Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Pakowaczka

Drogie Panie z pakowania ...i maszynowe wszystkiego dobrego w nowym roku szczęścia i pomyślności oraz cierpliwości ( zwłaszcza. te że zmiany grubej Natki ) Spokojnej roboty ,niewielu przeróbek ,ogarniętych operatorów i spokoju .Prezesa który nie zacznie swojej pracy od rewolucji ,mechaników którzy od razu usuną usterkę ..tego wam życzę w nowym roku .Babki trzymajcie się -praca z wami to przyjemność.Do zobaczenia w nowym roku

cogito
@Pakowaczka

Życzenia zawsze są miłe , skoro szczere nie uszczypliwe, tym bardziej. Jednak określanie osób względem figury jest nie tylko niestosowne a wręcz prostackie !!! Dołączam do życzeń noworocznych, -wszystkiego dobrego- dla wszystkich Koleżanek i Kolegów, Współpracowników bez względu na wagę, wzrost, rasę, narodowość, wykształcenie.

Andzej

Pytanie czy można liczyć na stabilne zatrudnienie, oczywiście że tak, tylko musisz szczekać jak zarządzający bo inaczej to możesz liczyć na szybki wypad, albo oni cię wyrzucą albo sam się zwolnisz. Był fajny dyrektor od produkcji miał pomysły ale nie spodobały się pseudo zarządzającym i gość się zwolnił, nawet roku nie wytrzymał, a przypominam był dyrektorem. A przyjęcia będą, mamy teraz taką fajną kierowniczkę od HR ona nic nie kuma ale dobrze zna się z PS więc będzie siedzieć na stołku. Jak jesteś osobą nie mającą własnego zdania to firma dla ciebie.

@Andzej

Dyrektor produkcji w naszej firmie zrezygnował z pracy ze względów osobistych, co zresztą zostało przez niego jasno zakomunikowane. Prosimy nie pisać komentarzy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i dają pole do niepotrzebnych domysłów. To nic nie konstruktywnego nie wnosi. Opierajmy się na faktach. Zapewniamy, że posiadanie własnego zdania jest w Dr. Schumacher cenione. Zarząd jest otwarty na wszelkie konstruktywne i racjonalne pomysły. Jest też otwarty na konstruktywną krytykę. Zapraszamy do kontaktu przez Przedstawicieli Pracowników lub mailowego (adres skrzynki e-mail - wzaufaniu@schumacher-online.com).

Dobre
@Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Względy osobiste powiadasz ?Zapewne osobiście nie mógł się dogadać z zarządem ...Kolejny prezes który odchodzi .Przestańcie wciskać ludziom ciemnotę firma nie daje poczucia stabilizacji i jest coraz gorzej zarządzana To widać nawet na produkcji .Nigdzie w okolicy nie ma takiego przemiału ludzi jak w Szchumacherze

Jak to ?
@Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Względy osobiste ...akurat .Firma jest fatalnie zarządzana i sypie się .

Ogłoszenie na Specjalista Ds. BHP do Dr. Schumacher Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Viola

Nie ma nigdzie takiego ogłoszenia.

@Viola

Firma Dr. Schumacher obecnie nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. BHP

Joanna
@Dr. Schumacher Sp. z o.o.

A czy na jakieś inne stanowiska prowadzicie teraz rekrutacje ? :-)

@Joanna

Wszystkie aktualne oferty pracy są na stronie internetowej. Link poniżej: https://www.schumacher-online.com/pl/praca-kariera/teamio/

Fiber

Można tu liczyć na stabilne zatrudnienie?

@Fiber

ja mam tu poczucie stabilności, więc chyba tak

@konan

A jak długo już pracujesz?

ze dwa lata będzie

Ale dają umowy o pracę?

ja taką dostałem

Joanna

na czas nieokreślony?

@Fiber

Raczej nie, teraz nie liczą się z pracownikiem

Antoni
@Kiero

Czemu tak uważasz? Wyjaśnisz o co ci chodzi z tym nieliczeniem się z pracownikami?

@Antoni

Uważam tak, ponieważ każda zmiana dyrektora kierwonika ciągnie za sobą zmiany, nowy dyrektor czy kierownik będzie obsadzał swoich ludzi, a pracownicy którzy pracują tam ładne parę lat albo kilkadzisiąt lat się nie liczą, zostają zwalniani. Tak to wygląda

@Kiero

No i często tu do takich zmian dochodzi w takim razie skoro tak twierdzisz? Ile osób przez to stanowisko się przewinęło?

@Natalia

Pytacie się czy warto pracować w Schumacherze, odpowiedźcie sobie na to pytanie, jeśli słyszałem że będą zatrudniać Tajlandczyków, bo nikt z okolicy nie chce pracować. Kto mądry to ucieka, a kto lubi być poniżany przez górę to zostaje, może i zostają ci co nie mają wyjścia, nie wiem. Odpowiadając na twoje pytanie to za moich czasów 5 osób, średnia to 2-3 lata, ale takich porządków z ludźmi co teraz to nigdy nie było.

@Kiero

No skoro nazywasz to aż porządkami to dość pesymistycznie wygląda. Tyle, że raczej z czasem to się po prostu ustabilizuje?

@Natalia

Uważasz za stabilizację to że co 2-3 lata przychodzi nowa miotła i zamiata? Nazywasz stabilizacją to że co chwilę kto inny pracuję na produkcji i nowi pracownicy dostają więcej niż ci co pracują ładnych parę lat? Moim zdaniem to nie jest stabilizacja

@Kiero

Tylko że nie nazwałam tego stabilizacją, raczej to wyrażenie przyszłej inicjatywy no bo jak długo można funkcjonować w ten sposób, w który opisujesz?

@Natalia

Stabilizacja to moim zdaniem już była, jeśli zostaną te osoby które teraz są i którym wydaje się im że umieją rządzić, to tej stabilizacji nie będzie, przykra prawda. Kolesiostwo teraz rządzi to wtedy można powiedzieć że masz stabilizację do czasu kiedy się osobie rządzącej nie znudzisz, możesz być wykształcona, wykonywać rzetelnie pracę a i tak możesz polecieć albo zrobią tak że nie wytrzymasz psychicznie i sam odejdziesz jak ja.

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
lol

Ta firma to w ostatnim czasie (usunięte przez administratora)...ludzie uciekają na potęgę, wieloletniego pracownika się nie szanuje i nie próbuje zatrzymać. Zmiany kadrowe tylko na gorsze, szczególnie w dziale kierownictwa. Zobaczcie ilu mechaników odeszło i innych dobrych pracowników, którzy mogliby być wizytówką tej firmy. Zrobił się (usunięte przez administratora), kasa jak na dzisiejsze warunki słabiutka.

@lol

To o jakich kwotach mówimy? Najnizsza krajowa?

@lol

Fakt ,trudno o starego pracownika ,kilku mechaników,operatorów na produkcji to może 20-30 osób .To mówi wszystko o tak dużym zakładzie .

Love Bear

Firma dba o nas jako o pracowników jak żadna inna z którą wcześniej miałem do czynienia

moz
@Love Bear

można napisać miłą opinię na forum? jak widać nie każdy otwiera laptopa już z zamiarem ciśnięcia po wszystkich

Olo
@moz

Powiem tak jak ktoś chce pracować to będzie pracować jak ktoś niechce to nic mu się nie będzie podobać i będzie narzekał .Praca okej wynagrodzenie na czas bony na święta no zarobki mogły by być większe bo gdzie indziej mają więcej .koleżanką pracuje u koreancow i ma 4590 brutto no to różnica duża ale tu w okolicy to jedyny zakład co dla ludzi jest praca

moz
@Olo

i to jest właśnie clou calej rozmowy - jak ktos jest robotny bedzie pracował, a jak ktoś nie chce to znajdzie powody, zeby nie pracować

@Love Bear

Dba? Może dbała teraz nie liczą się z pracownikiem ile mam pisać o tym. Pracować, możesz być robotny ale też musisz być przydupasami kierowników i nowego Dyrektora A.M, bo jeśli jesteś nawet robotny i masz skończoną wyższą szkołę to nie znaczy że będziesz tam pracował, ale jeśli jesteś przydupasem to nie musisz mieć szkoły wyższej a możesz być kierownikiem. Jeśli A.M ktoś się nie podoba szybko poleci a A.M znajdzie na jego miejsce swoich ludzi z poprzedniej pracy. Ludzie bardzo szybko stąd odchodzą.

z ciekawości...

Ilu pracowników tu jest w sumie? Wszyscy na stałe czy przyjmują też tymczasowo

drum
@z ciekawości...

ilu nas jest to nie wiem, nie interesowałem się, ale tak przyjmują też tymczasowo

@z ciekawości...

Mamy lepsze rzeczy do roboty w pracy, niż liczenie pracowników

@Golden

Myślałem, że ktoś może się orientuje w tym temacie. Nie trzeba tego liczyć, żeby mniej więcej wiedzieć

@z ciekawości...

Ja się nie orientuję, do niczego mi takie info nie było potrzebne.

@z ciekawości...

Dużo. Tyle mogę powiedzieć na pewno

@Golden

Dobrze, ale pogląd jest. Chciałem też wiedzieć jaka duża firma jest po prostu

@Golden

A jesteś w stanie mi powiedzieć w jakim czasie przyjmują pracowników tymczasowych? Bo pewnie jak jest jakoś więcej pracy

@z ciekawości...

Pewnie jak jest zapotrzebowanie...

@Golden

Aha no trudno, musi mi tyle wystarczyć

@z ciekawości...

Z tego co mi wiadomo to około 800-900 a wcześniej było z 1200, tylko Andrzej "nowy dyro" wpadł i (usunięte przez administratora) ludzi pozwalniał, a reszta się sama zwolniła

Ona i On

Ja się pytam gdzie są termometry? Czy z białej hali do wodopoju zachowane jest 75 m.Kiedy mam zdążyć iść się napić?A na suchej to wogole chyba nie mają dystrybutora z wodą.Jedynie na stołówce. Jednym z obowiązków pracodawcy jest zapewnienie pracownikom wody pitnej, co regulują przepisy BHP i to bez względu na temperaturę panującą na dworze. Może to być również zdatna do picia woda z kranu, a miejsce jej czerpania powinno się znajdować nie dalej niż 75 m od stanowisk pracy. Co ważne, szczególnie trudnych warunkach pracy, czyli podczas pracy na zewnątrz przy ponad 25 st. C lub w pomieszczeniach zamkniętych przy ponad 28 st. C, pracodawca ma obowiązek dostarczyć pracownikom również napoje zimne, które są wzbogacone o sole mineralne i witaminy. Pracodawca ma obowiązek sprawdzania i oceniania, czy sprawność psychofizyczna pracownika jest na poziomie umożliwiającym wykonywanie obowiązków służbowych. Jeśli upał sprawia, że pracownik słabnie, nie może się skupić i czuje się źle, powinien być oddelegowany do domu.

Kiero

Uwaga na sprzedawczyków którzy zrobią wszystko za pieniądze. Kiedyś było fajnie teraz większość jest do kupienia. DT najgorszy w firmie wraz z jego sternikiem.

@Kiero

Niestety wielu moich kolegów i koleżanek pozwalniało się albo mają to w planie,a pracowali lub pracują wiele lat.Zakład był troche inny jak się przyjmowałem.Przyszli nowi włodarze i nie mają pojęcia co robią.Tajemniczy DT któż to jest?

@audi rs

DT to dział techniczny ze sternikiem WS

@Kiero

Dokładnie, racja, mogłem się domyślić.

Ewelina
@audi rs

audi rs, piszesz ze wiele osob chce sie zwolnic, tak otwarcie o tym rozmawiacie w firmie, nie dochodzi to do góry i nic z tym nie chce zrobic by was powstrzymac przed odejsciem ?

@Ewelina

Oczywiscie ze otwarcie i na głos sie rozmawia o odejsciach.Niestety ci na górze jak to mówisz nawet nie wiedzą pewnie o naszym istnieniu.Chodzi mi tu o zarząd czy dyrekcje.Kierowniczki czasem próbują jeszcze rozmawiać z tymi którzy chcą sie zwalniac ale nie zatrzymują na siłę.Troche szkoda bo ciezko zastapic doswiadczonego pracownika nowym.Jeszcze kilka lat temu zależało im na pracowniku.

Czy można liczyć w Dr. Schumacher Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Roman

Tak, jest Medicover.

@Roman

To jest w pełni darmowe czy trzeba coś dopłacać jeśli chce się korzystać?

rabbit

na operatora maszyn trzeba mieć duże doświadczenie?

wios
@rabbit

jest teraz oferta na młodszego operatora i tam nie trzeba mieć

wios
@rabbit

ale jest trochę innych wymagań

Kusco
@wios

No ale to już takie standardowe i raczej weryfikujące podejście do pracy, a nie, że jakieś twarde kompetencje.

Kusco
@wios

Także @rabbit zajrzysz na stronę do zakładki z pracą, może to akurat coś dla ciebie

@rabbit

Nie trzeba,nauczą Cie wszystkiego,jak jestes kumaty to załapiesz szybko.Jeśli nie ogarniesz to bedziesz zakładał materiały.

boov

zakładał materiały tzn?

solo

Znajdę gdzieś kontakt prosto do osoby od rekrutacji czy trzeba dzwonić na ogólny?

@solo

dzwoń na ogólny, przełączą cię

solo
@hun

To spoko, dzięki

Antoni
@hun

Wiesz coś więcej o rekrutacji? Trudno się dostać czy rozmowa jest raczej bez wielkich stresów? Podpowiesz coś bo chce aplikować.

@Antoni

rekrutacje to ja miałem już dawno to wiele jakoś nie pamiętam, ale raczej było spoko

@Antoni

czy trudno się dostać to nie mam pojęcia, nie pracowałem w rekrutacji

Lukas
@Antoni

Rozmowa w moim przypadku w ogóle nie stresująca, szybka i do brzegu

Lukas
@Antoni

Myślę, że się nie masz czego obawiać

Polecam firme. Dobrze mi sie tu pracuje. Pozdrawiam

audi rs

Powiedz jesli to nie tajemnica jak długo i na jakim dziale pracujesz?

Swajo

Szukają może pracowników obecnie?

@Swajo

widziałem oferty na ich stronie

@polim

Podeślesz link?

@Natalia

wpisujesz w google nazwę firmy z dopiskiem praca i ci wyskoczy

Sentino
@Natalia

Linki i tak tu usuwają, więc to bez sensu, a znalezienie ofert to bułka z masłem

@Sentino

dokładnie tak, więc lepiej po prostu poszukać sobie, nie powinno być z tym problemu

makao

na zakładzie funkcjonują premie za frekwencję?

@makao

jako kandydat miało być, źle kliknałem

Rubiik
@makao

Już premia w głowie? Tak, funkcjonuje

@Rubiik

a czemu nie? chciałbym wiedzieć przed, zanim się zatrudnię, coś dziwnego?

Rubiik
@makao

No nic, tak mi się napisało. Na jakie stanowisko startujesz?

@Rubiik

na magazyn. ogólnie narazie się przymierzam bo nie widziałem ogłoszeń ale myślę, żeby złożyć cv tak o bo chcę zmienić prace

@Rubiik

myślisz że jest jakaś szansa? chodzi mi, żeby na maila im to wysłać w razie jakby

Rubik
@makao

Nie mam pojęcia, nigdy tak nie robiłem

keto
@makao

spróbować pewnie warto, a może zadzwoń i zapytaj?

@keto

okej dzięki w takim razie za otuchę. pozdrawiam.

@makao

I co ostatecznie się zatrudniłeś?

nikfor

Na specjaliste wdrożeń wymagana jest duża dyspozycyjność? To praca zmianowa czy jak to wygląda? Chciałbym coś mniej więcej wiedzieć tak wcześniej czy warto tu składać cv

Fatamorgan
@nikfor

Dyspozycyjność w ramach pracy to chyba zawsze piszą że musisz mieć.

Fatamorgan
@nikfor

A dla mnie firma dobra to można składać cv. I tak się dowiesz i przekonasz jak przyjdziesz czy ci pasuje.

@Fatamorgan

No tak, ale pytanie w jakich godzinach jest praca i jak się zmiany ewentualne rozkładają

daron
@nikfor

skoro jest wymagana dyspozycyjość to może być tak, że praca zmianowa chociażby w razie potrzeby

daron
@nikfor

raczej nie piszą tak kiedy chcą kogoś na stałe godziny

Magazyn

Cześć, szukacie może kogoś na magazyn? Robiłem chwilę na magazynie i myślę, że mógłbym się sprawdzić. Gdzie najlepiej się zgłosić?

melo
@Magazyn

przez ich stronę najlepiej, chyba tylko tam są ogłoszenia podane

@Magazyn

Jest oferta na magazyniera - kierowcę i na magazyniera, ale w innej lokalizacji, wiec nie wiem czy cię to interesuje w ogóle. Aplikować możesz bezpośrednio przez stronę, pod ofertą jest przycisk przekierowujący.

@onion

Aha, czyli te ogłoszenia na stronie jakoś odświeżają tak? Często kogoś szukają? Bo rzeczywiście na razie muszę poczekać.

@Magazyn

Z tego co wiem to odświeżają. Nie jakoś bardzo często to nie. Ale ostatnio właśnie wskoczyło parę tych ofert nowych

@onion

A może warto się po prostu zgłosić nie patrząc na ogłoszenia na stronie? Może zaciekawisz pracodawcę i cię zatrudni, albo będzie brał pod uwagę w pierwszej kolejności na nowe stanowiska? :)

@Renata

Może i tak, nie robiłem tego, więc ciężko mi się opowiedzieć

@Renata

Myślisz że to tak zadziała? W sumie mógłbym spróbować ale nie wiadomo czy to coś da...

@Magazyn

W tek kwestii to nie podpowiem, bo nie wiem, ale jak nie spróbujesz to się na pewno nie dowiesz czy to coś da

Louise

Pracują w tej firmie też dziewczyny, czy jednak przewaga facetów i ekipa raczej męska?

Rosemary
@Louise

pracują, pracują, więc jeśli się zastanawiasz, to śmiało

@Rosemary

Nad tym się właśnie zastanawiałam, ogólnie czy sobie poradzę. A to dziewczyny są na jakichś wybranych działach?

@Louise

Dziewczyny są prawie wszędzie,ogarniają czasem lepiej niż nie jeden facet,np. na magazynie pociskają wózkami widłowymi.Spróbujesz i sama zobaczysz gdzie Ci będzie najlepiej.

@audi rs

Super, dzięki wielkie za informacje. Ja też jestem zdania, że kobiety często ogarniają lepiej, ale różnie to na firmach bywa. Jeszcze tak dopytam jakbyś mogła/mógł. To ostatnie zdanie to znaczy że można jakoś wybierać?

@Louise

Wybór masz wielki,zależy od Twojego wykształcenia i kwalifikacji,co chcesz robic w tej firmie.Czy w biurze pracowac ,moze na produkcji,magazyn,kontrola jakości,mikrobiologia,fizyko-chemia i tak dalej mógłbym wymieniac.

@audi rs

Faktycznie sporo tego jak tak wymieniasz. Kwestia tylko zapotrzebowania na dane stanowisko, ale to już coś może wybiorę z tego co jest aktualnie.

nikfor
@audi rs

Długo już pracujesz tutaj? Zależy mi na tym, żeby już gdzieś osiąść na dłużej żeby nie zmieniać co roku jak rękawiczek...

6 lat mi mineło w lutym

Oo, to wynik słuszny

@audi rs

Czyli rozumiem, że stabilność jest

@nikifor

Stabilność jest,wiadomo są dni że masz ochote to rzucić w cholerę,różnie bywa,nie zawsze jest różowo,jak w każdej pracy,trzeba być cierpliwym,nie reagować emocjonalnie tylko na spokojnie robić swoje.Ja osobiscie na początku reagowałem nerwowo,po trzech miesiącach chciałem odchodzić.

@audi rs

Ja to tak chyba w każdej pracy mam na początku

@audi rs

Ale potem jak już wchodzi się w rutynę to daję radę, bo gdybym słuchał swoich instynktów na początku, to bym był skazany na bezrobocie chyba ;)

@audi rs

Dzięki wielkie za odpowiedzi, już nie zawracam głowy

@nikifor

Spoko,nie ma za co dziękować,nie zawracasz,jak mam czas to odpisuje i odpowiadam na zadane pytania.

Rum-Rum

kumpel u was pracował, mówił, że spoko. też spróbuje sie załapać zobaczymy co z tego wyjdzie

a na co idziesz?

@CiekawJestem

na operatorkę, podobno spoko ludzie a chyba nie ma nic gorszego niż osiem godzin męczenia się z beznadziejnym klimatem... zresztą tu też widzę takie głosy. wie ktoś może jak z warunkami poza tym? wolałbym mieć więcej opinii zanim pójde na rozmowe. a sory, jestem kandydatem jak coś, nie zauważyłem że się status zmienia.

@Rum-Rum

luz, można sie szybko kapnąć po komentarzu, że jeszcze nie pracujesz, co do warunków to nie wiem co tak konkretnie cie interesuje, ale ja zastrzeżeń specjalnych nie mam i jestem tu od dłuższego czasu, więc gdyby warunki mi nie pasiły to szybko bym sie stąd zmył. Wynagrodzenie jest dla mnie odpowiednie i ludzie są w większości życzliwi, a na tym mi w sumie chyba najbardziej zależy.

@CiekawJestem

to też czasami różnie bywa bo czasami ludzie nie chcą się ruszać ze znanego środowiska gdzieś indziej. ale to bardzo dobrze, dziękuję za odpowiedz.

@Rum-Rum

to ma dwie strony tak sie sklada, bo jak ktos jest przyzwyczajony do swojego środowiska i nie chce nigdzie indziej spróbowac bo czuje sie dobrze to tylko sie cieszyć, sytuacja wyglada gorzej jak ktos niby chcialby cos zmienić ale trzyma sie na sile, bo ludzie to już troche niszczy

@CiekawJestem

właśnie bardziej mi chodziło o tą sytuację, o której powiedziałeś na końcu.

@Rum-Rum

napisalem to bardziej z wlasnego doświadczenia też tak mi sie zdarzylo, ale to bardzo duzy błąd trzymać sie gdzieś dla ludzi bo i tak możesz z nimi utrzymywac kontakt i jak sie zdecydowalem iść gdzie indziej poczulem sie dużo lepiej

Robi
@CiekawJestem

Ja myśle że teraz już tak nie ma, ludzie często teraz prace zmieniają i to czasami po prostu, żeby nie było rutyny a nie z jakiegoś konkretnego powodu. Czy to też ma sens to już bym się zastanawiał patrząc po znajomych...

@Robi

nie można oceniać czy z sensem czy bez bo ktos ma prawo nie chcieć być w pracy przez dluggie lata a ktoś inny wrecz przeciwnie tylko do tego dąży..to, że ty nie masz takiej potrzeby nie znaczy, ze inna osoba nie ma

Robi
@CiekawJestem

Nie bocz się tak. Wyraziłem tylko swoje zdanie, chyba mam jeszcze prawo

Lolek
@Robi

Teraz praca szuka człowieka i jak ktoś znajdzie lepsza to wiadomo że pójdzie gdzie indziej .A z drugiej strony nie wszyscy lubią zmieniać pracę .ja pracowałem 15 lat i było okej i pewnie dalej bym tam robił ale wyjazd na granicę z rodziną zmieni moje plany i oczywiście na lepsze

Naoko
@Lolek

Każdy sam decyduje co jest dla niego najlepsze, grunt, żeby czuł się dobrze tam gdzie jest i mu to dopowiadało. A masz rację, teraz szczególnie młodzi ludzie często zmieniają pracę i się tego nie boją.

rockibalboa
@Lolek

15 lat to calkiem sporo w sumie

tak
@rockibalboa

15 lat to dużo jak w dzisiejszych czasach dla niektórych 2 lata to już długi staż. Ja tam wole siedzieć w jednym miejscu jak jest dobrze ale kto co lubi

nadłużej
@tak

teraz tak patrząc to faktycznie 2-3 lata i zmiana, ja tam wolę na dłużej się zahaczyć, więc będę tu próbował

NPC

Wie ktoś czy przyjmują teraz do pracy?

Goguś
@NPC

ja nie kojarzę a gdzie chcesz się przyjmować?

@Goguś

No za pewne do Schumachera a nie do jakiejś innej firmy obok hehe a tak na serio to są oferty na stronie z tego co widzę

@Goguś

Na operatora maszyn. Ale to w takim razie na tej stronie poszukam

Goguś
@Pol

chodziło mi o to jakie stanowisko właśnie...

@Goguś

niewinny żarcik nie mogłem się powstrzymać. grunt że informacja podana a ty @NPC masz zamiar wysyłać aplikacje faktycznie? czy tylko rozeznajesz się w terenie. operator maszyn spoko robota tutaj

No taki mam plan

kandydat
@Pol

Na operatora wymagane jest jakieś doświadczenie? Duże jak już?

kandydat
@Pol

A i jeszcze jedno czy jak nie trzeba to trudno się nauczyć? z miesiąc zajmuje czy mniej żeby już wiedzieć?

@kandydat

ciężko powiedzieć, jednemu trudno, drugiemu łatwo, kwestia indywidualna

@kandydat

fizyka jądrowa to to nie jest, załapiesz

Arczi
@NPC

Tak zwalniają przyjmują.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 33 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.