Opinie o F.H. Imexa Gabriela Kansy w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie F.H. Imexa Gabriela Kansy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H. Imexa Gabriela Kansy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Imexa Gabriela Kansy w Zabrze

Paweł Nowy wpis

Hej, jaka macie mniej więcej średnia wieku w firmie?

Aga Nowy wpis

Miałam przyjemność pracować w tej firmie 5 lat.Nie znam bardziej miłego,skoncentrowanego na potrzebach pracownika pracodawcy.Właścicielka zawsze chętna do dialogu i pomocy.Pensje wypłacane na czas.Miła atmosfera . Ja niestety z przyczyn zdrowotnych podjęłam decyzję o odejściu ale każdemu polecam tę firmę jako zakład pracy i jej właścicielkę jako szefową.

Mirosław Nowy wpis

Firma Imexa jest importerem ozdób do włosów i sztucznej biżuterii. Prowadzą sklep internetowy z galanterią ozdobną, a także stronę na facebooku z informacjami o firmie https://www.facebook.com/pages/category/Jewelry---Watches-Store/Imexapl-173157449371282/ Właściwie w tym wątku są same wypowiedzi klientów, a mnie zależy na opiniach pracowników. Napiszcie proszę, jakie są warunki zatrudnienia i jakie należy mieć kwalifikacje, żeby w ogóle aplikować do firmy? Czy obecnie poszukiwane są osoby do pracy tam? Zachęcam wszystkich pracowników firmy do dodania swoich opinii.

Ola Nowy wpis
@Mirosław

W związku z pracą w firmie Imexa mam same pozytywne odczucia. Praca polega głównie na przygotowywaniu towaru (ozdoby do włosów, biżuteria) do wysyłki do klienta oraz na pisaniu faktur. Warunki pracy dobre, fajna atmosfera, zawsze jeździłam do pracy z uśmiechem:) Jeżeli chodzi o kwalifikacje to przyda się znajomość programu Excel, wymagane jest wykształcenie średnie (dobrze widziane techniczne) oraz poczucie estetyki. Obecnie poszukiwany jest pracownik na stanowisko sprzedawca/magazynier.

Gusia

Miła obsługa,zawsze ciekawe wzory i bardzo duży asortyment.Szybka dostawa.Współpraca przebiega bez zastrzeżeń.Jako klientka tej firmy jestem bardzo zadowolona.Polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie F.H. Imexa Gabriela Kansy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Process Manager
Katowice
Bonprix Sp. z o.o.
Czarek

Zastanawiam się kto minął się z prawdą piszą swoją opinię?

pikuś

ALE BZDURA !!! ODRADZAM TĄ FIRME WŁASCICIELKA KESY TO KRETACZ JAKICH MAŁO KOMPLETNIE NIEWIARYGODNA POWINIEN SIE NIA ZAJĄĆ URZĄD SKAEBOWY ODRADZAM KUPOWANIE U NIEJ BO SOBIE TYLKO KŁOPOTÓW NAROBICIE

Adolf
@pikuś

Opinia dodana dobrych parę lat temu, ale w 100% prawdziwa. Właścicielka to bardzo nieuczciwa i chciwa osoba. Pomijam już fakt, że sprzedaje stare rzeczy w cenie nowych, ale o tym klienci się już dawno przekonali. Odradzam kontaktu z tą firmą :(

amon

Firma bardzo rzetelna.Współpraca z nią to prawdziwa przyjemność.Miła i kompetentna obsługa.Właściciela to uczciwa i przychylna klientom i pracownikom osoba.POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z TA FIRMĄ.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Imexa Gabriela Kansy - Zabrze

F.H. Imexa Gabriela Kansy