Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

Lizio

Nie robi się nic dla bezpieczenstwa pracowników. Ani masek ani rękawiczek. Przy maszynach brak płynów do dezynfekcji.

John
@Lizio

Dzięki mnie takie marudzenie. Weź sprawy w swoje ręce i poinformuj sanepid jeżeli pracodawca kładzie laskę na bezpieczeństwo

Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Szanowni Państwo, Stella Pack SA podjęła wszystkie konieczne środki ostrożności. Wprowadziliśmy procedury związane z zagrożeniem epidemiologicznym i na bieżąco monitorujemy sytuację.

Boy
@Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Oprócz mierzenia temperatury, gdzie każdemu wybija 35 albo 34 nic nie jest robione. Pora chyba uświadomić Panów, że termometrem nie dotykamy naszego ciała.

Lolek

Dlaczego tak mało pojemników na hali do dezynfekcji rąk? A co z dezynfekcja maszyn?

Lobo

W Poniatowej

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
produkcja

Proszę nie panikować w związku z epidemią. Za jakiś czas będziemy się śmiać z tej sytuacji. Może w trochę mniej licznym gronie.

Luka

Masakra. Zadzwonić do sanepidu

senior

Czy będzie przerwa z powodu potencjalnego nosiciela ktory przebywał na terenie zakładu a objęty został kwarantanną ?

John
@senior

Jeśli nie zareagują to pokażą gdzie dokładnie mają pracowników.

@senior

Czy ktoś wie na terenie ktorego zakładu przebywał ten potencjalny nosiciel?

Czy firma ma zamiar zatrzymać produkcję w związku z epidemią koronawirusa

Rekrutacja

Witam chciałbym aplikować na stanowisko PH na mazowieckie czy mógłby ktoś opisać warunki pracy?

Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Dzień dobry! Rozumiem, że to pytanie nawiązujące do naszej firmowej zabawy:). Dział Zasobów Ludzkich lubi pracować w Stelli ze względu na świetnych, pełnych zaangażowania ludzi i atmosferę, która między nami panuje. Chce się wstawać rano! Pracownicy Stelli podali wiele powodów, dla których lubią pracę w Stelii, zachęcamy do zapoznania się nimi - plakaty z odpowiedziami znajdują się we wszystkich naszych lokalizacjach. Pozdrawiam!

ONO
@Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Takie odpowiedzi to ja szanuję i dalej w tej firmie pracuję ! Chcemy więcej podobnych konkursów :)

Jakub
@ONO

Jakiego rodzaju konkursy organizowane są w firmie Stella Pack? Napisałeś o konkursach, więc chciałbym uzyskać więcej informacji na ten temat.

Luki
@Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Co wy piszecie w tej firmie nigdy nie było atmosfery nakręcacie się masakra

Pytanko

Może ktoś powiedzieć jak wyglądają zarobki na produkcji?

Janusz

Dlaczego wasze worki a śmieci liff 34 szt 35l przeciekają

Dżon
@Janusz

A miały być wodoszczelne?

Hhhh

Czy można palić papierosy na zakładzie?

piotrek
@Hhhh

nie

Jak długo trwa proces awansu w Stella Pack S.A.?

One

Zależy na jaki poziom brązu nosa jesteś gotwy/a się poświęcić. Może jakiś brązowy nos się odezwie i coś poradzi. Tak więc kwestia czasu jest dość umowna

Lopez
@One

Po zmianie programu do sprzedaży będzie wysp ogłoszeń możesz aplikować. Wyjdzie że większość PH robiło lewe zamówienia ;)

Koks

Możecie mi powiedzieć jak z działem zarządzania jakością szukają tam pracownika/ stażysty jak z kierowniczką która tam pracuje słyszałem różne opinie ale wolę się upewnić.

@Koks

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zachęcamy do aplikowania do działu jakości. Osoba zarządzająca zespołem w tym dziale jest obecna już na pierwszym spotkaniu, więc będzie okazja, aby się poznać osobiście. Pozdrawiamy, Dział Zasobów Ludzkich Stella Pack SA

amfa
@Koks

a co słyszałeś? podobno niegłupia kobieta ale charakter ciężki

FijuFiju
@Koks

No cóż.... W każdej plotce jest ziarno prawdy, a w tym przypadku nawet cały spichlerz;)

Witam ????może firma pochwali się na temat premi,talonów,paczek na zbliżające się święta miło będzie posłuchać...

Nono
@Anonim

Zainteresowani na pewno już wszystko wiedza . To nie jest miejsce do udzielania odpowiedzi

Anonim1
@Anonim

Ha ha. Życzeń ci nie złożą a talony ci dadzą????? Przez tyle lat nie dawali to nie miej nadziei, że w tym roku dostaniesz.

@Nono

Dlaczego nie ... może dlatego że firma wzorem lat ubiegłych nawet długopisu firmowego nie da pracownikom albo kalendaza o talonach nie ma nawet mowy ????

@Anonim1

Anonim1 nie mam ale niech ludzie sukajacy pracy wiedzą jak hojny jest to firma ????

Nono
@Anonim

Na szczęście wszystkich pracowników stać ny kupić sobie kalendarz i długopis Nawet kalendarz przez RZ a nie jak pisze anonim przez Ż Wesołych świat ! A wszyscy zgnusniali i rozgoryczeni niech idą na spacer lub poszukają pracy z kalezdaŻem;)

Gora

Nie ma z czego dac.

@Gora

mamy talony na święta, więc możecie się rozlużnić :)

@Anonim

Trzy osoby na 9 maszynach pracuje wodę piją z jednego kubka to dla robili nie dla ludzi

Grześ
@Anonim

To nie firma (usunięte przez administratora)nie szanują ludzi którzy w ta firmę włożyli serce poświęcili tak wiele a co firma robi zwalnia bo od tak sobie Ale jak to mówią karma wraca

Anonim2
@Grześ

Dokładnie. Karma zawsze wraca. Może ich też ktoś kiedyś tak potraktuje jak oni nas!

lotr
@:)

w Poniatowej nadal nie ma :))))))))

Janina
@Grześ

Powiało maciejka Ludzie jak jest wam złe to zamiast narzekać złóż wypowiedzenie i idź do nowej super extra pracy Nie rozumiem tego narzekania i stania w miejscu Skoro jesteś i narzekasz widocznie nie jest tak złe skoro zostajesz

Monaliza

Witam. Ludzie szanujcie swoich pracowników bo niedługo nikogo nie ujrzycie. Żeby w sylwestra i Nowy rok iść do.pracy to hańba. Czy te wory itp są ważniejsze od rodziny pracownicy czują się zapewne jak w(usunięte przez administratora).

Anakonda
@Monaliza

Widocznie mają puste magazyny. Ważne, że oni mają czas na spędzenie go z rodziną. Twoja rodzina się nie liczy.

Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Dzień dobry! Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat zmian personalnych w naszej firmie. Nie spodziewamy się poprawnej oceny sytuacji ze strony osób, które oceniają ludzi na podstawie miejsca zamieszkania i obrażają. Pani Ewo, jak w kontekście Pani wpisu mają czuć się wszyscy nadal pracujący w tym zespole, naprawdę uważa Pani, że ma podstawy, aby oceniać innych w tak krzywdzący sposób? Zazwyczaj nie odpowiadamy na anonimowe zaczepki. Tym razem jednak postanowiliśmy zabrać głos, choć Państwa komentarze są poniżej poziomu, na którym życzylibyśmy sobie prowadzić rozmowy. Ze względu na osoby postronne, które zaglądają na profil Stelli na gowork.pl, spieszymy jednak z informacją, że diagnoza przyczyn rozstania się z jednym z naszych pracowników jest mocno chybiona. Sytuacja, w której zwalnia się pracownika nie jest łatwa. Zgodnie z praktyką przyjętą w naszej firmie jest to ostateczna decyzja, którą podejmujemy, gdy upewnimy się, że zrobiliśmy wszystko, aby tego uniknąć. Akurat w przypadku osób zajmujących się sprzedażą, ocena wyników, postępów i efektów działań naprawczych jest łatwa do zweryfikowania. Jako firma bardzo chcielibyśmy mieć stały zespół i jak najniższą rotację – to oczywisty kierunek dążeń każdej stabilnej organizacji. Tak się jednak zdarza, że czasem trzeba podjąć decyzje, które nie są łatwe, ani przyjemne. Ostatnio pożegnaliśmy się z jednym z naszych Key Account Managerów – rozstaliśmy się w zgodzie, a powody tego rozstania były jasne dla obu stron. Przykro nam, że są osoby, które wykorzystują tę sytuację do obrażania i zwykłego „hejtu”. Jedną z wartości Stella Pack SA jest odpowiedzialność. Bierzemy więc odpowiedzialność za nasze decyzje – także (a może zwłaszcza) te, które nie spotykają się z entuzjazmem, dlatego możemy podpisać się pełnym imieniem i nazwiskiem. Jeśli więc macie Państwo jakieś wartościowe opinie, które chcielibyście nam przekazać lub pytania, które chcielibyście nam zadać w powyższej kwestii – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i merytorycznej rozmowy. Z pozdrowieniami Sebastian Iskra – Dyrektor Rynku Nowoczesnego Milena Kowalska-Janek – HR Biznes Partner Stella Pack SA

Dobry kumpel
@Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Ja również nie rozumiem tych negatywów. Ktoś zakompleksiony musiał to pisać Seba, komentarz dla Ciebie cytatem z piosenki comy: „ I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.” Rób dalej swoje !!!

Ktos
@Stella Pack S.A. Dział Zasobów Ludzkich

Czy pan nie widzi że tu się błazni

;P

regularnie wrzucam kozy do ekspresu do kawy - uwielbiam potem z wami rozmawiać, mniam :)

?????

Dziwie się tymi negatywnymi komentarzami. Jak zwolnił to musiał mieć jakieś przesłanki i po co tu komentować i obrażać ? Po pierwszej zmianie kama kilka miesięcy temu tez wszyscy się dziwili a po czasie wyszło, ze zmiana na duży plus. Mi się z nim bardzo dobrze współpracuje.

?????

Szef działu kam

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.