Opinie o Marcin Szymaszek M A R C E V w Chojnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marcin Szymaszek M A R C E V. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marcin Szymaszek M A R C E V o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Szymaszek M A R C E V w Chojnów

Tomasz Nowy wpis

Ta firma to pomyłka! Sprzedają sprzęty, z wadami prawnymi. Telefony komorkowe wzięte na raty są blokowane przez operatorów z powodu braku spłat rat. Następnie wymieniają płytę główną w telefonie na zupełnie z innym numerem seryjnym. Teraz mam telefon w polowie Plusa a plyta główna Playa. W telefonie otrzymanym po ich naprawie nie idzie już włożyć karty sim (uszkodzili tackę na kartę). Sam tok załatwiania reklamacji i komunkacji z tą firmą to (usunięte przez administratora) totalne. Lakoniczne odpowiedzi lub ich brak. Wykonują reklamację z tytułu rękojmi niezgodnie z prawem. Sprawa jest załatwiana przez rzecznika praw konsumentów. Jezeli trzeba będzie pójdę do sądu! Uważajcie na tą firmę i na sprzęt kupowany u nich. P.S. często zmieniają numery telefonów. Aktualny musialem zdobyć podstępem udając zainteresowanego odbiorem osobistym telefonu.

Tajemnicza Nowy wpis

Nikomu nie polecam kupna czegokolwiek u tego człowieka. Typowy buc. Ja zakupiłam komputer który po miesiącu odeslalam na gwarancję. Ów Pan powiedział że w ciągu 2 tygodni otrzymam odpowiedź na moja reklamacje.(usunięte przez administratora)

KF Nowy wpis

A jak z wolnym/wakacjami? Bez problemu samemu się wybiera termin ?

Anita

@Reddot Nie bardzo wiem jak się ma ten wpis do opinii o pracy w firmie? Przecież to jest forum pracownicze.

Reddot Nowy wpis
@Anita

A opinia o tym że typ żeni ludziom kity, nie daje do myślenia, jakim jest pracodawcą?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Marcin Szymaszek M A R C E V? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
Reddot

Kawał typowej cebuli . Kupiłem u niego kartę graficzną. W aukcji był zapis iż "karty pochodzą z demontażu KILKUTYGODNIOWYCH zestawów komputerowych", co okazało się nie prawdą, ponieważ po kontakcie z firmą sapphire, konkretnie z ich wsparciem (wysłałem kopię tego biosu) dostałem odpowiedź że bios był modyfikowany i pochodził z najmocniejszej karty nitro+. Na forach doczytałem że górnicy robią takiego zabiegi do koparek. Sprawę zgłosiłem już do allegro a w ciągu 2 dniach składam zawiadomienie na policję z podejrzeniem art.286 kk. Jedyny powód dla którego nie zwracam tej karty jest taki, aby cebula już nigdy jej nikomu nie sprzedał. Jak policja zakończy czynności to dopiero dokonam zwrotu. Trzeba gonić takich (usunięte przez administratora) z portali aukcyjnych. P.s zaproponowałem rekompensatę w niewielkiej kwocie dla mnie, za nie zgodność z opisem aukcji a w odpowiedzi usłyszałem że jestem wyłudzaczem ^^ Propozycja była tylko po to, aby zapłacić lokalnemu serwisowi za wgranie poprawnego biosu. Teraz sprawy estetyki dokumentacji. Obiecanej 12-miesięcznej gwarancji nie przysłał z "produktem - za mocne słowo jak na szajs", po upomnieniu w mailu nadal nie dotarła. Faktura zwinięta w kulkę, dosłownie. Wydrukowana na papierze bez jakiejkolwiek kategorii. Szary cieńki i generalnie to chyba na papier toaletowy się nie nadaje, trzeba było od razu wykonać skan, bo za kilka dni chyba wszystko wyblaknie. Pieczątka w większości nie czytelna. Kontakt z typem na poziomie podłogi. Dla zainteresowanych mogę udostępnić część zapisów z maila, jak również na potwierdzenie tego iż nie wymyślam jakiś rzeczy z kosmosu, cały zapis z supportem Sapphire, w którym przysłali mi nawet poprawny bios do karty. Nie polecam, omijać z daleka, zresztą liczba niezadowolonych rośnie w szybkim tempie.

Karol

Czy jest możliwość rozwoju w tej firmie?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Marcin Szymaszek M A R C E V. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Właściciel

FIRMA istnieje. AKTUALNE punktualnie sprzedażą Chojnów, Złotoryja. Województwo dolnośląskie.

Wiktoria

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Właściciel
@Wiktoria

Nie poszukujemy pracowników, zamieszczona oferta jest nieprawdziwa, nie została zamieszczona przez Nas, nie mamy w tej miejscowości swojego punktu. Pozdrawiam

Jak wygląda oferta u nich w firmie Marcin Szymaszek M A R C E V w miejscowości Chojnów? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

XXX

PRACODAWCA NIE MA ZADNYCH OFERT PRACY W CHELMIE. JAKAS POMYLKA

Świetna firma!! Polecam! Tanio, szybko, sprawnie, Duży asortyment, pracownicy znający się na tym co robią!!

Barnaba

Byłoby dobrze gdyby na forum dla pracowników znalazły się ich opinie, szkoda.

Xxxjoj

Fachowa obsługa, przestepne ceny. Wiele razy naprawianie telefony, zakupowane sprzęty. Nigdy żadnego problemu. Zawsze idzie się dogadać. Firma zdecydowanie godna polecenia.

Kaska2232

Kontakt totalna porażka nie odbiera tel na maila odpisuje jak i kiedy mu sie podoba albo wogole na zwrot tel oddanego na reklamacje gdzie zgodzilam sie na odpłatna naprawe która sam zapronowal i po 2 tyg sie nagle wycofal juz 2 miesiace po czym twierdzi ze wysłał i sie wróciła paczka a nr nadania i wogole to ze wyslal napisal 3 tyg po wszystkim gdy zapytalam co z tel i zagrozilam sprawa w sadzie. Tel jest nadal nie naprawiony jak zapłacę za wczesniejsze wysyłki byc moze wyśle ale za pobrabiem gdzie do yego momentu naliczy 100 zl za przechowanie w magazynie czego nie zrobię sam sobie winien skoro nie potrafi nawet tel odebrac. Facet jest nie miły nie odpowiedzialny i nie uczciwy na to wychodzi

MOGĘ TO UJĄĆ W 2 SŁOWACH (usunięte przez administratora) I PAPRAKI, NIE NAPRAWIAJCIE U NICH TELEFONÓW ANI NIC NIE KUPUJCIE NIE POLECAM TYCH LUDZI

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Szymaszek M A R C E V - Chojnów

Marcin Szymaszek M A R C E V
  • Władysława Sikorskiego 3 lok. 7