Opinie o Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Aplikowaliście do pracy w firmie Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Doradca Klienta są korzystne?

Adela
@bear

A o jakim stanowisku piszesz? Bo dziwią mnie te różnice zdań szczerze co do warunków. Może na niektórych stanowiskach nie ma tak dobrze? Czy jakieś premie, benefity, podwyżki itp to dla całej firmy takie same? Napiszesz coś więcej o tych warunkach?:) Tez chce się przyjąć do firmy, dobrze byłoby posłuchać o plusach zatrudnienia, a nie tylko o minusach :)

Jola Nowy wpis

Widzę, że firma szuka pracownika na dział serwisu i reklamacji. Warto aplikować ? Mam doświadczenie i jestem z Fordonu, więc praca idealnie dla mnie :)

Witek Nowy wpis

Z jakiś konkretnych powodów? Uprzedzają, że trzeba być odpornym na stres, bo do odbierania są telefony z różnymi żalami, że coś nie działa. Tylko, czy wynagradzają adekwatnie do charakteru pracy?

Elżbieta Nowy wpis

Pracownik działu serwisu i reklamacji to faktycznie stresująca posada? Zwróciłam uwagę że już w 1 punkcie wymieniają z wymogów nie szkole czy doświadczenie tylko odporność na stres :D No pytanie jak to zmierzyć

Radek

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Klops
@Radek

Narazie nie ale kwestia czasu jak zacznie bo coraz więcej ludzi mówi głośno o szukaniu nowej pracy

Monika Nowy wpis
@Klops

Widzę, właśnie w necie że ofert Nie ma. Głównie interesowałby mnie grafik komputerowy. Tylko zastanawia mnie dlaczego piszesz, że ludzie chcą się zwolnić? Noo i z jakich stanowisk. O co chodzi?

Korzeń

Gdyby były korzystne to by się ludzie nie zwalniali

@Korzeń

A dużo osób się zwalnia? Tylko zarobki mają na to wpływ czy też inne warunki? Powiedz bo miałem zamiar aplikować a teraz to się trochę zastanawiam.

bear

Śmiało aplikuj warunki jak dla mnie dobre.

Stefan
@Korzeń

Może mógłbyś napisać parę słów więcej na ten temat, tzn. konkretniej? Co powoduje te zwolnienia wg. Ciebie, o co może chodzić? Bardziej o finanse czy np. o atmosferę? Dasz znać?

Adela
@bear

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Czy kandydat na stanowisko Doradca Klienta - Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Ignaś

Chciałbym się dostać tu do pracy na magazyn. Praca tylko ze skanerem czy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Ktoś pisał że płacą nadgodziny. Ile ich można zrobić w miesiącu? Są jakieś ograniczenia czy bez limitu jak jest robota?

Jerzy
@Ignaś

Praca ze skanerem nie musisz mieć uprawnień. Jeśli chodzi o nadgodziny to nie było ich chyba od zeszłego lata

Karolka
@Jerzy

To dobrze czy źle, że teraz nie wpadają te nadgodziny? Jak firma je rozliczała? Ponoć płatne jedynie w 50% to prawda? Kobiety tez przyjmują na magazyn? Szykują się jakieś przyjęcia, może coś wiesz?:) Aaa, no i czy przyjmują wszystkich, czy tylko osoby z doświadczeniem?

Czy ktoś się orientuje jak jest teraz w firmie, czy sytuacja się poprawiła? chciałam złożyć CV... ale po przeczytaniu opinii (jednak sprzed roku) zaczęłam się zastanawiać czy warto? Może sytuacja uległa zmianie na lepsze? Wypłacają pensje/premie? Może atmosfera uległa zmianie? Interesuje mnie stanowisko w biurze, a wy chyba pisaliście o produkcji tylko? Jak wyglądałaby tam praca, jest jakaś perspektywa na zatrudnienie?

Mona
@Marta

Na jakie stanowisko chcesz składać cv? Ja nie widzę żadnych ofert pracy

Waldek

Widziałem że szukają pracowników na magazyn i pozwolę sobie dla przyszłych kandydatów pozostawić moja opinie jako kogoś kto tam pracował. Praca na magazynie sama w sobie nie jest zła, trzeba sporo się nachodzić, ludzie w pracy raczej w porządku, pomocni, można się dogadać, magazyn źle zorganizowany - musisz nauczyć się alejek i gdzie co leży na pamięć bo niestety skaner pokazuje tylko model oprawy jaka trzeba zebrać, w sezonie często występują nadgodziny w pracy jednak są płatne tylko 50% nie zależnie od tego czy w tygodniu czy w sobotę.Firma niestety Na każdym kroku szuka oszczędność, wiec jeśli potencjalny kandydat nie chce mieć mocno skomplikowanej pracy, ale tez jakos super nie zarobić to am optical będzie dla niego dobra opcja.

byly pr call

Więc Tutaj została złożona aplikacja ze względu na potrzebę pracy zdalnej gdy były wyszukiwane różne oferty na stronach gdzie jest praca natrafiono na opticall : cala treść ogłoszenia jasno opisana co mi się spodobało i wysłano cv, po kilku dniach któś z firmy zadzwonił - przeprowadzono milo konkretne rekrutacje po czym po jakims czasie przyszedł esemes na szkolenie. Przechodząc do szkolenia (fajnie konkretnie poszło, pan ktory prowadził to byla osoba która juz tam pracowała na słuchawce i wiedziala jak ma nas szkolic i tak tez bylo- nie ma stresu) Teraz przejde do pracy; pracujac tam krótko (bo w miedzy czasie nadarzyła sie fajna praca stacjonarna) na początku wszystko idealnie było naprawdę! osoby miłe chwalące uśmiechnięte zespol tez ok widac ze juz siedza w tym i sprzedają mega naprawdę i chyba są zadowoleni. Na poczatku byly opory ale juz pierwszego dnia pracy po szkoleniu byla sprzedaz i oczywiscie pochwala na plus ;) kolejne dni tez ok trzeba bylo sie sprezac pracowac sprzedaz trzymac skryptu ktory byl przyjemny mysle ze jak ktos chce aplikowac poradzi sobie z nim wczesniej nie pracujac w call potem złożono wypowiedzenie bo tam masz okreslony czas ale nie chce sie wypowiadac bo to w umowie wiec chce politykę umowy zatrzymac dla siebie bo nie wolno jak w w kazdej ujawniac wiec dalam - zostalo przyjete i tu sie robią schody w miedzy czasie osoby z mojego szkolenia zrezygnowaly zostały trzy z tego co wiem jedna tez z nich zrezygnowala wracając : gdy zostało złożone wypowiedzenie zostało zmienione nastawienie do mnie do mojej osoby - umiem to wyczuc, ale robilam swoje i chcialam trzyac sie by sprzedawac w jednym dniu nawet sobie pozwolili mnie wylacz z systemu bo nie sprzedalam nci do ktorejs tam godziny a mialam umiowione spotkania wlasnie ze sprzedaza juz koncowa bo osoby musialy poczekac na przelew pieniazkow i nie mogly dokoncac w tych godzinach wiec jak mialam co najmniej dwie rozmowy umiowione na sprzedaz i nie zanizylabym sprzedawalnosci zysku firmy ale okej nie chcialam sie klocic ktos inny na tym zyskal trudno nie bede sie sie przeciez klocic z opryskiwa team liderka ktora wtedy pracowala jest też tam pani Beata ktora fantastyczna jest osoba pomaga mobilizuje dzieki niej w pewnym momencie sprzedalam iles tam rzeczy, ale chyba tez ma presje bo pilnuje czasu ile z nami ma szkolenie bo w pewnym momencie powiedziala ze zaraz ja beda gonic bo za dlugo rozmawia i szkoli nas by lepiej sprzedawac (daje osobom samym do przemyslenia na ten temat ) następnie w ostatnich dwoch dniach nie bylo mozliwosci pracy z mojej strony, gdzie to było zgłoszone bo sprzęt który posiadam był stary dość i szwankował z baterią a byl jeden z windowsem reszta mac i nie bylo mozliwosci pracowac bo musiał jechac do serwisu powiadomiono firme jaka jest sytuacja !!! i niestety musze tu podkreslic ze nie WYPLACONO calej pensji NIC ! a te kilka dobrych dni pracy plus tam gdzie byla sprzedaz ma firma za to... bardzo jest to nie miłe i to swiadczy o waszej firmie, nie robiac problemu nawet sie nie kontaktowano z firma bo by zrzucili wine albo na kogos innego albo na mnie i ze maja prawo moze i macie ale to swiadczy o was bo jednak byly produkty sprzedane i tez zarobliscie na tym ze pracownik to sprzedal nie milo nie fajne zachowanie z waszej strony i smutne bo jak mozna zrobic tak drugiemu czlowiekowi. Ale powiem tak zatrzymajcie juz sobie te pieniadze- to swiadczy o Was a ja nie bede znajomym polecac u was pracowac bo bylo duzo osob chetych ktorzy pracowali po kilka dobrych lat ze sprzedaza i robili kursy ze sprzedazy wiec znaja sie na fachu ale im odradzam bo tez mam takie prawo. ;) a wiec tak minusy i plusy plusy - fajne godziny pracy bo od 9-17 a wiem ze czasem mozna się dogadać z nimi i nie robią problemów o inne godziny - jeżeli naglę potrzeba dnia wolnego bo lekarz czy cos mozna sobie odpracować np w weekend ten dzien -praca w weekendy ale nie wszystkie wiec fajnie bo można zarobic dodatkowe pieniadze -stawka -mozliwosc pracy w biurze jak i zdalnie -sprzęt jeśli masz problem ze sprzętem prześlą kurierem za darmo słuchawki czy laptopa albo to i to -przerwy -przejrzysty system)ale trzeba uważać potem żeby nie obcinali za bledy jesli zle oznaczysz ale tez na poczatku ciebie pilnuja ) -szkolenie Minus -atmosfera -presja -to jak osoby potrafią automatycznie zmienić się w stosunku do ciebie jeśli nie spełniasz kryteriów -potrafią nie wypłacać prowizji i potrafią nie wypłacić gotówki -wyplata generalnie hmmm neutralnie polecam i tak i nie : bo kazdy musi sam sprawdzic czy mu w danym miejscu jest dobrze i ocenic ja oceniam na perspektywie tego czasu gdzie się pracowało nie jest zle ale dobrze... no to pod znakiem zapytania WIELKIM ja na poczatku tej zdalnej bardzo na tak no ale..... jak juz sie pojawia no ale to trzeba przemyslec

DO BYŁEJ PR CALL
@byly pr call

POMYLIŁA PANI FIRMY

wow

wow jaki tutaj ruch. narzekacie i narzekacie. otwórzcie własny biznes i zobaczycie jak to jest a skoro brak wam ducha przedsiębiorczości to musicie robić u dwójki biznesmenów z arystokratyczna manierą. pamietajcie oni sa tacy sami jak wy tylko bardziej chciwi. do odważnych świat należy.

bez imienna
@wow

bez sensu obrażać osoby ktore sie wypowiadaja uwazam wlasnie te bardzej negatywne popinie sa dlatego ze to nie pracownik ktory tam jest dalej pisze to a nie to ze ktos ma jakas swoja dzialoasc chodzi o to zeby byl szacunek do drugiej osoby nie tylko jak jest bardzo bardzo dobrze tylko do kazdej osoby idzie to w dwie strony a przynajmniej mnie tak wychowano i np nie chodzi tu większosci o chciwosc tylko dlatego ze oni po prostu nie wyplacaja kasy jak cos nie idzie po mysli

bez imienna
@wow

a jeżeli są chciwi to juz ich problem i to też świadczy o tym ze tak jest bo ludzie odchodza

Eryk

Zapomniałem wspomniec o jednej istotnej kwestii - każdy kto stąd odszedł wyszedł na tym dobrze. Po prostu nie znam osoby która by powiedziała ze ma gorzej w swoim obecnym miejscu pracy - to chyba o czyms swiadczy. Jednym slowem kazdy sobie polepszył.

Konrad

Czy to prawda, że firma zmieniła w tym roku adres w Warszawie? Warto aplikować co poradzicie?

Umbrella
@Konrad

Radzę poszukać czegoś godnego uwagi.

tygrys

Moim zdaniem to miejsce pracy jest super. Kasy nie zarobisz, stanoisko będziesz miał kiepskie. Na każdym kroku bedziesz widział niezgodności z kodeksem pracy. Jak będziesz miał szczęście to zoabaczysz proceder conajmniej nadający się do izby kontroli skarbowej. Zatem jeśli jesteś osobą bez ambicji, nie masz dużych wymagań finansowych to statruj tam człoieku.

Franco
@tygrys

Ktoś tam w ogóle jeszcze pracuje? Podobno sporo osób odeszło.

Eryk

Niestety żadne zwolnienia nie poprawiają nastrojów w firmie. Jedyna nadzieja, że w miarę szybko świat upora się z pandemią.

blob
@Eryk

Tu o nie chodzi o nastroje a raczej o fatalne podejscie właścicieli do osób tam pracujących - i żeby było jasne nie mam na mysli obecnej sytuacji zolnienia itp. Syty głodnego nie zrozumie.

coca cola

Zwolnienia się zaczęły i parę głow poleciało. Nie wszystkie zwolnienia są ok. Jak wytłumaczyć fakt ze z magazynu zwolniono 6 osób a biuro bez "strat". Ja widzę dwie smarkule które nic nie robia i stale są trzymane. Kto tam robi polityke ja sie pytam. Moze ktos kiedys to dostrzeze. Optylamalizacja kosztow jedno ale brak wyobrazni to inna sprawa. Pozdrawiam tych co przetrwali. Dziekuje za odbior.

Kasztan
@coca cola

Optymalizacja kosztów? O czym ty piszesz człowieku. Właściciele tego dziadostwa optymalizują zarobki pracowników już od wielu wielu lat. Płacenie pod stołem brak pieniędzy za nadgodziny wg kodeksu pracy to tylko przykład. To się do skarbówki i ZUS nadaje. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Niektórym to jednak pasuje. Nie będę używał imion.Słaby pracodawca nie potrafi docenić ludzi.

Neon

Praca jako taka nie ciężka ale jest nacisk od górny na ilość. Niekompetencja przełożonych w szczególności brygadzisty brak jakiego kolwiek obiektywnego spojrzenia. Kto ma dobry układ z Panem Arkiem to jak Pan kierownik ma dobry humor może dostanie premie. nie polecam za te pieniadze

Zibi

Tak rzadko ostatnio korzystacie z tego forum bo jest tak dobrze?

Arti

Właśnie jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną i może ktoś podpowie jak to u Was wyglądało?

Filipek

Czy nie wiecie o istnieniu tego forum pracowniczego? Dziwi mnie, że nikt nie pisze czasami.

Zostaw merytoryczną opinię o Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Am Optical LTD Sp. z o.o. Oddział w Polsce
  • Marynarska 11