Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

Firma działająca w obszarze pracy tymczasowej i outsourcingu pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Poznań aleja Solidarności 117

Co jak co ale wypłaty są na czas, i to po kilka dni od zdania karty, juppi

Oszukana a widziałaś kiedyś pracę, do której nie trzeba dojechać albo w której nie ma kierownika? Może powinnaś skręcać w domu długopisy albo coś skoro tak Ci źle?

Oszukana

Całkowicie się zgadzam z opiniami, że to jest (usunięte przez administratora). Głodowe stawki za godzinę. Wszędzie trzeba jeszcze dojechać. Na większe zlecenia są jeszcze "setki" kierowników. Koordynatorzy, kierownicy sklepów, kierownicy i kierownicy, którzy stoją obserwują i niewiele robią, ale wynagrodzenie mają większe za to, że po prostu są. (usunięte przez administratora)

Umowa jest ok, całkowicie do wglądu.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Księgowa/Księgowy
Uniwersytecki Szpital Kliniczny

Umowa jest ok, całkowicie do wglądu przed podpisaniem

dora

mi sie nie przelewa ale nie dam sie tez robic w konia za taka stawke i podejrzana umowe mam zawod sprzedawca juz wole poszukac normalnej pracy sama niz jakas firma ma mi potrącać z tego co ciezko zarobie sama

kora
@dora

HEJ a ktoś pracuje w Lubartowie w tej firmie bo nie chce się zawieść

Cooper

(usunięte przez administratora)Nie chodzcie ludzie do pracy gdzie dawają 5zł za godzine...im więcej ludzi będzie chciało za tyle pracować to tym większe prawdopodobieństwo, że obniżą stawkę i będzie zarabiać się 4,50 (usunięte przez administratora)

dawid

zgadza sie psie stawki jeżeli posiadasz ta karte pracy to idz do inspekcji pracy oni zrobią z nimi porządek!!!! J(usunięte przez administratora)!!!!!!!!! 5ZŁ NETTO NA RĘKĘ??ŚMIESZNE TO WOLE SIE ZATRUDNIĆ NORMALNIE W TESCO I MAM WIECEJ NIŻ TEN CAŁY JOBMAN!!!!!!!! NIE WIECIE O TYM ŻE W TAKICH FIRMACH TO ONI MAJĄ NAJWIESZE STAWKI POTRĄCANE Z WASZEJ WYPŁATY/STAWKI??? OBUDŻCIE SIE LUDZIE!!!!!DOSYĆ (usunięte przez administratora)!!!!! BOICIE SIE WALCZYĆ O WŁASNE PRAWA???TO CO Z WAS ZA LUDZIE!!!!!! A ZA 700ZŁ NA REKĘ ZA MIESIAC HARÓWY NIE PÓJDĘ,BO WOLE ISC TAM GDZIE MAJĄ WIKSZE STAWKI!!!! A NIE GŁODÓWKI (usunięte przez administratora)

Pracownik Pewnwgo Działu

Większego (usunięte przez administratora) w życiu nie widziałem , mam 4,89 na godzinę to jest (usunięte przez administratora)śmiech na sali pracuje 8 godzin dziennie 7 dni w tygodniu ,w warunkach mokrych ,(usunięte przez administratora)

izabelajutrzenka

ja nie wiem jak mozna wychwalac pracodawce ktory nic nie wie nie zna sie na przepisach i probuje ci wcisnac ciemnote ze nie masz racji malo tego jak mozna cieszyc sie ze ma sie 5 zela na reke to nawet na czynsz nie starczy ludzie opanujcie sie wala was w rogi jak tylko moga a wy banan na twarzy w kazdym badz razie w poznaniu nie polecam co innego mowia co innego jest faktem niby kazdy ma tyle samo na h a wyplaty jakos rozne a najlepiej tak jak ja isc i sie samemu przekonac jakie to ciemnoty pracuja i z ciemnego ludu korzystac chca

ja miś :P

Moja droga,jestem studentem a nie bezrobotnym wiec nie odciągają żadnych składek zus.A po za tym jak umiesz liczyć 5,80 brutto przy studentach daje 4,80 netto!!! 1,00 zł to podatek dochodowy.Wiem że biorą za każda naszą godzinę około 10,00 zł na rękę od sklepu ( a za kasę około 12,00)a nam dają 5,80 brutto więc na każdej naszej godzinie mają dużee zwykłe (usunięte przez administratora) i tyle ;) Dobrze że już tam nie pracuję bo przez 8 godzin pracy zarabiasz 38,40 żenada! jak na dzisiejsze czasu.Myślą że sobie (usunięte przez administratora)(studentów)znaleźli.

ona

(usunięte przez administratora) Poleciłabym Hr consulting - 11,5 brutto,13,80 za nocki. Generalnie JOBMAN TO CHOLERNI (usunięte przez administratora) Mało tego,w umowie nie jest zawarte po jakim czasie mozna zerwac umowe,a jak poszlam do jobmana to powiedzialam,ze po wypracowani 40h. NIKT WCZESNIEJ MNIE O TYM NIE POINFORMOWAL. ODRADZAM!

Mar

gdyby bylo tak jak faktycznie proponuja, to nie bylo by problemu, ale oni normalnie szukaja firmom (usunięte przez administratora)! Przyklad? nigdy nie idzcie przez nich pracowac do Auchan, szczegolnie w Swadzimiu! Kierownictwo potraktuje Was jak muszki, ktorym sie wyrywa skrzydelka, celowo przetrzyma Was w pracy z godzine, po czym oczywiscie nie dopisze tego na Waszym grafiku. W Auchan czas ktory poswiecacie na rozliczanie sie i ich widzimisie to praca ZA DARMO. Komu to nie przeszkadza - "ku chwale ojczyzny" pracujcie tam dalej! W Carrefourach jest raczej spoko i czas rozliczania jest doliczany do czasu pracy, ale niestety stawka jest mocno psia.

misio

Dokładanie mają psie stawki i totalny chaos w swojej firmie ja pracowałem z nimi ale przeszedłem do innej firmy i jest o niebo lepiej.Fakt że wypłata raz w miesiącu ale jest ok ;)

tomek

Witam.Ja pracuję kilka tygodni za pośrednictwem tej firmy , mam 5,08 zł na godzinę i do tej pory nie dostałem przelewu za zeszły miesiąc wczoraj pracowałem prawie cały dzień na kasie a dziś pani z Jobmana wpiera mi, że nie byłem w pracy mimo iż przesłałem jej podpisaną kartę .Wybrałem sobie też dni i godziny w które mogę pracować a inne dostałem na grafiku totalna porażka pani z (usunięte przez administratora). miała jeszcze do mnie pretensje za swoją pomyłkę .Np.wszystkie sklepy są zamknięte 11 listopada ze względu na święto a "przeurocza pani" twierdzi ze normalnie pracuję na kasie .....i co jak w święto nie przyjdę to 150 zł kary .....

NoToJaJestem

Bardzo fajna firma dzięki Jobman mam kasę na bieżąco :) pracuję na kasie mam 8 zł na rękę za godzinę więc nie jest tak najgorzej, poza tym co 3 dni oddaję karty pracy i mam robione przelewy :) pracuję już rok przez te biuro i nigdy nie miałem żadnej kary czy potrąceń. Ale znam typów którzy NIE PRACUJĄC chcieli by brać kase i jeszcze żeby ich po rękach całowali że biorą... jak należysz właśnie do takich to w tej firmie nie masz czego szukać... ale jeśli jesteś wporządku to nie będziesz miał żadnych problemów w tej firmie :) JEDNYM SŁOWEM POLECAM FIRMĘ JOBMAN :)

baby

Obsługa (usunięte przez administratora), dzisiaj od nich odchodziłam i próbowali mi wmówić, że nie spełniłam ich warunków umowy (z tym, że czytałam umowę przed podpisaniem, a także po powrocie do domu i wiem, że to (usunięte przez administratora)) i że mam jeszcze wiele do przepracowania. Próbowali mi wmówić, że było o tym mówione przy podpisywaniu umowy (a nie było), potem się dowiedziałam, że "zapomniałam o tym" (?!), że "nie mają ze mną o czym rozmawiać, do widzenia", a także usłyszałam kilka epitetów na swój temat. Jestem bardzo spokojną i ugodową osobą, ale (usunięte przez administratora) nie zniosę; jeśli będę musiała tam wrócić, bo np. nie dostanę kasy, to będę domagać się o nazwisko i złożę oficjalną skargę (jeśli wszystko będzie w porządku, odpuszczę sobie). Jednocześnie nie mogę dostać się na swoje konto na ich stronie, na które jeszcze kilka dni temu bez problemu się logowałam (błędne hasło, czyżby ktoś mi je zmienił przypadkiem bez mojej zgody? oto zagadka dnia) Podsumowując, jeśli nie przeszkadza Ci, że ktoś przyznał sobie prawo, że może Tobą bezkarnie pomiatać, kłamać, a także że dostaniesz psią stawkę, to oferta dla Ciebie.

A mnie tam się podoba. Majac doswiadczenie w innych agencjach, wybieram Jobmana, pomimo tego że mają kijowe stawki Poza tym to troche namieszalam, bo ja nie pracuje w Poznaniu, tylko w Bydgoszczy i mam 5 na reke :) Pozdrowki.

luck

Moja droga,jestem studentem a nie bezrobotnym wiec nie odciągają żadnych składek zus.A po za tym jak umiesz liczyć 5,80 brutto przy studentach daje 4,80 netto!!! 1,00 zł to podatek dochodowy.Wiem że biorą za każda naszą godzinę około 9,00 zł na rękę od sklepu ( a za kasę około 12,00)a nam dają 5,80 brutto więc na każdej naszej godzinie mają 3,20!!!! zwykłe(usunięte przez administratora)i tyle ;) Dobrze że już tam nie pracuję bo przez 8 godzin pracy zarabiasz 38,40 żenada! jak na dzisiejsze czasu.Myślą że sobie (usunięte przez administratora)(studentów)znaleźli.

Moze sie nie uczysz i dlatego masz tak niska stawke. Jakos ja tez mam 5,80 brutto i dostaje 5,00 za godzine na reke. Przelewy zawsze na czas, z dziewczynami w biurze da sie dogadac. Wystarczy byc w porzadku to i Oni sa wobec Ciebie ok. Ja nie narzekam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobman Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobman Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobman Group Sp. z o.o.