Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

Co sądzisz o atmosferze w firmie Stella Pack S.A.? Ile można tam zarobić?

Janusz

Ostatnio jest super coraz więcej osób die zwalnia

Szkoda czasu na tą firmę..., żenada.

One

Prawda

@One

Dlaczego właściwie?

Don
@Andrzej

Nawet na pustyni są fatamorgany

Stella Pack S.A. poszukiwała kogoś na stanowisko Elektromechanik. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Filip

To może już lepiej złożył podanie do Sarantisa ?

Zygi X

Mamy malutką prośbę do zakładu produkcyjnego w Poniatowej. NIE CHCEMY TEJ WASZEJ NIBY PRZESORTOWANEJ FOLII, która przyjeżdża do nas tu na Chlewiska. W rzeczywistości jest w niej dużo puszek, butelek plastikowych, opakowań po jogurtach i serkach, tektury, pazłotka i innych rzeczy. Z takiego materiału powstaje tylko brudny i spalony regranulat. Dlaczego mamy przerabiać folię, z której jest więcej szkody niż pożytku. SAMI SOBIE JĄ PRZERABIAJCIE!!!

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

Voyager

Pojawiło się nowe ogłoszenie na PH region Podkarpacie czy ktoś jest w stanie opisać sytuację panującą na powyższym regionie.

Syzyfowa praca
@Voyager

Po co pisać prawdę skoro kłuje w oczy i wpisy zostają regularnie usuwane!!!!??? Może trzeba kłamać? SUPER mają Ci z tego regionu!!!! Pozazdrościć!

Bili
@Syzyfowa praca

Idą mega zmiany będzie się działo wkrótce

Były ph

Jedna z gorszych firm w jakich pracowałem jako ph. Przeszedłem od lidera kategorii do stella kuszony rozwojem, pensja, planowanymi zmianami floty (wtedy stare brudne yaris) a okazało się ze firma jest nierozwojowa, nikt nic nie wie, dział it i sprzęt jaki się dostaje to żarty, auto brudne w środku ze można było zdrapywać brud, a jedyna odpowiedz na to to ze można sobie posprzątać… plany może i do zrobienia ale system taki ze każdy wypisywał w powietrze zamówienia które się zaliczały… pensja 4brutto podstawy. Widzę ze jest zmiana właściciela wiec może coś się wreszcie zmieni w tej firmie, ale jak widzę rekrutacje na ph to odrazdzam każdemu kto chce pracować w dobrej stabilnej firmie z odpowiednim poziomem wyposażenia.

@Były ph

4 tysiące brutto to faktycznie nie za dużo jak na stanowisko ph. Pisałeś że targety były do zrobienia. To ile można było wyciągnąć dodatkowo do postawy? Z tysiaka czy więcej?

pik
@Kazimierz

4tysiące? to chyba dawno tu pracowałeś...

Stella34

Nie polecam równie pracy na magazynie istny burdel na kółkach (usunięte przez administratora) marne pieniądze. Premia zależy od humoru(usunięte przez administratora) Gdyby ktoś miał pytania odnośnie pracy zapraszam i nie polecam

@Stella34

Czyli premia uznaniowa jak zależy od humoru koordynatora :) Powiesz jakie są zarobki bo może dla ciebie marne a mnie będą pasować.

Pracował ktoś z Was jako Operator Maszyn w firmie Stella Pack S.A.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Operator

Jestem operatorem na Wierzbowej, wymaga się od nas często cudów, maszyny są po prostu zaniedbane i nie dopilnowane, nie naprawiane na czas, dopiero gdy coś się urwie i awaria nie daje pracować dalej maszyna zostaje poprawiona. Wszelkiego rodzaju naprawy taśma czy tym co jest pod ręką są tu norma, przeciąganie prądu z maszyny do maszyny kablami pod sufitem, przekładanie części z jednej maszyny do drugiej czy kapiące zbiorniki z wodą to codzienność w zakładzie. A praca polega na wyprodukowaniu jak największej liczby produktu jakość jest na końcu. Na rekrutacji już teraz to wymaga się chęci do pracy w systemie 3 zmianowym, 2 rąk i 2 nóg nic poza tym nie trzeba.

Mimi
@Operator

Potwierdzam. Nie tylko na Wierzbiwejj tak jest..W lazienkach szary papier do rąk (najgorszej jakości) zamiast ręczników.

Uuu
@Mimi

Bo to prawda

@Operator

Czyli pracy bardzo dużo i trzeba być wydajnym. Chociaż płacą za to dobrze? Są premie za wyrobienie normy? Bo akurat ciężkiej pracy się nie boje ale chciałbym też za to dostać dobre pieniądze, wiadomo.

Bohdan

Wie ktoś kiedy firma raczy poinformować oficjalnie pracowników o zmianie wlasciciela ? Jak narazie "nikt nic nie wie " a jest to ustawowy obowiązek pracodawcy i pracownicy mają wzwiazku z tym prawa...

pulpecja
@Bohdan

Propozycje zmiany rozpatruje UOKIK. jak zmieni sie właściciel to na pewno sie dowiesz. nie sr@j żarem

Zaskoczony

No i stało się, ⭐ oficjalnie przejęta.

Zasłużony
@Zaskoczony

Ciekawe co będzie dalej,zmiana kierownictwa, restrukturyzacja. Już powoli nawet nie naprawiają usterek i produkcja zwalnia tempo

nonick
@Zaskoczony

kolejny znafca, który nie ma pojęcia o czym pisze :)

Piter

Czy ktoś wie jak będzie wyglądała sprawa z przedstawicielami?

Wybrali już kogoś na podkarpacie?

Czy przeprowadzana jest już rekrutacja na Podkarpacie?

Reżyser

Mówisz o Nikosiu Dyzmie??? ???? Ledwo, ledwo, ale się trzyma!

Czy ktokolwiek kto przychodzi do pracy na stanowisko handlowca zakłada, że nie będzie miał czego sprzedawać? Że nie zrobi planu i nie dostanie premii za sprzedaż bo są olbrzymie braki w towarze? Firma Stella nakłada plany sprzedażowe na PH których nie są w stanie realizować bo ciągle brakuje towaru. Nazwa firmy powinna być zmieniona na Bajzel S.A.

Ty

Nie robiłaś planów to teraz nie płacz tylko szukaj pracy.

Patrycja

Czy mozna sie zatrudnić na umowe zlecenie? mam 17 lat?

Pojawiło się kolejny raz ogłoszenie na region Podkarpacie, zastanawiam się czy aplikować, ponieważ widzę że rotacja jest, a i pozytywnych opini nie za wiele, na temat tego regionu tym bardziej, chociaż dużo opinii zniknęło. Mógłby ktoś doradzić czy warto próbować (szukam czegoś na dłuższy czas a nie chwilowe doswiadczenie) ??

Stella Pack S.A.
@Kandydat

Dzień dobry, Ogłoszenie pojawiło się ponownie, ponieważ nie zatrudniliśmy jeszcze nikogo na wskazane stanowisko. Poszukujemy obecnie Przedstawiciela / Przedstawicielki na region: Stalowa Wola - Sandomierz i okolice. Zdecydowanie szukamy kogoś, kto będzie chciał zostać z nami na dłużej. Zachęcam do wysłania CV. A jeśli ma Pani / Pan pytania - zapraszam do kontaktu (numer telefonu jest na naszej stronie). Pozdrawiam Dział Zasobów Ludzkich Stella Pack SA

Niestety popieram mojego przedmówcę! Kto pyta, nie błądzi!!! A „błądzenie” chyba modne teraz w tej firmie!

pola
@Zainteresowany

dopiero teraz na tym regionie jest normalnie. Skończyły sie plotki, układziki, kopanie dołków... "popytaj w terenie" - bez żartów! dla poważnych ludzi plotki to nie jest źródło informacji. Odeszły krety i obroty najlepsze w historii regionu.... Psy szczekają, karawana jedzie dalej... Odświeżacz powietrza nie pomoże na smród, trzeba posprzątać... hihihi

Łukasz

Słyszeliście już o tym, kto przejmuje naszą firmę???

Łukasz

Słyszeliście już o tym, kto przejmuje naszą firmę???

Czy nowo zatrudnione osoby w Stella Pack S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nowa osoba

Tak, mają umowe na okres probny. Tyle ze to jest cza by sie sprawdzic i zafascynowac innych swoim nawiedzeniem...

Nawiedzony
@Nowa osoba

A nawiedzonych coraz więcej w tej firmie. Chyba sekta się robi! Niby wszyscy wiedzą wszystko a nikt z tym nic nie robi. Cierpią tylko dobrzy ludzie. Szok

nick
@Nawiedzony

O co chodzi z tymi nawiedzonymi? MOzna jaśniej?

beka
@nick

nawiedzenie to jest wtedy, jak codziennie dodajesz posty na goworku, zmieniając tylko nicki i czepiasz się o wszytsko tylko nie patrzysz na swoje akcje. Egzorcysta nie pomoże, ale psychiatra to naprawdę rozsądny pomysł...

Halina
@beka

Ja załapałam, nawiedzony jest tylko jeden, a reszta jest zadowolona, tak? :D Ok, a napiszesz, ile by trzeba było zaśpiewać na rozmowie na ph na Opolskie, żeby nie wyśmieli i nie podziękowali za aplikowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.