Opinie o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Lindos
@Kuba

@Kuba, jeżeli nie potrafisz znaleźć w Internecie ofert pracy z firmy Linde to niestety ale nie nadajesz się na żadne stanowisko

@technik, na pewno musi być to frustrujące w takim wypadku. Starzy pracownicy powinni negocjować swoje stawki, tak żeby mieli cokolwiek więcej niż nowo przyjęci do Linde Material Handling. Może chociaż takie negocjacje wchodzą w grę?

@anonymous, rozumiem, że pracujesz w Linde Material Handling Polska jako pracownik fizyczny. Twoja praca związana jest z dużym wysiłkiem i zaangażowaniem. Czy mógłbyś krótko opisać na czym polegają pełnione przez Ciebie obowiązki w tej firmie? Piszesz również, że nie ma premii? W jaki sposób w takim razie pracodawca docenia swoich pracowników?

@Karolina

Właśnie, że nie docenia więc nie dziwne dlaczego teraz tylu starych techników ucieka i uciekać będą nadal bo jak nowo przyjęty narybek dostaję taką samą kasę jak kilkuletni pracownicy z doświadczeniem i uprawnieniami to co się dziwić :-)

Dudzio

Witam potrzebuję pilnie informacji jak wygląda praca w formie linde w Tarnowie podgornym jako serwisant wózków widłowych. Wiem że praca od poniedziałku do piątku 8-16. Ale jak wygladaja systemy premiowania i wypłaty. I czy praca ciężka itd. Pozdrawiam

@Dudzio

mobil czy warsztat stacjonarny?

@technik

Nie jestem pewien ale chyba stacjonarny

@Dudzio

Premi nie ma! podstawa. Praca Ciężka i męcząca psychicznie!

@anonymous

Jak warsztat w Tarnowie Podgórnym to pewnie w oddziale Poznań. Plus to taki, że przy pracy na głowę nie będzie padało, sucho i ciepło. I praca na firmowym warsztacie to raczej jak piszesz godziny 8-16, na mobilu i warsztatach u klientów godzinny są różne. I firmowe warsztaty mają zazwyczaj czym robić, bo mobile i on-sity to często narzędzia słabe i wielu potrzebnych brak. System premiowy nie istnieje, podstawa + stała premia (bardzo niska). W Poznaniu pewnie kasa lepsza niż na peryferiach w kraju, wypłaty zawsze w terminie, z tym nie ma żadnego problemu. Więcej o kasie pisałem niżej 11 lutego, minusy to brak socjalu (oprócz ubezpieczenia, opieki zdrowotnej (wąski zakres)), system szkoleń kuleje, na święta nawet życzeń nie dostaniesz nie mówiąc o czymś kompletnie innym, brak nawet jakiś fantów dla dzieci. Praca w której trzeba mieć pojęcia co się robi, nie należy do najłatwiejszych, dobrze jest znać trochę angielski bo oprogramowanie diagnostyczne jest tylko w tym języku. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to pytaj ale ogólnie ja wypowiadam się tylko w swoim imieniu, może inni są zachwyceni warunkami.

Aplikowałeś do Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. na stanowisko Technik Serwisu (k/m)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca na stanowisku spawacza! NIEMCY!
Erfurt
READY_STEADY_GO
Noname

Kilka slow o wynagrodzeniu mechanika. Żadnych podwyżek (poza awansem) nawet przez 8 lat, zadnych premii półrocznych, kwartalnych, rocznych. Na święta za to jest figa z makiem. Pensja zawsze na czas i płatne nadgodziny.

Marian
@Noname

Zgodzę się z powyższym. Firmę nie interesuje, że zycie drożeje. Jeśli nie awansujesz to nie masz żadnej podwyżki. Dziś operatorzy wózków zarabiają więcej od techników z doświadczeniem - paranoja.

Serwis
@Marian

Bo w Linde jako serwisant to nadgodzinami robisz wypłatę, w domu jesteś gościem, dzieci Cię już nie poznają ale kasę masz

Lindos

Wypowiedź kolegi "noname" można zrozumieć dwuznacznie, pisał że brak podwyżek (poza awansem), może chodziło mu o to, że Linde nie dało mu żadnej podwyżki od tak od siebie, tylko że podwyżki były kiedy zmieniał stanowisko na wyższe - z technika na starszego technika itp. Bo jeśli o to mu chodziło to tak to wygląda i u mnie, podwyżkę dostaniesz tylko jeśli awansujesz w tej ścieżce kariery Linde. Firma sama od siebie nie daje podwyżki ze względu na wzrost wynagrodzenia płac w branży, zwiększenie kosztów życia itp. A premie, bonusy na święta itp to już niejeden raz było tu napisane, że tego nie ma. To że dostaniesz dwie koszulki z logo firmy to chyba ciężko uznać za premię, zwłaszcza jeśli chodzisz w nich i jeszcze robisz firmie reklamę.

NoName

No to super jesteś, aż 3 podwyżki. Przez 8 lat powinieneś dostać 7 podwyżek i kilka awansów. I tak zarabiasz mniej od swiezakow bo przy naborze co roku jest wyższa pensja. Kolega Lindos załapał o co chodzi.

były serwis

Kiedyś tam pracowałem atmosfera była fatalna obowiązków cała masa serwisant najgorszy sort w tej firmie kasa była słaba i widzę ze nic sie nie zmieniło Jur i Jak dalej na szczycie? W sosnowcu Heniek siostrzyczka i leber Grzesiu szkoda gadać ,nie polecam jeszcze w tych czasach gdzie prace dostaje sie wszędzie

Don
@były serwis

A w jakim mieście Pan pracował? A czy posiada ktoś opinię o serwisie w sosnowcu? warunki pracy? pracodawca? warto iść do pracy?

były serwis
@Don

Rzeszow

Ulka

Czy praca w dziale handlowym to dobry pomysł?

@Ulka

Mam pytanie, jakimi autami jeżdżą handlowcy? Czy firma zezwala na korzystanie z samochodów również prywatnie po godzinach pracy? Jaki jest klimat w pracy?

pucek
@Paweł

Jeśli chodzi o komfort pracy to firma nr1 w swojej branży. Wiadomo, masz robić swoje, ale firma ci w tym pomaga a nie utrudnia jak to często bywa. Wystarczy porozmawiać z kimś kto odszedł do konkurencji, po kilku miesiącach mówi, że jednak w linde to było spoko bo gdzie indziej jest rzeźnia...

Edi

Witam.Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca technika mobilnego?? Czy watro??

Jery
@Edi

Warto polecam. Dobra kasa i warunki ok☺

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. oprócz pracy na stanowiskach technicznych, poszukuje również osób do pracy w biurze. Na stronie tej firmy możecie znaleźć ofertę pracy jako asystentka działu kluczowych klientów. Pracodawca oferuje osobie na tym stanowisku, np. atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego. Co osoby aktualnie zatrudnione w podobnym charakterze mogą powiedzieć o tej ofercie? Warto się jej bliżej przyjrzeć?

Kilargol

Linde Material Handling Polska to firma bardzo aktywna. Profesjonalista w swoich działaniach, trzymając wysokie standardy wymaga dużo od ludzi i nie wszyscy tu mogą pracować!

Ochotnik

Czy jesteście przekonani, że nie bardzo jest o czym pisać pozytywnie o firmie. ? Może aktualnie jak zaczyna brakować fachowców do pracy to firmy zaczną podnosić zarobki, bo to jest dość powszechny zarzut ?

Ochotnik

Czy może mi ktoś wyjaśnić jaka jest przyczyna, że Linde ma tak duże potrzeby kadrowe? Warto aplikować?

Igorewicz

Fajna firma, pracuję tu już dość długo, więc wiem co piszę.

Opiewacz

Mam wrażenie, że niektórzy jak mają zły nastrój to wtedy piszą co im do głowy przyjdzie i powstają takie wypociny.

Franio

Może nie jest idealnie ale myślę, że pracując w takiej firmie mamy poczucie bezpieczeństwa a to przynajmniej dla mnie jest bardzo ważne.Poza tym prestiż firmy !!!

EVA

Skąd ta opinia, że nie ma kursów i szkoleń jak się nie zatrudniłeś? Zapewniam Cię, że każdego roku jest udostępniany szeroki zakres szkoleń, zwłaszcza dla techników, jednak wymaga to odrobiny zaangażowania z ich strony...

Ada

Przez agresywną politykę rekrutacyjną byłego dyrektora serwisu. Zapewniam Cię, że większość tamtych managerów znalazła już kolejną pracę :)

nick
@Ada

kto teraz jest dyrektorem serwisu

nick
@Ada

Kto teraz jest dyrektorem serewisu prosze o szybka odpowiedz

@nick

Dyrektorem Serwisu jest wreszcie ktoś z wewnątrz...

przyszly
@Ada

Czy mozna z nazwiska prosic ostatnio pojawilo sie ogloszenie do serwisu moze bede aplikowac bo za ostatniego dyrektora to bylo ciezko

Ada

To nie jest zdecydowanie praca dla mięczaków, trzeba mieć twardą psychikę, zaje....iście twardą, jak Jarosław Psikuta (bez S). Mówię to po ponad piętnastu latach stażu w tej firmie...

Maniek

Każdy ma swój rozum i wie co ma robić. Wiele słyszałem o takich pracownikach, którym się nie powiodło w firmie i siadają pisać swoje złośliwości na forum. To jest paskudna praktyka i może się zemścić.

Olek

Mam bardzo sceptyczne podejście do niektórych opinii ponieważ wiele z nich to najzwyklejsza zemsta na firmie. Przeważnie związane to jest z odejściem z firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 27 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.