów nie takich (usunięte przez administratora) Jakim był Biernacki...karma zawsze wraca wrrr

Trolus
@krakowiaczek

Trollem ty jesteś pracując w tej firmie

Mark
@polka

Właśnie że dobrych wyrzucają he he i zatrudniają jelopow widzę to jeżdżąc po Poznaniu i okolicach źle się dzieje w tej firmie co z tego że pracują po 10 i 20 lat plecaki zawsze zostaną i będą lizać tyłek Pawełkowi który nie powinien być w tej firmie niszczy ja po cichutku a szef tego chyba nie widzi bo maluje trawę na zielono która już dawno uschla

Zelek
@Mark

Moim zdaniem przereklamowana firma i bardzo droga dziwię się ludziom że sięgają po produkty stelli jest dużo innych tańszych firm...Za nasze pieniądze później latają do ciepłych krajów i się śmieją z nas klientów pozdrawiam Gdańsk

niusia
@Lola

zwykły plebs z naciaganym cv, dareczku karma wraca zawsze tak mowiles no.. ii...wrocila.

piki

"A ja tam bylem, whisky piłem." Fajni ludzie, super klimat, chociaż poprzeczka wysoko. Jak ktoś jest otwarty na zmiany i pracowity i nie boi się wyzwań, to w stelli się odnajdzie. Za dobra prace jest dobra nagroda. Mamy integracje, wycieczki, szkolenia. Idziemy do przodu. Ci, którzy nie rozumieją potrzeby zmian zostali w tyle i teraz tylko potrafią narzekać na goworku. Ja pracuje i mi dobrze.

Jas
@piki

Myślę że ci co tu piszą nie narzekają czytając te wpisy odczułem że firma ich skrzywdziła widać mają żal i piszą co czuja

Kazimierz
@piki

Przedstawiłeś spory zakres benefitów. Czy są także premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe?

Pyay

Do osób tak mocno krytykujących firmę- jako bliski współpracownik, który zna firmę dobrze i ma raczej obiektywne spojrzenie na sprawę chciałbym odnieść się do bzdur jakie powypisywaliście: - firmy handlowe nie są od głaskania chłopczyków po główkach, jeśli kiepsko pracujesz to szukają takich co pracują dobrze. Wszelkie żale możecie mieć tylko do siebie. Wielu przedstawicieli w tej firmie pracuje lat 10+ i nie płaczą jak ich ktoś rozlicza, wręcz chwalą sobie pracę w tej firmie i jakoś nie mają zamiaru ewakuować się bo coś im się nie podoba. Po prostu pracują- lepiej lub gorzej ale robią co do nich należy. - wiele z powyższych komentarzy przedstawia ewidentne kłamstwa i jak widać z treści, wynika z wściekłości, rozżalenia i rozbuchanego ego komentujących (zapewne wyrzuconych z pracy.... ). Znam kilka osób , które wizytę u klienta robiły w 60 sekund.... tak wyglądała ich "profesjonalna" praca. Zatem nie ma się co dziwić, że prędzej czy później mówi się takim świetnym przedstawicielom papa. - wiele z komentarzy ewidentnie jest zwykłymi kłamstwami i pomówieniami i jako takie podpadają pod konkretne paragrafy. A więc jak nie myślicie co piszecie to nie piszcie co myślicie. Pomijam już chamski i wulgarny język i ewidentne manipulacje faktami. - polecam tym wielce wzburzonym przenieść się do innych firm i pozyskać skalę porównawczą. Możecie być baaaardzo zaskoczeni... niemile.... - podsumowując: dorośnijcie. Praca w handlu, niezależnie od stanowiska, to nie zabawa i bujanie się służbową bryką, sypianie i żarcie w dobrych hotelach, popijanie łychy na koszt firmy nie jest dane o tak i już. Coś za coś...... bo to tylko udowadnia jak mierny poziom prezentują komentujący w taki sposób.

Fous
@Pyay

Widzę że kogoś wyżej postawionego zabolało że ludzie jednak piszą prawdę pozdr

Jarząbek
@Pyay

"Łubu dubu, łubu dubu - niech nam żyje prezes naszego klubu. To mówiłem ja Wacław Jarząbek - trener drugiej kategorii. " Ale wazelina!!!

Jagi
@Jarząbek

Puste słowa po co ktoś tak pisze i straszy skoro ktoś pisze prawdę o tej złej firmie masz racje że wazelina ośmieszaja się

Jagi
@Pyay

Zapewne wyrzuconych z pracy!!!!! jak cham...moze być ktoś pisząc tak na forum cieszy was to ze ktoś traci pracę a taki grubas przy korycie pisze takie poezje....kto z ph spi po hotelach popija dobre trunki czy żre za firmowe heh pannnn chyba pisał o sobie i przyznaje panu racje ma Pan te swoje 60 sekund

Kubuś Puchatek
@Jagi

Domyślam się kogo masz na myśli i nie mogę się nadziwić jak można ufać takim fałszywym pochlebcom, wazeliniarzom i miernotom? A zwalnia się długoletnich pracowników. Ale to krótki dystans. Tacy ludzie długo się nie utrzymają. W końcu się ktoś na nich pozna.

Gwiazda

Kurcze to Karaś już nie jest regionalnym?

Hi hi
@Gwiazda

A kto to karas bo ja znam tylko leszcze

JASZCZUR

Najgorszy pracodawca jakiego znałem nie polecam tej firmy zakłamane same ryje pracujesz ciężko a i tak mają ciebie za robola zero poszanowania co z tego że ph długo tam pracują Ale jaka zakłamana atmosfera w tej firmie panuje

Kamila
@JASZCZUR

Ponoć Stella Pack o jeden z największych w Europie producentów worków na śmieci. Myślałam, że firma o takiej renomie to bardzo dobry pracodawca. Dlatego jestem zdziwiona Twoim postem. Wspomniałeś o złej atmosferze. A co z zarobkami? Czy są już na w miarę dobrym poziomie?

Ktos
@Kamila

Czy firma ma renomę patrząc po półkach chyba nie...Moj post jest prawda a czy producent patrzy na nas żal pl

Koleżanki i koledzy

Jaką podstawę dają dla PH na start brutto?? Co z premiami?? Na czas wypłaty?? Na czas są rozliczenia pakietowe czy inne dla klientów? Czy czeka się miesiącami? Jak jest z użytkowaniem auta prywatnie? O atmosferę nie pytam, każdy widzi to na swój sposób. Popracuję to zobaczę i się przekonam. Pozdr. i dzięki za odp.

Ela

Czy dalej jest gronkowc w chusteczkach lula mój syn dostał uczulenie i nie wiemy od czego proszę o szybką opl

Romek
@Ela

Nikt pani nie odp to cicho tajna afera chusteczki były zarazone w selgros poszły w Polskę z tego co słyszałem to było rok temu

Gosiek
@Romek

Chusteczki LULA produkowane są w Sarbii więc dużo daje do myślenia w jakim (usunięte przez administratora) po otwarciu opakowania po ponad tygodniu chusteczka dalej wilgotna masakra ile tam chemii a my tym badziewiem trujemy dzieci

@Gosiek

O jakiej aferze chusteczkowej piszecie? Czy jest to w jakimś stopniu związane z firmą Stella Pack? Firma co prawda zajmuje się produkcją asortymentów z tej grupy, jednak zaciekawił mnie wpis na ten temat. Możecie go wyjaśnić?

Syla
@Piotr

Firma Stella nie zajmuje się produkcją chusteczek je produkują brudasy wpisz sobie kolego w neta to będziesz wiedział pozdrawiam

Kolejne ogłoszenie na KAM ciekawe kogo teraz zwolni (usunięte przez administratora)

Nikodem
@123

Stella nie szkoda wam kasy wydawać na takich nierobow z Ravi ha ha

Klient
@Nikodem

Brak slow na ta firmę jak można tak desperacko działać ...Kazda firma która zatrudnia konkurencję traci sprzedaż w moich oczach... Ktoś wcześniej jeździł do mnie chwalil była firmę a teraz jeździ u was i chwali was do czego to podobne jacy ci ludzie są zakłamani nie rozumie tego jak z takimi ludźmi człowiek może współpracować

Taco
@Nikodem

To mówisz stary, że w ravi same nieroby? Coś w tym jest. Ale nie martw się, jak awansują do stelli to się nauczą pracy na poziomie. I oczywiście, że będą chwalić produkty stelli. Bo są dobre! PS. A żeby zatrudnić nową osobę nie trzeba nikogo zwalniać. Spokojna twoja nawilżona :)

Edward
@Taco

No właśnie te nie roby poszli do stelli a w Ravi bije nowe serce widać po wynikach i po półkach w sklepach żaden awans iść do stelli marna marka przereklamowana że niby Eko i Polska firma A 90% ściągają z chin i po co tak pajacowac i bajerowac klientow....moja spokojna a czy twoja nawilżenia wątpię ha ha

Rob
@Nikodem

No wiesz oni niby są zaje nawet nie jeżdżą po detalu tylko po grubszych tematach lecz tematy się powoli kończą ha ha

Przykro czytać te opinie Ale tak Darek widać chciał przekłamane tabelki sprzedaży tylko towar kiedyś był na sklepach a teraz przykre Ale prawdziwe

Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Stella Pack? Twoja wypowiedź jest dość krótka, jestem ciekaw czy Twoim zdaniem ta firma to dobre miejsce do rozwoju zawodowego. Ciekawi mnie też kwestia finansowa oraz czy osoby bez doświadczenia również są mile widziane. Mam nadzieję że mi odpowiesz, będę wdzięczny.

@Piotr

Firma jest bardzo fajna tylko dyrektor który kiedyś tu pracował zniszczył wszystko teraz myślę że ph mają o 100 %lepiej

ola
@Piotr

Perspektywy rozwoju żadne. Wynagrodzenie poniżej rynku. Chaos. Nieustające paso sukcesu. Dlatego też nie polecam się wiązać z firmą na dłużej.

Ulala
@ola

Co się dzieje w tej stelli jaki haos nowi z Ravi tak sobie chwalą wynagrodzenie

Pol
@Ulala

Co ma się dziać nic tylko śmieją się na rynku z tej firmy z desperacji podkupuja ludzi z konkurencji myślą że są zaje ale klienci nie lubia falszywych ludzi i to sie wlasnie dzieje jak mozna zatrudnic kogos kto wczesniej chwalil i wciskal produkty swoje i gadal jaka to stella jest droga bez wartosci a za chwile ja sprzsdaje i ja chwali jaka jest cudowna co za fałsz oby ta firma szybko Znikła z rynku

Lewiatan

(usunięte przez administratora) robiłam super obroty na Stelli Ale zabrakło ph i lipa nikt do mnie nie dojechał od ponad 4 mc czy muszę zam tak jak duża sieć żeby ktoś mnie odwiedził ktoś umie udzielić mi odpowiedzi

Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich
@Lewiatan

Dzień dobry, Jeśli taka sytuacja miała miejsce, bardzo prosimy o kontakt z wybranym przedstawicielem handlowym lub biurem. Z pewnością wyjaśnimy tę sprawę. Pozdrawiamy, Stella Pack SA

Klient
@Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Święta prawda nowi przyszli i mało ich widać u mnie pokazał się pan który wcześniej jeździł w konkurencji bardzo ja chwali a teraz chwali stelle śmieszne bardzo ale realne zrezygnowalem z firmy Stella bo to nie poważna firma

@Klient

Chłopaki z r a v i, weźcie się lepiej do roboty, bo bardziej sie udzielacie na forum STELLI, niż w terenie. Ludzie zmieniają prace na lepszą, to normalne. Mnie nikt nie wyciągał, zebym przeszedl do STELLI . Po prostu tu jest naprawde lepiej! popracujecie jeszcze troche w r a v i to zobaczycie... pozdro!

Bobek
@nobody

Pewnie że ci lepiej w Stelli bo tam możesz ściemniać w Ravi musiałeś jeździć bo na ogonie była Galicja ha ha

@Bobek

hahah - no i wyszło szydło z worka. Niechcacy potwierdziłeś, że to nie właściciele sklepów piszą te komentarze o odchodzeniu od stelli, tylko sfrustrowana konkurencja. Rob swoje chłopaku, to nie będziesz musiał się martwić ani stellą ani galicją. hahaha

Jon
@nobody

Ha ha jaka konkurencja kogo widać na półkach Ravi ....Stella to tylko maly niedobytek ktory lezy i sie kurzy czytaj że zrozumieniem kto co pisze Pajacu

Ludek
@nobody

Moim zdaniem Rudy udziela tu się najbardziej gonia go ze sklepów boli go ze chciał się pokazać jaki on zaje a mu nie wychodzi chciał zniszczyć Ravi a Ravi daje sobie lepiej niż on więc pozdro kolego

@Ludek

No to są jaja! Chłopaki z ravi wchodzą na profil Stelli na goworku, żeby wylewać swoje żale. I nawet się z tym nie kryją. Ta strona jest po to, żeby ludzie mogli poznać opinię pracowników o firmie. Sugeruje więc, żebyście przenieśli się na profil swojej wspaniałej firmy i tam pisali pochwały - jeśli macie taką potrzebe. Podszywanie się pod klientów i pisanie źle o Stelli świadczy tak naprawdę tylko o was. I to nie najlepiej niestety. Ewidentnie macie jakiś kompleks Stelli. I tak życze Wam powodzenia i do zobaczenia na trasie, panowie! I pamiętajcie o szacunku - nigdy nie wiadomo z kim będziesz musiał pracować za parę lat, wiec zachowuj się tak, żebyś nie musiał później świecić oczami. PS. Nie jestem rudy, ale widzę że ta postać bardzo was boli. (widać i tu na stronie o ravi). PZDR!

Siema
@nobody

To nie są żale moim zdaniem sukces odnoszą nowi ph z Ravi widać standy towar a ja się pytam gdzie jest Stella tylko co 20 sklep coś tam widać a Ravi jest wszędzie i to was stellciaki boli co he he

Szef
@nobody

Skoro piszesz do zobaczenia na trasie to kto ty bumerang że odbijasz się weź chłopie na luz zajmi się sprzedażą a nie żyjesz innym światem panie kelnerze

Jan
@Szef

Wiesz może, jak wyglądają warunki zatrudnienia dla przedstawiciela handlowego w firmie Stella Pack? Najbardziej interesuje mnie to, czy zaraz po otrzymaniu zatrudnienia możemy liczyć na przeszkolenie z produktu, który oferujemy? Jest to ważne, ponieważ niewątpliwie dobrze jest znać produkt, który się sprzedaje.

Bobi
@Jan

Niedawno zacząłem pracować w stelli i miałem szkolenie produktowe, marketingowe i z różnych procedur wewnętrznych. Profeska!

galicjan
@Bobek

Nie wszystko "złoto się świeci"

Zibi
@galicjan

No złoto z Rataj świeci i to mocno ha ha

Mały
@Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Z jakim ph handlowym z tym rudym pajacem co oszukiwal w ravi a teraz pajacyje u was może ktoś z nim pojeździ i zobaczy jego prace...a zresztą nie ważne przecież u was cała (usunięte przez administratora) wszyscy z Ravi rączka rączkę myje nie życzę źle ale kontrola u was powinna być .zycze samych sukcesów ha ha

@Bobi

To pokaż ta profesje na sklepie a nie stoisz pod ha ha sklepem

Justys

Witam Gdzie gdzie w Pile dostanę magiczne ściereczki

ma już baniak

(usunięte przez administratora) i złote góry na rozmowie kwalifikacyjnej. Szkoda czasu, i tak będziesz zmieniać pracę.

Jan
@ma już baniak

Skierowałeś w stronę firmy Stella Pack bardzo poważne oskarżenie. Nie uargumentowałeś go w żaden sposób, dlatego zastanawia mnie, jakie sytuacje miały miejsce u tego pracodawcy, że sklasyfikowałeś je pod pojęcie, które jak powszechnie wiadomo jest przestępstwem. Mógłbyś podać konkretne przykłady potwierdzające Twój wpis?

Szkoda, że fajni ludzie odchodzą.

No

Z biura też

@123

Księgowej (usunięte przez administratora). też szkoda..

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.