Opinie o Jan-Art Sp. z o.o. w Rychtal

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jan-Art Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jan-Art Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan-Art Sp. z o.o. w Rychtal

MAT

Pracowałem w tej firmie jakis czas temu wyjazdy na francje pieniądze jak najbardziej dobre za wykonywana prace. Wszyscy ci co przychodzą tu do pracy wiedza jakie sa warunki rozwieźć wszystko i wrócić.

wojtek
@MAT

dokładnie tak, tez pracuje, jak rozwozisz towar i się do tego przyglądasz to nie się o nic nie czepia. czasem trzeba tylko chciec znaleźć dany adres, zaczepić kogos i bez problemu da się zrealizowac wszystkie dostawy. dużo adresow robisz od razu bo są dobrze opisane ale czasem trzeba pokazać komus nazwisko z listy i tez ci pokaza gdzie goscia szukac

Trasa

Wyjazdy raz w tyg jak dluzszy albo dwa w tyg na bliższe kraje, trochę się najezdzisz ale ostatecznie lepiej niz na logistyce

Prawda
@były pracownik 2

To co kierowca tu pisze to prawda , dopiszę do tematu jeszcze kontrole wagi w Austrii i Francji plus kary i mandaty za przeładowane auto , dobrze że Włoska policja o ile znasz język to potrafi odpuścić to czy tamto

Krystian Nowy wpis

Trasy na niemcy są w porzadku dużo klientów w jednym mieście. Wyjazdy 2x w tygodniu w stałe dni wiec wiesz jak ci sie tydzień ulozy. Placa przelewem na konto

Jeżdżę na niemcy, jest ok, czasem namęczysz się przy montazu ale jest też dużo szaf których nie montujesz Wyplata na konto, dwie trasy zrobisz w 5 dni w sumie

Waldek

Montaze są trudne? Robią szkolenie na początku? Ile czasu to trwa?

tomek Nowy wpis
@Waldek

montujesz tylko meble tapicerowane, jak dojdziesz do wprawy to montaż 15 min trwa, pierwszy wyjazd zawsze masz juz z kims kto jedzil wczesniej wiec zobaczysz jak to wyglada

mika Nowy wpis

praca w biurze przy wystawianiu faktur nieco nużąca, ale atmosfera ok. praca od poniedzialku do piatku, sobota zawsze wolna

Michal Nowy wpis

Dobrze płacą, wyjazdy regularne na dwa dni i wracasz. Możesz zrobić jeden wyjazd w tygodniu albo dwa jeśli chcesz więcej zarobic Busy w dobrym stanie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jan-Art Sp. z o.o. na stanowisko Testerka apartamentów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Zbyszek

Kiedyś jeździłem na holandie teraz na niemcy. Pracuje już kilka lat i wszystko jest ok. Wiadomo czase jest gorszy wyjazd ale jest też dużo dobrych. Wyjazdy są regularne

Pracowałam jakiś czas temu w biurze, atmosfera ok, nie ma nadgodzin, soboty też wolne Przygotowywałam dokumenty do wyjazdów, dobrze wspominam

busiarz

jezdze na niemcy, nie można narzekac, wyjazdy są regularne, trasy co tydzien można robic albo nawet dwie w tygidniu. placa zawsze na 10tego, busy w miare zadbane

Oleh

Jeżdże na busie na Niemcy, sporo wyjazdów, na koniec miesiąca można dobrą sumke zgarnac

karol

pracuje jako tapicer, stawki dobre, modele stosunkowo łatwe do wykonania pracować możesz standardoqo albo zostać po godzinach żeby dorobic. idzie się dogadac

Kuba
@karol

Nadal pozwalają dłużej zostawać? W innych firmach troche ciezko o prace, pracuja krocej i nie dorobisz a zyc trzeba

Tapicer
@Kuba

Tak, możesz zostać dluzej albo pszyjsc w sobote. Jest co robić

Przemek

Pracuję przy załadunku, praca ok, dwa dni są cięższej pracy masz więcej do zalDunku ale pozostale dni znów kompletujesz towar i jest lzej Wypłata gotowka na razie bez żadnego (usunięte przez administratora) jak to ma czasem miejsce gdzie indziej

Grzesiek

jeżdżę na niemcy już ponad rok, praca w porządku, wyjazd czasem trafi sie dluzszy ale zazwyczaj zrobisz wszystkie pubkty w 1,5 dnia i wracasz

adasm
@Grzesiek

lepiej jeździć na niemcy 2x w tyg niż na Francje, bo mniej się najezdzisz mniej km, a wiecej rozładunkow masz na niemcach to szybciej trasa mija, jak dla mnie praca ok, jezdze z bratem

@adasm

a to można jeździć w dwójkę? czy ogólnie jest to praca dla dwóch osób? ile tak około można zarobić? możesz podać widełki? ;)

krisu

tak, zawsze masz wyjazd we dwojke, oprócz jazdy wnosisz tez meble zarobisz 6-10k w zależności ile wyjazdów zrobisz i a jaki kraj

tomek

zawsze jeździsz we dwojke tylko od razu ci mowie sam sobie znajdz osobę do jeżdżenia, bo tak to nie wiadomo na kogo trafisz. poza tym praca spoko, jedziesz, dostarczasz i wracasz.

Maciek

Wyjazdy na niemcu są ostatnio lepsze niż na francje, dużo klientów obok siebie, szybko jestes z powrotem Kasa przelewem na konto wplywa

Pan

A co, nie zgadzasz się z którymiś wpisami? Co miałoby się poprawić, co wg. Ciebie było nie tak? Masz też nick 'Były pracownik', co spowodowało, że odszedłeś? Napisz coś bardziej konkretnego

Praca

Praca ok, regularne wyjazdy, przelew w terminie Warto jednak samemu wybrać sobie osobę z którą się jeździ razem, bo czasami może sie trafic dziwna osoba co utrudnia cały wyjazd

Trasa

Kryśka
@Trasa

Jak są rozliczane te wyjazdy? Napiszesz coś o zarobkach? Co z dietami itp? Doceniają jakoś pracownika, macie tu podwyżki, premie?

trasa
@Kryśka

sa premie paliwowe za dobre spalanie, na trasie masz placone od klientawiec im wiecej sie najezdzisz tym wiecej zarobisz

@trasa

Czytam te komentarze.Co wy ludzie za głupoty piszecie?.Albo to właściciel pisze?.Jeździłem w tej firmie ponad 3 lata temu.I tak się składa że wtedy zarabiałem więcej od punktu niż teraz obecnie zarabiają kierowcy z tego co piszą. Więc chyba nie jest tak do końca kolorowo jak jest opisywane.

były pracownik 2

Przecież to widać, że sami sobie piszą te opinie, żeby trochę firmę "wybielić". Również tam pracowałem i wcale kolorowo nie było, może i płacili jako tako, ale w innych firmach jest podobnie. A tu naprawdę dużo nerwów człowiek jest w stanie stracić na jednej trasie, więc w ogóle to nie jest warte tego. Kontakt z szefem ograniczony, biuro w większości wszystko ogarnia, tłumaczka raz odbierze-raz nie, busy najczęściej przeładowane. Organizacja średnia, nie polecam.

Były
@były pracownik 2

Masz w zupełności rację kolego.Ta firma do dramat. Teraz jak czytam ile płacą to ja 4 lata temu zarabiałem więcej. Więc coś chyba nie tak.Szef cwaniak wszystko wiedzący,a tłumaczka tylko teraz niewiem już która z kolei jak chce to odbierze,a jak nie to nie.Ogolnie bardzo słaba firma.Nie polecam.

Były

Masz rację.Jak można długo pracować w takiej pseudo firmie?.Ta firma to dramat.I słabo płaci.

nowy
@Były

no nie wiem czy slabo, drugi miesiac mam przele +8k + zwrot za noclegi wiec sami ocencie

Prawda
@były pracownik 2

Jak to zakwaterowanie ogółem? Bo widziałem że obiecują w ogłoszeniu że jest zapewniona kwatera, pytanie jakie warunki jak za darmo dają i czy nie lepiej na własną rękę szukać, co powiecie? Mam nadzieję że jest ok ogółem, ale wolę dopytać

MAT

@MAT

to chyba mordo w innej firmie robiles i ci sie pomylilo zeby gdzie indziej opinie wystawic ;)

Iron505

Zgadzam się z opinią.

U mnie tak samo

Pracowałem 3 lata, jak robisz swoje to dobrze zarobisz

wojtek

busiarz

jezdze na niemcy, praca ok, najważniejsze to rozwiezc towar, jak znasz choć trochę niemieckiego to bedzie ci latwiej. tlumacz pod telefonem ale czasem szybciej kogoś samemu podpytac

Zdalny

Pracowałem zdalnie przez wakacje, spoko praca jeśli chcesz sobie podszkolić znajomość języka z native speakerami, obsługiwałem ok 8 wyjazdow tygodniowo Później wróciłem na ostatni rok studiow

Monia
@Zdalny

Też pracowałam zdalnie przy informowani o dostawach, praca ok, jest kilka dni intensywniejszej pracy, ale później znów tylko dyżur pod tel i dzwonisz tylko w sytuacjach awaryjnych

ADAM

wyjazdy na holandię jak najbardziej ok małe odleglosci miedzy klientaki, szybki powrót do domu po dostarczeniu towaryu

Lukasz
@ADAM

Też jezdze na holandie i nie narzekam, dwa wyjazdy w tygodniu, dogadasz się po angielsku jak zbasz choć trochę podstaw

Dyzio
@Lukasz

Tylko podstawy angielskiego wystarczą czy raczej komunikatywna znajomość? Zarobki ok? Płacą tygodniówki czy rozlicznie raz w miesiącu?

lukasz
@Dyzio

placa raz w miesiącu na 10 dostajesz przelew podstawy wystarcza, czasem musisz się tylko kogos podpytac czy nie zna osoby do ktorej distarczasz albo czy nie wie gdzie ta os mieszka ale wiekszosc dosaw i tak realizujesz bez dodatkowych pytan tylko podjezdzasz pod adres i zrzucasz towar

Zostaw merytoryczną opinię o Jan-Art Sp. z o.o. - Rychtal

• Jak się pracuje w Jan-Art Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jan-Art Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan-Art Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 56 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jan-Art Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Namysłowska 26 lok. 3
    63-630 Rychtal