Opinie o EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o. w Fałkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o. w Fałkowo

Kinyp

Czy w tej firmie wystepują premie co miesieczne albo roczone ? Czytajac opinie widze ze roczna premia jest dawana z opóźnieniem do paru miesiecy czy to prawda ? Czy roczna premia nie dostaje się na zakończenie roku ?

Gruner
@Kinyp

Premie są, ale od lat ja nie umiem się doliczyć ani dowiedzieć, jak to się liczy. Z resztą, jakie ma to znaczenie, czy jest premia, czy jej nie ma, skoro rok do roku nie widzisz wielkiej różnicy na swoim picie. Ja nawet nie wiem, co ja mam zrobić, by tę premię dostać. Jakie są oczekiwania. To wszystko jest kwestią uznania właściciela. A jeśli to takie uznaniowe, to co można o takiej premii powiedzieć.

@Gruner

No jeśli jest taka niejasna to słabo. Ale w tym momencie jedyne co możesz powiedzieć to zdradzić jej ostatnią wysokość tak dla wyobraźni chociaż. Pewnie są jakieś widełki poza których zakres i tak się nie wyjdzie?

Gruner
@Małgorzata

Jest taka, że dalej stać mnie na najtańszą szynkę z Biedronki a i to nie każdego dnia. Więc wydełki są takie, że moooooże będzie mnie stać na szynkę częściej niż trzy razy'na tydzień.

@Gruner

Czy Ty aby nie przesadzasz, tylko szynka z biedronki?, pensje są od 3500 do 7000, netto nie wiem ile ma góra, Tą najmniejszą pensję mają nowo przyjęci.

Kris

Inflacja szaleje ceny podskoczyly o 30% a o podwyzkach ani słowa.W zeszłym roku zamiast premi rocznej byla.Czyli dwa lata bez .Nie dziw że ludzie szukaja czegos lepszego

@Kris

Kto chce niech szuka, mam dwoje dzieci, mąż podobną pensję, i jakoś dajemy radę, zauważ , że niektórzy się zwolnili, a teraz wracają do Edera. Pensja wpływa na konto bez opóźnień. Czasy są teraz spokojniejsze , więc pewnie i podwyżki będą.

Była pracownica

Tak to właśnie wygląda ,jeśli na 10osób wróci 1 to oznacza że jest super i nie trzeba nic zmieniać,o podwyżkach zapomnieć

@Była pracownica

Nie, to znaczy, że w firmie nie jest tak źle jak opisujesz, w krótkim czasie wróciły 2 osoby widocznie w nowym miejscu było jeszcze gorzej.

Mówiąc szczerze zupełnie nie rozumiem o co Tobie chodzi, wrócili bo chcieli, bo zobaczyli że tutaj nie jest tak źle i to nie ma nic wspólnego z polityką .Ktoś e tej firmie musiał Cię bardzo skrzywdzić.

Ostrzeżenie dla nowego DH

Na pracuj.pl pojawiła się kolejne w tym roku (już chyba 3.) zaproszenie w sidła dla nowego dyrektora handlowego. Jako ktoś, kto od środka poznał dogłębnie relacje panujące w firmie, kto musiał znosić paranoiczną destrukcyjną chwiejną sklerotyczną osobowość właściciela, jestem w stanie poza forum opowiedzieć każdemu o tym, co go czeka, jeśli podejmie się tego "wyzwania". Zaręczam, że będzie wstyd umieścić to w CV.

@Ostrzeżenie dla nowego DH

A napiszesz choć ogólnie o co chodziło?

Ostrzeżenie dla nowego DH
@Marek

Najogólniej jak potrafię. Wpisz w wyszukiwarkę "F22.0" i wszystko będzie jasne.

Krzysztof

Pracowało mi się tam dobrze. Stary kierownik produkcji pani W., jej zastępca pan J., kierownik sprzedaży krajowej, kierownik eksportu i były kierownik logistylki robili super robotę. Bardzo kompetentne osoby. Dużo się od nich nauczyłem. Niestety po odejściu nie wypłacono mi premi kwartalnej za dwa miesiące, które jeszcze przepracowałem w tej firmie. Pani która została mianowana osobą zarządzającą przez właściciela który ma sklerozę (sam o tym mowi na forum) nie nadaje się na to stanowisko. Tak to jest jak zatrudnia się osoby które nie muszą uczestniczyć w konkursie CV. Zastanawia jaki układ ma Pani A. i Pan Eder.

@Krzysztof

Mogę potwierdzić, że osoby z firmy, które wymieniłeś, są ok. Zaangażowane, z wiedzą. Że Ciebie wydymali? Normalne tutaj. Przecież po co Ci premia, skoro odchodzisz. Można zaoszczędzić. A relacja p. Agnieszki z właścicielem? Cóż... przedziwna, uzależniająca, daleko poza formalnymi relacjami.

Jako były pracownik który spędził w tej pracy pare miesiecy, lat jestem i tak w ogromnym szoku ze jeszcze ta firma funkcjonuje.(usunięte przez administratora)

Mario

Oj, widzę, że w naszej Firmie zaczęło się kasowanko komentarzy na Goworku

Dorota

Tak? Bo nikt tu w sumie nie wspominał żeby firma miała jakieś problemy które by mogły być przyczyną zamknięcia chyba że coś przeoczyłam,no a negatywne opinie to inna sprawa. Może rozwiniesz jak Ty to wszystko widzisz? Prawdę mówiąc z tych wpisów niżej ciężko jest się czegokolwiek dowiedzieć osobie z zewnątrz. Głównie narzekania na zarobki

@Dorota

Tak to Ciebie interesuje o 1.16 w nocy? Przeczytaj wszystkie wpisy od początku do końca. Masz komplet wiedzy. Zarobki zarobkami, wszędzie narzekają. Każdy chce więcej, każdy myśli, że zasługuje na więcej. Problemem jest właściciel i jego dwór. Właściciel zatrzymał się 20 lat temu, a dwór wściekle trzyma się swoich pozycji, bo gdzie teraz znajdziesz taką robotę, że symulujesz pracę, przyklaskujesz właścicielowi w najbardziej chwiejnych i durnych decyzjach i niemała pensyjka wpada na konto. Oni ciągną firmę w dół.

@Dorota

Ty nie możesz być pracowniiiem Edera. Gdybyś była, to byś była świadkiem ciągłych narzekań i przestróg właściciela o inflacji, o kryzysie. Chodzi po pokojach i sieje niepokój i nic z tego nie wynika. No to chyba nie jest całkiem dobrze, co?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wojciech Eder Eder.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator bocznego wózka widłowego
Hapert
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Tadeusz

Kwintesencja zła.

Joanna
@Tadeusz

A czemu tak uważasz? Rozwiniesz?

@Joanna

Chyba każdy może przeczytać, co tu jest nawypisywane o firmie, więc po co to zaczepne pytanie? Chłop po prostu podsumował w dwóch słowach, co tu się wyrabia!

Ewelina
@Trybik

Jest coś poza tym? Może dla odmiany firma ma jakieś plusy? Nawet chociaż jakieś małe?

@Ewelina

Pewnie jakiś mały ma, taki na półtora gwiazdki na goworku.

@Trybik

Haha, to już prawie w zaokrągleniu dwa. ;) No ale skoro aktualnie pracujesz to jednak coś musi Cię to trzymać, nie przesadzajmy. Dasz znać co?

@Małgorzata

Tak, Skarbie. Z żoną dojeżdżamy samochodem do pracy, jadąc z domu do pracy w tym samym kierunku. Żona zarabia lepiej. Jesteśmu uzależnieni od jej poborów. Nie stać nas na drugie auto, a firma Eder nie zapewnia dojazdu do pracy, choć mieści się w polu kukurydzy na wygwizdowie.

A gdzie się podział technolog? Zwolnił się?

A gdzie się podział technolog? Zwolnił się?

Paula

Na razie nie znam firmy i nie będę się wypowiadała pod tym kątem. Trochę tylko dziwi mnie dziwna niespójność i nagonka (przynajmniej tak to wygląda) :) Ktoś pisze że na konto dostaje 2000 złotych, kiedy wiadomo że to niemożliwe, bo najniższa krajowa to prawi 2400 złotych. Logika - brak :) Z opisu wynika że w tej firmie nie da się pracować i lepiej trzymać się z daleka, a równocześnie że cały czas w tej firmie ta osoba pracuje :))) Logika- nie wiem, szukam :) Chyba będę trzymała się swojej zasady i sprawdzę sama. Pozdrawiam

Logika
@Paula

Radzę włączyć wspomniane logiczne myślenie i zdolność rozumienia tekstu Mowa była o premi , nie wynagrodzeniu zasadniczym ,co do tego pierwszy raz się spotykam z opinia aby ustawodawca regulował kwestie wysokości premi. Może w kodeksie obowiązują dwie logiki Widocznie autor laboratu jest mało dokształcona osoba z brakiem umiejętności merytorycznej budowy tekstu skoro znajdują się osoby z problemem właściwego zrozumienia tekstu

Ciekawy
@Logika

Witam, czy zarobki na produkcji oscylują w granicach 5 tys?

@Ciekawy

Tak 5 brutto tyle będziesz miał. Ale jeszcze kolega musi dorzucić ze swojej wypłaty.???????????????? Wtedy będzie 5tyś

Produkt menadżer

Z perspektywy mojej jako klienta bardzo dobra obsługa panów ze sprzedaży, bardzo słowni pomocni i bardzo w temacie, nie ma dla nich trudnego tematu, szybka wysyłka, szybka oferta, doskonały kontakt. Pozdrawiam P.G.

Klient

Szukałem na stronie internetowej kontaktu do działu wsparcia technicznego i nie znalazłem żadnego pracownika. Czy to oznacza, że w firmie nie ma już technologa?

Zbyszko z Bogdańca

Forme sprawowania rządów w firmie EDER mógł bym porównać do obecni panujecych w kraju nad Wisłą. Dużo obietnic (niestety bez jakiego kolwiek pokrycia ).Temat podwyżek....... Ogłaszam podwyżek w naszej firmie nie będzie. Nawiązując do jak ze wspaniele reklamy , jak można nazwać sytuację w której bilans pracowniczej pensji po podwyżce niestety oscyluje poniżej wypłaty z przed podwyżki Świadomość dwóch osób usytuowanych na najwyższych szczebelkach tej jak ze zacnej drabiny pozwala im trwać w przekonaniu ze pracownicy nie są w stanie kalkulować uposażenia jakie dostanie się po przeliczeniu premi w wysokości 30% zszlorocznej . Nie wspominając o ciągłych zapowiedziach premi na poziomie 20.000 w tym roku a w przyszłym w momencie gdy zawojujemy Europą a reszta firm z branży upadnie przed nami na kolana można spodziewać się skromnych 60.000 Czy to nie jest piękne? Już odpowiadam . Nie !!!!!!!!!!! Słuchając tych wszystkich bredni w momencie gdy na konto wpływa 2.000..... Właśnie .... potencjalny przyszły pracowniku zastanów się przed wysłaniem cv czy chcesz się znaleźć w takiej sytuacji jak obecni pracownicy Pamiętaj że aby zajść w tej firmie wysoko musisz byc : Nie stwarzającym problemów Nie dostrzegającym problemów ( jeśli je znajdziesz nie zgłaszaj ich , nie będzie to dobrze odebrane Ale za to bądź Niczym piesek z deski rozdzielczej kiwający główka w rytm napływających kolejnych bredni, obietnic bez pokrycia, objawiających się pomysłów i jeszcze jedno jeśli Jesteś MacGyver-em nie ma dla ciebie tu miejsca JUZ MAMY JEDNEGO

Kriss
@Zbyszko z Bogdańca

Coś tu nie gra. Nasza wszechwładna cicha myszka wrzuciła ogłoszenie o pracę na pracuj.pl Handlowiec na rynek niemiecki ma zarabiać 25 koła. Aha, to dlatego nie będzie podwyżek. Trzeba uzbierać sianko dla nowego. Przecież tu nikt takich pieniędzy nie widział! Ta firma to jednak stan umysłu. Albo kpią z nas, albo (usunięte przez administratora) tego nowego.

Przemek
@Kriss

I 12 tyś brutto dla handlowców na Polskę i szukają aż 2 kandydatów hmm to teraz będzie 6 osób ....

Zbyszko z Bogdańca
@Kriss

Coś tu nie gra ? Właśnie ze gra przeurocza muzyka, z tym że nadawana jest na innych falach , ucho zwykłego pracownika nie jest w stanie tego wyłapać z natłoku docierających do nas wieści. Wieści jak ze pesymistycznych pamiętajcie ,tsunami nadejdzie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest ewakuacja się z tego wydaje mnie się powoli nabierającego wody statku.Pamietajcie woda sięgnie w pierwszej kolejności tych na najniższym pokładzie.Praciwniku kochany pozwolę sobie zacytować F. Kiepskiego Kiełbasa browary i inne towary ja Tobie narodzie kochany dam .Tego typu obietnic możesz się spodziewać obecny jak i przyszły pracowniku.Tyklo czy w przypadku gdy przyjdzie do ciebie twoje dziecko zamiast obiadku może odtwórz mu te piekne obietnice wtedy patrz jak jego brzuszek się wypełnia a on pięknie rośnie. Odnośnie naszej szarej myszki Zauważam stopniowe kroki w kierunku wprowadzenia ustroju totalitarnego.Pamietaj planując urlop i zgłaszając ten fakt pamiętaj o odpowiedniej formie grzecznosciowej "Zgłaszam chęć wzięcia urlopu" wten masz szansę usłyszeć magiczne ,przeurocze i płynące z głębi serduszka ZGADZAM SIĘ Ale kochani co dziś mamy PIĄTUNIO Dlatego radzę zaopatrzyć się, jak nasz bohater wymieniony powyżej w Mocny Full i resetujmy się Zapomniał bym z racji że na obecną chwilę poziom kultury panujący na najwyższych szczeblach naszej drabinki nie pozwalana na oficjalne pożegnanie z odchodzącymi pracownikami którzy świadczyli pracę przez kilka lat nie wspominając o przywitaniu Ja jako głos ztłamszonego pracownika pragnę przywitać naszą nowa uroczą koleżankę w naszym "rodzinnym bagienku"(może kiedyś się uda wspólnie sporzyć nektar bogów w postaci Mocny Full) Na dziś zadzieram kiece i lecę Bez odbioru

Święty Tomasz
@Zbyszko z Bogdańca

Dobro powraca ???? a poziom kultury no cóż osoby z najwyższego szczebla resztę pracowników uważają za mało inteligentnych delikatnie to ujmując..

Der Wahnsinn der Vernunft
@Zbyszko z Bogdańca

Nie wiem, co się z nami stało. Przyłazimy tu codziennie. Ale chyba przestaliśmy to zauważać. Ja w ogóle o tym nie myślałem, ale teraz zdałem sobie sprawę, jak to wszystko czytam, że ta nasza firma jest po prostu strefą toksyczną o silnym stężeniu. Jak wspominam te codzienne dawki społecznej trucizny, na jaką jesteśmy narażani, to na prawdę skręca mnie ze stresu w żołądku.

Przemo
@Zbyszko z Bogdańca

Odnośnie pożegnań to prawda osoby, które odchodzą mogą wejść i się pożegnać z załogą tylko z obstawą traktują człowieka jak złodzieja, chyba w obawie "sprzątnięcia"rolki spod stołu...

Zwykły robol
@Der Wahnsinn der Vernunft

Trzeba założyć związki zawodowe jak w Volkswagenie i od razu będzie większy szacunek. Tu pomoże tylko terapia szokowa.

Bogusław
@Zbyszko z Bogdańca

Brawo ???? genialne to ująłeś. Dla tych, dla których liczy się tylko kasa to i tak nic nie zmieni będą trwać w bagnie i powoli w nim tonąć aniżeli poszukać czegoś sensownego.

@Bogusław

To prawda. Niektórzy dla pieniędzy zrobią wszystko. Dla nich staną się nawet "tanią panią do towarzystwa" i będą ładnie kiwać głową jak te pieski samochodowe. Najważniejsze, żeby kasa się zgadzała, a to co na nim siedzi czyli (usunięte przez administratora) pobili i przestanie.

Ggg
@Zbyszko z Bogdańca

Ta wasza "szara myszka" to ta blondyna od HR-u?

@Kriss

A niedawno widziałem, że szukali dyrektora ds. eksportu. Czy już go znaleźli? Ciekawe, ile jemu zapłacą?

Produkcja
@Zwykły robol

Bardzo dobry pomysł. Ja bym się przyłączył.

@Zbyszko z Bogdańca

Jak tak bardzo jest źle, to dlaczego tam jeszcze pracujecie?

Agnieszka
@Ggg

Ta firma nie ma pojęcia co to jest HR i takiego działu tam nie ma. Gdyby miała to nie zwolniło by się tyle osób. Zwalnianie osób z wieloletnim stażem dziwnym zbiegiem okoliczności zbiegło się z nastaniem nowych rządów .....

Administrator_99
@Zbyszko z Bogdańca

Uwaga na sztuczne posty trolli, które tylko w nagłówku wstawiają nazwę danej firmy a późniejsza treść jest ta sama dla różnych firm.

@Ex pracownik

Pewnie zapłacą mu 40 tysięcy netto.

Ex pracownik

He, he, tyle to pewnie nie wyciąga z tego biznesu sam właściciel.

Driver

A kto to się znowu zwalnia z logistyki, że firma ogłasza się z ofertą pracy? https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-logistyki-falkowo-pow-gnieznienski,oferta,1002039702?s=689755f0&searchId=56b84c10-2c83-11ed-8c13-d723cf7c20fd

Red Label
@Driver

Tu ostatnio co chwilę ktoś decyduję się zmienić pracę...

@Red Label

O, nieeee, tylko nie logistyka. Tam pracują fajni ludzie.

Dhdhyxg
@Driver

To się ciesz, że komuś z fajnych ludzi udało się stąd wydostać.

@Dhdhyxg

Może i racja!

Poleś

Ponad pół roku temu rozmawiałem z właścicielem firmy Eder na temat podjęcia współpracy dotyczącej eksportu. Odbyłem z nim dwie lub trzy rozmowy telefoniczne oraz spotkałem się z nim w siedzibie firmy. Byłem zszokowany tym, że on kompletnie nie pamiętał ustaleń dokonanych z nim wcześniej. Nie chodzi o jakieś mało znaczące ustalenia, ale o kwestie kluczowe dotyczące samej wizji eksportu w firmie. Dla mnie to był szok, nigdy wcześniej nie spotkałem się z sytuacją, żeby firma zarządzał ktoś mający tak poważne problemy. Nie wyobrażam sobie, żebym mógł nawiązać współpracę z kimś takim i współczuję każdej osobie na stanowisko menedżerskim, która będzie współpracowała z szefem tej firmy.

Tobi
@Poleś

Mogę tylko to potwierdzić. Nie wiem tylko czy najpierw jest niesłowność a potem niepamięć czy odwrotnie. Ale na bank tam coś nie styka.

Halski
@Poleś

Miałem identyczne odczucia, ale myślałem, że być może trochę przesadzam, ale teraz widzę, że inne osoby dostrzegły to samo. Właściciel firmy nie pamięta niczego, jest kompletnie niezdolny do prowadzenia i zarządzania firmą. Ciekawi mnie to, co w takim przypadku. Czy taką osobę można jakoś ubezwłasnowolnić, żeby ratować firmę? Współczuję osobom, które w takiej sytuacji zatrudnią się tam i tym, które już tam pracują.

@Poleś

Rozmowy pół roku temu i nie pamiętasz czy były 2 czy 3 rozmowy, oj z Twoją pamięcią też chyba coś nie tak.

Romek

I to jest właśnie bardzo nieudolna próba odwrócenia kota ogonem. Jeśli ktoś odbywa rozmowy telefoniczne w sprawie pracy, ma zanotowywać sobie w tabelkach ile rozmów, w jakim dniu i o której godzinie odbył? To jest normalne, że po pół roku ktoś nie wie, czy tych rozmów były dwie,vtrdy, czy cztery. Ważne jest sedno: właściciel zarządzający firma, nie miał zielonego pojęcia co ustalił wcześniej, nie pamiętał o czym rozmawiał i zauważyło to samo kilka osób. Jeśli to dla kogoś nie jest problem, że osoba zarządzająca firma nic nie pamięta, to gratuluję, a jeśli przy tym ktoś próbuje to bagatelizować widząc problem, że ktoś nie pamięta dokładnie czy pół roku temu odbył dwie czy trzy rozmowy telefoniczne, to już nie można gratulować, tylko trzeba współczuć

...

Nina

Pracuję w tej firmie od lat. Dziś z ciekawości zajrzałam na ten portal.. i widzę wpisy rozgoryczonych osób które musiały się pewnie z firmą rozstać.. Większość załogi w firmie jest tutaj od wielu wielu lat, atmosferę nazwałabym jako swojską i raczej rodzinną. Nie jest to typ korporacji w szklanym biurowcu, może nie ma co piątek imprezy firmowej, ale większość załogi docenia przewidywalność przyszłości, i co tu ukrywać, całkiem dobre pieniędze

@Nina

A te wspomniane dobre pieniądze to jakie w końcu? Bo z tego co widzę trudno tu o solidny konkret

Erwin
@Nina

Przewidywalność przyszłości i rodzinna atmosfera dobry żart.

@Nina

"Dobre zarobk"i????? To akurat myślę,.że jest ujete w formie kabaretu żeby się pośmiać. Dobre zarobki ma tzw. góra, a reszta robi za "stawkę niewolniczą" patrząc na zakres obowiązków. Jeżeli pracujesz w firmie od lat to chyba jako nieliczna bardzo dobrze umiesz zakręcić koło tych co dzielą kasą że tak wychwalasz. A dobrzy pracownicy w tej firmie już byli......... Bo odeszli myślę,.że uważają to za jedną z bardzo dobrych decyzji

Weltschmerz
@Nina

Kto chce, niech wierzy, kto nie chce, niech nie wierzy. Ale jedno jest dla wszystkich jasne w życiu prywatnym: jeśli coś w Internecie ma jedną gwiazdkę na pięć, to się to omija z daleka. Niestety, nie sądzę, bym doczekał, że firma będzie miała kiedykolwiek tutaj dwie gwiazdki, no chyba, że je ktoś dokupi. Atmosfera jest żadna, a rzekoma przewidywalna przyszłość rysuje się w barwach wręcz nie kończącej zmienności i tak, to już jest na tyle przewidywalne, że ludzie się do tego przyzwyczaili. Zmiana popędza zmianę w takim tempie, że już nikt na nie nie reaguje. Jak widzisz, Nina, na Twój wpis zareagowało negatywnie sporo ludzi, a patrząc na ruchy kadrowe w firmie, nie mogą być to wyłącznie "rozgoryczone osoby, które się rozstały z zakładem pracy", bo aż tylu ich nie było. A ci, którzy odeszli, dawno sobie poukładali życie lepiej, niż dawała im na to szansę firma Eder i z pewnością nie marzą o tym, by udzielać się na GoWorku w zakresie tej firmy. Także wydrukuj ten swój pochlebny wpis i zanieś Panu Ederowi, bo on przecież nie potrafi na komputerze. Ale pewnie pogłaszcze po głowie z aprobatą. I to będzie ta rodzinna atmosfera.

@Erwin

Na tyle rodzinna atmosfera, że nowe dobrze wykształcone osoby zwalniają się po 2 tygodniach...

Krzysztof
@Nina

Osoby, które odeszły nie musiały a chciały się z firmą rozstać to znacząca różnica. Odeszły bo zapewne miały dość obietnic bez pokrycia i jakże zachwalanej "rodzinnej atmosfery", której nie życzę nikomu.

Paula

@Paula

A dlaczego niektóre kobiety nad którymi znęcanie się psychiczne i fizyczne partner są z nim przez wiele lat albo całe życie???? Myślę, że to jest ta sama "choroba". Zawsze można podjąć ryzyko jak ktoś lubi takie "zabawy".

2000 zł to premia a nie wypłata, czytać też trzeba umieć

Roman

Jądro ciemności.

Iktorn

Szef to nie panujący nad niczym sklerotyk, który sam nie wie czego chce, tylko co chwilę zmienia koncepcje. Firma ma potencjał, ale nie przy takim zarządzaniu. Potrzebny jest dyrektor handlowy z prawdziwego zdarzenia.

Ktosik
@Iktorn

Tak to jest jak w zapyziałej firemce na prowincji z dala od wielkiego miasta komuś wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy i na wszystkim się zna. Masz rację: trzeba zatrudnić kogoś, kto na handlu się zna, ma w tym doświadczenie i to wszystko poukłada, zamiast działać chaotycznie, zatrudniając osoby, które nie mają pojęcia o sprzedaży, o jakichkolwiek strategiach sprzedaży i nie nadają się nawet na bycie akwizytorami z lat 90-tych.

Homagus
@Iktorn

Rozmawiałem z właścicielem. To taki oderwany od rzeczywistości i pozbawiony spójnej wizji poeta, na rozmowy z którym szkoda czasu. Pies z kulawą noga przyjdzie z takiego Poznania do takiej firmy

Aleksander
@Iktorn

Jak potrzebny to czemu nie został zatrudniony? Szef uważa że sam sobie poradzi? Może delikatnie mu podpowiedz jaki ma obrać kierunek skoro tak się znasz na zarządzaniu.

Aleksander
@Homagus

Nie wiadomo. Jak dobrze zapłacą to pewnie ktoś się skusi na robotę. Nie powinieneś tak z góry oceniać.

hawajski
@Iktorn

Zgadza się. Fatalnie to wygląda w tej firmie.

Jolanta
@Ktosik

Skoro tutaj mało kto zna się na handlu, to czy były podrzucane szefowi pomysły szkoleń? Albo pokazywanie, jak dane szkolenie może pozytywnie wpłynąć na sprzedaż?

Maja
@Homagus

A zdradzisz może jakieś konkrety? :) Jak w takim razie wygląda rozmowa rekrutacyjna z szefem?

Sami
@Ktosik

Kierownik działu polskiego jeszcze daje radę natomiast kierownik eksportu no cóż wiedzy merytorycznej brak, za to przyklejony uśmiech...

Ratke
@Maja

Daruj sobie pracę w tej firmie, jedynie co cię czeka to poniżenie.

Barbara
@Ratke

poniżenie w jaki sposób? Możesz napisać coś więcej?

Iwo
@hawajski

"Zarządzanie strachem - (usunięte przez administratora) czy trzeba dodać coś jeszcze.

Łucja
@Iwo

w takich warunkach pewnie rotacja jest ogromna, bo kto sobie pozwoli na takie "zarządzanie" sobą ?

Genek
@Iktorn

Atmosfera w firmie "wspaniała". Kasa kiedyś była dla "wy branych", ale na ten moment d..nie urywa a odpowiedzialność bardzo duża.

@Genek

Mówisz? :/ A co składa się tu na tę całą odpowiedzialność, którą wspominasz?

export

hmm wpisy są niepokojące, pytanie czy warto tracić czas na aplikowanie do działu exportu?...........

@export

Myślę że szkoda twojego czasu i nerwów, no chyba że lubisz jak ktoś bierze to co robisz za swój sukces. Poza tym nowy wirus coraz bliżej więc nie bądź zdziwiony jak ktoś przyjdzie i będzie "grzecznie prosił" o to byś zrobiła wszystko by nie stwarzać zagrożonia. Oczywiście to nie jest przymus to wszystko dobrowolne jest ????????????

@Beata

Jak to nowy wirus, co to za proroctwa. :( Czyli gdyby się nie pojawił to wszystko będzie ok?

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest Wojciech Eder Eder w mieście Fałkowo? Czekamy na aktualne informacje.

xyz

Zdecydowanie odradzam. Zam osoby, które tam pracowały - odeszły, nie szło wytrzymać psychicznie. Osoba, która teraz tam zarządza nie liczy się z nikim.

Sylwia
@xyz

Jak to nieliczenie się przejawia? Serio, brzmi niepokojąco, człowiek sobie wyobraża, na czym to może polegac...

Bartek

Jeśli się znajdzie jakiś naiwny to dają najniższą, ewentualnie jak się wykłócisz ciut więcej. Liczą każdy grosz nie licząc się z nikim, ale skoro ludzie sobie na to pozwalają to dlaczego mają coś zmieniać.... Stres, presja itd....

@Bartek

Jesteś żywym dowodem tych wyższych stawek? Sam się tak wykłócałeś, że radzisz?

espresso

największa firma w branży, wartość bezcenna, nie słuchajcie trolli

@espresso

O powadze tego wpisu gloryfikujacego te firmę najlepiej świadczy fakt, że pojawiła się on w prima aprilis.

Zostaw merytoryczną opinię o EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 53 ocen.
  • 66A
    62-262 Fałkowo

EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o.