Opinie o Firma Handlowo Usługowa Sko-Mich Skowroń Michał w Bodzechów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa Sko-Mich Skowroń Michał. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo Usługowa Sko-Mich Skowroń Michał o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Sko-Mich Skowroń Michał w Bodzechów

Antośka Nowy wpis

Aktualnie ktoś jest zatrudniani w firmie, bo nikogo z pracowników tu nie widać? Magazynier by znalazł zatrudnienie bo szukam czegoś w pobliżu dla brata? Jeżeli posiada ktoś jakiekolwiek info na temat pracy, umów i wynagrodzenia na tym stanowisku to bardzo proszę o jakieś informacje czy warto.

greg Nowy wpis

Głowica jak nowa. Dziękuje

Szukam czegoś jako dodatkowe zajęcie, jakieś zlecenie przy pomocy w pakowaniu i wysyłce towaru. Czy jest tutaj taka szansa? Jako student wolę umowę zlecenie, na jaki czas można je tu zawierać? W jakich godzinach tak mniej więcej trzeba być dyspozycyjnym, idzie to pogodzić z uczelnią?

nick Nowy wpis

szybka dostawa, skrzynia pracuje, polecam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowo Usługowa Sko-Mich Skowroń Michał. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

zamowiilem alternator o po czym przyszedl mi taki o ktory nie prosilem(wczesniej podalem jaki potrzebuje) wiec zadzwonielm do frajera i mowie ze przyslal mi zla czesc.odesłalem alternator minał misiac a na koncie nie ma pieniedzy niech sobie w (usunięte przez administratora) wsadza ta ala działalnosc a i dodam ze byl bardzo arogancki gdzie rozmawialem z nim bardzo delikatnie ps (usunięte przez administratora) sie za 150zl????????????????

Osoba z którą gadałeś przy oddawaniu alternatora, to ta sama, co wtedy, gdy go zamawiałeś? Bo ciekawe, czy mają tu więcej pracowników i jakiś rodzaj specjalizacji w obsłudze nowych zamówień oraz zwrotów? Ale to już bardziej pytanie do pracowników.

Czy na obecną chwilę ta jednoosobowa działalność zatrudnia dodatkowych pracowników? Pytam głównie o etat księgowej. Wracam po urlopie macierzyńskim do zawodu, więc pomyślałam, że w Bodzechowie znajdzie się coś na pół etatu. Czy mogłabym pracować częściowo zdalnie? Po upływie jakiegoś okresu pracy jest szansa na przejście na pełen etat?

Stasiek

Silnik pracuje świetnie. Dziękuje

Czy ta firma była lub jest pracodawcą? Znalazłem wpis z zeszłego roku, gdzie pisząca dając wyraz swojemu rozczarowaniu poziomem usług stwierdza, że to (...) "gimbaza udającą sprzedawców. Nieprofesjonalni chłopcy myślący, że są przedsiębiorcami. Prawdopodobnie to dwie osoby (...)." No to, czy tym wystawianiem aukcji, toczeniem dyskusji telefonicznych i pakowaniem zajmuje się tylko i wyłącznie właściciel biznesu. czy ma lub może potrzebować kogoś do pomocy? A tedy na jakich warunkach finansowych i jakie jest podejście tej osoby od innych, czy to pracowników, czy też szerzej?

Piotrek

Wszystko działa . Dziękuję i polecam

No właśnie widziałem, że od roku nikt nie polecał a ktoś pytał się o prace. To ona jest w zasadzie możliwa? jeśli tak to na jakiej umowie? pytam, bo to dla mnie dość istotna sprawa, a na sprzedaży się znam

Z tego co wiem, to chyba działalność jednoosobowa (a jednego z wcześniejszych wpisów). A przy rosnącej liczbie klientów może się zdarzyć, że zabraknie rąk do wysyłek albo czasu na ich przygotowanie. Czy w związku z rozwojem sprzedaży internetowej firma planuje może zatrudnić kogoś na stałe? Ewentualnie na staż, z możliwością zatrudnienia?

Damian

Polecam firmę

Polecam Pana ????????

Ryszard

Dzięki za pomoc polecam

Polecam;) kupiłam od Pana wtryski Audi. Autko dziś idealnie chodzi. Miła obsługa :)

Rozczarowana

Niestety żałuję że przed kontaktem nie poświęciłam chwili żeby poczytać opinii licząc, że zakup części to tylko formalność. Niestety to gimbaza udającą sprzedawców. Nieprofesjonalni chłopcy myślący, że są przedsiębiorcami. Prawdopodobnie to 2 osoby bądź jedna ze schizofrenią. Po tygodniu od pierwszego kontaktu otrzymuje info, że czesci nieznaleziono, pomimo, że dzień wcześniej w telefonicznym kontakcie dostałam zapewnienie, że już jest spakowana do wysyłki i tylko niekompetencja kuriera spowodowała że jeszcze paczka nie wyszła. Smaku dodaje fakt, że na innej aukcji, tą sama część mąż zakupił po raz drugi. Szczęście jedynie, że nie była to aukcja gdzie najpierw wysyła się pieniądze. Nie polecam. Szkoda czasu i energii na partaczy.

Jaaa

Część przyszła cała pogięta jeszcze udaje że nic nie wie i nie chce zwrócić pieniędzy, zwykły oszust .

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Sko-Mich Skowroń Michał - Bodzechów

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Sko-Mich Skowroń Michał?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Sko-Mich Skowroń Michał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Sko-Mich Skowroń Michał?

Firma Handlowo Usługowa Sko-Mich Skowroń Michał
  • Szeroka 2