Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Lubań

Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o.

Balerina 2017-02-09 18:01
Ludzie, na co Wy liczyliście??? Nim podnieśliście raban z powodu Chromexu, to wcześniej trzeba było przypomnieć sobie podstawy matematyki, nasmarować liczydło i zapoznać się z przepisami. Po pierwsze - na żywo do ręki nawet gdyby ktoś dostał podwyżki 200 lub 300 zł to za nadgodziny są groszowe sprawy ( wiem sam po sobie, na początku też się niemile zaskoczyłem ale wystarczyło policzyć). Po drugie - to że jest płacone 100% za sobotę i niedzielę - stara, wewnętrzna umowa zakładowa. Normalnie: 50% sobota, 100% niedziela.
Także warto najpierw się zastanowić, niż potem stracić około 1/3 tego co się ma na rzecz Waszej pseudo przepisowej walki. Odnośnie zarobków, polecam PRACUJ.PL - wypełniasz szczegółową ankietę i za chwilę macie poziom swoich zarobków na tle kraju.
Dr.Szklanka. 2017-02-09 23:43
Od maszyny masz prawo odejść kiedy przyjdzie twój zmiennik ,przekażesz zmianę tak było kiedyś i tak powinno być dalej a nie zabieranie jakiejś premii bez podstaw bo jakaś Pani "x" ma zły dzień albo sprawia jej to przyjemność ,satysfakcje.
osły do roboty 2017-02-10 12:30
Witam kadrę kierowniczą !Od lat funkcjonuje u nas prosty układ 100℅ za sobotę i niedziele .Praca nie nałeży ani do łatwych ,ani do przyjemnych a chętnych do pracy w wekkend nie ma zbyt wielu . Wam podnieśli stawki i zdjeli obowiązek przychodzenia w sobotę.Ludzie z produkcji chcieliby zarabiać 8000 za 5 dni "pracy ".Kiedyś było widać kierowników w soboty teraz nie uświadczysz nikogo bo po co ..
Dr. Biały kieł 2017-02-10 15:18
Super zarobki i bardzo miła atmosfera :) hajs z chromexu sie zgadza kierownictwo najlepsze a pakowaczki nie roby i plotkary
SCH 2017-02-12 09:40
DOPIERO GDY PRACODAWCA BĘDZIE ZMYSZONY SAM WEJŚĆ NA MASZYNĘN I SPROSTAĆ OTRZYMANNYM ZAMÓWIENIOM DOPIERO WTEDY ZROZUMNIE,ŻE O PRACOWNIKA TRZEBA DBAĆ.....

TO POWINNNO BYĆ MOTTO ZAKŁADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dr. Biały kieł 2017-02-14 02:19
Kto Ci bronil zatrudnic sie na stanowisko operatora czy maszynowej lub wyzej mama?czy tata ..?
Dr.Szklanka 2017-02-14 05:22
Nie ma to jak szklanka czystej na 3 zmianie jak za starych dobrych cZasow .
Dr. Biały Kieł 2017-02-15 05:09
Dobrze prawi chłopina od razu lepiej praca idzie i czas mija :)
BEDUIN 2017-02-22 10:36
pracownicy w naszej firmie dostają fundusz socjalny a składają się na nie bony świąteczne oraz na dzień kobiet prosta matma panie iwo i więcej nie dostaniemy bo nasz zakład nie dokłada do naszego funduszu socjalnego tak jak robi to większość firm , ewentualnie sobie zabierze na jakąś imprezę. może myślałeś że bony na święta to prezenty od firmy? hahahahaha naiwność ludzka jest nie ograniczona.
a najlepiej to idź do kadr to ci powiedzą gdzie twój socjal a nie rzucasz jakimiś paragrafami.
ale po co pytać lepiej najpierw obsmarować w necie.
D+anuta 2017-02-25 20:34
Powiem prosto jest to przykre ...ale nasz zakład to sklada się z tępych ludzi .CHodzi o to ,ze latwo się zadzi ciemniakami tak jak w epoce Stalina i Mao.
królowie życia. 2017-03-01 22:25
"się z tępych ludzi .CHodzi o to ,ze latwo się zadzi " naucz się pisać .
racja .. 2017-03-02 16:24
Królu życi ;-) to o Tobie było....
chcwd 2017-03-04 08:16
#stfu noname
blaha 2017-03-05 16:15
hahhahaha apropo waszych setek amelia siekierczyn ma ponad 170 zł do roczki milej zabawy w niemilej firmie
racja .. 2017-03-05 19:58
Fajny masz nick ... Ujawnia twoją osobowość . :-)
www 2017-03-08 19:27
może w końcu ktoś by zrobił porządek z paniami brygadzistkami a nie tylko karacie ludzi na maszynach za zejście o 2-3 min z maszyn a te beszczelnie roznoszą te upomnienia ludziom z głupim uśmieszkiem a same święte nie są wystarczy sprawdzić monitoring co nasze panie brygadzistki robią albo raczej czego nie robią na 2 a zwłaszcza na 3 zm. mam nadzieje że ktoś to z kierownictwa przeczyta nie mówię tu o pani Marii bo ona jak zwykle zamiecie sprawę pod dywan.nikt tego personalnie nie powie kapralowi czy komuś innemu bo wiedzą ze prędzej czy później wyjdzie na jaw kto na nie doniósł a wtedy to tylko się zwolnić bo te pijawki potem się będą mścić na potęgę.dla tego zostaje tylko to tu napisać z nadzieją że to dojdzie tam gdzie trzeba.
nasze brygadzistki zamiast kontrolować produkcje to pozostawiają ją bez nadzoru od 1 godz z porywami do 3 godz. ale nigdy nie mniej niż 1 godz. bo udają się na swoją zasłużoną przerwę na kawę biedne na nockach tak się przepracowują i po północy się zmywają.
a często gęsto maszyny stoją bo nie ma komu zamówić komponentów no bo naszych brygadzistek przecież nie ma na hali a jak maszynowa nie daj boże napisze w monitoringu brak komponentu to pani brygadzistka jak się w końcu zwlecze na hale i zobaczy co napisała maszynowa to mało ze ja opieprzy to osobiście kreśli w monitoringu i poprawia na wyimaginowaną awarie maszyny.
to ze się w końcu zwloką z ,,przerwy" to nie znaczy że biorą się do pracy przecież picie kawy przez kilka godz kawy męczy i z godz trzeba odpocząć w biurze nie ruszając tyłka z stamtąd.
a jakie są zdziwione jak na koniec robią obchód godz przed końcem zmiany i dowiadują się ze masz stała albo ze na masz braknie komponentów na następna zm i nie będą mieli z czego produkować od razu im się motorek w tyłku włącza i nawet same osobiście potrafią na magazyn polecieć że czegoś potrzebują na cito.i pretensje do paletowych ze one o niczym nie wiedzą no przepraszam bardzo gdyby wykonywały swoje obowiązki i interesowały się i były na miejscu dostępne tak jak to powinno być to by wiedziały co się dzieje na maszynach i na produkcji.nie rozumiem 20 minutowa przerwa obowiązuje raczej każdego z produkcji bez wyjątku.
następny przykład choćby nie dawno na nockach w piątek brak prądu maszyny stoją ludzie nie wiedza co robić a nasze brygadzistki gdzie ?nie wiadomo no raczej wiadomo ale głośno nikt tego nie powie.i tak od godz 1 do przerwy ludzie siedzieli i nic nie robili bo nie było komu powiedzieć im co maja robić.
ja nie wiem czy one są tak ograniczone umysłowo i myślą że ludzie nie widzą co one wyprawiają?!
więc drogie kierownictwo poszukacie problemów trochę wyżej a nie czepiacie się szarych pracowników bo przykład idzie z góry. z poważaniem wkurw. pakowacz
DrSzklanka 2017-03-09 06:59
no to polepszyles sytuacje ^.- Chodzili pytali się ludzi kto chce zostać brygadzistą było się zglosic a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez forum i psujesz atmosferę już calkiem CHORY NA GLOWE :)nie polecam tego pakowacza..I nie wszystkie brygadzistki sa takie wiec jak ju [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to miej odwage napisac która pozdro.
www 2017-03-09 13:39
o obrońca czy raczej obrończyni bo na bank jesteś jedna z nich bo nikt z produkcji tych fałszywców by nie bronił po tym jak one traktują ludzi.
obowiązuje je 20 minutowa przerwa tak jak wszystkich zachowują się po prostu nie ref co do tych co zapieprzają 8 godz z 20 min przerwą a jak zejdą za wcześnie o dwie minuty z maszyny stoa i spisują beszczelnie tak jakby one były przepisowe na przerwę schodziły wtedy kiedy maja schodzić na tyle ile na tą przerwę jest przeznaczone co jaśnie panie brzydzą się z pospólstwem jeść?
a poza tym jaka sytuacje pogorszyłem??? w tej firmie i tak już dno to przynajmniej niech się wezmą za nietykane.a poza tym monitoring jak szklana kula pokarze.
Maszynowa 2017-03-09 20:50
Ty glupolu, jakby zaczely Cię rozliczać to napewno nie skończyło by się tylko na upomnieniach. Tempa maso przecież wiadomo ze jak jest awaria to idzie się na dodatki do tego brygadzista nie jest potrzebna,chyba że jesteś tak ograniczony i potrzebujesz specjalnego zaproszenia, weź się lepiej za swoją robotę bo chyba Masz za dużo wolnego czasu skoro wymyślasz takie bzdurne historyjki.
DrSzklanka 2017-03-10 07:05
pokarz?????Pisze się pokaż ,wlasnie pokazales inteligencje.
www 2017-03-10 15:26
no dobrze że mnie oświeciłaś ,oświeć jeszcze resztę bo to oni stali i czekali na rozkazy.
i na pewno mam mniej czasu wolnego od nich bo nie mam kiedy wyjść na kawę zapewniam:) a gdybym miał i poszedł na pewno nasze przykładne panie brygadzistki by to zauważyły i nie popuściły płazem.
a gdyby mnie rozliczały to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bym dostał a nie upomnienie bo ja się rzetelnie wywiązuje z obowiązków i nie opuszczam miejsca pracy bez powodu.
a co do bzdurnych historyjek-ktoś tu nieudolnie próbuje się bronić.
przypominam że jeśli to są bzdury to monitoring albo potwierdzi albo nie.skoro nas karaja na podstawie obserwacji monitoringu to czemu i nie je.
a ty skoro je bronisz widzę lubisz jak ktoś jest wobec ciebie nie fer ,to dalej zapieprzaj jak głupi osioł a inni niech dostają kasę za picie kawek i żarcie ciasteczek.
Operator. 2017-03-11 09:21
Jak Ci tak bardzo źle to wynos się na inną zmianę.przynajmniej wszyscy na tym skorzystamy.bo jesteś jak ten wrzód na tyłku.nikt cię nie nauczył , że niestandardowe się we własne gniazdo.
Mimi 2017-03-11 12:15
No a co Ty tak bronisz brygadzistki nie są one tak doskonałe jak Ci się wydaje oczywiście nie mierze wszystkich jedna miarę no niestety ale wtedy akurat prac dodatkowych nie było żeby coś robić bo byłem w pracy a o brygadzistkach to prawda że gdy są potrzebne to ich niema kawkę piją i w nosie wszystko mają a tak to się czepiaja byle pierdoly.Do czego do doszło żeby do toalety nie można było iść bo maszynowa ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze trochę i będziemy pampersy produkować i nosić.
były pracownik (i dzięki Bogu.) 2017-03-11 21:32
Oj ludziska , ludziska, co wy wyprawiacie? Jak czytam co się dzieje, to cieszę się ,że nie ma już z wami do czynienia. Niedługo zaczniecie wzajemnie "podgryzać" sobie gardła. Jesteście odrażający- ohydni , bezczelni a co najgorsze fałszywi. Potraficie tylko obrażać i osądzać innych. Może tak spójrzcie trochę każdy na siebie, czy pracujecie sumiennie. Najłatwiej jest oceniać i krytykować, ale przyjąć odpowiedzialność za swoje lenistwo i błędy to już nie koniecznie potraficie. Może niech każdy przypomni sobie swój zakres obowiązków w pracy i tego przestrzega . Nie jest wam potrzebny brygadzista tylko dawny zarządca który od czasu do czasu przyłożyłby batem, wówczas mielibyście powody do narzekania.
Pakowaczka 2017-03-12 07:44
Człowieku weź się lepiej do robotya nie za wymyślanie bzdur. Nie sądzę żebyś sumiennie wykonywał swoje obowiązki skoro masz czas obserwować i kontrolować innych.zrobiles z nas wszystkich glabow i nierobów .Wynos się z naszej zmiany nikt cię tu nie potrzebuje .A zresztą my i tak się domyślamy kim ty jesteś i ty dobrze otym wiesz strach cię zje psychicznie.kwestia czasu i miejsca hehe.pozdrawiamy cała zmiana.
Podpier*alacz 2017-03-14 10:53
A co sadzicie o nowym premiowaniu?Matka,ojciec umiera,tragedia w rodzinie a tu bach po premii.Zaplanuj cos tydzien przed jak nie daj Bog ci cos wypadnie...
www 2017-03-14 23:34
no patrzcie niby ja zmyślam a nagle wiadomo z której zmiany jestem (przecież nie wspominałem o jaką zm. chodzi czy o które panie)to się równa z tym że każdy wie na jakiej zmianie i które brygadzistki tak robią wiec nie ja jeden wiem o tych ich przerwach i wcale to nie są bzdury bo chcąc czy nie sami je potwierdzacie swoimi kom.
no na pewno wiecie kto ja jestem bo wszyscy wróżkami jesteście.
uważajcie żebyście niewinnego człowieka nie gnębili bo będziecie go mieć na sumieniu bo może nie jestem tym za kogo mnie macie tyko kimś kto już nie pracuje w tej patologi i się zwolnił a teraz się po prostu mszczę?a może jestem kobietą a może nie pakowaczem a paletowym,maszynowa,operatorem?zielonym ludkiem!
otwórzcie w końcu oczy bo oni się nad wami tak nie użalają i nie bronią tak jak wy to robicie bo maja was głęboko w d... patrzą aby im było dobrze.
✖_✖ 2017-03-15 16:16
Patola... krzyki wrzaski wulgarne słownictwo rzucanie w siebie materiałem czy tak powinno być ? spokój jest jak brygadziska idzie ;) nie pozdrawiam :x
Lalka 2017-03-16 14:38
No jeszcze nic najgorzej jest jak obgaduja innych ludzi za plecami i myślą że nikt się nie dowie tu w zakładzie nic się nie ukryje trzeba uważać z kom się rozmawia są grupy w zakładzie co są zgrani i wszysto zostaje le to bardziej starzy pracownicy a najgorzej jest jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] we własne gniazdo a nie widzą własnego życia że niby takie fajne są a w rzeczywistości prawda wygląda inaczej
Nina 2017-03-16 16:14
A i pozdrawiam pewnych ludzi co byli 11 marca w kręgielni w Lubaniu jesteście fajna paczka i tak trzymać takie zgranie to już teraz rzadkość.
www 2017-03-16 17:15
czy twoim zdaniem zostanie brygadzista upoważnia do opuszczania miejsca pracy i pozostawiania pracowników bez nadzoru?! WĄTPIĘ ŻEBY MIAŁY TO UJĘTE W UMOWIE O PRACE.
a gdybym chciał to bym poszedł ale nie chce ale za to chcę żeby mój przełożony był wobec mnie uczciwy a one nie są tak postępując.
A 2017-03-16 22:58
No pewnie chodzi o panie z produkcji suchej super dziewczyny
Jolo 2017-03-21 17:19
Albo pracujecie za grosze albo bierzemy ukraińcow !
pracownik 2017-03-22 14:21
Tak Ukraińcy najwięcej narobia jedną już dostała dyscyplinarke bo tak się jej chciało pracować , żenada
Jan 2017-03-22 16:28
No to chyba Ukraińców zaczną przyjmować i oni tylko zostają zasłaniają i straszą tymi obcokrajowcami a potem taki ci powie że nienawidzi polski to po co tu przyjechał leżeć czy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo niektórym to się wydaje że przyjechali na wczasy widać jak traktują Polaków mają nas za nic i zakrywa się ukraincami ale nikt nie będzie za nich robil
tanczacy z wilkami 2017-03-22 17:18
Nie polecam nikomu tej firmy
Ada 2017-03-22 20:18
Masza i niedźwiedź
pracownik 2017-03-23 19:30
oferuja prace dla młodych ,a kto im przyjdzie pracowac za najnizsza krajowa.Jak by tak dobrze było to mieli by ludzi do pracy .
TAKI TAM 2017-03-29 00:07
my chcemy taka kierowniczkę jaką ma Qs !!!!!!!!!!!!!!!!!
czemu my musimy się męczyć z tym chodzącym blond chaosem ??!!!
WAAAAAAAY !!!!!!!!!!! pytam się WAAAAY???????!!!
Nick 2017-03-30 08:34
Hehe, cała firma jest tak zbudowana że rządzi kilku niemców ,na niższy personel kierowniczy potrzebują ludzi całkowicie oddanych (kariera nade wszystko )lub idiotów ,a czasami mieszanki tych obu cech . I tak mamy kierownika magazynu (tego speca od nabijania nadgodzin ) autor totalnego haosu ,później jest nasz spec od ustawiania maszyn na suchej ,100 kilowy babsztyl samozwańcza nadbrygadzistka której wszyscy zdrabniają imię chyba żeby podkreślić jej "wielkość" ,jest jakiś zniewieściały techniczny i bląd geniusz od stopera która przez tyle lat robi tylko jedno potrafi liczyć czas w jakim pakujemy .To prawda mało nam płacicie ale oglądanie tego kabaretu jest bezcenne :-)
Anty 2017-03-30 12:31
no to na tle kraju to można się przerazić, masakra... Trzeba szukać nowej pracy, bo po kilku latach mieć niewiele więcej od najniższej, to nie jest zakład z przyszłością
Szum 2017-04-07 07:11
Koledzy zza wschodniej granicy od czerwca mogą jeździć do Unii bez wiz - ciekawe skąd teraz weźmie ludzi za te grosze to i oni nie będą pracować................
cher 2017-04-07 16:33
Decyzja PE o zniesieniu wiz dla Ukraińców wstrząśnie naszym rynkiem pracy. Jak oceniają eksperci już w czerwcu będą mogli oni wjechać do pierwszych krajów Wspólnoty. - Zacznie się ostra rywalizacja między naszymi legalnymi ofertami pracy, a dużo lepiej płatnymi możliwościami zatrudnienia w strefie UE. Niestety w bezpośrednim starciu na pieniądze jesteśmy tu bez szans @@@@@@@@@@@@
Magazynier :) 2017-04-21 17:33
O niewierze firma znowu wzięła Braci (C) na produkcje.tylko czekać aż nerwy puszcza (standardowo przy każdej awarji )ktoś wyląduje w szpitalu albo co innego (wtajemniczeni wiedzą).Miłej pracy życzę z bracmi:).A kierownictwu .Otwarci oczu bo będzie zapuzno a sytuacja się powtarza.
T2 2017-04-22 13:16
Sytuacja na rynku pracy w powiecie lubańskim-łączna liczba bezrobotnych w naszym powiecie to 1938 osób.
Stopa bezrobocia w powiecie lwóweckim-17%.
Czy naprawdę niezbędni są nam pracownicy z Ukrainy, czy nie wystarczyłoby np.zapewnić transport do pracy z okolicznych miejscowości.To kosztuje ,ale czy nie lepiej ponieść takie koszty niż płacić pośrednikom zatrudniającym ukraińców.
Najśmieszniejsze były zapewnienia kierownictwa że ukraińcy nie będą zarabiać mniej od nas. Super!!!!!!! pracownica budująca ten zakład od podstaw i pomagająca go odbudować po pożarze, pracująca w nim latami ma się cieszyć z tego że będzie zarabiała tyle samo co nowy nic nie umiejący i nieznający języka pracownik przybywający na pół roku.Tak się tu ceni lojalność i uczciwą pracę. ŻEGNAM
Jolo 2017-05-15 21:36
A dlaczego komentarze informujace ze obywatele ukrainscy zarabiaja woecej sa usowane?
Dr. Schumacher Sp. z o.o. 2017-05-18 09:24 [pracodawca]
Szanowni Państwo. Nasza firma, jako odpowiedzialny pracodawca, stara się z uwagą obserwować dyskusję dotyczącą warunków zatrudniania, toczącą się także na tym portalu. Z uwagą przyjmujemy pod rozwagę wszelkie pojawiające się głosy, w tym także te krytyczne. Jednak w dyskusji tej z pełną stanowczością dążyć będziemy do usunięcia wpisów, które są niedopuszczalne z uwagi na obraźliwy lub dyskryminujący ton albo są nieprawdziwe lub skrajnie niesprawiedliwe w przyjętych ocenach.
Ddddd 2017-05-24 17:27
Kiedyś jedna z głupich brygadzistek powiedziała że one mają przerwe wtedy kiedy nie mają co robić tępe dzidy mało jest roboty dla pracowników by pomogly.i nic się nie zmieniło znowu są nocki i znowu jest kawa!!!!!coraz więcej starych pracowników szuka innej pracy dojdzie do tego że zarząd z ukrainą będzie pakował......
Ludzie szukajcie innej pracy 2017-05-24 17:34
W tym zakladzie nic nie wolno szacunku do pracownika zero .nie daj boże nie jestes pupilkiem brygadzistki to już W ogóle przerabane.Panie brygadzistki dalej nic nie robią na nockach popijając kawke dopiero godz przed końcem zmiany raptownie zaczynają coś sciemniac.Nie polecam już tego zakładu i ucznią też odradzam pracy w wakacje,
Mlodyv 2017-05-25 22:13
Zgarzam sie z Toba ze nie polecam tego zakladu jest coraz gorzej kierownictwo robi co chce tego nie wolno tamtego nie wolno ludzie maja padac jak muchy bo wiecznie malo i mało
A ostatnio to przyjmuja takich ludzi ze to woła o pomste do nieba .
Uczniowie szukajcie innej pracy bo naprawde nie warto .
My Polacy mamy szanowac obywateli ukrainy ale niektorzy to tez cwaniakuja a pytanie tylko jedno sie nasuwa czy ktos nas szanuje
Zostaw swoją opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o.