Opinie o Top Fence Jarosław Grześkowiak w Piła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Top Fence Jarosław Grześkowiak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Top Fence Jarosław Grześkowiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Fence Jarosław Grześkowiak w Piła

export

Bardzo dobra atmosfera pracy, super zespół i świetny szef, dobra praca dla dobrego pracownika! praca w regularnych godzinach, żadnego problemu z wolnym i urlopem, a krytykujący tutaj to nawet wiem kto, leniuchy i krętacze, to jak ma pracodawca mieć podejscie dobre do takich, ma aż za dobre i wyrozumiałe, a praca zalezy od stanowiska, dla mnie było super, świetna praca !

Aleksander
@Kandydat

Opiszesz trochę szerzej proces rekrutacji? Zwłaszcza, ile etapów, o jakie stanowisko się ubiegałaś i jak z kwestiami merytorycznymi, czyli wysokością wynagrodzenia, a także możliwością pracy na UoP, czy doszkalania się?

Dzień dobry, czy kontrolerzy jakości są jeszcze zatrudniani? Nie dowiem się tego z tych komentarzy sprzed roku a w sieci była taka dawniejsza oferta wystawiona. Także z pilskiego jestem i pracy szukam, zastanawiam się na ile przyjęcia są możliwe a nawet jeśli to jak się pracuje przy kontroli? Jak za nią płacą?

Rafał Nowy wpis

Chciałem wyrazić swoją ocenę przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej. Niestety pierwszy termin, który umówiłem z osoba umawiającą spotkanie rekrutacyjne mi nie pasował i konieczne było umówienie kolejnego terminu co nie było najmniejszego problemu. Sama rozmowa przebiegła w sposób bardzo dobry, rozmawialiśmy ponad 60 minut, czułem się swobodnie i miałem szansę wypowiedzieć się na każde pytanie.

Anonymous Nowy wpis

(usunięte przez administratora)i brak poszanowania pracownika. Unikać i jak najdalej się trzymać. Pensja jest płacona nie na czas. Warunki pracy nie spełniają standardów BHP. Brak szkoleń, pracodawca wymusza urlop w określonym terminie.

Małgosia Nowy wpis

Ucięło ci kawałek wpisu o firmie, o co chodzi? Coś nie gra w pracy? Chciałabym wiedzieć bardzo, bo zamierzałam wysłać CV do nich, o ile jest ok wszystko. Jak atmosfera?

Firma Top Fence Jarosław Grześkowiak w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. eksportu ze znajomością jęz. niemieckiego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
export

Lizus
@export

Haha...to czemu nie pracujesz???

Bar

Praca często po godzinach

@export

(usunięte przez administratora) byłam na rozmowie o pracę i tak nieprofesjonalnie przeprowadzonej rozmowy jeszcze nie mialam: zamiast skupić się na tematach dot. doświadczenia zawodowego byłem pytana czy znam tego czy tamtego. Czułam się jak na plotkach, nie rekrutacji. Za żadne pieniądze nie poswiecilabym swojego życia, by pracować w takim środowisku.

Aleksander
@Kandydat

Ewelina

Szukam info o pensji dla Handlowca - Specjalisty ds. exportu. Wyszukałam ofertę, gdzie były podane widełki płacowe 5500 - 9800 zł miesięcznie. Od publikacji ogłoszenia minęło trochę czasu i jestem ciekawa, jaka jest obecnie kasa na tej posadzie? Ile płaca podstawy i jakie premie do tego dochodzą?

@Ewelina

5000 brutto - premia po osiągnięciach i jeśli pracujesz dostatecznie długo. Nie polecam. Praca jak w kurniku i jak to u prywaciarza nie rozwojowa.

Lidia
@Syl

Te osiągnięcia co piszesz to jakie muszą być? W ogóle to są plany sprzedażowe na tym stanowisku? Bardzo wyśrubowane? Czy takie do zrobienia?

@Lidia

Najlepiej od razu jak najwyższe. Jeśli idzie o plany to cóż, ogólny chaos i ponaglanie. Najlepiej jak przyniesiesz klienta który da kwotę rzędu 5 zer w € oczywiście. Brak struktur i procesów. Praca w tabelce z Excel, brak CRM. Wieje PRL, do którego nowoczesność nie dotarła.

Lidia
@Syl

Czy ci pozyskani klienci to jakoś są premiowani w zależności od kwoty? Czy to się po prostu liczy na sztuki?

@Lidia

Premia jest dopiero po roku czasu nie od razu :) Musisz przepracować odpowiednia ilość czasu i pozyskać klientow by w ogóle przedłużyli ci umowę. I nie jest wpisana nigdzie w umowie. Wiec równie dobrze możesz jej nigdy nie dostać

Barbara
@Syl

I kto tak naprawdę ostatecznie decyduje o przyznaniu tej całej premii, na kim się w tym zakresie polega? o tym pozyskiwaniu tu pod firmą napiszesz coś więcej? klienci interesują się nią czy raczej z tym ciężko?

@Barbara

Premia jest przyznawana przez kierownictwo. Są stali klienci i oni zamawiają, co do nowych - to nie jest towar luksusowy ani premium. Zwykle stalowe rzeczy, typu balkony, schody. Nic co przyda się do domu a bardziej. Kwestia szczęścia albo się uda albo nie - większość rezygnuje gdy widzi ceny jakie są naliczane - wiele zaintersowanych zarzuca firmie drożyznę i niekompetentności rachunkowe.

Barbara
@Syl

i to od zawsze tak ciężko miałoby być z tymi cenami i ewentualną sprzedażą? z tego co widziałam w sieci firma wiele lat jest na rynku to tego typu strategia jednak przynosi im tu efekt? co do tych niekompetentności rachunkowych, o których padła wzmianka to które stanowisko jest za to odpowiedzialne, chyba że to jakąś całą księgowość teraz chodzi?

Jac

Brak poszanowania dla cżasu wolnego pracowników...dzwonią ... godziny pracy???...to ciągła dyspozycyjność

Iza
@Jac

@Jac z pracodawcą nie da się porozmawiać i ustalić albo przypomnieć warunków umowy? Mówisz o ciągłej dyspozycyjności tzn, że nadgodziny też są? Co możesz powiedzieć o atmosferze w pracy i warunkach finansowych w tej firmie?

Franek

Dla mnie firma jak najbardziej ok. Mam nadzieję, że pandemia zmieni trochę podejście do obowiązków.

Czy wypłaty są w końcu na czas???

To (usunięte przez administratora) wyzyskujący ludzi (usunięte przez administratora). Manipulatorzy i szantarzyści.

Zostaw merytoryczną opinię o Top Fence Jarosław Grześkowiak - Piła

• Jak się pracuje w Top Fence Jarosław Grześkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Top Fence Jarosław Grześkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Top Fence Jarosław Grześkowiak
  • Długosza 11A