Opinie o Ergomat Sp. z o.o. w Stawiszcze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ergomat Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ergomat Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergomat Sp. z o.o. w Stawiszcze

Kot

Nie polecam pracy w tej firmie, bardzo brzydko traktują pracowników. Chodzenie za pracownikiem ze stoperem uwłacza jego godności a o motywacji do pracy to już nie wspomnę. Za chwilę osoby które się nie wyrabiają zostaną zwolnione.

A sama się zwolniłaś, jeśli tak to ile czasu miałaś na okres wypowiedzenia? Czy firma płaci za niewykorzystany urlop? Co było głównym powodem zakończenia współpracy?

Dorota

Ja nie widzę, żeby firma ludzi do pracy szukała np. magazyniera. Co się stało? ta przeprowadzka się przeciągnęła aż do teraz i macie jakiś przestój? W sumie szkoda, że tyle tu było o szefowej, a mniej o tym, co z wypłatami. Nagle od grudnia cisza. Jakieś podwyżki od 2023?

Łucja
@Alan

Czyli jest mniej zamówień teraz? Dużo mniej pracy? Są możliwe nadgodziny lub dodatkowe soboty.

Dobrze widzę, że doświadczenie w pracy jako Automatyk nie jest wymagane? Tylko ciekawe, czy wtedy jakieś porządne wdrożenie tu oferują, żeby mieć szansę tam zostać na dłużej jednak, a nie że się człowiek skompromituje i umowy nie przedłużą. Bo jakiś próbny okres pewnie przejść trzeba?

Rashid Nowy wpis

Najważniejsze żeby dobrze liderowi w chodzić w cztery litery. No chyba że trafi się na szwagrów wtedy będzie osiem liter.

Rysiek Nowy wpis

Szkoda, ze wcześniej nie widziałem oferty dla automatyka. No nic, ktoś tu pytał o stanowisko to może byliście na rozmowie i dacie znać czy warto w kolejnej rekrutacji wziąć udział. Ciekaw tez jestem co z tą premia, czy skoro jest uznaniowa to nie wymyślają powodów aby jej nie przyznać?

bee Nowy wpis
@Rysiek

składaj papiery, chyba nikogo nie znaleźli jeszcze

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Automatyk w Ergomat Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Pracy dalej nie ma, tylko jakiś suchar stary dla mechanika maszyn, chyba na utrzymaniu ruchu.. Jaką teraz macie sytuację na produkcji? Dalej tak ludzie odchodzą? No ale jakby odchodzili, to byłyby ogłoszenia, a nie ma.

szybki

maila nigdzie nie można dostać

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
dupa

dyrektorka pierdoli ze nie ma pracy ale 3.11 nie zrobi wolnego tylko trzeba zapierdalać, sama nie wie co mówi !

nikt

Nie polecam pracy w tej firmie atmosfera (usunięte przez administratora) a zwłaszcza na magazynie nowy liderek nie potrafi rządzić już dwie osoby z dziesięcio letnim stażem odeszły przez niego........ tu się pracownik nie liczy tylko kasa firmy....

@nikt

Wcześniej atmosfera była w porządku tylko jak nastały nowe rządy to się pogorszyło? Jakieś konflikty są czy słaba organizacja? Ludzie rezygnują bo nie mogą się dogadać? Ktoś próbował zgłaszać problem wyżej?

Kot

@Kot

Jak to ze stoperem? To jakaś przenośnia, czy faktycznie takie praktyki stosowane są w firmie? :( Ciężko wyrobić tę normę? Dużo osób zwalniają przez to? Jeśli ją wyrobisz to, chociaż możesz liczyć na premię czy podwyzkę?

Jurek

A co masz konkretnie na myśli? Podasz jakieś szczegóły, żebyśmy mogli zorientować się co do obecnej sytuacji w firmie i dowiedzieć się co jest nie tak? Czy to ma jakiś związek z normami, bo widziałem, że podobno w firmie chodzą ze stoperem, ale nie wiem czy to prawda, czy z czymś innym? Daj znać

AAA

Czyli oszczędności na ludziach a ci co zostali do ciężkiej pracy? Bo tak zrozumiałem. Trochę mnie rozmieszyło to bieganie z czasomierzem. Nikomu to nie przeszkadza? A jak ktoś nie da rady wyrobić normy to co? Też do zwolnienia?

Sira.pl
@AAA

no niestety tak to mniej więcej wygląda, szefowa w tym momencie nie liczy sie z nikim w firmie (oprócz samej góry oczywiście).

@Sira.pl

Ale imprezkę w Kamionaczu zrobili na bogato, pyszne jedzenie, szefostwo chyba zadowolone, ale premii dla nas na dole (produkcji) niestety brak, a Iza szefowa do Pabianic wozi się taksówką razem ze swoją (usunięte przez administratora)????.

Dorota

@Dorota

taa, Ameryka nie zamawia to i połowe stanu załogi zwolnili, a jeszcze planuja zwolnienia, o premiach możesz zapomnieć, atmosfera grobowa, a szefowa imprezki firmowe tylko organizuje, żeby (usunięte przez administratora) choć częsci załogi zamknąć.

Dariusz
@Alan

Tak dużo osób poleciało? To były zwolnienia grupowe z odprawą czy inaczej to potraktowali? Kiedy planują następne czystki? Wiesz coś?

@Dariusz

Jakie grupowe, kończy sie umowa i do widzenia. Teraz mamy obłożenie maszyn 20%, a nie zapowiada sie lepiej, więc jeszcze komuś nie przedłużą umowy. Czystki to były z pół roku temu jak Iza pozbywała sie niewygodnych osób.

Łucja

Paulinka

Była firma i już nie ma firmy. Sie narobiło. Szkoda ludzi. Tak to już jest że nie może być cały czas dobrze:(

ZdunskoWolanka
@Paulinka

Nie ma ? Co masz na myśli ?

@Paulinka

tiaaa, wyrzuca sie niewygodnych ludzi z pracy pod pretekstem cięcia kosztów, a szefowa Izunia dostaje od firmy autko za prawie 400 tys zl......., gdzie te koszta?

faje
@Alan

no, zakład stać, ciekawe jak przeprowadzka

@faje

przeprowadzać to mieli sie juz pod koniec wakacji, ale organizacja niezdecydowanej szefowej widać niewielka, ważne że nowym merolkiem jezdzi i lansuje sie, ciekawe za jakie "zasługi" dostała taki samochód, skoro firma leci na minusie?

@Alan

Dajcie spokój … kasa na auto i zachcianki Szefowej zawsze się znajdzie ????????

Sira.pl
@sieradzak

A nowe kółka widziałeś? Z 15 koła takie stoją....kryzys..... trzeba ludzi zwalniać....koszta ciąć...byle Izunia miała

Beata

Coś się zaczyna dobrze chrzanić w tym zakładzie. Na montażu to już od dawna a teraz u chłopaków na strzelaniu też nie za ciekawie. Mówią że nie dostali normalnej wypłaty. Ponoć nie źle ich okroili. Dobrze to już chyba było. Tak dalej pójdzie to i Ukraina nie przyjdzie im do pracy:-)

@Beata

Dość uszczypliwie to opisane jest a można o szczegóły poprosić? Co to konkretnie oznacza, że na strzelaniu jest nie za ciekawie? Normalna wypłata czyli? I jak to wszystko ma się do biura, tam jak jest?

@Monika

Jak jest w biurze ,to zapytaj ludzi tam pracujących. Tak samo jest na strzelaniu, zawsze możesz się ich zapytać. Mnie to nie interesuje, w grudniu kończy się umowa i żegnam tą firmę i szczerze mnie to nie interesuje co będzie dalej się działo.

@Beata

Ano to dzięki za wstępne info, choć niezbyt pozytywne. Co ciekawe za dużo osób z biura tutaj nie zagląda, bo tak to raczej ktoś już by odpowiedział, ciekawe czemu. wiesz chociaż ile mniej więcej osób w nim jest?

@Monika

Nikt nic nie odpowie z biura ze zrozumiałych względów. ;)

@gość _zdw
@Beata

Tam już od dawna źle się dzieje , a widzę że nic się nie zmieniło tylko wszytstko idzie w jeszcze gorszą stronę . Pozdrawiam

Tia na pewno
@Beata

"Chłopaki na strzelaniu" mieli okrojoną pensję? Tylko im się wydawało. Pensja jest jak była. Skończyła się dodatkowa premia za robienie ponad normę i mają ból czterech liter. Oczywiście najwięcej burzą się ci, co najmniej potrafią. Myśleli, że za naciskanie guzika dostaną ekstra kasę. Moja wypłata jest non stop na stałym poziomie. Guzikowcy płaczą, a ich wiedza ogranicza się do gościa co robi ledwo miesiąc mimo, że niektórzy są tu już dwa lata. Żegnamy się bez żalu

@Monika

zaglądają, zaglądają, ale wielka szefowa zaczęła stosowac (usunięte przez administratora)w stosunku do nich, ciekawe jak ona pociągnie to wszystko jak przesadzi i osoby z biura zaczną odchodzić?

@Agnes

A to tylko takie gdybanie, czy faktycznie ludzie coraz bardziej myślą nad zmianą pracy?

@Hanna

Musisz spytać ludzi...

Zdunskowolana
@Agnes

Ludzie z biura odchodzić ? Gdzie z takim kompetencjami znajda prace … może Justyna a reszta … totalne dno, zero zorganizowania

@Zdunskowolana

Owa J oraz P i A znajdą pracę, reszta to kompetencji i chęci do pracy jakoś brak, niepotrzebnie miejsce zabierają innym chętnym, ale jak te trzy pierwsze odejdą to firma gruchnie

Sieradzak
@Agnes

Nic nie gruchnie , nie ma ludzi niezastapionych! Była jedna kiedyś dziewczyna w biurze zreszta ulubienica byłego ,,prezesa” która gorzko się o tym przekonała … nie ta to przyjdzie następna, myśle ze po J,P,A nikt płakać nie będzie, napewno nikt z montażu i magazynu ????

@Sieradzak

Oczywiście, że nie ma niezastąpionych, ale nie sugerowałbym się ludźmi z produkcji, bo tym to żal tyłki ściska że sami w biurze nie siedzą i wiecznie są niezadowoleni, a wiem to na 100%. Mogli się uczyć, a nie teraz płakać nad swoim losem i zazdrościć innym.

Zuzia

...Zostawcie Titanica! Nie wyciągajcie go! Tam ciągle gra muzyka I oni tańczą wciąż...

@Zuzia

coraz ciszej ta muzyka gra....

gorki
@Zuzia

juz nawet nie tańczą

@gorki

nie wypada tańczyć na stypie

Zdunskowolana
@Muzyk

Aż tak zle jest ? Ufff zaczynam odzywać ulgę ze to już nie mój problem .

@Zdunskowolana

No źle, mój mąż zamiast na strzelaniu to (usunięte przez administratora) sprząta nową halę, zasuwa ze szczotą, organizacja szefowej do bani

@Agnes

ciesz sie, że jeszcze ma prace, bo jak bedzie marudził to Iza go wy....rzuci ;-)

@Agnes

Pani Dyrektor nie zna się na zarządzaniu i na każdym kroku udowadnia ze tak jest …

Ciagle maja komplet ludzi nie ma miejsca w ergomatach na ten moment

@Nowy

Skąd się to bierze? Tak dobrze płacą czy jakaś inna kwestia na to wpływa?

@Mikołaj

Tak, ogólnie jest w porządku.

@Mikołaj

jak jest koniunktura i produkcja idzie to jest ok, a teraz zamówień coraz mniej, starych pracowników zwalniaja pod byle pretekstem, szef w Ameryce każe, więc wierny piesek zwalnia niewygodne pracownice tłumacząc sie nieciekawą sytuacja firmy

mieczysław i zdzisław
@Ania

niekoniecznie szef w Ameryce, zwalniani są ci co są niewygodni dla pani dyrektor i (usunięte przez administratora) pana inżyniera. Tego co jego głównym pomysłem było wyklejanie linii gdzie mają stać palety, bo nic mądrzejszego nie wymyślił. A i teraz można zwolnic jeszcze z 10 osób i zatrudnić drugiego, ten mógłby trzymać ręce w tylnych kieszeniach, że niby od czegoś innego jest. Ogólnie to jak nie (usunięte przez administratora) i dodatkowo mówisz coś na głos ze ci się nie podoba to nie pracujesz. Ale jeśli współpracujesz to niektórzy zrobili karierę jeśli można to tak nazwać. Brygadzistkę z długim stażem się zwolniło, bo tyle osób nie pracuje, ale trzyma się 5 liderów. Na montażu jest tylko jedna zmiana dobra i preferowana

Hehehue
@mieczysław i zdzisław

Brygadzistka z długim stażem poleciała i jej (usunięte przez administratora) co to nic od lat nie robiły. I tak dziw że tak późno. A staż to miała, ale głównie na L4:)

Chris
@mieczysław i zdzisław

owa była brygadzistka powinna iść do sądu pracy, może ktos inny poszkodowany dołączy do niej, może wygrają, może nie, ale naświetlą temat i następnym razem mądra szefowa pomysli zanim kogoś niewygodnego zwolni bez powodu.

CoWitek
@Hehehue

na zdrowie nie poradzisz, zwłaszcza jak sa to powikłania po szczepionce na Covid...., nie znasz tematu to lepiej sie nie udzielaj

Maja
@Chris

Chyba tu krótko pracujesz i nie wiesz jaka to była mąciwoda i jak bardzo faworyzowała swoich. Norma była dla plebsu, a dla przyjaciół ciasteczka i śmichy chichy. Pranie prywatnych brudów w pracy i kręcenie afer. Ona nie pójdzie do sądu. Raczej wiedziała, że poleci i wiedziała to od prawie dwóch lat

Hehehue
@CoWitek

Nie wierzę, że nawet na takim portalu trafiłem na szura. Tematu to ty nie znasz

gorki
@Maja

o jakiś lump ze strzelania

@Hehehue

Bez przesady … jej L4 było zasadne .

michaił

niektórym brak nawet szacunku i odrobiny kultury, bo nie mówimy już o wyciągnięciu ręki z gaci i przywitaniu się, ale nawet o powiadomieniu i wyjaśnieniu co i jak tylko wysyłaniu lidera. Szkoda że zapomniało się jak ci ludzie na kolanach nie jeden, nie dwa a kilka dni zapieprzali na kolanach i na podłodze

Czy istnieje możliwość rozwoju w Ergomat Sp. z o.o.?

zdzisław

tak, na pośredniak

@zdzisław

krzywo na siefową Izunie spojrzysz i lecisz do PUP

faje
@Alan

i na wielce oświeconego pana inżyniera, to to samo. Jak można podważyć jego kompetencje

Podobno buduja nowe hale czy to prawda i czy beda 3 zmiany ? pozdrawiam :)

@Nowy

Serio budują? Skąd to info i czy wiadomo kiedy ewentualne rekrutacje?

@Monika

tak buduja a tego nie powiem widac ze sie firma rozwija :)

@Nowy

Ale tylko pod względem inwestycyjnym się rozwijają czy pracownicy personalnie też mogą coś odczuć?

Martyna

Jaka jest stawka dla nowo przyjętego pracownika? Pozdrawiam

Kdhd
@Martyna

Podstawa + premia (ok 1200-1300). Później dochodzą dodatki stażowe (po pół roku 100, po roku 200 po 5 latach 300)

@Kdhd

Dziękuję za informację. Tylko mam jeszcze jedno pytanie? Jaka jest wysokość podstawy dla nowego pracownika? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Khd

No chodzi o minimalną pensje. 2800 brutto

@Khd

Jest możliwość pracy w weekendy? No i o najważniejsze zapomniałam się zapytać a mianowicie czy zatrudnienie jest bezpośrednio przez firmę czy agencję? Pozdrawiam

Khd
@Martyna

Soboty są pracujące. Oczywiście nie są obowiązkowe. Praca bezpośrednio w firmie. Kiedyś zatrudnialiśmy przez agencje ale na szczęście skończyliśmy z tą patologią.

@Khd

Dziękuję za wszelkie informacje. Nie ukrywam że jeśli chodzi o zarobki to nawet nie jest źle w stosunku do innych firm w tym rejonie. Nie wykluczone że złożę CV. Pozdrawiam.

@Martyna

Jeśli złożysz CV do Ergomatu, to koniecznie daj znać jak przebiegał proces rekrutacyjny! Ciekawi mnie jakich pytań można się tam spodziewać i jaką stawkę zaproponują na start. :) Jak się przygotować najlepiej do rekrutacji?

@Khd

Spoko, że soboty są nieobowiązkowe, widziałam kiedyś akcje, że zmuszali a jak nie to wypowiedzeniem rzucali w twarz. A tak w sumie to jak ktoś ma ochotę może dosłownie brać każdą sobotę czy będą mieć problem jak ktoś wyrobi za dużo godzin?

Jadwiga
@Kdhd

Premia jest co miesiąc? I od czego jest uzależniona?

@Khd

A czy soboty w takim razie płacone sa jakoś ekstra? :D czy po normalnej stawce godzinowej?

Maria

Czy na produkcję w Ergomacie przyjmowane są osoby z niewielkim doświadczeniem lub całkowicie bez niego? Czy każdy ma szansę na zatrudnienie w firmie czy może jednak są co do tej kwestii jakieś określone wymagania? Napiszecie jakie?

Zdunskowolanin
@Maria

Przyjmowany każdy bo szukają rak do pracy . Ale patrząc na komentarze wyżej napewno chcesz iść tam do pracy ?

Maria
@Zdunskowolanin

Warto samemu się przekonać jak będzie nam się pracowało w danym miejscu :) Czy trudno jest przejść rekrutację w Ergomacie? Jak ona w ogóle przebiega? Jest parę etapów czy tylko rozmowa o pracę?

Bam
@Maria

Jak jest wolny etat to biorą od razu. Chyba, że akurat jest komplet, ale to o niczym nie świadczy bo ludzie czasami się wykruszają. Jest 1 miesiąc umowy próbnej

@Zdunskowolanin
@Maria

To powodzenia jak chcesz się przekonać sama . Lepiej tam już było …

@Bam

A jak z zarobkami to tu wygląda? Ile można zarobić w Ergomacie? Orientujesz się jakie są stawki? Z chęcią się tego dowiem, to mi pomoże zdecydować czy w ogóle warto tu aplikować. :)

Katarzyna
@Bam

A po tym miesiącu próbnym, umowa na czas nieokreślony? Wiem, naiwność.. ale może gdzieś jest na taka szansa jeszcze…

Virage
@Mikołaj

Tak jak wszędzie na początku jest najniższa krajowa ... :)

@Virage

Serio wszędzie na samym początku dają najniższą? A potem ewentualnie można liczyć na coś lepszego czy to tylko marzenia?

Beata

Czy jest możliwość podjęcia pracy i gdzie można złożyć CV? Z góry dziękuję za informację.

Roman

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o Ergomat Sp. z o.o. - Stawiszcze

• Jak się pracuje w Ergomat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ergomat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergomat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ergomat Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ergomat Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ergomat Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 4
    98-200 Stawiszcze