Opinie o EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o. w Fałkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o. w Fałkowo

Andy

Czy w tej firmie nadal jest taka tragiczna atmosfera czy coś się poprawiło?

Paulina
@Obserwator

Czyli zakres obowiązków się zwiększa? Jak mam rozumieć więcej za mniej? Pensja spada w dół? Normalnie powinny być podwyżki raczej niż obniżki wynagrodzenia

P.

Ta firma jest fenomenem w skali światowej, bo to jedyna firma na świecie, w której właściciel i jego pani A. w pełni świadomie i celowo działają na szkodę własnej firmy. Tego nie spotkacie nigdy. Może po posypaniu się działu eksportu, o czym piszecie, firma wreszcie padnie. Ludzi mi nie szkoda, bo wszyscy kumaci i tak już stamtąd dawno odeszli, bo tam nikt normalny nie mógł zostać. Ja odszedłem już dawno.

Prawda
@P.

Firma Eder -Brak szaczunku dla pracowników -Kiepkie wynagrodzenia -Stała płaca bez miesiecznych premii -Paskudna atmosfera w pracy -Jak masz coś wiecej niż inni bedziesz tyrany przez to. Podjedz lepszym autem to zyć Tobie nie dadzą -Brak szacunku do nowych pracowników -UWAGA W FIRMIE WYSTEPUJA RAKOTWORZCZE MATERIAŁY -Brak zabzpieczen przed wdychaniem kevlaru -Mozliwosc wystapienia grypy krvlarowej - Podasz produkcji na materiałach w tej firmie wiekszość z nich potrafi uwalniać toksyczne i drażniące gaz -Fałszywi ludzie na produkcji -Wiekszość inteligentnych ludzi postanowiło opuścić tą firme -Usuwanie postów na gowork -Premia 2 razy w roku na świeta po 1000zł -Wiekszość maszyn nie spełnia zasad BHP są niebezpieczne -Brak prawidłowej wentylacji produkcji -Hobbit udajacy szefa - Wynagordzenie od 3000zl dla pupili 4500zł -Kreowanie firmy na super to nie prawda -Praca na magazynie dla mało intelogentnych -Niepełno sprawny umysłowo pracownik na magazynie -Tycie pracownic przez podjadanie -Nadmierne przeciązanie pracowników na magazynie przez dzwiganie -Stanowisko docinki pył powodujacy podrażnienie dróg oddechowych oraz zapalenie spojówek ocznych. -Pokazywanie rowa przez pracownika utrzymania ruhu (usunięte przez administratora) -Palacy którzy spedzaja za duzo czasuna palarni -W.G wygladajacy jak G -Eder cudowna firma. Ciekawe kiedy zniknie ten post I te slipy Staroooooooo............. Zapraszamy nowych do biura oraz na produkcje.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Wojciech Eder Eder. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 22 kwietnia.

@Szczurek

I ta jedna osoba sobie radzi ze wszystkim obowiązkami? Zastanawiam się czy będą przyjęcia do eksportu skoro taka sytuacja. Z komentarzy wynika że rotacja jest spowodowana niskimi zarobkami. Myślisz że coś się w tym roku poprawi w tym temacie? Mam na myśli podwyżki.

Eder-Prawda o firmie Nowy wpis

Firma Eder -Brak szaczunku dla pracowników -Kiepkie wynagrodzenia -Stała płaca bez miesiecznych premii -Paskudna atmosfera w pracy -Jak masz coś wiecej niż inni bedziesz tyrany przez to. Podjedz lepszym autem to zyć Tobie nie dadzą -Brak szacunku do nowych pracowników -UWAGA W FIRMIE WYSTEPUJA RAKOTWORZCZE MATERIAŁY -Brak zabzpieczen przed wdychaniem kevlaru -Mozliwosc wystapienia grypy krvlarowej - Podasz produkcji na materiałach w tej firmie wiekszość z nich potrafi uwalniać toksyczne i drażniące gaz -Fałszywi ludzie na produkcji -Wiekszość inteligentnych ludzi postanowiło opuścić tą firme -Usuwanie postów na gowork -Premia 2 razy w roku na świeta po 1000zł -Wiekszość maszyn nie spełnia zasad BHP są niebezpieczne -Brak prawidłowej wentylacji produkcji -Hobbit udajacy szefa - Wynagordzenie od 3000zl dla pupili 4500zł -Kreowanie firmy na super to nie prawda -Praca na magazynie dla mało intelogentnych -Niepełno sprawny umysłowo pracownik na magazynie -Tycie pracownic przez podjadanie -Nadmierne przeciązanie pracowników na magazynie przez dzwiganie -Stanowisko docinki pył powodujacy podrażnienie dróg oddechowych oraz zapalenie spojówek ocznych. -Pokazywanie rowa przez pracownika utrzymania ruhu (usunięte przez administratora) -Palacy którzy spedzaja za duzo czasuna palarni cudowna firma. Uwaga post jest usywane przez skargi składane przez firme. Zdaja sobie sprawe ze produkują z materiałów, które są rakotworcze a firma nie chroni pracowników przed tym. Jak ktoś ma ochote komentować to prosze o podawanie prawdziwych imion.

Onono Nowy wpis
@Eder-Prawda o firmie

Chciała bym zwrocic uwage na częste uzywanie telefonów przez niektórych pracowników. Oraz nie praciwanie do pełnej godziny a czekanie pod drzwiami az wybije godzina.

Kamil Nowy wpis
@Eder-Prawda o firmie

Rozumiem że tylko na magazynie takie kiepskie wynagrodzeni bo ostatnio jak szukali specjalisty ds. logistyki to proponowali wynagrodzenie 12700 zł brutto. Niektórzy pracownicy są taka dobrze wynagradzani czy ta stawka była lekko przesadzona? Co sądzisz, bo już sam nie wiem czy interesować się pracą.

Noni Nowy wpis
@Kamil

Firma kłamie na kazdym kroku nikt nie chce pracować tutaj z działu sprzedaży. Tutaj nie jest problem z handlowcami a problen lezy w firmie po prostu nie maja co oferofwać. Zarobki Tak oczywiście ale zapomnieli dodac ze na Kwartał

Oj kolega strasznie sfrustrowany trzeba było nie kombinować to wypowiedzenia nie dali????????????????. No cóż podejrzewam że w obecnej pracy o ile ja masz nie dostajesz już tysiaczka na święta , a i nie pisałeś o premiach rocznych... Poza tym brakuje ci fajnej atmosfery w pracy typowe dla kogoś komu żal (usunięte przez administratora)ściska. Tak sobie myślę że tyle lat żadnej grypy nie miałeś bo wiesz dobrze że akurat przepisy w tej firmie są przestrzegane jeśli chodzi o BHP czasy pracy i wynagrodzenia ... A jedyna choroba jaka pewnie już dostałeś to jelitówka bo tak mocno żal ścisną ci (usunięte przez administratora)

Szymon

Żeby było jasne po pierwsze. Jesteś (usunięte przez administratora). Po drugie nigdy tu nic nie napisałem, po trzecie tak mam pracę i dostanę tysiączka na święta, i jest w niej fajna atmosfera i niema w niej zakłamanych donosicieli. A na start dostałem tyle co w ederze po ośmiu latach. Mimo to uważam że w Ederze płacą bardzo dobrze jak na gniezno i okolice, godziny pracy są bardzo dogodne i weekendy wolne, jest premia na święta BN i wn. Nadgodziny płatne darmowa kawa herbata mleczko a nawet śmietanka którą można pić do woli za free. Polecam tą firmę każdemu. A wy co całe życie pasiecie swoje (usunięte przez administratora) z wypłat w ederze narzekacie to zmieńcie pracę to zobaczycie jaki mieliście luz. Pozdrawiam wszystkich przyzwoitych pracowników firmy eder. Szymon Cerkaski podpisze się, a nie tak jak wy mocni za monitorem w życiu (usunięte przez administratora)

Szymon

Szczerze to niewchodze tu nigdy bo mam gdzieś wpisy ludzi którzy piszą incognito i bzdury. Wszedłem bo ktoś się odniósł do mnie,a skąd wiem bo dostałem cynka od przyjaciela z firmy a mam ich wielu i utrzymuje kontakt pracowałem tam osiem lat więc zdążyłem się z żyć z wieloma osobami. Bardziej bym się zastanawiał osobami które pracują do dziś i śledzą go work na bieżąco i wypisują bzdury. Szczerze to niewiem jak niski poziom inteligencji trzeba mieć żeby pomyśleć że ten wpis jest napisany przezemmie. Gdybym to ja pisał to bardziej soczyscie opisał kilka osób które przez wiele lat zachowywały się jak dzieci i rodziły w firmie toksyczną atmosferę,oraz nie obraził bym kobiet oraz kolegów których lubię i szanuję. Szczerze współczuję osobą które chodzą po firmie i mówią o mnie, wychodzi na to że ich życie jest na tyle nudne i beznadziejne, że zawracają sobie głowę takim kimś jak ja. Mogę im jedynie pogratulować sukcesu, że udało im się mnie pozbyć chodzić donosić bzdury że niejestem chory tylko udaje albo że mam chory kręgosłup a jeżdżę na motocyklu ktory od roku jest niesprawny,którzy zapisywali moje błędy w zeszycie żeby mieć oczym rozmawiać na rozmowach rocznych, a sami swoje błędy ukrywali, opowiadali klamstwa zeby mnie oczernić. Moja rada spójrz cię w lustro i zastanówcie się kogo widzicie, ja widzę człowieka i tego samego życzę wam,nigdy nie jest za późno na rachunek sumienia i poprawę. Pozdrawiam i życzę powodzenia na każdej drodze ja nie karmie się hamstwem i obłudą.

Uczciwy
@Szymon

Szymon byl i jest spoko gość. Był i jest zbyt kulturalny by oczerniać w takich sposób ludzi. Ten kto tak piszę o byłym koledze to zapewne ten człowiek, który zazwyczaj rzucał jemu i innym jego pokroju normalnych ludzi kłody pod nogi. Znudzony życiem gość siedzi i przegląda gowork i myśli komu jeszcze dopiec... Nie dziwcie się ludzie że wszyscy tu wchodzą byli, obecni i potencjalni pracownicy bo się dzieją tu niebywałe rzeczy... Niekorzystnie wpływające informacje na wizerunek firmy. Pracujecie w tej firmie od paru lub kilkunastu lat i tak jaki inny kolega już wspomniał sra_cie we własne gniazdo co wpływa jeszcze bardziej negatywnie na atmosferę. Sprobowalibyscie zresetować trochę to co było i trochę zacząć chwalić firmę za to co wam oferuje.. każdy pracownik pracuje na sukces tego przedsiębiorstwa ale jak dalej ludzie będą skakać sobie do gardeł to źle to będzie szło ... Najwidoczniej jest jeszcze parę osób toksycznych w firmie które nie potrafią zaakceptować zmian i nie chcą wspierać firmę w jej działaniach na rzecz poprawienia sytuacji nas wszystkich. Ogarnijcie się Ci, którzy nie macie na prawdę co robić tylko macie czas na pisanie tych wszystkich obelg, bzdur, insynuacji.. niekiedy trzeba przyznać że gorzkich prawd także ale jednak w większości jest to zbiór gorzkich żalów...

Firma moim zdaniem godna uwagi, płace ok, praca ok, atmosfera ok, polecam, a jak wiadomo każdy ma swoje zdanie... I

Bronek

Przez dwa lata zarobki mogły się sporo zmienić. A nawet byli pracownicy zdają się na nie nie narzekać. Super więc, gdyby ktoś określił, jaki jest teraz zakres stawki dla Specjalisty ds. Logistyki. Ile bym tu teraz miesięcznie zarabiał? Tym bardziej, że z ogłoszenia, która jest w sieci od dwóch lat wynika, że było to 6 800–12 700 zł brutto. Niejasnym pozostaje również, skąd tak szeroki zakres między minimum, a maksimum.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wojciech Eder Eder.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Firma Eder to jeden z lepszych pracodawców na rynku Gniezna i okolic a i pewnie jeden z lepszych na rynku Wielkopolskim. Drodzy pracownicy obecni i przyszli a o ci którzy odeszli wiecie dobrze jak jest. Kasa zawsze na czas, na święta premie, premia roczna , wypłaty zawsze w terminie,a pracować trzeba jak wszędzie. Nie narzekajcie bo nikt z batem nad wami nie stoi i nikt was nie wyzywa... A najcięższa robotę mają chyba chłopaki z magazynu... Szanujmy swą pracę wzajemnie bo każdy z nas jest ważnym elementem tej układanki a jak wiadomo firma należy do właściciela i to on ma mieć z tego tortu najwięcej ( chyba logiczne). Nie znam zarobków wszystkich pracowników ale wiem że napewno nie jest źle a ci co tak płaczą nie pracowali dawno w innych firmach... Po co robić w swoje gniazdo i oczerniać pracodawcę wiadomo że każdy patrzy z innego punktu ale czy naprawdę chodzicie do pracy pod przymusem (to do tych co tak płaczą) zawsze macie wyjście , możecie.sie zwolnić. A i żeby nie było zawsze są jakieś problemy i anomalia ale wierzcie te problemy które macie tu da się rozwiazać. Pozdrawiam

P.

Prawda
@P.

Anty Eder

Hahaha, ma się dobrze i została bez eksportu, bo wszyscy odeszli.(usunięte przez administratora) Wszyscy masowo odchodzą, ktoś podaje tutaj liczbowo, ile osób odeszło, ale firma ma się dobrze. Firma ma tutaj ocenę 1 przecinek 4 w skali 1 do 5 (chyba żadna firma w całej Polsce nie ma tak niskich ocen od własnych pracowników), ale firma ma się dobrze. Ha ha ha

Eustachy

Chłopie, urwałeś się z choinki? To, że ty masz mentalność chłopa pańszczyźnianego i jest ci dobrze, kiedy ktoś tobą przez dziesięciolecia pomiata, nie oznacza, że inni muszą na to pozwalać. Jest XXI wiek i niestety, to pracodawca musi być dobrym pracodawcą, żeby ktoś chciał u niego pracować, a w Sferze jest tak, że każdy zmyka stąd najszybciej jak tylko się da i wstydzi się przyznać, że w takim kurniku kiedyś pracował. Popatrz na oceny firmy. To nie jest przypadek, że firma ma chyba najgorsze oceny w całej Polsce. Jak Tobie jest dobrze, to siedź, ale inni mają prawo napisać, co o tym czymś (nawet nie przechodzi mi przez gardło słowo firma) myśli.

@Eustachy

Zgadza się, każdy może napisać to co chce, więc ja też mam takie prawo. Zobacz ilu pracowników jest tutaj od początku i wcale nie odchodzą. Odchodzą tylko te osoby, które myślały tak jak Ty ,"czy się stoi, czy się leży...tylt i tyle się należy".I niestety stwierdzam że całą tą korespondencję prowadzę tylko z Tobą I to Ty podbijasz te niskie oceny firmy. Żałosny mały czlowieczku. Może jakiś psycholog Ci pomoże. To koniec mojego pisania z Tobą. Żegnam.

To nie ja obrażam ludzi tylko Ty, dlaczego twierdzisz, że Ci co zostali mają mentalność chłopa panszczyżnianego, może im zależy na dobrym imieniu firmy. To że Cię wylali, to nie znaczy że masz wypisywać takie głupoty. Widocznie poznali się na Tobie. Możesz sobie zgłaszać, gdzie tam chcesz. Jeżeli Ty podpiszesz się imieniem i nazwiskiem to też to zrobię.

To bardzo nieuczciwe podejście. Osobiście jestem za tym żeby nagradzać osoby, które angażują się w swoją pracę. W ogłoszeniu chociażby dla specjalisty ds. logistyki, które dodano rok temu firma zapewnia dużo benefitów na same święta. Może ktoś się orientuje czy chodzi tu o boże narodzenie czy zbliżająca wielkanoc też się do tego zalicza?

Gabriela
@Anty Eder

No ja właśnie rozważałam tutaj pracę w dziale eksportu. Wy piszecie, że dział się posypał, wszyscy odeszli - a ja nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy. To nie zatrudniają nikogo na miejsce pracowników, którzy się zwolnili?

Garry
@Gabriela

A po co, skoro nie ma produktów, które zainteresują zagranicę? Nie oszukujmy się, to jest zwykła szwalnia.

Beatrycze
@Gabriela

Jest, jest, tylko ukryta bez nazwy firmy. Inaczej nikt się nie da złapać.

Joanna

Dzień dobry, dziś otrzymałam na maila mailing z pracuj.pl i patrze a tam ponownie oferta tej firmy :) . Więc z przekornym uśmiechem postanowiłam napisać. We wrześniu 2022 brałam udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Logistyki. Moja aplikacja została odrzucona. Moim jedynym zarzutem odnośnie rekrutacji jest to, że nie otrzymałam informacji zwrotnej od osób stricte przeprowadzającej tę rekrutację. Nie wiem, czy bały się pytań i nie potrafiły stanąć na wysokości zadania, by odpowiedzieć na pytania osób będących na rozmowie. Jakiejś pani powierzyli to zadanie i biedna niepewnym głosem telefonicznie informowała, iż niestety nie przeszło się do kolejnego etapu. Słabe. Chciałabym zapytać, czy zwolniła się ta osoba, którą zatrudnili pod koniec zeszłego roku czy po prostu kolejna ze starych pracowników? Państwo na rozmowie zachwalali stabilność zatrudnienie w firmie. Może komuś w obecnej rekrutacji pomogą te informacje Pozdrawiam

@Joanna

Osoba się nie zwolniła, świetnie sobie radzi na swoim stanowisku, ale firma się rozrasta i potrzebny jest jeszcze jeden pracownik. Jeżeli nie przeszłaś etapu wstępnego, to czego się spodziewałaś ?, zostałaś poinformowana o tym fakcie, widocznie Twoje kwalifikacje były za małe na to stanowisko.

Róża

To dużo nowych stanowisk otwierają teraz? Czy jednego kandydata raczej szukają? W ogóle to polecasz tu aplikować ze względu na atmosferę w zespole? Bo to dla mnie priorytet, a akurat pracy szukam

@Róża

Róża, jeśli nie jesteś z tych co to myślą, że wszystko im się należy, to aplikuj. Wiara jest tutaj fajna , zgrana na początek pomogą wgryźć się w temat. Co do zarobków to nie wiem ile dają na początek bo to teraz temat zakazany...RODO..ale płacą na czas , weekendy wolne. Na razie szukają 1 pracownika do logistyki, pracują tam sami fajni ludzie.

Nie wiesz jak z tą rekrutacją do logistyki aktualnie? Znaleźli już kogoś czy jeszcze zgłosić się można? W ogóle to jeden etap jest czy więcej? Daj znac bo dopiero to znalazłam :)

Sonia

A skoro z nimi gadasz to wiesz, czy nadal przyjmują czy pozamykali wszystkie rekrutacje? Ja 3 lata temu widziałam ofertę na pracownika produkcji. Ciekawa jestem, czy są nadal takie miejsca wolne, bo tak się złożyło, że dopiero teraz szukam nowej pracy. Pasowałoby mi to, że było osiem godzin, nie jak często 12 w takiej pracy. Chyba że są nadgodziny jeszcze teraz?

Tofik

Firma się rozrasta..dobre..jakim cudem skoro co chwilę ktoś się zwalnia ostatnio nawet parami 2 osoby z eksportu się zwolniły. Nowe nie chcą przychodzić no chyba, że znajomi Pani " kierowniczki" dostają sporo za tak niewiele jak w reklamie...

@Tofik

W tej firmie nigdy nie było ani jednego dobrego pracownika w eksporcie. To jest tragedia.

Ekspert w firmie posypał się zupełnie. Jeśli nie znajdą i nie zatrudnią kompetentnej osoby z dużym doświadczeniem i znajomością kilku języków, która umiejętnie pokieruje eksportem, firma padnie. Tylko, czy ktoś taki zechce w ogóle przyjść do takiej firemki na odludziu?

Ryps

W tej firmie w eksporcie jest taka rotacja, że aż trudno wyobrazić sobie, że coś takiego jest możliwe. W tej firmie nikt nawet nie wie, n czym powinien eksport polegać.

Krisek

Absolutnie nie polecam tej firmy, wysyłanie tam cefałki mija się z celem. Od zeszłego roku prowadzą rekrutacje do działu eksportu i nikogo nie zatrudnili. Oni się chyba sobie tymi cefałek pamiętnik wyklejają. (usunięte przez administratora) Atmosfera ciężka. A już mówiąc o eksporcie. Żeby sprzedawać na eksport trzeba mieć produkt na eksport. Obecnie firma takiego nie ma. Więc przy systemie wynagrodzenia: niższa podstawa + wyższa prowizja tej prowizji po prostu nigdy nie będzie. Obawiam się też, że nawet gdyby ta perspektywa prowizji gdzieś tam się rysowała w przyszłości, to nowy pracownik zwyczajnie jej nie doczeka, bo motywacja do pracy w tej firmie spadnie mu w przeciągu kilku tygodni.

Danuta
@Krisek

To premia jest tylko zależna od wyników? Bo ja się w firmach spotykałam z różnymi premiami innego rodzaju. Na przykład za brak zwolnienia. A jeszcze, ta podstawa to ile dokładnie?

Krisek
@Danuta

Jak wszystko tutaj, po uważaniu. Jest tu też benefit za niechorowanie, ale to jest równoznaczne z udzielaniem benefitu za siedzenie w pracy, Jakiekolwiek dodatkowe pytanie zadasz, to nie zmieni rzeczywistości. Tu pracuje się po prostu źle.

Grażyna
@Krisek

Ile wynosi taka premia za niechorowanie? Czy jej obecność wpływa skutkuje tym, że ludzie przychodzą chorzy do pracy rezygnując z L4?

Kristek, w firmie nie ma czegoś takiego jak premia za nie chorowanie, a wręcz przeciwnie, kiedy czujesz się źle to poprostu siedzisz w domu, żeby nie zarażać innych. Już kiedyś pisałam, jak jest tak źle , to co tam jeszcze robisz ?.Praca jak każda inna, rób swoje, zarobki też nie są takie złe, więcej niż w innych firmach, wiem co mówię, pracowałam już u różnych pracodawców . Doczekam tu emerytury. Umiecie tylko narzekać. Jak znam życie to na pewno zaraz zaczną się wpisy, że jestem z samej góry, że zarabiam ponad przeciętną pensje, nic bardziej mylnego, ale moja pensja nie jest taka zła.

Polecam, jestem pracownikiem i nie narzekam tak jak inni, pensja też nie jest zła, ale kto ile zarabia tego nie wie nikt, gdyż jest to tajemnica...RODO...Pensja na pewno lepsza niż u większości pracodawców, ale zależy też od stażu pracy.

Szczurek
@Krisek

Puki co to nie ma już kto pracować w eksporcie została 1 osoba reszta doświadczonych pracowników odeszła... No chyba mówimy o tych wysokiej rangi 2 nowych specjalistach, którzy wyniosą eksport na wyżyny..

Taaa

Skoro ktoś umieszcza tyle ogłoszeń a firma malutka to chyba o jednym świadczy o ogromnej rotacji ..

@Szczurek

Magino

Ile osob odeszło z tej firmy od początku 2023 roku ktoś to liczy ? A ile jeszcze ma zamiar opuscic tą firenke ?

Alan

Jakie są przyczyny, że ludzie odchodzą z tej firmy, z czego najczęściej wynika ich niezadowolenie? Bo zadowolony człowiek, raczej sam nie odchodzi.

TNO
@Alan

@Alan Szef jest pretensjonalny i nie widzi prawdziwych potrzeb firmy. Już po kilku służbowych podróżach zagranicznych w tej firmie, przyszedł do biura szef i zapytał czy juź kiedyś jeździłam samochodem po Niemczech :D :D. Ludzie odchodzą bo nie ma tam za grosz wdzięczności. Jest dobry social, ale wypłaty też nie są na najwyższym poziomie. Ja zmieniłam pracę na teoretycznie łatwiejszą branżę a wypłatę mam 2 x większą. Szukali otwarcie nowych handlowców z prawdziwego zdarzenia (my tacy niby nie byliśmy, ale jednak nas zatrudnili :D). Ciekawe czy aktualni są dość pro aby zadowolić wysublimowane gusta pana Wojciecha i pani Agnieszki? Sama zmieniłam pracodawcę na takiego z prawdziwego zdarzenia.

Kevin
@Alan

I Znów usunięta informacja prawdziwa,że w ciągu 3 lat odeszło 17 osób z 44 kogoś prawda w oczy kole ha

Była
@TNO

Nie ma szacunku do ludzi. Za chwilę sami z najwyższych będą obsługiwać klientów.

Serafin
@TNO

O, superfirma Eder! Kiedy plajta? Takie miejsca nie powinny istnieć. Pracownicy są traktowani jak norki na fermie. Ludziom tu zatrudnionym może pomóc tylko ustawa "Piątka dla zwierząt".

Jak to się mówi swój swojego znajdzie czytaj również pod względem poziomu. Poziom wykwalifikowania i robienia pięknych oczu 2 osób z eksportu taki sam wysoki jak Pani zarządzającej. Generalnie tylko im szczerze pogratulować skoro znaleźli takiego pracodawcę, który za "Taką dobrą" pracę płaci takie gigantyczne pieniądze... no tylko innych krew zalewa, że tyrają za 3 a pensja 3 razy mniejsza a doświadczenie 10 razy większe ale cóż jak to się mówi niektórzy mają szczęście ...

Licze na jakieś info o posadzie handlowiec w dziale sprzedaży krajowej. Widziałam, że wymagana jest od kandydatów dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych, to dość jasne na tym stanowisku. A wyjazdy służbowe to sa autem firmowym, czy pociągiem/samolotem?? I czy dyspozycyjność oznacza, że takie wyjazdy nie sa planowe, tylko wpadają ad hoc?

Wojciech Eder Eder szuka kogoś na to stanowisko sprzątanie. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Była Pracownica

Widzę że w tej firmie jest coraz gorzej a miało być coraz lepiej Konkretne i szczere osoby odeszły już dawno szkoda bo było KIEDYŚ ok Teraz jest Dno Dna! Pozdrawiam niestety tylko co niektóre osoby!

Mila
@Była Pracownica

Odnośnie jakich kwestii miało być lepiej? Czyli całą atmosferę i porządek pracy wprowadzały osoby, których już nie ma? Co takiego one robiły? Jak teraz sytuacja wygląda na co dzień, możesz podać szczegóły?

@Była Pracownica

Które osoby teraz pozdrawiasz? Bo domyślam się, że te osoby tworzą dobrą atmosferę pracy. Kiedyś to znaczy kiedy, ile lat temu? Z jakiego powodu Twoja współpraca się zakończyła?

Zofia

Czyli teraz jest taka redukcja etatów? Słabsza kondycja zdrowotna to słaby pretekst do zwolnienia, chyba że ktoś nadużywa L4. Dużo osób zostało zwolnionych? Jak to się ma do rekrutacji, czy poszukują nowych na ich miejsce?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Wojciech Eder Eder?

Na podstawie wzrostu

Nie pleć bzdur. Może ktoś kumaty, kto tam robi napisze, czy aktualnie od razu dają UoP, i na jaki czas jest ona zawierana? W zeszłorocznym ogłoszeniu dla Pracownika Produkcji pisali, że UoP po okresie próbnym.

Andy

Czy w tej firmie nadal jest taka tragiczna atmosfera czy coś się poprawiło?

Pacownik
@Andy

Dalej (usunięte przez administratora) Boże, jaki tu jest (usunięte przez administratora) między zarządem a ludźmi.

@Andy

A co się miało poprawić? Od stycznia '22 tak samo źle.

Łukasz
@Jaskier

Siema. A co możesz napisać o pensji do ręki teraz w sensie, czy jest atrakcyjna? Ile dają na start? Bo nikt tu konkretów nie podał a nie raz temat był już poruszany z tego co widzę.

@Andy

Niestety tak ..atmosfere psuje mała grupa pracowników uwazajacych się za lepeszych of innych.

@Obserwator

A Ty pewnie jesteś z tych slodkopierdzących, w oczy im tego nie powiesz, ale z tyłu nóż w plecy wbijesz. Miej cywilna odwagę i powiec im to w oczy.

Jaskier

Wejdź na stronę WWW firmy. Tam jest takie zdjęcie opisane jako "Część zespołu pracuje z Wami z biura". Znajdź na tym zdjęciu osoby najniższe wzrostem i masz odpowiedź. A do tej jednej osoby "Ja", ktora twierdzi, jak tu jest super, to może sobie sama odpowiedzieć, ile osób było na wspomnianym zdjęciu rok temu, a ile jest dzisiaj. I przy okazji czy reputacja firmy daje jej szanse na zatrudnienie wartościowych pracowników, skoro od roku firma nie daje rady ich pozyskać, a pozyskanych utrzymać.

Stefan
@Andy

OBRAZ Firmy : Kiedy cała wypłata człowieka idzie na jedzenie i opłaty za mieszkanie, wtedy jego praca przestaje być procesem rozwoju gospodarczego, ale staje się aktem przetrwania, co w rzeczywistości nazywa się (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Stefan

Ale o co chodzi z tym zdjęciem? Tak to rozumiem że rotacja jest duża i dlatego o tym wspominacie? Dobrze to zrozumiałam? Przez co ci ludzie odchodzą? Chodzi o rotację? Czy o coś zupełnie innego?

@Elżbieta

Tu nawet nie chodzi o rotację. Chodzi o coś gorszego. Z firmy odchodzą ludzie, a nikt nie chce przyjść na ich miejsce. To nie rotacja, to po prostu nieodtworzone stanowisko pracy.

@Andy

Atmosfera napięta bardzo.Ludzie pracują więcej za mniej,nic dziwnego ,że taka jest.A najlepiej w firmie wychodzą sciemniacze

Iza
@Jaskier

A czemu nikt nie chce przyjść na ich miejsce? To kwestia tego co oferuje firma? Czytałam tutaj w opiniach, że dość sporo oferowali handlowcom na rynku niemieckim. Handlowcy to ogólnie na co mogą liczyć - podstawa plus prowizja/premia?

Paulina

Kuba

Na, ile potrzebna jest znajomość angielskiego, w przypadku pracownika produkcji. Dwa lata temu pisali, że przydaje się do komunikacji z klientem w trakcie serwisu. No to kto i na jakim etapie to ocenia i ile trwa okres próbny, skoro po nim jest umowa o pracę?

Ona

Witam, jakie są zarobki? Jest jedna czy dwie zmiany?

Dalej tam pracuję i nigdy nie czułam się wykorzystywana, wykonuję tylko te czynności na które zgodziłam się podpisując umowę o pracę. Widzę , że ktoś tu ma większe ambicje i pewnie wymarzony ananas przeszedł mu koło nosa, a to boli. Po co Tobie ten stres, idż poszukaj nowej pracy, a zobaczysz jak to wygląda u innego pracodawcy.

Jeszcze chciałabym coś dodać, zatrudniając się w jakiejkolwiek firmie, która jest firmą prywatną, wiesz o tym , że szefem jest właściciel, i albo wykonujesz swoją pracę zgodnie z umową, albo się nie zatrudniasz i idziesz do innej. Nie rozumiem osób, które wylewają swoje żale na forum, bo szef nie gra tak jak Ty byś chciał. A , jeszcze jedno, góra tak jak ich nazywacie, też wykonuje polecenia szefa.

Zgadza się, troszkę więcej, ale lata pracy w tej firmie dały mi ten przywilej, byłam tu w czasach bardzo trudnych i bardzo dobrych.Raz po raz jakąś małą podwyżka wpadła i tak już zostało.

Danuta

Można wiedzieć jakie stanowisko czy wolisz nie mówić? Ogólnie właśnie chciałabym wiedzieć, czy starsi pracownicy stażem dostają więcej niż nowi. I czy mają te same benefity, etc.?

@Danuta

Nowo przyjęty pracownik nigdy nie dostanie tyle co zasłużony z długoletnim stażem, w każdej firmie tak jest, trzeba sobie lata pracy wypracować, nie wiem ile mają nowo przyjęci, ale na pewno mniej. Nie wiem też ile kto dostanie premi dodatkowej, bo jeżeli jesteś pracownikiem to wiesz, że premie dostajemy w pensji co miesiąc, chyba że jesteś świeżakiem i tej premi sobie nie wypracowałaś. Na jakim stanowisku pracuję też nie zdradzę, wszyscy tu są anonimowi.

Kris
@Danuta

Wszyscy wiedza kto tak zaciekle broni sis przed podwyzkami I premia .Ktos z góry!!!

@Kris

Kris, widzę , że jesteś mocny w gębie, ale tylko w sieci. Podwyżki i premia zależą od właściciela, a jedną premię mamy co miesiąc w pensji, już zapomniałeś, że kiedyś dostawaliśmy do ręki, wtedy gdy wykonaliśmy plan miesięczny a teraz dostajemy co miesiąc .Jeżeli tak bardzo chcesz się dowiedzieć, czy będą jakieś zmiany, to spytaj się szefa.

Obserwator

To może szef ustosunkuje się do próśb pracownikow odnośnie podwyżek i premii .już trzy miesiące roku minęło ,chyba czas na to?

@Obserwator

Czytaj ze zrozumieniem to o czym pisałam wcześniej , jedna premia już jest razem z pensją, a o podwyżkę sam spytaj szefa.Slyszałam , że czasem się udaje i przychyla się do prośby.

Tommy

Wlasnie to jest największą niesprawiedliwością, że premia nie zależy od indywidualnych mierzalnych wyników, a od opinii i nastroju szefa. I że w XXI wieku trzeba iść jak (usunięte przez administratora) prosić jaśnie Pana, może się przychyli do prośby. Rozumiem, Pani/Panie "Ja", że nie tylko akceptujesz ale i popierasz ten system. Ciekawe, jak blisko szefa jesteś, że tak ci się to podoba?

@Tommy

Tommy, premię mamy stałą w pensji, a nie uzależnioną od widzimisię szefa, Ty ją masz i ja mam i inni tak samo. Blisko szefa jestem tak jak i Ty. Kiedyś byłam na rozmowie o podwyżkę, ale niestety usłyszałam że na moim stanowisku i tak zarabiam więcej niż powinnam. Postanowiłam więc doczekać do emerytury i pożegnać się. Zostało parę lat, dam radę. I to jest moja świadoma decyzja . Nadal uważam, że tu nie jest tak źle jak w innych firmach, A Ty albo idź do szefa , pokaż swoje atuty i mocne strony, ale poszukaj sobie innej pracy, gdzie zostaniesz doceniony. Nikt tu cię na siłę nie trzyma. Przy podpisaniu umowy, wiedziałam ile wyniesie moja pensja i jaki jest zakres moich obowiązków zgodziłam się, i nie mam do nikogo pretensji.

Obserwator

To ty czytaj że zrozumieniem,nie chodzi o podwyżkę dla mnie tylko inflacyjna. dla wszystkich a premię roczną,nie ta o której piszesz a która jest częścią naszego zarobku ,bez niej wyglądało by to tragicznie

@Obserwator

Z koniem na łby nie będę się bić, chcesz to pracuj, nie chcesz to się zwolnij, nikt tam na siłę Cię nie trzyma, masz wolny wybór. Na tym kończę tą polemikę z ludźmi którzy nie rozumieją, że pracują na warunkach które dyktuje prywatny właściciel firmy. Jak będzie chciał to podwyższy ale nikt go do tego nie zmusi. Idź tam gdzie dają więcej.Wiecej już nic nie napiszę, pracuje mi się tam dobrze I jak się uda to zostanę tu do emerytury,

Rafał

Możesz podzielić się nowiną, ile zarabiasz i na jakim stanowisku? Nie ma się czego obawiać, chcę tylko wiedzieć, czy warto tu do Was przechodzić z innego zakładu. Zastanawiam się też, co takiego by się stało, jakbyś o podwyżkę zapytał właściciela, powołując się na te same argumenty, które tu przytaczasz i czy można sobie dorobić nadgodzinami?

Zostaw merytoryczną opinię o EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 52 ocen.
  • 66A
    62-262 Fałkowo

EDER PTFE SOLUTIONS sp. z o.o.