Opinie o BAMAR-POL sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BAMAR-POL sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BAMAR-POL sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAMAR-POL sp. z o.o. w Opole

Po przeczytaniu opinii pełnych sarkazmów i błędów ortograficznych (mam nadzieję, że popełnionych celowo) postanowiłem napisać subiektywną opinię na temat pracy w strzeleckim magazynie Bamar-Pol. Codzienne obowiązki w biurze jak i magazynie nie różnią się niczym od pracy w innych podobnych firmach, dwie zmiany 6-14, 14-22. Przyjmowanie dostaw, realizacja zleceń, załadunki samochodów, ręczne rozładunki kontenerów itp. Problemem jest jednak (usunięte przez administratora)(swoją drogą uwłaczający dla pracowników jest obowiązek noszenia kamizelki odblaskowej z przypisanym numerem na plecach, tak dużym żeby był widoczny w kamerach). Człowiek, który przyszedł ponad dwa lata temu do firmy miał za zadanie usprawnić i przyspieszyć procesy magazynowe. Czy mu się to udało? Moim zdaniem tak ale w niewielkim stopniu i bardzo dużym kosztem. W ciągu ostatnich dwóch lat bardzo mocno wzrosła DOBROWOLNA rotacja starych jak i nowych pracowników. Powodem jest osoba (usunięte przez administratora) i wprowadzane przez nią nowe zasady i procedury. (usunięte przez administratora)jest osobą miłą i kulturalną tylko dla szefostwa, klientów i osób z zewnątrz. Dla załogi bywa nieprzyjemny, czasem wręcz chamski, często zgrywa cwaniaka (odwracanie się plecami w trakcie rozmów, odbieranie telefonów, nieśmieszne żarty na temat premii). Ignorowanie pracowników odbywa się na porządku dziennym, brak jakiegokolwiek dialogu z pracownikami. Ogląda kamery i robi zdjęcia monitora po to żeby pokazać pracownikowi ,że stał w miejscu i nic nie robił. Winny zawsze jest pracownik ,a nie zawiłe procedury, które wprowadził. Jeden błąd w miesiącu przy wykonywaniu swoich obowiązków równa się z utratą części premii. Ten człowiek zapomniał chyba, że nie ma ludzi nieomylnych. Ilość kłamstw i obietnic bez pokrycia, które padły z jego ust są nie do zliczenia. Do tego dochodzi niejasny system premiowania (nigdy nie wiesz jakiej kwoty możesz się spodziewać). Korporacyjny styl zarządzania rodem z lat 90.(usunięte przez administratora) Moim zdaniem są to główne powody tak dużej rotacji pracowników. Czy mogę polecić pracę w tym miejscu? Dopóki magazyn będzie zarządzany w ten sposób to niestety nie mogę.

Kolo
@1

Ale jednak właściciela wpisy ruszyły że zdecydował się na rozmowę na ten temat.Oczywiście głównym rozmówcą była asystentka zarządu.Ale o sednie tych wpisów nic nie powiedziała.Numer 1 dalej będzie swoje numery wywijał ☹️☹️☹️.

Y

Brał*m udział w rekrutacji na pracownika biurowego. O firmie słyszał*m dużo dobrego. Na rozmowie entuzjazm prysł. Rekruter skupiał się na swoim blasku, niesamowita pycha. Nie uzyskał*m odpowiedzi na żadne pytanie, nie mówiąc ile razy przerywał mi wypowiedź. No nic, szukam dalej ????

Ewl
@Y

To byłoby być w Jełowej.Pani która przeprowadza rozmowę rekruracyjną to w ogóle jakiś ewenement.Nic konkretnego nie uzyskasz.A o firmie dowiesz się ,że lepszego pracodawcy w całym województwie nie ma.Ale po paru dniach czar pryska ....Nie polecam tam pracy w biurze.

@mobi Nowy wpis

Pani Ewo. To super że 2 maj mamy wolny, i w piątek dowiedzieliśmy się o tym. Wszystkie pomysły głupie i głupsze som wypisywane i oglądamy na dużym wyświetlaczu. Dlaczego taka ważna wiadomość nie była napisana miesiąc tymu. I czekamy kiedy Pani zamieni kierownika z Jełowej do nas a jego tam sobie weźcie. I zobaczymy ile ludzi w Jełowej odejdzie do roku.

@nemo

Podsumowanie panowania naszego Kierownika w Strzelcach. Jest jusz dwa lat odeszło 28 osób + jedna na wypowiedzeniu żadnej z nich on nie zwolnił odesli sami. Wszyscy się cieszom że pojechał na targi tydzień normalnej pracy. Może w końcu tam się wyszczeka

baca Nowy wpis
@@nemo

tera to już chyba 30 osob zwolnił się kierownik zmiany to coś znaczy?

Hipek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Hej.Czy możecie mi powiedzieć czy u Was w firmie pracuje się na jedną zmianę?

muller Nowy wpis

pomysl ze skrzyneczka to kolejny niewypal. taki sam jak nie pisanie nazw firm na kartonach ktory mial juz dzialac rok temu albo ksiazek obslugi na wozkach niezrobiony od 2 miesiecy. nie kazduy pomysl korposzczurowy da sie przeniesc do innej firmy. to znaczy mozna jezeli rzadzi sie nie swoim, czyjes pieniadze i granie na czas

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bamar-Pol D. Błacha sp.j. na stanowisko Pracownik biurowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.

@edriii

Nie wiemy co Zarząd ma w planoch . Ale nasz kierownik Krzysztof S. Chodzi po magazynie i jak spotka pracowników to im mówi że jest nas za dużo. I obawia się jak przyjedzie Zarząd to będom zwolnienia.

Kolo
@1

Cadus

Filozofia to podstawa, trik psychologiczny wyuczony na szkoleniach, "lata praktyki" pracy z ludźmi i kontrolowania ich zachowań, traktowanie z góry oraz poczucie swej wyższości i blasku ma oślepiać każdego kto chce się "zbliżyć" z jakimkolwiek problemem, chęcią rozmowy. To Ty masz Go słuchać, a nie On Ciebie. Przykre.

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bamar-Pol (usunięte przez administratora) Błacha sp.j. zatrudniani są obcokrajowcy?

SMOKU

MOŻE PRZY OKAZJI ŚWIĄTECZNEGO SPOTKANIA ZARZĄD POROZMAWIA ZE SWOIMI PRACOWNIKAMI JAK WYGLĄDA NA PRAWDĘ ATMOSFERA W STRZELCACH, O TYM Z CZEGO SA NIEZADOWOLENI I JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEMY

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bamar-Pol (usunięte przez administratora) Błacha sp.j.? Chętnie zatrudniają?

Y

Ewl
@Y

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bamar-Pol (usunięte przez administratora) Błacha sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

bmwstrzelce

Rekruterowi nie zależy na kompetencjach załogi tylko na pracownikach na umowę zlecenie albo o pracę ale przy najniższej krajowej O kompetencjach się nie myśli Odchodzą doświadczeni ludzie a w ich miejsce wpadają młodzi po gimnazjum szkolenie ostatnio było dzięki ludziom z Jełowej

Ksztw

Organizuje ale jak sobie sam zapłacisz.

Można coś więcej dowiedzieć się na temat zatrudnienia i warunków pracy i płacy ?

Jaka jest umowa w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bamar-Pol (usunięte przez administratora) Błacha sp.j.? Wiecie, czy jako Magazynier zatrudniają na umowę zlecenie?

Odpowiedź

Zależy na co umówisz się z naszym rekruterem Na pewno będziesz dziękował

Żuber

Natalia
@Żuber

Chodzi teraz o czyjąś ksywkę czy alkohol? Dość dwuznacznie to ujęte zostało. A chłopaków to ilu tu teraz jest i na jakich stawkach po nowym roku? Przyda się ktoś nowy do podesłania o ile warunki teraz są ok?

zimny

Zamiast kurtek zimowych jest fotowoltaika na dachu. Trzymajcie się ciepło drodzy pracownicy.

@zimny

Pracodawca nie zapewnia ubrań pracowniczych? To znaczy że są dofinansowania do zakupu prywatnie czy nie ma?

Maria

W dalszym ciągu nie ma co liczyć na nadgodziny jak to ktoś niżej pisał? Może coś się zmieniło?

Bizon
@Maria

Tylko ukraińcy mogli, ci sami którzy już nie pracują - nawet oni zauważyli, że nie ma co tu marnować czasu.

Natalia
@Bizon

Czemu tylko oni mogli?

Iwona

Ktoś napisał, że tak się marnie zarabia w tej firmie, że człowiek się boi czy mu starczy pieniędzy na przeżycie... Może ktoś w takim razie napisać ile tu się zarabia? Najniższa krajowa czy jak?

dzix
@Iwona

na umowie najniższa krajowa i premia. premia jest zabierana za małe obroty, za porządek, za ocenę kierownika. umowa na 3 lata Aha nie ma żadnych dodatków oprócz gorących kubków z biedronki

Joanna
@dzix

A można robić u nich nadgodziny i w ten sposób podnieść wysokość wypłaty?

Iwona
@dzix

premia zabierana za małe obroty?? przecież to nie zawsze wina pracowników. różne są okoliczności losu. macie taki zapis w umowie? o tych potrąceniach.

Olo
@Joanna

Nadgodzin niema i trza wybierać przymusowe urlopy. Za to jest kolorowa chistoryjka jaka to super firma i ile to się zarabia. Zupki już się nawet skonczyly

Jaco

Trafiłem na ogłoszenie, na jednym z portali. Poszukują pracowników do pracy na magazynie. Warto? Był ktoś ostatnio na rozmowie? Jak wrażenia? Co proponują?

@Jaco

Na rozmowie cie oszukają i to całkiem nieźle. Przyjdziesz.do roboty i zamiast robić swoje to rozładowujesz ręcznie kontenery z towarem kilka razy w tygodniu. Lepiej siedź Kaj siedzisz i nie myśl o bamarze

Izabela
@69

Zaraz, a to pracownik magazynu nie ma w swoich zwykłych obowiązkach rozładunku towaru? Robisz z tego taki zarzut, jakby to była ujma :)

O pracę w mieście Strzelce Opolskie nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bamar-Pol (usunięte przez administratora) Błacha sp.j.?

W okolicy Strzelec jest bardzo łatwo o pracę, wszystko tylko nie Bamar - pracowałem w wielu firmach i to jest ostatnia do której bym wrócił

Zostaw merytoryczną opinię o BAMAR-POL sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w BAMAR-POL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BAMAR-POL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAMAR-POL sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BAMAR-POL sp. z o.o.
  • Graniczna 2