Opinie o Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy w Poznań

Obecny Kiero

Firma bardzo fajna. Dniówka mała bo w tej chwili to w tej firmie chyba obowiązuje najniższa dniówka , mało która firma wypłaca tak mała dniówkę. Szef bardzo w porządku. Spedycja hmmm bezproblemowa wszystko mozna załatwić jeśli się ma podejście jak człowiek do człowieka, z niczym nie ma problemu. Według mnie wielki Szacunek należy się dla Piotra G, bo wszystko jest na jego głowie, reszta spedytorów mam wrażenie ze zachowuje się jakby nie wiedzieli gdzie są. Gdy Piotra nie ma w pracy to zachowują się jak dzieci we mgle. JEDEN WIELKI POBOCZNY MINUS TO MAŁA BAZA. Powoli zaczyna brakować miejsca na auta osobowe co jest bardzo irytujące. Zjeżdża się w weekend to w sumie ciągnika tez nie ma gdzie zostawić. Wszystkiego przybywa tylko nie miejsc parkingowych.

@Draiwer

A nie można dogadać się na tryb wypłaty raz w miesiącu? Czasem zdarza się, że podnoszą te dniówki czy stawka jest cały czas ta sama? I jeszcze chciałbym wiedzieć czy w razie awarii trzeba wracać na bazę czy można wjechać do najbliższego serwisu?

Ala Nowy wpis

Rok temu był poszukiwany koordynator ds. zarządzania flotą i serwisem. Myślicie, że rozpatrzyliby moją aplikację, jakbym wysłała po takim upływie czasu? Mam nadzieję, że tak, bo wtedy szukano więcej kandydatów. Swoja drogą, to wtedy pensja wynosiła 5-6k i zastanawiam się czy teraz się coś zmieniło. Czy teraz też od początku jest możliwa umowa o pracę?

Sławek Nowy wpis

Firma zeszła na psy i zrobił się dziad. Coraz częściej kryzys z praca ale nowe auta co chwile dochodzą.. Nie dają zarobić, na weekendy zostać tez ciężko. Zostają tylko te osoby co albo donoszą na innych ale latają do góry z prezencikami, tak samo jest z praca inny dostaje robotę zwykły szajs a donosiciele maja robotę jak malina(SHREK I FIONA tzw Pan Ł i Pani L).Dniówka 370 zł i nie ma mowy o podwyżce. Nie wiem czy w ogóle taka dniówkę w ogóle jeszcze proponuje jakaś firma. Kilka lat temu to była na prawdę wspaniała firma. Chyba czas najwyższy stad isc bo nie zanosi się w tej firmie na lepsze zmiany. Teraz już nie POLECAM tej firmy . A i warto jeszcze wspomnieć ze dyspozytorka tez chyba już powoli spadł sufit na łeb..

Oluś Nowy wpis
@Sławek

Ooo, a ja właśnie o robotę chciałem pytać. Wspominasz, że są kryzysy z pracą - czyli nie ma co liczyć teraz na zatrudnienie? Przejrzałem internet i ofert nie znalazłem. Natrafiłem jedynie na jakieś stare, sprzed kilku lat i to jeszcze dla spedytora.

Sławek Nowy wpis
@Oluś

Zatrudniają mimo to czy jest robota czy nie. Trafi się kryzys to cię wywalona na urlop do domu. Aut przybywa tylko szkoda ze roboty nie przybywa. A później jest jak jest.. Za ta marna dniówkę nie polecam. Kto teraz płaci 370 dniówki przecież to śmiech na sali. Żadnych premi kwartalnych itp nie ma. Tylko na Boże Narodzenie 500 zł i to wszystko … Żenada … powinni się wstydzić tyle płacić jak tak wielkie mniemanie o sobie maja .

Obecny Kiero

Wojtek
@Obecny Kiero

Ludzi będą nowych zatrudniać, żeby był powód do rozbudowy bazy, czy nie ma tam gdzie się rozbudowywać i musieliby nowej lokalizacji poszukać? Byłbym też wdzięczny za określenie stanu technicznego aut, tego czy liczą się z czasem jazdy kierowcy, zapewniając choćby opłacone przejazdy po autostradach? I dopisanie, od której do której faktycznie wolny jest weekend? Z góry dzięki za odpowiedź.

Draiwer
@Wojtek

Tak zgadza się szef Irek człowiek dobra dusza.Piotrus spedytor super gościu.Pracowity. dział techniczny Łukasz i jego ojciec spółki.Auta zadbane i głównie nowe.Gorzej z kasą słabe dniuwki. .I dziwne zagrywki kierownictwa

Ferdek
@Draiwer

Zapytam zatem, ile dniówka może wynieść i czy każdy ma taką samą niezależnie od praktyki za kółkiem? No i co oznacza wpis o dziwnych zagrywkach?

Kiero

Witam czy firma zatrudnia kierowców bez doswiadczenia czy jest pojedyncza obsada czy podwójna gdzie mają oferty pracy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Antośka

Widzę, że pracownicy raczej chwalą sobie pracę. Interesuje mnie stanowisko spedytora ale jest tylko jedna oferta i to sprzed 5 lat. Wtedy oferowano 6-8 tyś. Wiecie jak to stanowisko aktualnie przedstawia się na tle finansowym? Ludzie i atmosfera w porządku?

Majcia

Czy orientuje się ktoś z pracowników czy jest szansa na pracę w firmie Ptc Czajkowski hako fakturzystka? Gdzie ewentualnie można wysłać CV? Pozdrawiam

Majcia

Czy orientuje się ktoś z pracowników czy jest szansa na pracę @Pracodawca jako fakturzystka? Gdzie ewentualnie można wysłać CV? Pozdrawiam

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy na Koordynator? 11 lutego ogłoszenie na Pracuj.pl.

Oryginalny gruby Mieciu

Pilnuj swojej dupy a o mnie się nie martw. Masz problem to chociaż zadzwoń bo numer na pewno znasz a na to że mi coś powiesz prosto w twarz nie liczę bo trzeba być facetem a nie parówą. Pozdrawiam

Benelux

Aha pozdrów Żonę i powiedz by się to Ona umyła bo chłopaki z budowy narzekają .

Oryginalny gruby Mieciu

Na szczęście p....by są w mniejszości. Większość to normalni ale co zrobisz takie życie.

@Oryginalny gruby Mieciu

Fajnie jest pisać na dwa nr.telefonu.Znowu się przed dyrekcją wybieliles. Cienki Bolek z ciebie i skarżypyta. To potrafisz najlepiej. Polecam dezodoranty w Biedronce Olf Space.jest promocja 3.50 zł za sztukę. Jak kupisz 10 sztuk 2.80 zł.oplaca się tanio.ps.promocja tylko tydzień.

@oryginalny gruby mieciu
@Byly

Monotematyczny jesteś człowieku. Ktoś ci już wcześniej napisał że masz powiedzieć żonie żeby się umyła bo chłopaki z budowy narzekają... pozdrawiam

@oryginalny gruby mieciu
@Byly

Po pierwsze jak już coś piszesz to chociaż pisz poprawnie. Po drugie możesz mi prezent zrobić i kupić. Po trzecie jak taki kozak jesteś to poprostu powiedz mi to prosto w oczy... brzydzę się takimi ludźmi jak ty i pamiętaj w necie nikt nie jest anonimowy. Pozdrawiam

@Oryginalny gruby Mieciu

Jak tam co u Ciebie Mały jeszcze chodzisz i Skarżysz na kierowców. Najlepszy pracowniku Ptc . Niedługo Ci biurko wstawia w biurze.

Grzegorz
@Byly

Mam nadzieję, że atmosfera między pracownikami nie jest w firmie duszna? Takie tu teksty padały, a przecież lata jeszcze nie ma. A tak na serio, to jak tu się robi, ludzie sympatyczni, kasa dobra? Co do tego ostatniego, to mógłbyś podać kwotę? Bo słowo dobra / niedobra w przypadku kasy nic mi nie mówi. Sam wolę ocenić :)

Paulina

A ja mam pytanie odnośnie pracy spedytora, a dokładniej o zarobki, bo znalazłam ogłoszenie sprzed 4 lat i tam podane było 6-8tys brutto, i chcę wiedzieć jak aktualnie ma się ten przedział i co trzeba zrobić żeby załapać się na górną granicę? Idzie teraz wyciągnąc8tys netto? Czy skoro firma oferuje laptop i telefon to można częściowo pracować zdalnie?

Ona

Wszystkie te opinie tutaj są jak (usunięte przez administratora) każdy ma swoją. Choćby firma była najlepsza pod słońcem to zawsze trafi się ktoś komuś coś nie podpasuje. Pracując w tej firmie od dłuższego czasu nigdy nie pojawił się problem nie do rozwiązania. Może wśród spedytorów jest słaba komunikacja chociaż siedzą obok siebie ale to nie znaczy ze są niekompetentni. Każdy zawsze pomoże w dzień czy w nocy, kierowca nie zostaje nigdy sam z problemem który pojawił się na trasie. Kierownictwo tez jest w porządku można do każdego na luzie dzwonić a sam szef Pan Irek jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Na placu każdy sobie wzajemnie powie cześć lub kiwnie ręka. Jak to się mówi są ludzie i ludzie ale ilekroć trafia się przepinka z kimś na trasie nie było z niczym problemu. Najlepsza praca jest pod amazonem i dhl-em. Cokolwiek dzieje się z autem od razu zgłasza się do działu technicznego i auto idzie na serwis. Dniówka szału nie robi jak na dzisiejsze czasy ale każdego usatysfakcjonuje inna stawka. Nie ma co narzekać na firmę Ptc ani na ludzi w niej pracujących. Najlepiej jak każdy robi swoje i tego się trzymać. Zadowolona z pracy i firmy PODWÓJNA OBSADA pozdrawia :) Ps. Nie trzeba być podlizusem żeby w tej firmie kierowca był kimś. Wystarczy kiedy kierowca rzetelnie wykonuje swoją prace i nie robi pod górkę.

Rafał
@Ona

Masz bardzo dużo racje. Jak się ma takie podejście jak twoje to praca zawsze idzie lepiej. Szczególnie jak się jest optymistą. Wspomniałeś o podwójnych załogach. Wszyscy tak jeżdżą czy są trasy gdzie wystarczy jeden kierowca? Ile dni się najczęściej jest za kółkiem?

Ona
@Rafał

W firmie są zarówno podwójne jak i pojedyncze obsady. Praca jest bardzo elastyczna, do dogadania jezdzi się ile chce i wolnego tez jest ile się chce. A zarobisz tyle ile dni przepracujesz. Prosta kalkulacja

Dominika
@Ona

A trasy? Tylko kraj czy są też międzynarodowe? I na jakich samochodach pracujecie? Widzę, że podpisujesz komentarze jako kobieta, zapytam więc czy dużo kobiet tutaj jeździ?

Kierowca

Firma ptc to dno. Łukasz wielki kierownic/prezes który ma problem o wszystko a zwłaszcza o km jak ktoś ma ich dużo bo z żalem musi więcej wypłacić. Wiecej km tym więcej odciąga zł. Mateusz kierownik od spraw nie potrzebnych chodzi wyzelowany po placu dumny jak by firme założył od zera a nie siedzi tam przez Pana Irka .W firmie ptc w tygodniu masz każdy system zmian jazda w dzień później najlepiej jak byś zrobił pauze I wyspał się jeszcze na zapas bo jest przejscie na nocki. Po zakończonej pracy który prawidłowo jest czas na odpoczynek czeka kierowców jeszcze przepinka na nocnych ciasnych zapchanych parkingach czyli robisz 9h pauzy z tego po 3h musisz się przepiąć i idziesz dalej spać. Spedycja która nigdy nic nie wie i nie ogarnia pracy siedzą obok siebie a każdy wysyła inna pracę. Na rozmowie jest ugadane ze weekendy wolne w firmie ptc wygląda weekend wolny tak: piątek rano 8stat do hanoveru I powrót o 16 w sobote na bazie

Olga
@Kierowca

To płacą wam potem za te soboty?

@Olga

Jeśli ktoś jest na stałeś to nie płacą a jeśli od km to tak. Chciała by Pani żeby Pani partner do końca tygodnia nie wiedział kiedy wróci bo spedycja nic nie wie i nie można nic zaplanować a wspólne weekendy wygladaly tak że partner wraca o 16 w sobote i w poniedziałek jak Pani wraca z pracy to on wyjezdza o 16 i męczy się jazda po nocą później

Gruby Mieciu

Paulina już ci pisze. To jest praca którzy biorą sami Litwini i Ukraińcy której nikt nie chce robić wiec biorą Ci nasi z PTC bo maja forsę z frachtów po 15-20 dniach. Gdzie żadna normalna firma nie bierze takich zleceń. A co do spedytorów to oprócz Darka i Golonki to ta reszta to jakaś masakra, zero pojęcia o pracy i chyba ich Dyrektorek wziął z urzędu pracy i bierze za nich forsę tak jak było z tym połamanym.@Były a Ty spójrz na siebie i zastanów się co piszesz bo nikt nie jest anonimowy w internecie, jak jesteś taki kozak na forum to podejdź do mnie naplacu i mi to powiedz (usunięte przez administratora)

Mateusz Lewandowski
@Gruby Mieciu

Oj Gruby Mieciu, z tym tekstem o placu to grubo przesadziłeś. Samemu trzeba było przyjść biura przez te lata swojej pracy i wylać gorzkie żale. Wszyscy doskonale wiedzą że biuro jest zawsze dla kierowców otwarte i zawsze można z nami porozmawiać o pracy i pierdołach. Kompromis z większością zawsze udaje się znaleźć. Trzeba tylko chcieć. A co do roboty to nigdy nie jest tak że zawsze jesteśmy w stanie spijać śmietankę tego co jest na rynku. Złota praca dawno temu się skończyła teraz żeby utrzymać się na rynku trzeba brać to co dają. Ale nie jest też tak że jesteś skazany na samą najgorszą robotę z otwieraniem boków co drugi dzień i zakładaniem 16 pasów. Odpowiedzcie sobie na pytanie czy taka praca rzeczywiście jest zła ? Nowe auta, na bieżąco naprawiane wszystkie zgłaszane usterki. Dział techniczny pracuje cały tydzień łączenie z sobotami żeby kierowca mógł od razu po zjeździe jechać do domu. Z resztą spedycja też pełni dyżury 24 godzinne po to żeby reagować na wszystkie zgłaszane problemy i pomagać na drodze. O tym że w naszej firmie będą jeździli tylko sami Ukraincy, byli kierowcy mówili mi już 6-7 lat temu. Efekt jest taki że do dzisiaj jest ich 6 na 160 zatrudnionych osób. Średnia wieku zatrudnienia to 8 lat. Najstarsi pracują od początku istnienia tej firmy. Kierowcy nigdy nie byli obciążani za błędy , szkody , zagubienia telefonów, wyposażenia itd. Czy ta firma rzeczywiście jest taka zła ? Odpowiedzcie sobie sami. Oczywiście wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie mówię że jest idealnie, ale cały czas staramy się żeby było lepiej. Rady i pomysły witam z otwartymi rękoma i wprowadzam je w życie. Niezadowolonych zapraszam na rozmowę do biura czy też na plac , co niejednokrotnie proponują internetowy pisarze. Pozdrawiam wszystkich ciepło! Mateusz Lewandowski , Kierownik Transportu

@Gruby Mieciu

Słuchaj (usunięte przez administratora) Masz czas do końca tygodnia żeby się spotkać na neutralnym gruncie i wyjaśnić sprawę. Jak znam życie to jesteś miękki wafel i tylko potrafisz komuś smród robić anonimowo. Wykorzystaj okazję bo okazja puka tylko raz. Dla mnie jesteś zwykle (usunięte przez administratora) nie czlowiek no ale w necie jesteś kogucik to może i w realu pokażesz jaki jesteś chojrak. Pozdrawiam

@Oryginalny gruby Mieciu

Jak zwykle się wybielasz. Tylko to potrafisz. Pozdrowienia.

Kierowca

Witam, czy ktoś może napisać jakie są zarobki w tej firmie jaka jest dniowka i czy są wypłacalni?

@Kierowca

Wypłata zawsze na czas nie ma problemu całą kasa na konto zawsze się zgadza

@Kierowca

Czyli to dobrze, że wszystko zgodnie z umową? A coś ponad nią jest przyznawane?

Zbychu

(usunięte przez administratora)! Jazda po nocach po Amazonach i DHL-ach z pseudo spedytorami oczywiście jeśli w ogóle można ich tak nazwać, bo (usunięte przez administratora)jakich mało, chyba wziął ich świeżo po szkołach, bo pojęcia to nie maja jak wyglada ta praca. Bardzo dużo przecinek z innymi kierowcami. Pieniądze śmiechu warte, oczywiście co miesiąc brakuje pełnej wypłaty, bo zawsze kilkadziesiąt złotych Ci wezmą. No i podstawa bardzo wysoka na umowie (usunięte przez administratora)zł hahahaha ! Nie pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

Misiek
@Zbychu

Racja zgadzam się. Na nockach to jak sie dzwoni do tych "spedytorów", to co drugi śpi i nie odbiera. Kierownictwo pozostawia dużo do życzenia, a najbardziej parszywy, to Dyrektor oddziału, którego bawią prośby Kierowców, do tego stopnia, że naśmiewa się z nich przy całym zespole "spedytorów".

Driver
@Zbychu

Co ty gadasz za głupoty, spedycja pełna profesjonalność, i jak 3 lata robię nigdy nic do wypłaty nie brakowało, a zdaza się często że mam dolozone parę złotych. Więc nie gadaj glupot

@Driver

No brzmi spoko, że profeska u nich ktoś tam rotuje czy stała ekipa? A te parę złoty dokładali to za co i ile?

Driver
@Paulina

Przy ok 150 kierowcach zawsze będzie mała rotacja , są kierowcy którzy robią dobrze to co mają zrobić i pracują i zarobią swoje, ale jak w każdej firmie trafia się tacy że jakby nie było to i tak wybrzydzać będą i ,, rotują ,, .

@Driver

No w sumie to racja, bo nie dałoby rady jakiejś lepszej ich selekcji wprowadzić ewentualnie? Czy trudno tamtych z marszu wyłapać jednak?

Kierowca

Po to jest forum żeby się pracownicy mogli wypowiedzieć na temat pracy. Każda firma ma dzisiaj taka możliwość i zawsze można zapytać szczegółów i nikt nikogo nie trzyma na sile jest 21 wiek.

@Kierowca

Ano racja, ale dobrze żeby te opinie pisane były konstruktywnie i z głową. A Ty dopiero kandydujesz czy już do dziś się zatrudniłeś tutaj?

Adiiiiii

@Benelux oczywiście zgadzam się z Twoja wypowiedzią najlepiej o kimś pisać w necie zamiast z nim porozmawiać. Ludzie bez godności i honoru. Lepiej żeby się do roboty wzięli niż wypisywać głupoty. Pozdrawiam kumatych

Łuki

Robota jak robota. Wszędzie swoje trzeba zrobić. A wy koledzy więcej szacunku trochę do siebie. Pozdro

Gruby Mieciu

@Mateusz Lewandowski poniekąd masz racje. Ale nie pisz ze przesadziłem, jeśli ktoś ma do kogoś problem to niech zadzwoni do tej osoby albo niech jej to powie w twarz a nie wypisuje na forum. Jakie gorzkie żale ? Sama prawda !!! Nie prawda ze trzeba brać to co dają tylko doskonale wiesz jakich mamy spedytorów jeśli by oni uszykowali prace to sam wiesz jakie by były cyrki. Oni tylko umieją zrobić kopiuj i wklej i to jest spedytor ? Dobry żart ! Są to przekaźniki z DHla i Amazona. A co do działu technicznego to w końcu mogli by sami zaprowadzać auta na serwis a nie wyzyskiwać kierowców jak zjeżdżają z pracy, bo tak jest ciagle. Patrzycie na GPS gdzie jest i dzwonicie jak dojeżdża i mam prośbę, to już jest śmieszne ! Wiec nie pisz żeby kierowca mógł zjechać do domu, bo zawsze jeszcze jest coś. Forsa za ta prace jest marna i jeszcze co miesiąc (usunięte przez administratora)z ciężko zarobionych pieniędzy bo co miesiąc brakuje po 20-50 zł. Wiec ośmieszacie się tym tylko. Kierownik transportu ? Gdyby nie Szef to rano byś stał z dziadkiem o 8 rano na placu i patrzył jak tankują paliwo. Lepiej powiedz jak tam ten Twój motor ? Sprzedałeś co Ci kazali czy stoi w garażu. Pozdrawiam Mateusz

@Gruby Mieciu

Podszywanie się pod kogoś w sieci spełnia przesłanki przestępstwa penalizowanego w art. 190a § 2 Kodeksu karnego, a co za tym idzie – zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

@Gruby Mieciu

Zniesławienie kwalifikowane za pomocą środków masowego komunikowania zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku (art. 212 § 2 k.k.)

@Gruby Mieciu

Proszę pamiętać , że w sieci nikt nie jest anonimowy. Więc artykuły z kodeksu , które zostały przedstawione w powyższych opiniach niedługo usłyszy Pan osobiście od organów ścigania . Do zobaczenia

Gruby Mieciu

Nie za ciekawa ta firma i forsa tez śmieszna za ta prace …. Szukają frajerów do pracy żeby jeździli po nocach po Amazaonach itd. Nigdy nie wiesz co będziesz robił i kiedy zjedziesz do domu. Spedytorzy nigdy nic nie wiedza zreszta jak Pan Dyrektor (BANAN) hehe …. Niedługo będą tu pracować tylko Ukraińcy …. LIPA TOTALNA !

@Gruby Mieciu

A to jeżdżenie po Amazonach jest jakieś uwłaczające lub poniża samych kierowców? Bo tak troszeczkę to zabrzmiało. :/ No jeśli faktycznie nie wiecie jaki jest plan itp., to niefajnie, naprawdę spedytorzy są tu tak niekompetentni? Ilu ich tu jest i jaki mają staż?

Zostaw merytoryczną opinię o Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy - Poznań

• Jak się pracuje w Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy?

Zobacz opinie na temat firmy Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ireneusz Czajkowski Publiczny Transport Ciężarowy
  • Lewkoniowa 26