Opinie o Ergomat Sp. z o.o. w Stawiszcze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ergomat Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ergomat Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergomat Sp. z o.o. w Stawiszcze

Zainteresowana

Witam. Czy ktoś się orientuje czy są przyjęcia na montaż dla kobiet?

czy sa przyjecia na produkcji ?? podobno latwa praca ktos sie moze wypowiedzic na ten temat i jaka stawka ? pozdrawiam :)

Czy są jeszcze przyjęcia ? Pozdrawiam

Mariusz

Witajcie,przepracowałem w tej firmie rok,jako pracownik montażu,odkąd firma dostała zlecenia od Amazona ,zwiększono normy. Nie wszyscy ludzie są tacy sami, jeśli chodzi o wydajność przy zwiększonych normach, nie liczy się człowiek tylko cyferka. Kierownictwo zamiast rozmawiać z pracownikami poprostu ich zwalnia. Chciałem na koniec pozdrowić konfidentów i konfidentki sprzedających się za przysłowiowego tysiąca,podnoszących normy nie do zrobienia,przez ludzi normalnie pracujących i szanujących swoje zdrowie i rodziny , oraz Panią dyrektor operacyjną ,którą zapraszam na montaż by przez tydzień podołała normom które sobie ustaliła. Nie polecam już niestety tęgo (usunięte przez administratora) , smacznego kebaba oraz hamburgera

EKIPA
@Mariusz

Dziękujemy również pozdrawiamy ! Gorące buziaki PS : kebab i burger niczego sobie ????

Pan Szatan
@EKIPA

Widzę, że chłopaki dumni z własnego postępowania. Dodam tylko, że tu za ścianą, na matach, mamy okrutną bekę z was, że podnosicie sobie normy w zamian za bułkę. W Amazonie zrobilibyście kariery

@Mariusz

Do pracy przychodzi się pracować a nie się chować po kątach i stołówkach i pić kawunie. ????

Mariusz
@Pan Nikt

Chyba pomyliłeś osoby , panie nikt

@Mariusz

Najwidoczniej nie, skoro już tu nie pracujesz...

Xxx
@Pan Nikt

Zobaczymy jak ,ty panie nikt konfidencie długo będziesz pracował

@Xxx

Zapewnie dłużej niż ty. :)

Zdziwiony
@Pan Nikt

Jestem pod wrażeniem, jak bardzo jesteś dumny z bycia donosicielem. Jak pomyślę, że korzystamy z jednej stołówki, to mam odruch wymiotny

szybki

maila nigdzie nie można dostać

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Rocket

Witam serdecznie jestem byłym pracownikiem w tym zakładzie, niestety nie mogę polecić pracy na montażu odkąd podpisali kontrakt z Amazonem pani Dyrektor nie liczy się totalnie z pracownikami a w głowie ma tylko cyferki podnoszenie norm którym praktycznie nikt nie jest w stanie podołać. Doszło nawet do tego że Pani Dyrektor zastrasza załogę kamerami że obserwuję ich co robią i jak robią, gdzie chodzą, potrafi również powiedzieć do ludzi że jak komuś nie odpowiadają warunki pracy i normy to "może się zwolnić" (słownictwo było inne :-)) z zakładu bo na ich miejsce jest kilkunastu innych chętnych i wiele innych ciekawych sytuacji. Nie liczy się również ze zdaniem swoich brygadzistów którzy są najbliżej pracowników i wiedzą kto jak robi i komu zależy na pracy zamiast tego jedynymi osobami których słucha są jej pupile którzy donoszą na resztę załogi i patrzą tylko na ręce kogoś innego, niestety te osoby są nietykalne z powodu ciągłego podnoszenia norm przez nich i poganianiu młodych pracowników oraz donoszenie dyrektorce o każdym kto według nich robi za wolno, te osoby są oczywiście dodatkowo premiowane, niestety przez takie osoby atmosfera na zakładzie jest bardzo toksyczna i sporo nowych osób nie daje rady z narzuconym tempem dlatego idą na chorobowe lub odchodzą po krótkim czasie. Odkąd podniesiono normy i liczy się tylko ilość wykonanych mat ucierpiała bardzo jakość która w tym momencie ma drugorzędne znaczenie przez co starsi pracownicy z dłuższym stażem nie są w stanie nauczyć młodych pracowników jak dobrze wykonywać swoją pracę co jeszcze bardziej psuje jakość produktów firmy ale jak widać kierownictwu to nie przeszkadza. Pani dyrektor jak już wspomniałem nie liczy się ze zdaniem brygadzistów nie potrafi porozmawiać z pracownikami tylko zwalnia bez podania przyczyny. Tak w skrócie wygląda praca na ergomacie niestety w tym momencie przy obecnym kierownictwu oderwanemu od rzeczywistości i nie potrafiącemu w normalny sposób porozmawiać z pracownikiem nie polecam tam pracy. Pozdrowienia dla tych co nadal walczą trzymajcie się.

Jak w Ergomat Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zaorany

Jaki awans tam nie ma żadnych możliwości , przyjmujesz się jako wyrobnik i odchodzisz jako wyrobnik

zapalniczka

nie polecam pracy na montażu, jest kilka osób z pewnej zmiany które zajeżdżają nowych pracowników na samym starcie, promują toksyczną kulturę pracy (wzajemne donoszenie na siebie i nieustanne poganianie gdy praca idzie "za wolno" ich zdaniem, podczas gdy większość pracowników nie posiada takiej wydajności fizycznej i psychicznej by móc temu sprostać - szczególnie podczas upałów) "dzisiejszy rekord jutrzejszą normą" jak mówi komunistyczne przysłowie powinno być motto tej firmy, przodownicy pracy - ci sami którzy zajeżdżają młodych - nieustannie biją kolejne rekordy norm, które dyrektorka potem ustanawia jako nowy standard dla WSZYSTKICH ignorując fakt, że pracują tutaj ludzie w różnym wieku, temperamencie i wydolności, ale jakiś czas temu odbiło jej się to czkawką - kilkunastu nowoprzyjętych ledwo 2 tygodnie po zatrudnieniu już uciekło w obawie przed tymi nierealnymi wymaganiami, gdzie taki pracownik na starcie nie ma absolutnie szans doścignąć weteranów w skrócie - omijać z daleka, panuje toksyczna kultura pracy dodatkowo napędzana i premiowana przez oderwaną od rzeczywistości dyrektorkę, niech szuka sobie takich wołów roboczych jak ci przodownicy

Testoviron
@zapalniczka

Widzę, że przytulanie się do Amazona wychodzi bokiem, oczywiście kulturze pracy i pracownikom. Pracujcie ciężko ku chwale schyłkowego kapitalizmu????. Smacznego hamburgera

@zapalniczka

Należałby jeszcze dodać : młoda Pani Dyrektor która nie rozumiem że to właśnie ludzie pracują na jej sukces …

zibi

jak wygladaja umowy? po jakim czasie jest umowa na czas nieokreślony? czy pracownicy są zatrudniani przez agencje? pozdrawiam

snake

czy są aktualnie poszukiwani pracownicy?

Malgorzata

Atmosfera do (usunięte przez administratora) kierownictwo kiepskie

@Malgorzata

Hej @Malgorzata, przez jaki okres czasu pracowałaś dla Ergomatu? Napisz proszę więcej na temat kierownictwa, czemu uważasz "że jest kiepskie"? Możesz podać konkretne przykłady, historię? :)

Wise guy

Na dziale produkcyjnym praca jest w trybie trzy zmianowym. Dział montażu dwie zmiany. Pieniądze na poziomie ~3.2-3.5k. Na produkcji potrzeba kilku tygodni, aby się usamodzielnić (obsługa maszyn, rozwiązywanie problemów), ale praca nie jest ciężka. Montaż ma łatwiejszy próg wejścia, ale w moim mniemaniu praca jest cięższa fizycznie. Z atmosferą różnie. Dużo osób jest, więc zależy z kim pracujesz. Jakiś czas temu była bardzo kiepska, szczególnie na montażu, że względu na faworyzowanie przez tamtejszą brygadzistke swoich znajomych (niesprawiedliwy podział pracy itd), ale już uległo to ukróceniu.

@Wise guy

Hej @Wise guy, czy szkoliłeś może (a może widziałeś kogoś innego szkolącego) pracowników-stażystów/praktykanów? Zastanawiam się jeszcze czy wszyscy dostają umowę o pracę? Czy wypłata wpływa na konto regularnie?

Natalia

Czy firma Ergomat organizuje praktyki/staże? Jeżeli tak, czy orientujecie się na jakich warunkach i czy faktycznie można coś " z nich wynieść"? Czekam na komentarze, będę naprawdę wdzięczna za pomoc:)

Zostaw merytoryczną opinię o Ergomat Sp. z o.o. - Stawiszcze

• Jak się pracuje w Ergomat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ergomat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergomat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ergomat Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ergomat Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ergomat Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 4
    98-200 Stawiszcze