Opinie o Daniel Lubera Auto-Handel w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Daniel Lubera Auto-Handel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Daniel Lubera Auto-Handel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Lubera Auto-Handel w Kraków

Jak szefostwo w Daniel Lubera Auto-Handel traktuje ludzi?

Norbert

Niestety pomimo długiej współpracy Pan Daniel wykorzystał moje zaufanie i nie wywiązał się z ustaleń. Okradł mnie opowiadając trudną sytuację. Dodatkowo pod koniec naszej znajomości zaczęły pojawiać się dziwne pytania dotyczące pożyczenia pieniędzy. Teraz już wiem, że pewnie bym ich także nie odzyskał.

Mateusz
@Norbert

Czesc mnie tez okradł sprawę kieruje do sadu

@Mateusz

Czy możemy się jakoś skontaktować?

Mateusz 514 761 119
@Norbert

Proszę pisać dzwonić bardeux@poczta.fm podam Panu numer

Mateusz

Bardeux@poczta.fm

Dziękuję, napisałem maila.

Alicja
@Norbert

Czy Ty również napotkałeś jakieś problemy podczas swojej współpracy z firmą Auto-Handel, jest coś, o czym Twoim zdaniem warto byłoby poinformować użytkowników forum? Jeżeli tak, to proszę, żebyś napisał coś więcej, oczywiście w sposób merytoryczny i zgodny z prawdą. Każda informacja jest niezwykle istotna.

@Alicja

Swoją historię w skrócie opisałem w poście, ale rozwinę. Pan Daniel długo naprawiał mój samochód. Po kilku latach postanowiłem go zmienić. Szukałem kupca. Pan Daniel zdecydował się na zakup. Niby dla swojego pracownika z Ukrainy, który miał ciężką historię życiową. W związku z tym chciał odłożyć płatność na późniejszy termin, a zabrać już auto. Teraz jak to opisuje wiemz że popełniłem wiele błędów umożliwiając się oszukać, ale ufałem temu człowiekowi i chciałem też pomóc. Niestety pan Daniel do dzisiaj nie zapłacił pieniędzy. Długi czas nie było z nim kontaktu. Ostatnio się odezwał, ale tylko po to aby utwierdzić mnie, że bez rozprawy sądowej nic mi nie zapłaci.

Aga
@Norbert

Pan Daniel również nas okradł... Załatwiał samochód dla syna od swojego kolegi, do dnia dzisiejszego ani auta ani kasy... Już rok czasu czekamy i nic.... Przykre bo znamy się wiele lat a tu taki numer.. Bardziej przykre jest to że okradł 19 latka który pracował na to auto i sumiennie odkładał odmawiając sobie wiele rzeczy

Dominik
@Aga

Aga, uprzejmie proszę o kontakt w sprawie Pana Daniela - tel. 505 668 191

Haloo5736 Nowy wpis
@Aga

Proszę panią o kontakt 517 822 174

Barbara Nowy wpis

Z tym sądem to tak całkiem na poważnie? Bo jeśli tak to policja nie powinna się tym zająć? Tez nie chce oceniać ale zastanawiam się czy to w ogóle prawda

Bdisidjsn Nowy wpis
@Barbara

TAK MA KURATORA ALE NIE SA W STANIE GO ZNALEZC LOL WIE PANI JAK JEST POLICJA POLSKA , NIE OGARNIA

Czy w firmie Daniel Lubera Auto-Handel są regularne szkolenia pracownicze?

Szkolenia??? Dobrze jak wypłata jest w terminie...

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Lubera Auto-Handel - Kraków

• Jak się pracuje w Daniel Lubera Auto-Handel?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Lubera Auto-Handel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Daniel Lubera Auto-Handel
  • Kantorowicka 400